Громадський контроль за владою

  • Автор теми XXL
  • Дата створення
Статус
Закрита.

WONDER

Користувач
Реєстрація
03.10.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Українець сказав(ла):
Коротенько поясню: кворум сесії – 21 депутат плюс міський голова. Третина від депутатського корпусу (40 депутатів) – 14 чоловік. Тобто чотирнадцять голосів – запропонований мінімум для поіменного голосування. Якщо враховувати лише присутніх на сесії, то при дотриманні елементарного кворуму потрібно сім голосів. Тобто, варіант «Свободи» був би більшим стимулом для депутатів не пропускати сесійних засідань.
А з варіанту "Свободи", я зрозуміла наступне. Якщо, від Ф.З. не прийдуть, хочаб, 2 депутата, або їх "попросять" не прийти(наприклад, керівництво на роботі), то відкритого голосування не буде, бо за нього не проголосує достатьня кількість депутатів. Напевне, ось це і є основна ціль запропонованого Марчуком, та й депутатів, які підтримали цю ідею!
 

mafik

Користувач
Реєстрація
23.07.10
Повідомлення
58
Репутація
0
WONDER сказав(ла):
особиста неприязнь деяких депутатів Свободи до депутатів Фронту Змін.
Для плідної роботи між депутатами не має бути ні яких особистих протеріч. Депутати повині працювати на благо міста. З верху державу розвалюють, і в місті порядку не має.
Шановна а Ви часом не з Фронту змін з такими крилатими виразами...
WONDER сказав(ла):
знаю особисто Преподобного та його однодумців по Фронту змін! Міський голова створила свою команду молодих, порядних людей, які вже почали плідно працювати. Приймаються термінові заходи по виведеню ЖКО з боргової ями. Призупиненно виділення земельних ділянок, до детального вивчення ситуації в земельному ресурсі міста. На слідуючому тижні має терміново створитись комісія по боржникам за землю, оренду комунального майна та інших. Депутати від Фронту Змін активно включились в роботу і вже виявлено багато порушень, що мали місце при попередній владі, і невдовзі стануть відомі Нетішинцям.


WONDER сказав(ла):
МОЁ МНЕНИЕ НА СЧЁТ ЯЦЕНЮКА*УКРАИНЕ НУЖНЫ ИЗМЕНЕНИЯ,НИ ТИМОШЕНКО НИ ЯНУКОВИЧ НА ЭТО НЕ СПОСОБНЫ,ПОЭТОМУ НУЖНЫ НОВЫЕ ПОЛИТИКИ, ИЗ ТЕХ КТО ВЫДВИНУЛСЯ Я ПРЕДПОЧЁЛ БЫ ЯЦЕНЮКА, ВОПЕРВЫХ МОЛОДОЙ,ЭНЭРГИЙНЫЙ,ПРЕКРАСНЫЙ ОРАТОР,ХОРОШИЕ ИДЕИ ВЫСКАЗЫВАЕТ,ЧУВСТВУЕТЬСЯ ЧТО НЕ ВРЁТ,ЛУЧШЕ СДЕЛАТЬ МАЛЕНЬКИЙ ШАГ ВПЕРЁД ЧЕМ БОЛЬШОЙ НАЗАД!!!
 

Bogdan

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
109
Репутація
0
mafik, можна взнати , що Ви хотіли донести людям своїм повідомленням?
Хіба Ви не відчуваєте різницю між політикою загальнодержавною та місцевою?
 

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
Українець сказав(ла):
розумію що і змін від вас не дочикаються наші громадяни.
Вот те на.... депутат сказал, что ничего делать не будет. Тогда грош цена вашему большинству, если от него нечего ждать нам, гражданам. А я лично простенький, маленький громадянышка города, чего вы от меня ещё ждёте?? Я не за ваших или не ваших, я за РЕЗУЛЬТАТ, которого люди устали от вас ждать. Сколько можно??? Я вижу, что опять будет что и при Смышляеве. Что это за большинство, которое ничего не предлагает хорошего и ничего не делает, только палки ставит маленькой группе депутатов, которые впряглись работу?
Triton сказав(ла):
весь его пост сводится к тому, чтобы спровоцировать грызню в теме.
грызню грызни спровоцировать невозможно, это ваша пререгатива на форуме. Вы лучше для начала ответьте на вопрос Bogdanа, не думайте что уйдёте от ответсвенности.

