чи є ще патріоти?!...

Н

НеПре

Prescott сказав(ла):
Но даже если бы там писалось Албанец - мне было бы пох...
Все ясно..... Хорошо там, где есть хорошая робота, еще лучше зарплата.... будь это все у тебя тут, все было б прекрасно.....
Разве не так??
Все, если что не так ... я закрываю эту тему для себя.......
 

Prescott

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
Я ненавижу тех кто правит страной, и паражаюсь народу. Власть - за то что они единоличники и егоисты (может не все но большинство), а народ - за то что они выбрали сами такое будущее. Я считаю что если бы все люди Украины - немножко знали свои права, и разбирались в политике - то люди в стране жили бы лучше... А может и нет, но я знаю что в Нидерландах - даже дети знают свои права - там если им покажется что вы пытаетесь им навредить - они сразу кричат что вы нарушаете их права, и говорят что позвонят в полицию.

И ещё хочу сказать своё мнение что нужно сделать что бы стало жить лучше здесь - надо розогнать всю власть нах, и взять из других стран не заинтересованых людей, что бы они навели здесь порядок, например: президент пусть будет женщина которая сейчас правит Германией, а примьер министра - прес секретаря Дж. Буша (тоже женщина), так же хотелось бы кого то из политиков со Швеции взять. Но это моё личное мнение... Это нереально конечно но считаю что это помогло бы, а вот когда люди увидили бы как харашо можна жить здесь - вот тогда они бы знали кого выбирать, а кого нет. И выбрали бы себе харошую власть.
 
Н

НеПре

Думаеш им будет не насрать на нас?? Может и Евросоюз говорит что, мол развивайтесь, и мы вас возьмем к себе .....
лично я думаю что им насрать до глубины души на Украину и украинцев.......
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
Prescott, согласна с тобой во всех постах

MeV сказав(ла):
нехай держава намагається зробити життя українців кращим,а не навпаки-українці державу! так як влада навіть ненамагається це зробити...то краще вже перебратись в іншу країну..де про громадян дбають
Золотые слова :)
НеПре сказав(ла):
Хорошо там, где есть хорошая робота, еще лучше зарплата.... будь это все у тебя тут, все было б прекрасно.....
Каждый делает всё для своего блага, и блага своей семьи. Поэтому уезжают из Украины, в других странах лутшие условия для жизни. Как раньше писала я не патриотка (а может и патриотка я и сама не знаю), но свою страну люблю. И хочу что бы всё наладилось, но этого наверно никогда не будет :-(
Иногда обыдно что живу в Украине, и даже иногда бывает стыдно за свою страну и за тех кто ею правит.
Как и Прескот я наверное свалю из этой страны при первой же возможности
ИМХО
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
MeV сказав(ла):
нехай держава намагається зробити життя українців кращим,а не навпаки-українці державу!
Що ж ти вкладаєш в це поняття "держава"?
я так зрозумів, для тебе це шось абстрактне (якшо розумієш про шо я)
Насправді, держава - це ми всі, незалежно від переконань, поглядів, чи орієнтації
І от... всі з такою ж думкою як в тебе так і палець об палець не вдарять чекаючи на манну з неба, натомість свідомі люди керують своє життя по-свойому, і ніхто не виїжджає...

Prescott сказав(ла):
Что мне дала страна для счастливого будущего?
пане Прескот, шось Ви заганяєтесь...
мабуть ше вчишся? ше ніхера хліба свого не їв:-|
З якого це дідька країна тобі має шось бути винна?
А ти шо країні дав? Вона тобі дає змогу вчитись (спочатку в д/с, потім у школі, вузі)... і, якшо ти не "обдарований", то тобі світить хороше майбутнє, навіть тут в Україні... Якщо ти чекаєш все на тарілочці, то можеш забуть...
Кругом, де б ти не поїхав, щоб добре жити треба ДУЖЕ БАГАТО вкалувать
І ті українці, які працюють в Росії, Італії, Португалії, та будь-де... живуть з мрією повернутись на Україну... Чому? не скажеш?

