чи є ще патріоти?!...

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
Вот такая вот картина наблюдается на протяжении вот уже недели, по-моему... Грустно, Господа Великие Патриоты... :-(

Переглянути вкладення 22041
 

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
BRaven, Антеуфл, а "Фууу!" за что?.. За горькую правду? За "правду, которая в глаза колет"? За то, что не можем на крышу подняться и поправить?
Или просто по"Фууу!"исты? :D
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
Думаю що в тему:
 

*shy*

Користувач
Реєстрація
02.12.06
Повідомлення
28
Репутація
0
у мене ще раз постає питання, чому, ми, українці зовсім не маємо городості... і навіть якщо так сталося, що дійсно вам випадає нагода поїхати за кордон, то це дуже класно, Але навіть там демонструйте нашу милозвучну мову, прекрасні традиції та культуру, адже якщо ми будемо зразу ставати громадянами інших кран і рахувати їхні гроші в кишені, нас від цього поважати не почнуть...
та це залежить, насамперед, від кожного з вас, вам вирішувати, у якій країні жити і "чий хліб їсти" Та пам"ятайте, що, як це не глобально звучить, та це правда - Батьківщина у нас одна, а за кордоном, знову ж таки потрібен лиш ваш розум і здоров"я, щоб збагачувати їхню країну.( бо за їхні копійки наші ладні гори звернути, бо приїжджим вони ДУЖЕ мало платять, на відміну від своїх .. а у нас як вся індустіря продана іноземцям, а гроші проїдаються! і нажаль такі вже у нас умови, що нам завжди погано, завжи грошей мало.... і поки держава не навчиться пікуватися про кожного з нас доки ми будемо рватися з України.... :(
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
*shy* сказав(ла):
чому, ми, українці зовсім не маємо городості...
да хто вам, шановна, сказав таку дурню???
*shy* сказав(ла):
знову ж таки потрібен лиш ваш розум і здоров"я, щоб збагачувати їхню країну.( бо за їхні копійки наші ладні гори звернути, бо приїжджим вони ДУЖЕ мало платять, на відміну від своїх ..
те що для них, як ви кажите копійки, це для пересічного українця ДДДуже пристойний заробіток. це перше. друге. я знаю чимало людей за кордоном, кому внаслідок кваліфікованої і чесної праці зараз платять не гірше ніж місцевим.
*shy* сказав(ла):
і поки держава не навчиться пікуватися про кожного з нас доки ми будемо рватися з України.... :(
тоді я не розумію. чому? ви засуджуєте тих хто їде на заробітки? поясніть до чого тут патріотизм? це не показник!
*shy* сказав(ла):
що нам завжди погано, завжи грошей мало....
повірте мені кожній нормальній людині завжди чогось бракує і кожен завжди намагається заробити більше і жити краще.
*shy* сказав(ла):
це правда - Батьківщина у нас одна,
так і тут є люди на Україні, які того не визнають. а за кордоном є люди, які люблять свою батьківщину, а працюють заради дітей приміром. хто більший патріот?
 

*shy*

Користувач
Реєстрація
02.12.06
Повідомлення
28
Репутація
0
добавлено через 8 минут
TALIKA сказав(ла):
тоді я не розумію. чому? ви засуджуєте тих хто їде на заробітки? поясніть до чого тут патріотизм? це не показник!

повірте мені кожній нормальній людині завжди чогось бракує і кожен завжди намагається заробити більше і жити краще.

так і тут є люди на Україні, які того не визнають. а за кордоном є люди, які люблять свою батьківщину, а працюють заради дітей приміром. хто більший патріот?



так, ти права, та , на жаль, не всі такої думки... заради дітей живуть усі, а також слід думати про майбутнє, про те у якій державі цим дітям жити..... зі свого боку я скажу одне, що просто цінуйте те що маєте... ну і звичайно робіть своє, та життя інших кращим... а на рахунок гордості, то це думка, яка у мене склалася уже давно....
 