Triton сказав(ла):
Это, что за громада? Валеркина или ольгина ("Громада міста Нетішин" - Gromada Ольга Омельчук
Громада Вся-Люди. У вас проблемы со здоровьем, если в каждом посте только про них пишите, что-то вроде фронтомании, вам ужасы с их участием ещё не снятся?? :D
Triton сказав(ла):
Apple, ВЫ провокатор от "Громада міста Нетішин", сколько вам платит ваш руководитель Преподобный?
Точно... это уже клиника. Никого не видите, только двоих, все остальные- идеалы? Если вы считаете, что психически здоров, то скажите чего добиваетесь и почему только от двоих людей?
toreador сказав(ла):
Они только говорят, а вот делать ни…. не могут!
Предлагаю на обсуждение новаторство новой власти.
А где им в ответ ваш идеальный вариант? или трепатнёй только можете заниматься? Предложите свой проект. Сколько вам платит ваш руководитель Вагнер? Гоньдьба лавочникам!!!
Triton сказав(ла):
Чел даже не понимает как должна работать рада, или же понимает но юродствует под дудку Преподобного. Я слышал, что из их совета уже выходят достойные общественные организации.
Так вы ещё опыт работы в Гром.раде имете? если понимаете как должна она работать. Преподобный к ней не имеет никакого отношения, никто не даст руководить собой, кроме его подопечных 2-ух организаций, а всего там около 30-ти и их число растёт, так что не несите свой дешовый бред о выходе всех оттуда. И готовьтесь к очередным громадским слушаньям по поводу смены правил поименного голосования. Эту норму потребуют от вас люди и норму уменшат до 5-10 депутатов. Посмотрим как вы завоете от безисходности, боюсь многие бросят депутатство добровольно-ибо не будет возможности развести народ и украсть земельки. Так что или будете там работать на людей или просто ходить туда не будете- но это беда меньшая.
mafik сказав(ла):
Для плідної роботи між депутатами не має бути ні яких особистих протеріч. Депутати повині працювати на благо міста.
Поддерживаю, счас вас, как и меня, обвинят тут в любви к двум депутатам, у некоторых клинка переростает в рицедив, а они сидят в месной раде, представляете что могут натворить?
 

mafik

Користувач
Реєстрація
23.07.10
Повідомлення
58
Репутація
0
Bogdan сказав(ла):
mafik, можна взнати , що Ви хотіли донести людям своїм повідомленням?

Bogdan сказав(ла):
Хіба Ви не відчуваєте різницю між політикою загальнодержавною та місцевою?
Не відчуваю, все не для людей. А що тут доносити, Ви не відчуваєте як падає рівень життя?! Ціни постійно ростуть а з/п на рівні 2008року.

добавлено через 3 минуты
Apple сказав(ла):
У вас проблемы со здоровьем, если в каждом посте только про них пишите, что-то вроде фронтомании, вам ужасы с их участием ещё не снятся??
Прочитайте название темы -"Громадській контроль за властью". То о ком здесь писать??? Про Алу Пугачеву...

добавлено через 5 минут
Apple сказав(ла):
Поддерживаю, счас вас, как и меня, обвинят тут в любви к двум депутатам, у некоторых клинка переростает в рицедив, а они сидят в месной раде, представляете что могут натворить?
Мы имеем уже опыт, когда Юлька поссорилась с Ющенко и к чему это привело и как мы счас живем. Депутаты должны быть одной семьей. И тогда нам простым людям будет жить проще в этом городе и будет уверенность в завтрашнем дне.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
toreador сказав(ла):
Предлагаю на обсуждение новаторство новой власти. Люди, кому пойдем давать хабаря?
??? Відповідно до положення це не Житлово-комунальне управління, а якась багатоголова гідра, яка має повноваження відділу архітектури, фінуправління, відділу земельних ресурсів та інших. Цікао було б побачити результати поіменного голосування за це рішення.

