Что мне НЕ нравится в нашем городе

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
RazR сказав(ла):
Вопросец такой: есть подобный календарь для Нетешина?.. И где можно приобрести, если есть в продаже?
Зачем задавать вопрос, на который все знают ответ - НЕТ.
 

Kicya Leapardavna

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
43
Весна покаже, хто де срав (пардон). Але це так. Гаспада "сабачнікі" не сильно утруждають свою фантазію і вигулюють своїх чотириногих друзів в місті. Влітку малі діти люблять погасати по траві. Але то там то сям лежать "міни". Скажіть, як втілити в життя постулат - "любиш кататися, люби і сані на гірку таскати". Любите собачку, любіть і какашкі після неї прибрати. В культурних країнах народ давно вигулює своїх песиків в парках, але обовязково тримають кульочок при собі, аби потім прибрати.
У нас це би дивилося дико - ви шо! Гавно??! Убрать?!!
Собачий і котячий послід не розмиваються і не розчиняються після першого ж дощу, на те йде кілька тижнів. І кожна така купка є джерелом для різних малоприємних хвороб.
п.с. дома тримаємо кицьку. На вулиці не вигулюємо. Дома для неї є туалет, але прибирати зе нею ні для кого не є драма. Це норма.
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Kicya Leapardavna сказав(ла):
Гаспада "сабачнікі" не сильно утруждають свою фантазію і вигулюють своїх чотириногих друзів в місті.

Добавлю- многие из хозяев не знают, что существуют поводки
и намордники, и то, что у их собак зубы не только для красоты.:-|
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
Мені здається що у нас більше саме населення справляє свою нужду на вулиці ніж собаки, не вірите, пройдіться ліском тим шо за поділлям. А на рахунок того щоб за собакою прибирати, то не зрозуміють в нас такого, одразу почнуть пальцями тикати, сміятися, все таки ще далеко нам до цивілізованих країн. Але наприклад я свою собаку вигулюю за містом, там де ваші діти по травичці не бігають, а як бігають то хай дивляться під ноги.
 

4ara

Користувач
Реєстрація
16.10.06
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
46
а я не раз замечала, как некоторые кашатники меняют песок в лотке в песочнице, а перед этим с чистой совестью - высыпают использованый песок туда же:-! :-|
 
И

Игорь

Проблема собачих відходів вирішується швидко, було би бажання комусь цим зайнятись. Місто (влада) повинна збирати місцевий податок на цих тваринок, і з цього податку платити в ЖКО за додаткове прибирання собачих фікалішок. А в разі несплати цього податку встановити космічні штрафи. Періодично робити рейди містом на перевірку гуляючих собачок і все...
 

4ara

Користувач
Реєстрація
16.10.06
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
46
да не будет то ЖКО убирать, даже за деньги.
а насчёт налога, захотят ли его платить те, кто не содержит собак? врядли. Значит, остаються собачники. А так как нас намного меньше, то и сбор небольшой будет. Что же остаёться - большой налог? Я могу и сама убрать. За своей!!!
А за бездомными кто убирать будет? Или оплачивать ?
Так что не всё так просто. У нас слишком много дворовых собак.
Для начала надо с ними что-то решать.
 
И

Игорь

Звісно собачий податок повинен стягуватись тільки виключно з власників собак. І в Нетішині собак у людей вже занадто багато, тому грошей на прибирання вистачить. Крім того, якщо людина має лишні гроші, щоб купити песика, то і знайде 20 грн. в місяць заплатити податок. Що касаєтья проблеми бездомних тварин, то частина з них стає бездомними завдяки тим же "господарям". І вирішуватись проблема бездомників має вже за рахунок місц. бюджета. В Київі таких тваринок стерелізують і відпускають на волю. Тому з часом їх популяція сама зменшитьтся.
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Прикольный способ заработать пару лимонов в городской бюджет:
сделать рейд по ДАЧАМ и штрафовать 1) на предмет выбрасывания мусора в канал, речку, просто курганами на землю (меня чуть не стошнило, пока я через эти "дачи" до земснаряда добралась, а это зима - не лето). 2) за разведение костров в черте города (я имею ввиду костры, от которых город задыхается всю осень)
Вот вам и чистота, порядок и деньги в бюджет :)
 

