Есть ли дружба между девушкой и парнем?

Thinker

Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
20
Репутація
0
Вік
37
Возможно эта дружба и есть, но как долго она будет длиться? Я от сейчас дружу с одной девушкой, у нее есть парень... Странная дружба...
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
Это ты думаешь, что знаешь)))
А пока еще, между прочим, не было случая, чтоб здоровый сужчина не задержал взгляд на округлости женского бедра... и не только бедра...


а в тебе ніколи не виникало такої думки, шо не всі такі озабочені, як ти? якісь у тебе застарівші стереотипи на рахунок дружби.
 

_KaCta_

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
3
Репутація
0
А я вірю і знаю шо дружба є між хлопцем і дівчиною!!!Це нормально і не завжди це переростає в шось більше...нате воно і називається дружбою)))Можна просто дружити,спілкуватись,розважатись і прицьому не потрібно мати якісь там любовні почуття)))А переростає тіки тоді ця дружба в любов чи симпатію,коли обидві сторони цього хочуть,і наполегливо до цього ідуть))))
 

Fingers

Користувач
Реєстрація
25.02.09
Повідомлення
79
Репутація
0
ні, тільки любов або Секс
 

fragman

Користувач
Реєстрація
06.08.08
Повідомлення
75
Репутація
1
Вік
30
_KaCta_ сказав(ла):
А я вірю і знаю шо дружба є між хлопцем і дівчиною!!!Це нормально і не завжди це переростає в шось більше...нате воно і називається дружбою)))Можна просто дружити,спілкуватись,розважатись і прицьому не потрібно мати якісь там любовні почуття)))А переростає тіки тоді ця дружба в любов чи симпатію,коли обидві сторони цього хочуть,і наполегливо до цього ідуть))))
А я її підтримую необов"язково мати почуття з дівчиною шоб просто гуляти і розважатись на повну якщо б в мене були почуття з кожною дівчиною з якою я дружу це була б катастрофа !!!
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
Дружби бути не може, це неприродньо.
 

SpecBM

Користувач
Реєстрація
17.07.09
Повідомлення
15
Репутація
0
Вік
31
akvar сказав(ла):
Дружби бути не може, це неприродньо.
А я незгодний, бо дружба може бути частіше ніж нам здається
 

KyM_gossip_girl

Користувач
Реєстрація
13.09.08
Повідомлення
65
Репутація
1
не ви понімаїте якщо дуже хароша дружба то твоя девушка чи твій хлопець може тебе ревнувати тебе до твого друга чи подруги!!
такшо неякої дружби неможе бути:)
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
тю! хай ревнує, що з того??
а якщо у мене немає дівчини, так шо і дружити не можу?
 

SpecBM

Користувач
Реєстрація
17.07.09
Повідомлення
15
Репутація
0
Вік
31
HappY сказав(ла):
якщо дуже хароша дружба то твоя девушка чи твій хлопець може тебе ревнувати тебе до твого друга чи подруги!!
якщо твоя девушка чи твій хлопець тобі довіряє, то вона(він) не буде й ревнувати.
 

[_MeF_]

Користувач
Реєстрація
07.03.09
Повідомлення
14
Репутація
0
о да. Тут ребята дело за дружбу а не за ревность. Конечно дружба она есть всегда. Но но и ещё раз НО. Каждый человек её понимает и ценит по своиму.
 

_ЛиМоНкА_

Користувач
Реєстрація
06.10.08
Повідомлення
88
Репутація
0
Дружба есть...если нет у друзей симпатии друг к другу...ато накроется вся дружба медным тазом...
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
хах..як це дружба і без симпатії?))) це якось неправильно)))) точніше, тупо))
 

STRAYK

Користувач
Реєстрація
29.09.08
Повідомлення
15
Репутація
0
Дружба между парнем и девушкой ето круто:)
В дружбе нет разницы в полах!!!!Мне например... парню проше довирять..както надёжней...
вобшем....я за дружбу между парнем и девушкой,так как ешё с малых лет имею друзей-парней...и в етом нет ничего особенного))

добавлено через 9 минут
akvar сказав(ла):
Дружби бути не може, це неприродньо.
Мда...*Неприродньо*?????:-|
Вообшето человек не животное,ему дано испытывать разные чувства!!!
Нужно уметь любить друга,любить брата,любить парня!!!ето три разных чувства,только слабый человек не сможет их испытать;)
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
тю! хай ревнує, що з того??
а якщо у мене немає дівчини, так шо і дружити не можу?
так це зовсім наче він казав про тих в кого є повір це дуже трудно
 

STRAYK

Користувач
Реєстрація
29.09.08
Повідомлення
15
Репутація
0
Трудно....но когда между парнем и девушкой сушествует понимание,тогда иметь друзей очень просто)
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
STRAYK сказав(ла):
Трудно....но когда между парнем и девушкой сушествует понимание,тогда иметь друзей очень просто)
до одного місця тута твое поніманіє я тобі можу навести 1000 прикладів зворотьнього. коли друг чи падружка обняли тебе чи дета в щоку поцілували а він(вона) вже дуюця біжить собі вени рі3ать бо всё ізмінив:) паследне це про емо
Зауваження модератора:
п. 5.3.6.d. главы V Правил форума
 

_LaVeШ_[ка]_

Користувач
Реєстрація
10.06.09
Повідомлення
3
Репутація
0
а на мою думку дружба між хлопцем і дівчиною в деякій мірі може існувати..але вони ніколи небудуть найкращими друзями...
 

[_Lil4ik_]

Користувач
Реєстрація
19.01.08
Повідомлення
11
Репутація
0
Вік
30
неможе такого бути... в мене було багато випадків. Просто тяне до чогось більшого!!!