Одне з багатьох питань щодо майбутньої діляьності цього управління:
Що то за такі ДОХОДИ воно має отримувати поза затвердженим кошторисом???????

добавлено через 10 минут
Apple сказав(ла):
что-то вроде фронтомании
діагноз хибний. тут гострий випадок преподобнофобії:D
 

Bogdan

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
109
Репутація
0
mafik сказав(ла):
Не відчуваю, все не для людей. А що тут доносити, Ви не відчуваєте як падає рівень життя?! Ціни постійно ростуть а з/п на рівні 2008року.
Як можна не відчувати різницю між загальнодержавною та місцевою політикою?
Місцева рада може приймати рішення , які б поліпшували життя міста , не зважаючи на політику країни в цілому.(Але в нашому випадку вже стає нереальним , адже утворюється так звана коаліція , яка діє проти людей , які можливо й прийшли реально , щось зробити для міста).
А друга відмінність полягає в тому , що повноваження місцевої ради ні яким боком не можна порівняти з повноваженнями ВР України.
Є багато інших особливостей , але думаю цих двох вистачить для елементарного розуміння питання.

І ще будь ласка повторюся , що Ви хотіли донести людям вашим повідомленням?
 

mafik

Користувач
Реєстрація
23.07.10
Повідомлення
58
Репутація
0
Bogdan сказав(ла):
Як можна не відчувати різницю між загальнодержавною та місцевою політикою?
Суть в тому, все що робиться керівниками держави, міста - не співпадає з інтересами простих (більшості) громадян.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
mafik сказав(ла):
Депутаты должны быть одной семьей. И тогда нам простым людям будет жить проще в этом городе и будет уверенность в завтрашнем дне.
повно маячня!!! минула міська рада була однією родиною, яка тихенько по-сімейному без шкандалів забезпечувала себе матеріальними благами за рахунок громади міста, а нам (простим мешканцям міста) ця "сім"я" лише тарифи підняла.

добавлено через 2 минуты
Bogdan сказав(ла):
Місцева рада може приймати рішення , які б поліпшували життя міста , не зважаючи на політику країни в цілому.(
бугага, звідки це ви таку маючну взяли ????
 

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
mafik сказав(ла):
Прочитайте название темы -"Громадській контроль за властью". То о ком здесь писать??? Про Алу Пугачеву...
Давайте тогда если будем писать только о двоих то остальных 27чел распустим, их нет, это что пустое место или это по-вашему меньшенство??? От них в первую очередь нужно ждать результата, пинать, чтоб не писали тут бред, а результаты показывали, ещё ВООБЩЕ ничего не сделали, об этом что не надо писать???!!!
mafik сказав(ла):
Мы имеем уже опыт, когда Юлька поссорилась с Ющенко и к чему это привело и как мы счас живем. Депутаты должны быть одной семьей.
Тоесть если большинство хочет подерибанить то и меньшиство должно им помочь??? :D Из-за этого весь этот сыр-бор тут замутился. Но скоро в городе появится третяя сила и дурью болшинство не сможет занимться. А не дай бог какой прокол допустит меньшинство, то большинство моментально их тут пропиарит, в результате рада при таких раскладах сможет работать на результат.
Spoch сказав(ла):
тут гострий випадок преподобнофобії
Согласен и возможно сны уже снятся давно, иначе чего ночью обливать гноем чужие успехи???
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
WONDER сказав(ла):
Шановний Сергій! мені здається, що пан Марчук ввів Вас в оману. Він чиновник зі стажем і завжди може перекрутити любу ситуацію в свою сторону, так як потрібно йому!
Я дійшов цього висновку ще до зустрічі з Олександром, тому ввести мене в оману не було жодних шансів.