Prescott сказав(ла):
И ещё хочу сказать своё мнение что нужно сделать что бы стало жить лучше здесь - надо розогнать всю власть нах, и взять из других стран не заинтересованых людей
щодо розігнать всіх -- 100% згоден;)
щодо претендентів з інших країн, то думаю, що їх байдужість до нашої країни може нам коштувати дорожче нинішніх політиків

добавлено через 9 минут
Samara сказав(ла):
Как и Прескот я наверное свалю из этой страны при первой же возможности
На жаль, ніхто тебе не тирмає... отримай закордонний паспорт і ... в путь
А хоча, в Турції можна і без паспорта... подумай про це:D

добавлено через 2 минуты
Samara сказав(ла):
Каждый делает всё для своего блага, и блага своей семьи. Поэтому уезжают из Украины, в других странах лутшие условия для жизни.
ще раз переконуюсь у відсутності жіночої логіки:D
роби умови для життя тут, працюй для свого блага, для сім"ї, ніхто не заважає
 
Н

НеПре

Samara сказав(ла):
Иногда обыдно что живу в Украине, и даже иногда бывает стыдно за свою страну и за тех кто ею правит.
А ты выучись... найди роботу... и такую что б показать, что Украина - это не страна третего сорта, от куда все сматываються. И тебе не будет стыдно, и обидно.
Во-первых докажи себе, что ты чтото можеш.... можеш что-то для страны.... если ты её действительно любиш....
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
G_unit сказав(ла):
наша страна котиться в некуда.

Часи зараз дійсно не найкращі, та як кажуть китайці - "Дощ не може йти кожен день..." а це твоє "некуда" стосується в першу чергу тільки тебе особисто, ти пливеш на хвилі, тебе несе (поки що це хороша хвиля) а що плаває зверху, то ти сам знаєш... Хоча можливо ти ще просто не визначився в житті.

добавлено через 9 минут
Колись давно пішов я шукати дім
Заліз високо в гори – там ніхто не знав де він
Холодний вітер тільки на дорозі став
I так мені сказав так він сказав:

Не треба було йти далеко
не треба було йти так довго
Земля де бігав ти маленьким
Є твоїм домом…

(гт.Скрябін – «Шукав свій дім»)
 

MeV

Користувач
Реєстрація
08.01.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Вік
32
G_unit сказав(ла):
Я живу на этом свете 1 раз и не собираюсь её делать лутшей.Я всегда стремлюсь к чему лутшему,а не пытаюсь сделать лутше


Prescott сказав(ла):
Я буду делать всё что бы улучшить жизнь своей семьи, но никак не жизнь страны!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


моя позицыя такая же! и не нада тут наежать с такими заявами типа "что ты пытался сделать для того что бы жизнь в украине стала лутше"....и тратата...у каждого свое мнение... можна подумать вы,"патриоты"..много сделали для этого...
 

