Чемпіонат і кубок України по футболу

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
ХаХ так він ж знав на шо він іде!! знав шо у нас реально за чемпіонство боряться тільки 2 команди.. знав що у лізі шансів мало буде!
Знахарь сказав(ла):
Газаєв сильний тренер, що він і доказав в матчах ЛЧ
мені цікаво шо ж він аж такого показав у лч?
програний матч інтеру у себе дома за 3 минути? чи для барси теж не помню за скільки минут, перший матч з Рубіном то їм повезло бо ті розтірялись і незнали що робити, напомню що вони новачки у лізі а шо зробили! чого тільки стоїть пермога на Ноу Камп, і непотрібно казати що їм повезло...
ладно ми збиваємся з теми я говорив про Газаєва і У.П.Л.
і скажу я ще раз що якщо у ближайший час він сам не піде з клуба то його винудять піти як не вболівльники так Суркіс точно, з такими результатами у Ч.У. недумаю що хтось з вище перечислених буде довольний!

P.S. мда.. неочікував, Волинь 0-2 Таврія
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
ALik сказав(ла):
мені цікаво шо ж він аж такого показав у лч?
програний матч інтеру у себе дома за 3 минути? чи для барси теж не помню за скільки минут,
так справа в тому, що Динамо для Інтера ні в чому не поступалося і грало на рівних - ось це і є показник команди. Да і насправді, краще чим Газаєв для Динамо не найти. А якщо він піде...то згадаєте 2004 - 2008 рр. коли Динамо виносили в ЛЧ всі підряд ...починаючи від Стяуа і закінчуючи погромами від Спортінга 1-2 і 0-3.
Так що ще раз повторюю Газаєва немає кому замінити. тому що в Україну толкового спеціаліста не так то і легко запросити.
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
ну да 1-2 це вже погром:D
Знахарь сказав(ла):
Так що ще раз повторюю Газаєва немає кому замінити. тому що в Україну толкового спеціаліста не так то і легко запросити.
про Сёміна так само казали!!
а нащод запросити ти не переживай аби гроші і бажання були, а тренер даже і толковий завжди найдеться!
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
ALik сказав(ла):
а нащод запросити ти не переживай аби гроші і бажання були, а тренер даже і толковий завжди найдеться!
ну тоді назви мені пару толкових тренерів, які могли би замінити Газаєва
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
даже і незнаю, нуу з України думаю Д.К. рзглядать тренерів не будуть! а Іноземців я ненаю які шас вільні!*PARDON* і які підійдуть для Динамо
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
На мою думку краще запрошувати наших тренерів. Іноземець на трансфери захоче в енну сумму більше, а наш буде опиратись на те що є. Не так давно Грозний був вільний, зманити Маркевича думаю не вийде, а от амбіційного і толкового Кварцяного думаю по силах. До речі Максимов також непогано відрекомендував. Варіанти завжди є)
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
та і впринципі ніодин нормальний іноземний тренер не прийде в чу. треба своїх брати, можна й молодих, максимов, калітвінцев є...
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
можна й молодих, максимов, калітвінцев є...
вже Михайличенка з Буряком нам хватило...тоже були молоді і перспективні
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Кварцяного думаю по силах
ти шо гониш? він ніколи Волинь не покине!!!хай би які йому там гроші пропунували!
ці всі ваші варіанти - нууу не для Динамо вони, у них не вкого немає опиту на Євро арені на якій динамо що року бере участь, вони просто напросто у деяких тяжких чи важливих моментах можуть розгубитись ну чи ще щось тому подібне...
якщо ви так настоюїте на українськом тренері то потрібно думати про того який вже на опиті на усіх фронтах..!
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
ALik сказав(ла):
у них не вкого немає опиту на Євро арені
Хм, хм, а що тренер обов*язково мати опит на Євроарені??? Давай подивимося на того самого Пепа Гвардіолу - він тоже немав опиту на Євроарені, але ж..... сам бачиш :)
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
psix сказав(ла):
Пепа Гвардіолу - він тоже немав опиту на Євроарені, але ж..... сам бачиш
згідний, але ти спомни скількі він у Європі (Л.Ч. УЕФА) зіграв, це ж всеодно який неякий а теж опит, значить він гарно запоминав слова своїх тренерів і використав їх для своїх підопічних, та й скажу я тобі у нього зовсім іншого рівня команда, гравці, а скількі вболівальників по всёму світі, а тількі у одній Іспанії? (ну і ти теж візьми до уваги їхні вимоги теж до комнади і результатів), а ше інші вимоги до нього були від керівництва і президента клубу, та й інші гроші! це теж має дуже велике значення... такшо
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Хто вчора порадумав так це Металіст :)
Класно грали і комбінації були і гольових моментів куча ну і результат 5:1 теж багато про що каже. Якщо буде продовжувати так грати то може і потиснути Динамо.