WONDER сказав(ла):
По- перше, відкрите голосування - це не тільки стимул депутатам ходити на засідання, але й, змушеня їх хоч трохи думати про виборців перед тим, як вони надумають віддавати свій голос не на користь громади!
Хочу заперечити Вам по суті! Адже кандидат у депутати йшов до міської ради абсолютно добровільно І МАВ УСВІДОМЛЮВАТИ як і об'єм роботи так і об'єм відповідальності перед Громадою (та ще й все на умовах безоплатності!!!), тому МОВИ НЕ МОЖЕ БУТИ ПРО ЖОДНЕ СТИМУЛЮВАННЯ ЧИ ТО ЗАОХОЧЕННЯ.

Тому мушу приєднатися до Вашої думки по обставинам.

Разом з тим я не розумію проблеми піднятого питання! Я не розумію, навіщо взагалі на сесії піднімати питання відкритого голосування на рівні внесення змін у Регламент, адже:

1. кількість депутатів від ФЗ перевищує необхідну третину для прийняття такого рішення (відкритого голосування), як від загальної кількості депутатів і, тим паче, від кількості присутніх на сесії;

2. ВО "Свобода" (як і міський осередок) у своїй передвиборчій програмі має пункт щодо поіменного голосування на сесіях різних рівнів рад. Таким чином, ФЗ має (і може) завжди розраховувати на підтримку нетішинських депутатів-свободівців, адже можливе ухиляння стане прямим нехтуванням прердвиборчої програми ВО "Свобода" з усіма витікаючими наслідками (свободівці знають про що йде мова).

Тому, зауваження яке вніс п.Марчук, дисциплінує нетішинських депутатів у контексті відвідування сесій міської ради як від ФЗ так і ... від Свободи.

Зіштовхування цих політичних сил на рівні міста та в межах цього форуму - спосіб відволікти від кричущих проблем Нетішина, вичерпна влада в якому, підкреслюю, належить ФЗ.

WONDER сказав(ла):
Та й, як я це зрозуміла, діло напевне не в тому, тут вже проявляється особиста неприязнь деяких депутатів Свободи до депутатів Фронту Змін.
Пані WONDER, можливо саме так декому хочеться висвітлити ситуацію і, судячи з Вашого висновку, це цілком вдається. Проте, з Вашого дозволу, хочу нагадати, що саме нетішинська Свобода ПЕРШОЮ ВИЗНАЛА РЕЗУЛЬТАТИ виборів міського голови. По-друге, ВО "Свобода" немає "деяких депутатів" - є лише депутати, які діють в інтересах громад, яких вони представляють та, керуючись Статутом партії.


P.S.: Т.я. нині труть на цьому вже і мої повідомлення мушу продублювати свою відповідь на "сусідньому" ресурсі.
 

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Зіштовхування цих політичних сил на рівні міста та в межах цього форуму - спосіб відволікти від кричущих проблем Нетішина, вичерпна влада в якому, підкреслюю, належить ФЗ.
Как это вся власть может пренадлежать меньшенству? И почему, мне интересно, свободивцям не по душе правило, что все учстки земли должны идти через конкурс-кто больше предложит. Именно так я понимаю ваше удержание в голосовании по Шумику, и в данном случае это скорей да, чем нет. Вас не пугает, что много глосований ваших совпадают из компашкой ПР?
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Apple сказав(ла):
Как это вся власть может пренадлежать меньшенству?
Ок, я скажу по-іншому: "Ключові посади міста за ФЗ."

Міський голова - ФЗ
Секретар - ФЗ
Перший заступник - кандидатура ФЗ

Я був на другій (після установчої) сесії НМР де, в основному, розглядались кадрові питання - ФЗ, ФЗ, ФЗ ...

Чесно кажучи розраховував на здоровий глузд ... проте програв парі.


Apple сказав(ла):
И почему, мне интересно, свободивцям не по душе правило, что все учстки земли должны идти через конкурс-кто больше предложит. Именно так я понимаю ваше удержание в голосовании по Шумику, и в данном случае это скорей да, чем нет.
Або скоріше "ні" ніж "так", що, в принципі, рівнозначно, але вам зручно саме так, як написали ви ...

