Футбольний фан клуб

Лутший футболист Европы??

  • Андрес Иньеста

    Голосів: 3 42.9%
  • Лионель Месси

    Голосів: 0 0.0%
  • Криштиано Роналдо

    Голосів: 4 57.1%
  • Я бы отдал голос другому (можно указать в теме)

    Голосів: 0 0.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    7
  • Опитування закрито .

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Результаты Испанской Примера.
Дотировано на 16 марта 2008
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Результаты Чемпионата Германии (Бундес Лига) на 16 марта 2008.
Сегодня ещё пройдут 2-а матча , начнуть в 16:00
Вердер - Вольфсбург
Байер - Нюрнберг
 

laim

Користувач
Реєстрація
17.01.08
Повідомлення
79
Репутація
0
Да прикольний був самий перший матч десь тако під кінець коли Фіфаєр почав бить по воротам то з штанги в штангу то в перекладіну то в упор по пустим воротам не попав!!! Прикольно!!!!
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
О да футболчик сьогодні рульний був канєшно жалко шо багатьох не було, але то таке потом нагонимо, Про нашу команду скажу Звязка FIFAyer-Знахарь працювала на відмінно потім ще lazer приєднався то було весело. Але не дивлячись на непогану гру трохи уступили команді NIKITOSss"а не дивлячись на тещо він був травмований під кінець взяв гру в свої руки і добив нас
але особисто я хоть і замучаний був але задоволений.

Знахарь Ти як там шо нога ?
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
...температура 37.8...нога боліти вже перестала, але напухла...думаю перелома немає, так як ставати я на неї можу...а так біль була жостка :'( ...думаю до слідуючої неділі буду в строю...
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Знахарь,
а шо случилось, десь не так встав??
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Yaris сказав(ла):
Знахарь,
а шо случилось, десь не так встав??
...приземлився невдало...вірніше не приземлився, а іпанувся з забора...
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Футбол був жесть, поки були свіженькі - возили всіх по полю не дивлячись в паспорт!
Попім підустали, наші гравці начали пивом жажду уталяти і гра пішла коту підхвіст! Ходили по полю єлі ноги передвигали, а на останок Знахарь хотів з задора полетіти(як окаазлось лбди не літають:-( ), так шо місцевий таксист підібрав Рому і доставив до містя призначення(сподіваюсь), а ми з 3о3о похиливши голови, поволочили ноги додому!!!
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Хочу подякувати всім, хто вчора прийшов на футбол...гра була цікавою...після розминочних матчів, почалася справжня рубала...команда ветеранів(накінець то назбиралося 6 вікових гравців), проти молодих професіоналів футболу...нас рвали на шматки...після 15 хвилин матчу, рахунок був 6-0 на користь команди Нікітоса...наша команда була розгублена...я й сам хтів плюнути на той футбол, і піти додому...Нікітос, Богдан, Лайм і компанія прижали нас так до воріт, що нам тільки й залишалося виносити мяч куди попало...тепер я зрозумів, одними ветеранами виграти у тінейджерів просто неможливо...після рахунку 6-0, в нашу команду прийшли Аматор і Лазер...і це не могло відбитися на нашій грі...12-9(грали ми до 20 мячів) на нашу користь (буквально за пів години гри)...хоча матч і закінчився з рахунком 20-18...ветерани програли...але ми показали характер...з останніх сил ми стояли...в Фіфаєра взагалі не було сил, навіть для того, щоб вернутися в захист...тому ми вибрали тактику з 2 ма чистими нападниками (Лазер і Фіфаєр грали тільки в атаці)...в захисті я з Зозо Заржавелі і ще один гравець бігав між нападом і захистом...бували моменти, коли на нас з Зозо, вивалювалася ціла орда гравців Нікітоса...тоді своє слово брав наш воротчик (АМАТОР) - думаю з часом він стане хорошим голкіпером, але і в цьому матчі він виручав...
Ми хоть і програли, але показали характер...і хоч буде рахунок 10-0 не на нашу користь...я все рівно скажу :"Ветерани без бою не здаються"...
P.S. ...дуже шкода, що цього разу з нами не було Лєжи Гангстера, Васіка і Яріса...з цими гравцями, думаю,футбол би був би ще цікавішим...
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
АНЧЕЛОТТИ: «Нужен ли нам Шева?»
Главный тренер «Милана» прокомментировал поражение от «Ромы» и ответил на вопрос о возможном возвращении Андрея Шевченко
На минувших выходных в Италии сыграли «Рома» и «Милан» и «красно-черные» уступили, хотя вели в счете, но пропустили в конце игры дважды за каких-то три минуты.

