Футбольний фан клуб

Лутший футболист Европы??

  • Андрес Иньеста

    Голосів: 3 42.9%
  • Лионель Месси

    Голосів: 0 0.0%
  • Криштиано Роналдо

    Голосів: 4 57.1%
  • Я бы отдал голос другому (можно указать в теме)

    Голосів: 0 0.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    7
  • Опитування закрито .

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
Люди завтра йдем на футбол?
Чи вже тайм аут до слідуючих вихідних...
Але канікули ,можна і в будні дні виходити хто захоче....
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
vasik сказав(ла):
в будні дні виходити хто захоче....
Так але не забувай що "ветерани"(не ображайтесь за те що так називаю... :) ) можуть бути на роботі...
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
GANGSTER сказав(ла):
Так але не забувай що "ветерани"(не ображайтесь за те що так називаю... ) можуть бути на роботі...
Я не казав шо рано як завжди на 10 год.
Шо неможна вечерком вийти побігаити...:)
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Спеціально для "тех кого нет с нами"(Роми).
Футбольчік прошов на УРА, начали собиратись в 9-30 і відбігали майже до часу.
Унас відбулося поповнення ветеранів(2 нових нажаль не приставились, думаю Трамп з Бізнесменом, виходячи з посту), надіюсь ветерани ще не раз порадують своєю присутністю(правда сьогодні чуть не травмували наших бивалих гравців Лєжу і Аматора, але обішлось і хлопці відійшли).
Всі хто обіцяли всі прийшли. Нікітос як завжди прийшов на півтори години пізніше всіх, і приєднався до наших баталій.

добавлено через 1 минуту
Прикіньте:йшов через годину на дачу через манєж, там грали малі і була открита калітка!!!!!!!!!!! Обідно мля....
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
FIFAyer сказав(ла):
Прикіньте:йшов через годину на дачу через манєж, там грали малі і була открита калітка!!!!!!!!!!! Обідно мля....
Глядиш один з тих малих син охранніка... :D ! Футбольчик класно побігали! Особливо перші 2-3 гри ну а далі втома взяла своє... Всім дякую за сьогоднішню гру... :)
 

NIKITOSss

Користувач
Реєстрація
21.06.07
Повідомлення
24
Репутація
0
Вік
34
мдя...то я так і не поняв коли слідуючий раз ідемо на футбол...хлопці...я тоже хочу нармально пограти...(гггггг)...а то я завжди запізнююся а ви вже нікакіє.....ггггг......ладно як шо шо то пишіть...но я не протів завтра в 11 год....хто за ставте мені ДЯкую.......але я всеодно прийду...такшо все залежатимеме лише від вас...всьо...жду ваших пропозицій.....
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
NIKITOSss сказав(ла):
но я не протів завтра в 11 год
Ми всігда збираємся на 10.00....
Це ти постояно в свом репертуарі приходиш на час-півтора пізніш...:)
Якщо завтра збираємось то на 10 знов ,якщо піде чоловік 8 то я прийду...
Чи вже завтра не йдем?
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
FIFAyer сказав(ла):
але обішлось і хлопці відійшли).
На жаль *НІ*, нічого не обішлось...
Мені нога ще досі болить...:-(
І я навіть неможу по сходам нармально підняться (як каліка)...:'(
Такшо я мовчу про футбол....*SORRY*
Нажаль якщо завтра будете збиратись, мене не буде...:-( *NO*
Така *СУДЬБА*, щош зробиш..:-( :'(
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Lezha_gangstar сказав(ла):
Нажаль якщо завтра будете збиратись, мене не буде...
Я нажаль теж не прийду(їду на рибалку, хоча смотря як закінчиться рибалка, може ще й встигну). Короче на мене сильно не розраховуйте.
Лєжа - заліковуй трами-(
 

NIKITOSss

Користувач
Реєстрація
21.06.07
Повідомлення
24
Репутація
0
Вік
34
мда шото не густо.....кароче....одним словом....нічого не буде....!!!!але шо поробиш...таке жття....ггггггг....ладно хватить філосовствувати....як шо буде те збиратися то пишіть....
удачі всім...
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
В мене не виходить... плани... ггг... якщо вчора відмазався то сьогодні такий номер не проходить... :-( ! Ну нічого іншим разом побігаємо ще!
 

juV4uk

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
146
Репутація
0
Вік
32
Так шо це ніхто не йде якшо хтось іде ставате мені спасібо!!!!
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
lazer сказав(ла):
якшо хтось іде ставате мені спасібо
Ггг... прикольно мені тоже ставте "Спасібо" :-[ ! По барабану хто йде а хто ні - ставте! :D :D :D
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
lazer сказав(ла):
Так шо це ніхто не йде якшо хтось іде ставате мені спасібо!!!!
, а мені ставте всі хто любить футбол.... або просто на халяву.... тоже прикольна фішка підняти репутацию, знахарь класний приклад подав...
 

