Что мне НЕ нравится в нашем городе

S

Smile.exe

Ну і дурак! Я би жив би в вашому місті! Мені там подобається... А на щьот пить друг другу морди бить це глядя яка компанія... я знаю багато чел з вашого міста але вони не такі як и каж!:)
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Malyuk_ сказав(ла):
молодь гниэ в нашому місті!!!всі або п'ють,або морди одне одному б'ють.а дівчатка вже в 18 років з пузами ходять!!!це не є нормальним!всі не знають квди себе діти...
тікають з міста...
А чому молодь гниє??? Та тому що самі себе гноять! Якщо нема голови на плечах і Бога "в животі", ума в черепній коропці,як кажуть- в аптеці не купиш. Морди б"ють по тій самі причині. І дівчата скоріше дорослими хочуть стати, хочуть показати всім,і подругам і хлопцям,ось я яка...Вмію курити, пити і з хлопцями спати .... А ви відстаєте. Будьте собою, не потрібно комусь щось показувати і доказувати,а то чомусь завжди виходить навпаки.
Можна придумати куда себе діти, головне фантазія і тверезі, щирі і чисті думки,і місто тут нідочого. Місто як місто. Розваги - це не головне.
 

zhelezo

Користувач
Реєстрація
24.12.06
Повідомлення
11
Репутація
0
02.09.2007 "Лотел" отключило телеканал "ТНТ" - уроды

добавлено через 6 минут
02.09.2007 "Лотел" отключило телеканал "ТНТ" - уроды:-| не дали посмотреть 6 часов сериала CSI

добавлено через 3 минуты
Можна придумати куда себе діти, головне фантазія і тверезі, щирі і чисті думки,і місто тут нідочого. Місто як місто. Розваги - це не головне.


Полностью согласен, хорошо сказали!
 
Я

Я_ПушинкА

Я ненавижу етот город он просто атстой - гязный, маленький, непрактичный. Единственное что помагает мне еэто мысль о Пива-Водах, но и ето уже стаёт бычарней.
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
Я_ПушинкА сказав(ла):
Я ненавижу етот город он просто атстой - гязный, маленький, непрактичный.
Ну, не беда: вот скоро твой папа станет начальником Нетишинского участка Славутского РЭМа...;)
Я_ПушинкА сказав(ла):
Единственное что помагает мне еэто мысль о Пива-Водах, но и ето уже стаёт бычарней.
Что значит "стаёт"? А раньше не было?:D
P.S. Кстати, у меня есть фото человека, который ненавидит "этот" город. И уже не в негативе...;) :D
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Десь про це вже писали, не можу знайти...

Продовження теми про спалювання листя...
говорили-балакали...
Переглянути вкладення 52296

В Острозі зараз напевно класно дихається...
 

vitaly

Користувач
Реєстрація
03.09.06
Повідомлення
46
Репутація
0
І все спихнуть на атомну:)
 

_Flower_

Користувач
Реєстрація
13.07.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
32
Я_ПушинкА сказав(ла):
Я ненавижу етот город он просто атстой - гязный, маленький, непрактичный.
Грязный...?... открой глаза и посмотри вокруг... или ти дальше Нетешына ни где не бил? :D По сравнению с другими городами... у нас самый чистий город :-p
А нащет непрактичный, он какраз таки и практичный, из-за того что маленький, все под боком ;)

zhelezo сказав(ла):
Можна придумати куда себе діти, головне фантазія і тверезі, щирі і чисті думки,і місто тут нідочого. Місто як місто. Розваги - це не головн
Это верно, главное фантазия и умение развлеч себя. ;)
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
Не подобається що в дворах дороги нікудишні, і ці труби закопані (лежачі поліцейські) по центральній дорозі, мені здається що вони повинні відповідати якимось сертифікатам якості тіпа ISO, так би хотілось взрючить того інжинєра який таку хєрню придумав.
 
A

ANgeliNo4k@

Ми повинні любити своє місто,яким би воно не було!!!Нетішин у нас Єдиний та найкращий.
 

Milenchik

Користувач
Реєстрація
08.10.07
Повідомлення
103
Репутація
0
Znaesh, mne prosto interesno, schto tu let cherez 10 zapoesh o Neteshine. Tu navernoe ne yezjal s goroda bol"sche chem na 3 mesyaza?
Neteschin-samui lychiu gorod v mire! Pover" mne! Tu v etom ybedishsya cherez 10 let.