Prescott

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
Вообщем спорить по этой теме можно долго, а мне леньки писать, так что я выхожу из темы... Если что можно тему поднять на чатовке, вот тогда - можна поговорить :)
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
я просто шокована цим всім. одна мудра людина колись сказала. "той в кого немає батьківщини, це як каліка без правої рукі" що можна сказати про тих в кого і батьківщина нібито є, але...?
думала поставити "фууу" але ні, зрештою то ваша думка.
G_unit сказав(ла):
Просто я не патриот своей держави і всё.
складається враження, що ви цим пишаєтесь! якби моя дитина таке сказала, я б чесно плакала тиждень. україна - то наша мати(як це не смішно) ви фактично стверджуєте, що ва пох на матір.
G_unit сказав(ла):
Я живу на этом свете 1 раз и не собираюсь её делать лутшей.И как тут уже говорили про меня,что если не мы-то кто???
G_unit сказав(ла):
.А наша страна котиться в некуда.
з таким ставленням ми точно будемо в лайні ще років 200.
G_unit сказав(ла):
И так будет всегда,пока к владе не придут толковые люди.
ну звісно вони самі будуть йти, йти і прийдуть так у всіх відомих казочках пишуть
MeV сказав(ла):
но прилюбой возможности сваливаю отсюда....
MeV сказав(ла):
нехай держава намагається зробити життя українців кращим,а не навпаки-українці державу! так як влада навіть ненамагається це зробити...то краще вже перебратись в іншу країну..де про громадян дбають
перше. шановна панянко, у всіх цивілізованих країнах в історії були часи занепаду і не завжди життя було як у казці. друге. ви думаєте у трапів літаків стоять люди і машуть прапорцями на вашу честь??? вони вас там чекають?
Prescott сказав(ла):
Что мне дала страна для счастливого будущего? Ничего?
наскільки я розумію, "студент", країна дає тобі освіту, цікаво скільки б твої батькі відвалили за неї в цивілізованій країні? а якщо вони так багато платять, то вочевидь проблеми не з країною.
Prescott сказав(ла):
Я считаю что если бы все люди Украины - немножко знали свои права, и разбирались в политике - то люди в стране жили бы лучше...
золоті слова. і ви знаєте ви не, один хто так думає
Prescott сказав(ла):
и взять из других стран не заинтересованых людей, что бы они навели здесь порядок,
а оце бред сивої кобили. давайте покличимо собі розумну королеву і станемо счасливим народом. казочкі!!! так досвід потрібен і вчитись треба.але вибачайте, я не хочу при владі чужинців ні московських ні европейськіх
Samara сказав(ла):
Поэтому уезжают из Украины, в других странах лутшие условия для жизни.
Samara сказав(ла):
Как и Прескот я наверное свалю из этой страны при первой же возможности
ви знаєте так і хочеться сказати...та звалюйте ви, як вам так хочеться. для держави користі з вас ніякої і звісно там мести підлогу це краще ніж тут жити.
в мого тата пенсія 1600 і зарплатня 2700 працює на атомній, має дачу, внуків, любить подорожувати і счастливий. і збирається ще працювати на благо людей, країни і своєї родини. для мене це орієнтир по життю.
і кудись звалювати в пошуках синьої пташки?
красно дякую. я маю освіту, маю родину і маю батьківщину і буду намагатись щось поліпшити. всьо!
з.і. оце написала і думаю. а навіщо? кому це потрібно? ви залишитесь при своєму всеодно.....ну може хтось почує.
 

Prescott

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
TALIKA,
Дякую! Але це твоя особиста думка... Кожен має право на свою думку... Я вже написав що мені перехотілось тут спорити, тому що так писати можна довго і нудно і без толку... Як би цей форум хоть хтось читав з важливих політиків - можливо і був би стимул тут щось напостити... А так - можна хіба що десь зустрітися і поспорити вживу, а писати - ліньки :).
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
В нашій державі є всі преспективи для розвитку. Інша справа, що наша влада недає розвиватися цім преспективам. Тут багато говорять, що в Україні все добре тільки потрібно змінити владу і все наладиться. Але виникає і інше питання, а коли ми змінимо владу чи інша не буде така сама, як попередня. Чи якщо поставити справжнього патріота, то він для когось щось буде робить забувши про себе чи можливо він обезпечить безбідне життя своїм дітям і внукам, а про всіх інших вже подумає в останню чергу. Тому патріотами може називати себе тільки прості люди які живуть можливо не зовсім бідно, але й не багато, а коли потрапить такий патріот до влади чи згадає він про ті слова, що говорив.
З.І. Ось анекдокт в тему, який на мою думку підкреслює справжній менталітет українців:
Вирішили поділити землю між українцем, поляком і німцем. Дали для німця коня і сказали: "Скільки проїдеш стільки землі тоєї". Проїхав трохи і сказав: "Все мені хватить". Дали полякові, теж трохи проїхав і сказав, що з нього вистачить. Дали для українця. Проїхав день, проїхав два дні, на третій кінь здох. Йде пішком день, йде два, на третій вже йти не може а повзе, бачить що вжей повзти не може, скидає шапку кидає і каже: "А там ще бурячки посію"
Цей анекдот добре характеризує нашу владу, яка бере все, що може і тих хто хоче поїхати з України, тут їм не погано живеться, але хочеться більше.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
TALIKA сказав(ла):
в мого тата пенсія 1600 і зарплатня 2700 працює на атомній, має дачу, внуків, любить подорожувати і счастливий. \
А у кого-то нет ни своего жилья, не зарплаты в 2700 грн. И работать 10 жизней на какую-то однушку у них нет никакого желания. Поэтому и едут туда где будет потом не стыдно смотреть в глаза своим детям.
 

Prescott

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
kolya,
Я з тобою частково згоден, тому що кожен раз при обранні нового керівника - народу обіцяють стільки всього, а як тільки їх обирають - нічого не робиться, і тільки гроші викачуються з державної казни...
До речі - хтось мені казав що на весні (точно не пам'ятаю місяць) - мають розпустити весь парламент і обрати все заново... Можли це і допоможе чимось. Принаймі надіюсь...