VL@DI

Користувач
Реєстрація
14.03.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
35
А вот мне ненравится наш канал вокруг города потомучто он зас...ый и особенно когда приходит весна мы ощущаем все "прелести" этого канала,а еще наш маленький рынок под вечерок продавцы все росходятся а за собои такои срач оставляют что ужасно смотреть,ну конечно нету в нашем городе приличного места где б можно было с комфортом и не очень дорого хорошо отдохнуть от будних днеи.Пожалуй всё!:-(
 

buble

Користувач
Реєстрація
21.01.07
Повідомлення
41
Репутація
0
Игорь сказав(ла):
Звісно собачий податок повинен стягуватись тільки виключно з власників собак. І в Нетішині собак у людей вже занадто багато, тому грошей на прибирання вистачить. Крім того, якщо людина має лишні гроші, щоб купити песика, то і знайде 20 грн. в місяць заплатити податок.

мы вот платим в ЖЭК за уборку подъездов. И что? Часто там убирают?
Так же и сборы с собачников были бы пущены не по назначению
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
VL@DI сказав(ла):
А вот мне ненравится наш канал вокруг города потомучто он зас...ый
Я підтримую тебе, нещодавно був не подалік каналу і побачив всю "красу", хтів написати тільки руки не доходили.

добавлено через 1 минуту
buble сказав(ла):
И что? Часто там убирают?
В мене в під'їзді убирають регулярно, та щей самі жильці прибирають.
 

Dreamer

root@gavno.com#
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
159
Репутація
0
А у нас в лифт "минируют" регулярно.. И лежат по 2 недели.. :-(
FIFAyer сказав(ла):
В мене в під'їзді убирають регулярно, та щей самі жильці прибирають.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
DreameR сказав(ла):
В мене в під'їзді убирають регулярно, та щей самі жильці прибирають
Виходить мені треба своїм прибиральникам пам'ятник біля під'їзду поставити!!!!!!!!!!!!:)
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Приїжаю сьгодні з Рівного, вечір погодка-супер, думаю треба сходити на корти мячика в корзину покидати (майже рік в баскетбол не грав). Підтянувся знайомий, ми зним пограли до 20:00 і пішли додому, невстигли відійти як на всьому стадіоні погасло світло (а людей було море). Як стало мені відомо пізніше, це робиться для того, щоб люди розійшлися по домам і 21:00 світло з'являється знову. Як вам, кову ця молодь заважає (яка до речі займається як не як спортом) я не розумію цієї політики!!!!!!!!!!!!!!!
 

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
якщо це на стадіоні. то це вони так завжди виключають як ідуть додому(вахтьорші)
АЛЕ там є одна бабулька то просто внеї попросіть шоб не виключала, ми як її шото просим то вона відповідає нам добром ну футболістам*OK* *OK*
 

VL@DI

Користувач
Реєстрація
14.03.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
35
FIFAyer сказав(ла):
Як стало мені відомо пізніше, це робиться для того, щоб люди розійшлися по домам і 21:00 світло з'являється знову. Як вам, кову ця молодь заважає (яка до речі займається як не як спортом) я не розумію цієї політики!!!!!!!!!!!!!!!
давай разом будем бити їх по пузі,заодно і рукі розімнемо.зловимо того хто виключає і дома йому на рік світло виключим хай попробує :D

добавлено через 3 минуты
ну але якщо то дійсно вахтерши вимикають світло то будемо просити що ж поробиш
 

Angel_ButterFly

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
49
Репутація
0
Мені не подобається Канал. Якшо б його прибирали там забирали стьокла і т.д. то канал було б саме просте місце (ну тіпа нормальне, як всі) Але хто його буде прибирати? На каналі всі завжди бухають і т.д. а прибирати за собою лень. Бутилки або оставляють або в річку кидають....мдя я вам скажу...
 

cvoy

KамеraD
Користувач
Реєстрація
13.03.06
Повідомлення
65
Репутація
1
Бл... Грёбанные перебои с грёбанным светом. Но с вчера на севодня был РЕКОРД !!! С чем всех и поздравляю !!!
ЗЫ: Кому грамоту выдавать и на кого записывать?