добавлено через 1 минуту
Milenchik сказав(ла):
naesh, mne prosto interesno, schto tu let cherez 10 zapoesh o Neteshine. Tu navernoe ne yezjal s goroda bol"sche chem na 3 mesyaza?
Neteschin-samui lychiu gorod v mire! Pover" mne! Tu v etom ybedishsya cherez 10 let.
Eto v otvet mal"chiky Ya- Pychinka
 

CCCP

Користувач
Реєстрація
25.08.07
Повідомлення
26
Репутація
0
Malyuk_ сказав(ла):
молодь гниэ в нашому місті!!!всі або п'ють,або морди одне одному б'ють.а дівчатка вже в 18 років з пузами ходять!!!це не є нормальним!всі не знають квди себе діти...
Это не только в нашем городе, а в большинстве городов нашей страны. Это не проблема города. Это проблема государства и всех людей в нем проживающих
 

slon

Ихтиандрыч
Користувач
Реєстрація
27.05.07
Повідомлення
120
Репутація
1
Вік
45
xxx

Не нравится вечный "срач" сутра возле входа в "Нічне місто". Почему за этим не следят наши доблестные менты или охрана? Не нравится отношение между людьми, такое отношение, что всем продавцам должен доплачивать за ормальное обслуживание. Люди все обозлённые и каджый ставит себя выше и круче всех окружающих. Иногда хочется таким хамам разбить всю рожу, поневоле скоро сам таким станешь.
 

freeman

Користувач
Реєстрація
17.05.07
Повідомлення
7
Репутація
0
Вік
34
slon сказав(ла):
Люди все обозлённые и каджый ставит себя выше и круче всех окружающих
хіба це тільки в нас? я таке бачу всюди....:-(
 

_Flower_

Користувач
Реєстрація
13.07.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
32
slon сказав(ла):
Люди все обозлённые и каджый ставит себя выше и круче всех окружающих.
Ну а это уже проблема не города, а сущности людей! Их принцыпов и отношения друг к другу! :cool:
И, как было сказано уже выше, это такое не только у нас...
 
И

Игорь

Краще розкажіть як це проявляється реально. Якщо мова іде про торгівлю то це якраз проблема місцевої влади!!! Це легко і реально вирішити в масштабах міста. Просто ніхто цим не переймається. Так само намахують простроченими товарами і сервісом як мера так і начальника санстанції. бо найнятій продавщиці за 500 грн. абсолютно пофік з кого дурня робити, вона від цього не пострадає. Просто "великі мужі" стараються цього ніби не замічати, а прості люди економлять і час і свої нерви.
 

Bazil

Користувач
Реєстрація
29.03.07
Повідомлення
22
Репутація
0
Cr4sh сказав(ла):
хых... надоело читать после 5-ой страницы =)
по всей видимости, большинству высказавшихся просто не приходилось жить в действительно дерьмовых раёнах действительно дерьмовых городов =)
И мне надоело одно и то-же: негде отдохнуть: наш Нетешин это сплошной отдых - работа, магазины, природа (лес,речка,поле) все в центре, 5-10 минут и ВЫ там где нужно.

Мне не нравится, что жители нашего города, участники форума(ов) запростяка могут унизить, обозвать друг дружку нехорошими словами, а это значит что МЫ сами "бросаем битые бутылки в обводной канал" и т.д. и т.п.
 
K

kapec

Игорь
Так само намахують простроченими товарами і сервісом як мера так і начальника санстанції
Если б я иза безисходности работал за 500 грн. продавцом в палатке то исключителна впихивал всё простроченное меру и нач.санстанции шоб знали как з жиру бесится и них..а неделать для бедных людей
 
K

Kate

Bazil сказав(ла):
запростяка могут унизить, обозвать друг дружку нехорошими словами
Нещодавно по обличчю отримала тільки тому, що мені подобається творчість однієї групи, цей хлопець просто сказав: "Музон ацтой, а ти **ка єба***а шо таке слухаєш!" А всі його друзі (яких я вважала досить вихованими людьми) дружно заржали.

Та це вже проблема не тільки нашого міста, а всієї держави...
 

Bazil

Користувач
Реєстрація
29.03.07
Повідомлення
22
Репутація
0
Kate сказав(ла):
Та це вже проблема не тільки нашого міста, а всієї держави...
Це проблема виховання, і впершу чергу залежить від батьків, а потім школа (Пензлик з "Орбітом" на день УА), вулиця..., і чомусь подобається бути невихованим, комусь напакостити. З такими можна боротись.
На форумі не звертати уваги, залишати без відповіді Їхні повідомлення, а
в житті то вже інша тема...

Kate сказав(ла):
Ты должен делать добро из зла, потому что его больше не из чего делать.
Р.П.Уоррен

З цього і треба починати.