Бомбардири
...........Имя........................................Голов......Пенальти
1 Джексон Коэльо Жажа (Металлист).....12.........2
2 Евгений Селезнев (Днепр Д)................11........2
3 Артем Милевский (Динамо К)...............11........4
4 Луис Адриано (Шахтер Д)....................9.........1
5 Генрих Мхитарян (Металлург Д)............8........0
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
В неділю буде матч Динамо - Металліст...ось цей матч і дасть відповідь на питання, який Газаєв тренер.
Моя думка, що Динамо виграє з різницею в 2 мячі.
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Моя думка, що Динамо виграє з різницею в 2 мячі.
а я думаю програють 1-2 якщо ще і не 1-3
і це я не зі злості таке пишу чи ще з чогось, це я пинаписав по тій грі яку зараз димострує як Динамо такі Металіст...
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
ALik сказав(ла):
а я думаю програють 1-2 якщо ще і не 1-3
і це я не зі злості таке пишу чи ще з чогось, це я пинаписав по тій грі яку зараз димострує як Динамо такі Металіст...
от і побачимо хто в нашому спорі одержить верх :-p
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
не я б це не назвав спором -так дискусія 2-х граждан*PARDON*
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
Премьер-лига Украины. 22-й тур. «Динамо» - «Металлист».
1269766934_dk_mh.jpg


Конец динамовской гегемонии или Возвращение на круги своя?

28 марта 2010 г. Киев, стадион «Динамо». Начало матча в 15-00.
Арбитр - Юрий Можаровский
Травмированные: Кравец, Гусев (оба – «Динамо»), Березовчук («Металлист»)
Дисквалифицированные: Хачериди («Динамо»)

История встреч в чемпионатах Украины
Всего – 27 игр: +21 =3 -3, мячи 60-18
в Киеве – 13 игр: +10 =1-2, мячи 28-9
в Харькове – 14 игр: +11 =2-1, мячи 32-9
Взаимоотношения соперников в чемпионатах СССР:
Всего – 24 игры: +12 =10 -2, мячи 36-16
в Киеве – 12 игр: +10 =2 -0, мячи 23-4
в Харькове – 12 игр: +2 =8 -2, мячи 13-12
Первый матч между соперниками состоялся в среду, 20-го сентября 1961 года в Харькове. Тогда 33 тысячи зрителей стали свидетелями увлекательного поединка, который проходил в дождливую погоду. Вот протокол того матча:
20 сентября 1961. Харьков. Стадион «Авангард». Переменная облачность, временами дождь. 14 градусов. Второй тайм при электрическом освещении. 33000 зрителей.
Судья: А.Малец (Ужгород).
«Авангард»: Уграицкий, Онисько, Марьенко, Соколов, Масленников, Тодоров, Нестеров, Костюк, Панфилов, Королёв, Хачатуров.
«Динамо» К: Макаров, Кольцов, Турянчик, Сучков, Войнов, Ануфриенко, Трояновский (Базилевич), Серебряников, Каневский, Сабо, Лобановский.
Голы: 1:0 Хачатуров (3), 1:1 Сабо (10).
Автором первого гола в ворота киевской команды стал Клим Хачатуров, у динамовцев первым игроком, забившим гол харьковчанам, cтал Йожеф Сабо. Первый поединок команд в чемпионатах Украины был сыгран 7-го марта 1992 года в Киеве. Примечательно, что этот матч стал премьерным для каждого из соперников в национальных чемпионатах Украины. Игра завершилась со счётом 2:1.
Лучшим бомбардиром во встречах соперников в национальных чемпионатах у «Динамо» является Максим Шацких, на его счету девять результативных ударов, у харьковчан – Марко Девич, он отличился три раза. Что интересно, Александр Призетко забивал голы, играя в составе обеих командах. Александру удалось в первом чемпионате (1992 (весна)) – дважды забить в ворота «Динамо», а в третьем чемпионате (1993/1994) – дважды в ворота «Металлиста». Самый популярный счёт в играх соперников в чемпионатах Украины - 2:0, он встречается 8 раз. Что интересно этот счёт был популярен и в матчах динамовцев с харьковчанами в союзных чемпионатах, тут он был зафиксирован 7 раз.
Не лишним будет напомнить баланс Мирона МАРКЕВИЧА как тренера Металлиста в противостоянии с Динамо. В 9 матчах «Металлист» под руководством Маркевича одержал 2 победы, 2 игры сыграл вничью и 5 игр проиграл, мячи 9:15.


Предлагаем всем почитателям отечественного футбола обмениваться мнениями об игре в комментариях к данной теме. Просьба вести разговор в толерантном русле!
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
Да, динамо сьогодні буде дуже мотивованим:)
Побачим шо з цього всього вийде)
Жалко що Рикун в запої:-(
6d4682bed4a7a861250030d272d24485.png
 

футболіст

Користувач
Реєстрація
20.12.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Хочу нащот Металіста сказать в нього там є двоє новачків Антонов і Селін. То по матчу з шахтьором дуже добре себе показали. В Селіна як я побачив дуже добрий удар з лівої . А в Антонова скорость велика . Такшо якшо вони вийдуть на матч з Динамо у кієвлян можуть бути проблеми.