Прес-реліз: "Прозорі" схеми приватизаціїї землі нової влади?


Apple сказав(ла):
Вас не пугает, что много глосований ваших совпадают из компашкой ПР?
Свобода голосує не синхронно з ПР - вона голосує в інтересах Громади. І якщо Ви категорично впевненні у "синхронності", то який сенс мені переконувати Вас у зворотньому?

Наприклад, нетішинська ПР внесе пропозицію змінити дах на якомусь з дитячих садочків. Свободівці мають голосувати "проти", тому що бачать у цьому "вплив кремля"? Але, в такому разі, Ви, можливо, будете першим хто акцентує увагу Громади (і правильно зробите!), що опоненти ПР не при здоровому глузді. Чи не так?
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
ЛеоPolder сказав(ла):
!(придёт например на сессию 5 депутатов, порешают ПОМЁННО сколько и какой земли себе раздать, и целуйте потом им одно место...)
Это не так. Для принятия положительного решения (в том числе и по земле) необходимо в любом случае 21 голос. А вот для того чтобы голосовать поименно за вопросы включенные в повестку дня, было предложение чтобы такое рещение принимали 1/3 от присутствующих, а не от состава совета.
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
ЛеоPolder сказав(ла):
Насколько я понял, вопрос как-раз ставился о принятии решения колличеством голосов не только депутатов зарегистрированных на сессии, а их общего колличества (спорный вопрос, депутаты байкотируют сессию, пришёл только ФЗ - 14 человек, и единогласно приняли решение, которое, например, ооооочень нехорошее) Именно как-раз серьёзный процедурный вопрос!!! Если бы приняли решение про зарегистрировавшихся депутатов, то все вопросы голосовали бы поимённо (на сессию обычно ходят человек 20-25, вот вам и решение вопроса колличеством в 14 человек от ФЗ - тоесть больше 51% от зарегистрировавшихся!)
Политика - дело тончайшее, и такими ньюансами (обманами на самом деле) и пользуются политиканы!
Вы у сожалению ошибаетесь. За принятие решения положительно, должны в любом случае и при любых розкладах и пожеланиях будь-кого, проголосовать 21 депутат. Предложение Преподобного заключалось в том, что за принятие решения о поименном голосовании за рассмативаемы вопросы повестки дня, исходить не из числа 1/3 состава совета (14 депутатов), а из количества присутствующих на сесии депутатов. Именно такое решение, если бы оно было принято большинством (21 голос) и содействовало бы исполнению обязанностей народных избранников посещать сессии горсовета.
 

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Ок, я скажу по-іншому: "Ключові посади міста за ФЗ."
все да не все, есть Михасик и БЮТ контролирует ЖКО. Ваш представитель возглавляет ЖК-отдел в исполкоме. Попробуйте разделить(для Нтеешина это актуально) спорт и культуру, тогда вам спорт железно дадут.

Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Або скоріше "ні" ніж "так", що, в принципі, рівнозначно, але вам зручно саме так, як написали ви ...

Прес-реліз: "Прозорі" схеми приватизаціїї землі нової влади?
Так надеялся увидеть в вашем прес-релизе объяснения отсутствия принципиальности в земельных вопросах невзирая на прошателей земли, но увы через гаражи вы поднимаете панику, а через Шумика нет ни слова, там ситуация намного хуже. Что касается гаражей то не увидел там криминала, в чём конкретно он, им же землю не отдали бесплатно или за копейки, ведь возможно это такая процедура, когда новые хазяева хотят вместо ветхих гаражей построить новые. А за землю они и так должны платить как и гаражные кооперативы.
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Наприклад, нетішинська ПР внесе пропозицію змінити дах на якомусь з дитячих садочків. Свободівці мають голосувати "проти", тому що бачать у цьому "вплив кремля"?
Вы меня прекрасно поняли, но утрируете, это ваше право, значит есть смысл что-то нам не договаривать.
 

