Что мне НЕ нравится в нашем городе

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
cvoy сказав(ла):
Грёбанные перебои с грёбанным светом.
Я вже думав, що повторимо рекорд Москви коли протягом 3 днів повсьому місту вибило елекрику. Я ще замітив цікавий парадокс такі перебої бувать в нас і в Кузнецовску. Це те саме, як ті хто живуть коло моря ніколи його не бачать і внас схожа ситуація.
 
И

Игорь

Я ще замітив цікавий парадокс такі перебої бувать в нас і в Кузнецовску.

Мабудь в Кузнецовску теж відкрили філіал Нетішинського МЕМа.

На прошлій неділі по ночам були такі випадки, коли СВТІЛО пропадало і появлялось з інтервалом декілька хвилин з разів 5. І так декілька днів.

Може із-за цього, що наш МЕМ так практикується в обслуговуванні, МЕМ не думає навіть ще про заключення зі споживачами договорів, хоча платити вчасно з погрозою відключення вимагають вже!

Пора МЕМ назад віддати для ХАЕС, порядку буде набагато більше.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Игорь сказав(ла):
Мабудь в Кузнецовску теж відкрили філіал Нетішинського МЕМа.
А можливо внас Кузніцовського.:D
Що творится в нашому місті вчора чілу ніч елекроенергії не було, а зараз води немає.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Игорь сказав(ла):
Пора МЕМ назад віддати для ХАЕС, порядку буде набагато більше.
У 2003-2004 атомна з боями від нього відбивалась. А зараз назад забере? Не сміши. :-|
зі: Якщо запалюють зірки, значить це комусь потрібно.;)
 

Hatred

MaD Sho0teR
Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
10
Репутація
0
Я вобщє з цього світла в шоці був. Як так мона робити? Місто обслуговує АЕС і притом находиться біля самого блока і свєт вирубають. Шо блін за приколи? Я такого не розумію.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Hatred сказав(ла):
Я вобщє з цього світла в шоці був. Як так мона робити? Місто обслуговує АЕС і притом находиться біля самого блока і свєт вирубають. Шо блін за приколи? Я такого не розумію.
__________________
Так світло помоєму у нас не від нашої АЕС, а від якоїсь ГЕС. Розказували мені(не знаю чи це правда), що місто закупляє світло дорожче ніж продає наша атомна!!!!????
 

AC!!!

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
47
Репутація
0
Истинная правда:) Электричество к нам попадает через распределительнцю подстанцию Славутских электро сетей....
Но прошедшая авария, а это была именно авария, виновато наше МЕМ... а вернее изношенное и не ремонтируемое давно оборудование... Увы... якобы нет денег...:-(
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
FIFAyer сказав(ла):
Так світло помоєму у нас не від нашої АЕС, а від якоїсь ГЕС
Якщо я не помиляюсь то елекроенергія від всіх станцій йде в загальну мережу, а після цього розприділяється між містами. Це зробляно на той випадок якщо якась електростанція зупиниться то по всіх містах буде електроенергія.
 
В

Валентин

kolya сказав(ла):
Якщо я не помиляюсь то елекроенергія від всіх станцій йде в загальну мережу, а після цього розприділяється між містами. Це зробляно на той випадок якщо якась електростанція зупиниться то по всіх містах буде електроенергія.
В этом и весь маразм данной системы!!! Вроде бы, как и правильно, с благими намереньями дабы во всех уголках нашей прекрасной Родины, был лучик света. Ан нет, вот засада не для наших умов и не с нашим менталитетом. Да и электроэнергия наша, которая под боком, покуда дойдёт к нам через кучу посредников, каждый со своим рубильником и с великими полномочиями, обходится нам в реальную копеечку. А где-то когда-то, в не далёком прошлом было пророчество с обещаниями о светлом будущем и без платной электроэнергии всем городишкам спутников АЭС. :'(
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Валентин сказав(ла):
и электроэнергия наша, которая под боком, покуда дойдёт к нам через кучу посредников, каждый со своим рубильником и с великими полномочиями
А ще по цій дорозі проводів трохи нагріє, а платити за це нам приходиться.
Інформація для роздумів: в Україні на нагрівання електромереж іде 5,5 МВт. Це потужність нашої і Рівненської АЕС разом взятих.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
kolya сказав(ла):
в Україні на нагрівання електромереж іде 5,5 МВт. Це потужність нашої і Рівненської АЕС разом взятих.
Ти шось попутав
В нас не 1МВт виробляють блоки а по 1000 МВт кожен:D