Heaven

Користувач
Реєстрація
15.07.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
34
alien сказав(ла):
Хмммм... Не вважаю замоскалені землі Сходу і Півдня своєю батьківщиною!
Там справжніх патріотів теж вистачає. Недавно приїжджав в Нетішин один (друг молодості мого діда) УКРАЇНЕЦЬ з Дніпропетровської області так він подарував моєму діду футболку з надписом "...кохайтеся дівчата та не з москалями..." чи шось у тому стилі; весь час жартома називав діда козаком :)-)) і казав, що всю свою фірму привчив Україну любити. Взагалом *THUMBS UP отакий дядько.
Ось такі вони "замоскалені" :-p
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Heaven, действительно, прикольные они ребята с восточной Украины и футболки дарят западенцам прикольные.
Да там просто футолка загнулась и дальше не видно...
текст в оригинале:
дякую тоби боже
шо я не москаль,
а пидор!!!
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Василий,
так тож тільки москалі підори бувають, ну ще я чув що буває таке в американців. А ще деякі стверджують, що всі москалі з імям "Василий" 100% підори!!!
Це не образа - це констатація факта!!!
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Василий,
Антеуфл,
Суперечки перетворюються в сварки і образи? айніхарашо... Буду бить... Обох...
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
Василий,
Антеуфл,
замість нормальних конструктивних думок і ведення дорослої дискусії спустились до рівня дитячих "Бееее" один одному. "фууу" вам обом!
G_unit сказав(ла):
Нету.Я не патриот!
значіть, як ти не патріот, от їх взагалі не буває?
глибока думка.....ти я так розумію - чоловік. за твоєю логікою жінок нема*DONT KNOW
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
BRaven сказав(ла):
Василий,
Антеуфл,
Суперечки перетворюються в сварки і образи? айніхарашо... Буду бить... Обох...

Є правило - "Зачинщику первый кнут..." :D :D :D
 

MeV

Користувач
Реєстрація
08.01.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Вік
32
я тоже не патриот.... живу тут..потому что нету выбора.. но прилюбой возможности сваливаю отсюда....
 
Н

НеПре

Люди ..... мне вас жалко, мне больно слышать (читать) эти слова.... Вы говорите что, мол я не патриот но их хватает ... и что мол свалите при первой возможноти.... а если возможность вдруг появится у всех?? все уедут?? и кто останется? Не спорю, жизнь у нас не из лучших... та что я вам говорю...... Лично я патриот!!! пусть я не разговариваю(пишу) сейчас Украинским языком.... пусть я ничего не зделал на благо Украины... но я зделаю, надеюсь что зделаю, я буду старатся.....
 

Prescott

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
И я не патриот. И не собираюсь им быть. Меня тоже достало уже когда вы говорите типа "если не я то кто". А вы посмотрите вокруг? Вы хоть кого то видите кто хочет что то изменить? Я думал что Тимошенко - хочет что то изменить - но если она и меняет что то - то ей сразу же перекрывают кислород. Большинство чиновников, и депутатов - воруют деньги у нашего государства, и, вы знаете - им не хочется ничего менять - им и так харашо. А как только кто то что то поменяет - то начинается что то типа "холодной войны", между теми кто поменял, и теми кому было хорошо...
Кароче надоело обьяснять - выучусь и уеду из этой страны нах... ИМХО.
А ты Антеуфл, если ты патриот - хоть что то поменял? Или может пытаешся что то поменять? Я буду признателен если этот форум хотябы кто то из "Белого дома" почитает. Может толк будет (в чём я лично сомневаюсь).
P.s.: Знаменитая фраза Ющенко: "Ці руки - ніколи, нічого не крали!"
Пародия на эту фразу: "Ці очі - не бачили, як ці руки крали!".
Всем спасибо, все свабодны! =)
 

MeV

Користувач
Реєстрація
08.01.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Вік
32
нехай держава намагається зробити життя українців кращим,а не навпаки-українці державу! так як влада навіть ненамагається це зробити...то краще вже перебратись в іншу країну..де про громадян дбають
 

Prescott

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
MeV сказав(ла):
нехай держава намагається зробити життя українців кращим,а не навпаки-українці державу! так як влада навіть ненамагається це зробити...то краще вже перебратись в іншу країну..де про громадян дбають
Полнстью с тобой согласен.
Что мне дала страна для счастливого будущего? Ничего?
Так зачем я должен ей помогать? Я буду делать всё что бы улучшить жизнь своей семьи, но никак не жизнь страны!
 
Н

НеПре

вы считаете себя украинцими?? Prescott, после этих слов мне кажется что вообще ненавидиш Украину... да то что ты говориш правда, MeV, твои слова тоже правдивы, но я вас не понимаю .......
 

Prescott

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
НеПре сказав(ла):
вы считаете себя украинцими??
Единственное что меня связывает с Украиной - это национальность в паспорте. Но даже если бы там писалось Албанец - мне было бы пох... Так как я не Националист, и мне всёравно кто какой нации... :) Кажись это уже оффтоп :) сори если что...