добавлено через 3 минуты
TALIKA сказав(ла):
в мого тата пенсія 1600 і зарплатня 2700 працює на атомній, має дачу, внуків, любить подорожувати і счастливий
Я за тебе дуже радий.
Хтось зараз каже що у викладачів (шкіл і вузів), а також у працівників медичних закладів - найбільша заробітня платня - це брехня! Моя мати працює в лікарні і зарплатня у неї - це пята частина зарплатні твого тата... І ще хтось каже "Коли в цій країні перестануть брати взятки?" - при таких умова - ніколи.
 

MeV

Користувач
Реєстрація
08.01.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Вік
32
TALIKA,
не переубедила..... ты права,.я все равно осталась при своем мнении., и не поменяю его,всё,дискусия окон4ена,:-\ не знаю почему я вообще залезла в эту тему.... :-|
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
MeV сказав(ла):
"что ты пытался сделать для того что бы жизнь в украине стала лутше"
В якому класі вчать писати власні назви (у тому числі й країн) з великої букви...?
А якщо це принципово так написано... то про що з тобою ще можна говорити...?
 

MeV

Користувач
Реєстрація
08.01.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Вік
32
MandrivniK сказав(ла):
А якщо це принципово так написано... то про що з тобою ще можна говорити...?
хм...... так было написано случайно,... :), я ж неговорю что я призираю Украину,... что б ы писать с маленькой буквы... просто мне не нравиться..как бы это сказать.... ну кароче отношение к людям... что ли...

и нашел к чему прицепиться,..опечатка ! людям своействено ошибаться...
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
kolya сказав(ла):
Ось анекдокт в тему, який на мою думку підкреслює справжній менталітет українців:

А ось анекдокт в тему, який на мою думку підкреслює справжній менталітет росіян проживаючих на Україні відносно української мови і взагалі держави:

Створив Господь мавпу. А тодi дивиться - нє, людина все ж краще.
Ну, збирає вiн усiх мавп i каже: щоб до завтра менi людьми стали!
Ну, мавпи цiлу нiч хвости вiдрiзали, голились, зрештою, прокидається
Господь - краса!
Живуть люди у бiлих хатах iз вишневими садочками, хрущi над вишнями гудуть i т.д.
Але що це?
Деякi мавпи все ще у лiсi по деревах стрибають! Ну, вiн як гримне на них: я Господь ваш, я вас створив, як ви смiєте не пiдкорятись словам моїм?!
Мавпи перелякались, поховались у кущах, аж тодi найсмiливiша вилазить i каже забуханим голосом: "А ми па-украiнскi нє панiмаєм!" :D
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
про свого тата я до того, що і в нас все одно прогрес якійсь є. на народження дітини гроші почали давати, наприклад...(більше щось нічого не пригадую:-( ) проте невже дійсно ви не бачити тут ніякого майбутнього?
kolya сказав(ла):
Тут багато говорять, що в Україні все добре тільки потрібно змінити владу і все наладиться. Але виникає і інше питання, а коли ми змінимо владу чи інша не буде така сама, як попередня
я б змінила владу 100% як би бачила когось, хто хоть на щось здатен. 2004 - ющенко! розчарування суцільне...
2006 - тимошенко! і що? щось змінилось?
немає зараз переспективного політика, політичної сили, якій(а) викликає довіри, погоджуюсь повністью в цьому сперечатись безглуздо. та він же має з`явитись. і коли він з`явиться я буду його підтримувати....до нового розчарування напевно:-(
але я вам скажу я в свою країну вірю і в її майбутне також і майбутне своїх дітей в цій країні.
Україна зараз, це як побита жінка, яку і надалі копають ногами і мені так хочеться їі допомогти піднятись, а не кинути на призволяще, вона ж бо того дійсно варта.....
я знаю, що переконати інших в чомусь марна трата часу...але всеодно спробую.
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
MeV сказав(ла):
хм...... так было написано случайно,... :), я ж неговорю что я призираю Украину,... что б ы писать с маленькой буквы... просто мне не нравиться..как бы это сказать.... ну кароче отношение к людям... что ли...

Дивно, відношення тебе не влаштовує, і в чому ж це виражається...?