grim

Користувач
Реєстрація
24.01.09
Повідомлення
39
Репутація
5
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Прес-реліз: "Прозорі" схеми приватизаціїї землі нової влади?
Тут зрозуміло що людина взагалі не володіє інформацією. Є земельний кодекс "Стаття 120. Перехід права на земельну ділянку у разі набуття права на жилий будинок, будівлю або споруду". Там все зрозуміло пише. Також там описана детальна схема приватизації зем.діл. Якщо власник гаража ще не скористався своїм законним правом отримати безкоштовно своїх 1сотку під будівництво гаража то він має повне право на це. В даному випадку, тим паче, до нього перейшло право власності на будівлю. Тому тут взагалі не може виникати ніяких питань!
У нас в Нетішині у багатьох є побудовані гаражі. Хто з них кинувся приватизовувати, той діяв таким же способом.
Інше діло коли "Найумніші" отримали такі дозволи на зем.діл 10-70 соток під фермерство в околиці міста та ще й поза чергою. Вияснилось що ніяких черг на той момент не було!
Також дуже цікаве питання з зем.діл. на пляжі.
От про це мало хто говорить!
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
grim сказав(ла):
Тому тут взагалі не може виникати ніяких питань!
можуть, ще й які... все залежить від капітальності будівлі(споруди). якщо гаражі є тимчасовими спорудами (а якщо розглядається питання про дозвіл на їх будівництво, то так воно і є), ніякої мови про перехід права власності на землю бути НЕ МОЖЕ.
 

grim

Користувач
Реєстрація
24.01.09
Повідомлення
39
Репутація
5
Spoch сказав(ла):
можуть, ще й які... все залежить від капітальності будівлі(споруди). якщо гаражі є тимчасовими спорудами (а якщо розглядається питання про дозвіл на їх будівництво, то так воно і є), ніякої мови про перехід права власності на землю бути НЕ МОЖЕ.
Наскільки мені відомо, то там обичні капітальні гаражі але без підвалів.
При незгоді міс.ради на виготовлення проектної документації, власник сміло міг звертатися до суду. При неупередженості суду 100% виграв би.
 
T

toreador

Сообщение от Sergiy Ryzhuk.
Ок, я скажу по-іншому: "Ключові посади міста за ФЗ."
Міський голова - ФЗ
Секретар - ФЗ
Перший заступник - кандидатура ФЗ
Добавлю
Зам.головы по гуманитарным вопросам – кандидатура ФЗ
Зам.головы по экономическим вопросам - кандидатура ФЗ
Управляющая делами исполкома - кандидатура ФЗ (насколько мне известно, ее, Пашинскую, как самую порядочную в команде ФЗ, планирует поменять на Зарицкую)
Большинство членов исполкома - кандидатуры ФЗ
Архитектор города - будет кандидатура ФЗ
КП «Архитектурное бюро» - под контролем ФЗ
КП «Торговый Центр» - кандидатура ФЗ
КП «Фонд коммунального имущества» - кандидатура ФЗ
Гор.музей - кандидатура ФЗ
Гор.отдел мелиции – под контролем ФЗ
Прокуратура – под контролем ФЗ
СЭС – под контролем ФЗ
СОБЕЗ – под контролем ФЗ
Фонд занятости - под контролем ФЗ
Кого еще надо молодой власти для успешного управления городом?
Сообщение от Apple.
все да не все, есть Михасик и БЮТ контролирует ЖКО. Ваш представитель возглавляет ЖК-отдел в исполкоме.
Михасик, Никитчук, Шумик, Марчук как и все другие руководители КП, управлений и отделов находятся под контролем замов городской головы и непосредственно под ее руководством, также, они находятся под должностной ответственностью предусмотренной законодательством Украины.
Заметьте, нет, не одного представителя на должностях в исполкоме или коммунальном предприятии от регионалов, чернобыльцев, ударовцев.
Задайте себе вопрос - почему нам так лихо живется в городе?
 
Статус
Закрита.