Євро 2012

Чемпіоном ЄВРО 2012 стане???

  • Іспанія

    Голосів: 18 75.0%
  • Італія

    Голосів: 6 25.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    24

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
також фантомас був замічений на матчі Іспанія - Італія
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
В групі В стає дуже цікаво, після сьогоднішньої перемоги Португалії над збірною Данії 3:2
3 команди мають по 3 очка, якщо Голанднці переграють Німеччину, останній тур буде неймовірно цікавим і непередбачуваним
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Ну ось і є перша команда яка гарантувала собі місце в наступному раунді.
Вітаю вболівальників Німеччини з виходом збірної з групи за тур до кінця групового раунду.
Цікаве положення в групі.
1. Німеччина 2 гри, 6 очок, 3 мяча забито, 1 пропущено
2. Португалія 2 гри, 3 очка, 3 мяча забито, 3 пропущено
3. Данія 2 гри, 3 очка, 3 мяча забито, 3 пропущено
4. Голандія 2 гри, 0 очок, 1 мяч забито, 3 пропущено.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
psix, з чого ти взяв, що Німеччина з групи вже вийшла?
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Знахарь,
замість того щоб задавати дурні питання - бери підраховуй.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
psix, чому дурне питання?...якщо Данія виграє в Німечини 1-0, а Португалія 1-0 в Голандії, то німці займають 3тє місце - це самий простий варіант. Я просто не можу зрозуміти як ти рахуєш, що в тебе німці вже з групи вийшли
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
Знахарь сказав(ла):
якщо Данія виграє в Німечини 1-0
по-моєму, цього 1-0 буде мало, так як по різниці виходять німці.
чи тут діє принцип особистих зустрічей???
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
NoMoneyNoCrysis сказав(ла):
чи тут діє принцип особистих зустрічей???
Ну тоді німці виходять переплюнувши португальців. При умові яку описав Рома, але в свою чергу португальці повинні проходити тому що обіграли датчан -)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
NoMoneyNoCrysis сказав(ла):
по-моєму, цього 1-0 буде мало, так як по різниці виходять німці.
в німців буде тоді така різниця 3-2
в датчан 4-3
в португальців 4-3
по особистим зустрічам в кожної команди по 3 очки, по різниці мячів також у всіх одинаково)...то яка команда лишня?)

добавлено через 11 минут
До речі в цій групі і Голандія має нормальні шанси, щоб пройти далі...так що останній тур буде тут інтригуючим
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
німці меньше пропустили - тоді вони йдуть дальше -) а між даньцями і португальцями - особиста зустріч -)

Объясняя неудачи сборной Голландии на Евро, главный тренер «оранжевых» Берт ван Марвейк заявил, что в Харькове плохая трава. ©
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
psix сказав(ла):
німці меньше пропустили - тоді вони йдуть дальше -) а між даньцями і португальцями - особиста зустріч -)
Что за бред?При одинаковой разнице мячей выходят команды ,которые больше забили,а не те что меньше пропустили,так что при тех условиях,что писал Знахарь,
немцы могут и пролететь,когда у трех команд по 6 очков личные встречи не катят
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
До речі в цій групі і Голандія має нормальні шанси, щоб пройти далі...так що останній тур буде тут інтригуючим
зважаючи на їхнє положення та на їхню гру, мені здаєть що в них найменше шансів на вихід з групи)
 

ALenDOS

Користувач
Реєстрація
20.03.11
Повідомлення
59
Репутація
16
Ну надежда умирает последней... Нидерланды с Португалией покажут лучший футбол, силёнки то равные.
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
Як виявилося, російські вболівальники скандували у Львові "Росіяни вперед!" і "Росія, Росія!"

Стали відомі подробиці інциденту, що мав місце у Львові по завершенні матчу першого туру чемпіонату Європи між збірними Росії і Чехії, який відбувся у Вроцлаві. Близько 20 російських вболівальників, які дивилися феєричну гру своїх улюбленців у львівській фан-зоні, після гри скандували "Росіяни вперед!" і "Росія, Росія!" (нагадаємо що під час гри українці скандували "Чехія, Чехія!"). Відразу біля виходу з фан-зони вони зупинилися біля сусіднього кафе, і продовжували скандувати гасла. В той час повз них проходив місцевий житель, одягнений у символіку збірної України. Російські вболівальники почали демонструвати йому образливі жести, і називати його чоловіком нетрадиційної орієнтації. Українець не витерпів образ на свою адресу і почав бійку, до якої приєдналися ще четверо українців. Співробітники міліції швидко зупинили інцидент. А уболівальника, який намагався постояти за свою честь, відвели до автобуса і наділи на нього наручники. Після проведеної розмови хлопця відпустили.
Нагадаємо, що офіційно міліція чомусь заперечує наявність інциденту.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
ALik на форумі заборонено викладення інформації, яка розпалює міжнаціональну ворожнечу
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
Ніхто тут нічього не розпалює) просто подробниці інциденту)
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
я сподіваюсь, що тут вже ніхто не проти, що Ірландія вилітає????
а Дель Боске правильно зробив, що поставив Торреса в основу
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
Объвлено имя лучшего игрока матча второго тура группового этапа Евро-2012 Испания – Ирландия
Им стал нападающий Фернандо Торрес, сообщает официальный сайт УЕФА.
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
Олег Блохин: "Некоторые игроки подумали, что уже вышли из группы".

Главный тренер сборной Украины Олег Блохин дал комментарии после поражения от Франции в матче второго тура группового этапа Евро-2012. "Я удовлетворен игрой, но, наверное, не все удалось выполнить в каком-то плане, — приводит слова Блохина Football.ua. — Беру вину на себя. Победа над шведами в предыдущем туре ничего не гарантировала. Если мы подумали, что уже вышли в четвертьфинал, то сделали ошибку. Я предупреждал ребят. Но некоторые игроки действительно подумали, что они уже вышли из группы. Фамилий не назову, это внутреннее дело команды. Будет серьезный разговор. Сейчас все поняли, что здесь не чемпионат Украины, нужно играть на высоком уровне три матча подряд. Что касается встречи со французами — после второго пропущенного команда перестала играть. Это мне не понравилось. Я сказал еще в четверг, что Франция — один из фаворитов Евро... Свист трибун я слышал. За что же свистеть, когда была такая поддержка в первом тайме? Я смотрел на ирландцев, которые болели за своих до конца. А к нам такое отношение: выиграли — ура-ура, а проиграли — разрубить команду на куски. Думаю, что это неправильно".