«Это большое разочарование проиграть так, - сказал после матча Карло Анчелотти, - бывают заслуженные поражения, а иногда нет. Римляне воспользовались нехваткой нашего внимания и сделали результат, хотя более справедливым итогом была бы ничья или даже наша победа. Мы очень хорошо играли, но, к несчастью, потеряли очки. Если честно, я не ожидал, что мы так хорошо будем играть этим вечером, но мы контролировали игру, вели в счете и старались увеличить преимущество. Я не могу жаловаться на уровень игры, но мы все равно проиграли. Ничего, это футбол. Мы должны продолжать играть на таком уровне и с таким же «голодом», я думаю, тогда мы достигнем наших целей».

Карло Анчелотти спросили и об Андрее Шевченко, которого в последнее время молва усиленно возвращает на Сан-Сиро.

«Мы должны оценить, нужен ли нам нападающий с его характеристиками, - сказал тренер «Милана», - мы очень близки с ним, как с человеком, но выбор зависит от тактических соображений, а не от того, нравится он нам или нет».
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Знахарь сказав(ла):
з нами не було Лєжи Гангстера, Васіка
Вони повністю перекваліфікувалися в баскетболісти:D
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
P.S. ...дуже шкода, що цього разу з нами не було Лєжи Гангстера, Васіка і Яріса...з цими гравцями, думаю,футбол би був би ще цікавішим...
Мені тож жаль, що мене не було на цій грі......:-(
Вже хочеться, щоб наступили наступні вихідні, і ви зібрались знов так само, но вже з нами.....:) ;)

добавлено через 3 минуты
FIFAyer сказав(ла):
Вони повністю перекваліфікувалися в баскетболісти
Не треба...
Моє покликання це...ПЛЕТІННЯ*ROFL* *ROFL* *ROFL*

добавлено через 1 час 32 минуты
GANGSTER !!!!!!!!
Чувак, скількі ми вже набивалися на ігри, тебе ще ніразу не було.....
Хотілося побачити тебе в справі.....
І до речі ти казав що прийдеш, на наступний матч, бо на самий перший тобі не виходило.....
Так шо рішай......
P.S. Я десь вроді читав що ти граєш в баскет, можем і стріт пограть....;)
Такшо давай рішай....:)
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
vasik сказав(ла):
Ну ти забув сказати що ше шахмати....
Ага ше 3 дня на бокс ходив:D, 5 лет на плавання (БАРАН ЩО КІНУВ),
І 7 лет на танці:-[ (БАРАН ЩО ПОЧАВ НА НИХ ХОДИТИ:-| )
А і в шашакі тож граю.........:D :D :D
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
Lezha_gangstar сказав(ла):
Ага ше 3 дня на бокс ходив, 5 лет на плавання (БАРАН ЩО КІНУВ),
І 7 лет на танці (БАРАН ЩО ПОЧАВ НА НИХ ХОДИТИ )
А і в шашакі тож граю.........
То ти в нас спотцмен во всех відах...
Мож за Україну вистунати....:D
Футболіст-танцюрист-боксер-шахматіст-плавець....
А ще баскедболіст...:)
Ну кароче спортсмен...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Е канЕшно я розумію Лєжа талант ще таких пашукати, але не нада чат тут розводити, як не як "Футбольний фанклуб" ато візьмуть тут прикриють лавочку де ми на футбол будемо збиратися :-(
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
ВИБАЧ ЗоЗо !!!!!
Більш не будем.....:-( :'( *DONT KNOW *PARDON* *SORRY* *OK*
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
ато візьмуть тут прикриють лавочку
Ти шо гоніш? Тут модератори вобще не бувають, нас тут спортсменів не багато, так шо ми самі собі раду дамо!
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Lezha_gangstar сказав(ла):
GANGSTER !!!!!!!!
Чувак, скількі ми вже набивалися на ігри, тебе ще ніразу не було.....
не гоні на чувака він приходив і ти тоже тоді був....