для справкі: Київ жре ~1800МВт. Це якраз стільки, скільки на даний час наша АЕС виробляє
 

VARVAR

Користувач
Реєстрація
17.04.06
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
44
Валентин сказав(ла):
В этом и весь маразм данной системы!
Ця система (т.з. Єдине енергетичне кільце) проектувалася десятки років і навіть не одним проектантом, а тут знайшовся один Валентин в Нетішині який поставив доцільність даної системи під сумнів... Смішно. :D
P.S. Колись сам був такої думки, поки не вник в суть питання.
 
В

Валентин

VARVAR сказав(ла):
Ця система (т.з. Єдине енергетичне кільце) проектувалася десятки років і навіть не одним проектантом, а тут знайшовся один Валентин в Нетішині який поставив доцільність даної системи під сумнів... Смішно.
Вот-вот и мне смешно. Смешно то что, вырывая из контекста фразу, этим лавируют. Прочитай всё пожалуйста за одно и «ЗАКОН УКРАЇНИ Про електроенергетику» http://stroymart.com.ua/ru/publications/3831/, вот как только что та там поймёшь, сразу в депутаты рекомендую баллотироваться.
VARVAR сказав(ла):
Колись сам був такої думки, поки не вник в суть питання.
А ще будь ласка і вникни суть питання і сучасних європейських країн, які не мають таких потужних електроенергетичних ресурсів як наша країна. А також запитай і людей які там мешкають, чи знають вони як жити добу без електроенергії, чи в загалі у них це існує
 

AC!!!

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
47
Репутація
0
По поводу отключения света и последнего рекорда.
Ситуация банальна. Кто то умный решил стянуть(украсть) часть кабеля 10кВольт в итоге распиловки произошло короткое замыкание. ну это пол дела. потом один умный электрик пустил нагрузку на другую и без того перегруженную линию.... вырубило весь город.
но что интересно... в месте отпиливания кабеля место достаточно сильно обгорело. но трупа нет. грамотные воры нынче пошли. и ведь кто то из наших местных...сволочи...
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
AC!!! сказав(ла):
месте отпиливания кабеля место достаточно сильно обгорело. но трупа нет
А можливо від нього тільки купка попелу залишилася.:D
З.І. Мальчик засунул два пальца в резетку
всьо что осталось собрали в газетку.:D :D :D
 

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
Сломали одну цепочную качелю... Эти имбицильные переростки... Разогнули стальную скобу!!! Этож скока весить надо??? Казлы.
 

Westman

Користувач
Реєстрація
16.12.06
Повідомлення
12
Репутація
0
Сьогодні був на великому базарі.В районі секонду народ вже стежку в ліс витоптав.Та поставте,блін,там пару біотуалетів,придумайте щось,ми ж називаємо себе цивілізованими людьми.Плату за місця з торгашів тож берете,а де сервіс? Хоч би самий елементарний?
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Westman сказав(ла):
Хоч би самий елементарний
Это точно. Полставить простой туалет они не могут, а от штраф здереть они всегда ура! Моего друва в Ровно, словили на гарячем за ЦУМом, так как в 23:00, больше некуда сходить. И что вы думаете - 51 гр штрафа(неплохо сходил)!!!!
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Westman,
туалет на великому базарі є, він знаходиться за критим ринком.
Просто питати треба, а не самому шукати.