Tr@mP

Користувач
Реєстрація
22.05.06
Повідомлення
224
Репутація
0
FIFAyer сказав(ла):
надіюсь ветерани ще не раз порадують своєю присутністю(правда сьогодні чуть не травмували наших бивалих гравців Лєжу і Аматора, але обішлось і хлопці відійшли).
с Гангстером - это был несчастный случай, хотя я и сыграл в мяч, и в рамках правил, но увы вышло немного грубовато, на что я не рассчитывал ( кстати в случившемся есть и его доля вины)
но всё-же, ещё раз - sorry Lezha_gangstar... *PARDON*

а Аматор как я понял это голкипер-предатель? дык никто его пальцем не трогал, и ненадо из нас тут костоломов рисовать...*STOP*
FIFAyer сказав(ла):
Унас відбулося поповнення ветеранів(2 нових нажаль не приставились, думаю Трамп з Бізнесменом, виходячи з посту)
этот "бизнесмен" - твой сосед (а "бизнесменом - это я так, условно его назвал, ведь он неимеет не малейшего отношения к легендарному жителю нашей сети).

представились? оу, сорри, не посчитайте за хамство... попробую исправиться: представьте меня в чёрных кожанных трусах и белом шёлковом плаще (с)

в следующий раз думаю всё будет вэри-гуд - пресс-атташе, предматчевые каменты где всем всех представят. СМИ - лотел и НВ. ну и там, скауты, скорая помощь и другая околофутбольная шантропа...

кстати удивила перспектива "альпинизма", особенно когда набегавшись и нужно лезть обратно домой с этого манежа. где-ж это виданно чтобы "ветераны" через трёхметровый забор карабкались, это-ж каменный век йопта...
неужели ключ не дают? *DONT KNOW


З.Ы, а меня хватила атсилы на менут 15... патом ешо минуд на 5 аткрылась фтарое дыханейе... а патом йа умер...*CRAZY* патом была чьюдеснайа реинкарнацыйа и пака не сбижалъ варотнег и наш технарь форварт мы фпитиром неплохо катали...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Tr@mP сказав(ла):
а Аматор как я понял это голкипер-предатель? дык никто его пальцем не трогал, и ненадо из нас тут костоломов рисовать
Ені ваш голкіпер-зрадник це Міщеня голкіпер ФК Енергетик який теж вперше прийшов на нашу гру, а Аматор то грав у команді з Лєжою такий в синьо-жовтому костюмі
Tr@mP сказав(ла):
кстати удивила перспектива "альпинизма", особенно когда набегавшись и нужно лезть обратно домой с этого манежа. где-ж это виданно чтобы "ветераны" через трёхметровый забор карабкались, это-ж каменный век йопта...
неужели ключ не дают?
так получається не дають вже не перший раз лазимо
 

Tr@mP

Користувач
Реєстрація
22.05.06
Повідомлення
224
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Ені ваш голкіпер-зрадник це Міщеня голкіпер ФК Енергетик який теж вперше прийшов на нашу гру, а Аматор то грав у команді з Лєжою такий в синьо-жовтому костюмі
х.з. я там в жёлтом - только Фифайера видел. (хуле у ветеранов зрение уже не то... :) а может весеннее обострение дальтонии...)
ну и кто по твоему "травмував нашого бивалого гравця Аматора"? (тоже йа?=-O )
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
так получається не дають вже не перший раз лазимо
дык а вы хоть раз заходили, просили ключ?
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Tr@mP сказав(ла):
дык а вы хоть раз заходили, просили ключ?
ха ми в минулу неділю прийшли грати, там мужики грали, вони виходили то хлопці зразу зайшли, і зразу за ними закрили манєж на замок, мені вже довелося перелазити =-O
Tr@mP сказав(ла):
"травмував нашого бивалого гравця Аматора"?
та його посуті ніхто не травмував він так чуть полежав тай далі бігав :)