Євро 2012

Чемпіоном ЄВРО 2012 стане???

  • Іспанія

    Голосів: 18 75.0%
  • Італія

    Голосів: 6 25.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    24

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
нє ну я не знаю як так можна забивати голи О_о, це дійсно класссссс!
Велбек красава
 

jerry

Користувач
Реєстрація
06.07.08
Повідомлення
35
Репутація
0
Красава Андрій П‘ятов,йому РЕСПЕКТ за таку гру.
Коли виходила збірна України на поле,вболівальники,донбасс арена зустріла її переможцем за минулу гру,і свістіла їй,підтримувала.На превиликий жаль це відбувалося не довго,згодом,після першого пропущеного,вболівальники притихли,пілся другого,взагалі замовкли,а інколи навіть як сказав Блохін " А к нам такое отношение: выиграли — ура-ура, а проиграли — разрубить команду на куски " ось нам всім і щирі вболівальникі нашої збірної на Донбасс Арені,мені було прикро,стидно за наших,ми є господарі чемпіонату,і грала наша команда,їй було важко,і така підтримка,це ганьба,особливо чітко кадр в кінці відобразив наших вболівальників на донбас арені.І мене сильно насторожує те,що з Англійцями ми знову будемо в Донецьку....
showimage.php
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
Болели конечно не ахти,но и игроки не старались,как можно гнать вперед команду,если они гонимые всю игру,Блохин бы лучше Ракицкого вместо Михалика выпустил,да и вообще сильно атакеров много на поле было
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
Англию и Украину рассудит венгерский арбитр Виктор Кашшаи.

УЕФА назначил судей на матчи третьего тура группового этапа Евро-2012 в группах C и D. Центральный матч группы D Англия - Украина рассудит венгерский арбитр Виктор Кашшаи, а на поединке Швеция - Франция будет работать португалец Педру Проэнса. Германский арбитр Вольфганг Штарк рассудит Хорватию и Испанию, а на матч Италия - Ирландия назначение получил турок Джунейт Джакир.
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
тащі бонуси жизні. Росія вилітає.
Чехія і Греція в чвертьфіналі
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Оце чемпіонат!!! Після першого туру більшість чехів відправили на останню сходинку а росіян на першу. Не тут то було. А греки? Не передбачуваний чемпіонат. Якраз для вболівальників, як кажуть, те що лікар прописав.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Як бачимо забиті-пропущені ролі не зіграли, зіграли особисті зустрічі
Чехія - Польща 1:0
Греція - Росія 1:0
Чехи чекають на 2-ге місце з групи В, а Греки на лідера цієї групи:)
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82

SLAVIK

Користувач
Реєстрація
30.11.09
Повідомлення
142
Репутація
0
Россия - давай до свиданья!! :)
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
До речі про "Следующий раз", в Росії таки зняли 6 очок на наступний турнір?
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Як бачимо забиті-пропущені ролі не зіграли, зіграли особисті зустрічі
дивився у "Великому футболі", що якби чехи з поляками зіграли б в нічию, а ця гра так і завершилась би, то Росія виходила б з першого місця в групі.
по такому самому принципу і Голландія може вийти з групи, якщо з непоганою різницею завалять Португалію.
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
ось і перші чвертьфінальні пари: Чехія - Португалія; Німечина - Греція
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
ббббббббббббббббббббббббббббббббббббббббббб.
ну це було багато матєрних слів.. голандія в своїй групі набрала 0 це нонсенс...якби мені це сказали до євро, до цього дня я б просто сказав сходи до психіатра..

добавлено через 1 минуту
NoMoneyNoCrysis сказав(ла):
ось і перші чвертьфінальні пари: Чехія - Португалія; Німечина - Греція
по реалії півфінал має буть Португалія-Німечина, але з нинішнім євро шось пердбачувать неблагородна справа.
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
sonic сказав(ла):
по реалії півфінал має буть Португалія-Німечина
цікаво як вони мають зустрітись в півфіналі, якщо вони можуть зустрітись тепер мінімум в фіналі???
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Сьогодні в чаті обговорювали виступ росіян - і навіть бот(Brainy) видав правду -))

irc.ilink.com.ua сказав(ла):
· ¤ ·|11:11:45| <^4eMoDaN_DeNeG^> заепали уже Голландские тренеры
· ¤ ·|11:11:50| <^4eMoDaN_DeNeG^> =)
· ¤ ·|11:12:51| <@[ВируS_Эбола]> они со всеми тренерами хреново играют...не ток с голандскими
· ¤ ·|11:12:52| <@Brainy> брависсимо [ВируS_Эбола]!
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
ще плюс 2 збріні в чвертьфіналі: Іспанія і Італія
жалко хорватів =(
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Луческу: "Как можно было выходить на поле с пятью игроками Динамо?

"Имеет ли Украина шансы на выход из группы? Я ужасно расстроен и разочарован после поражения от Франции. Как можно было выходить на поле с пятью игроками Динамо, которое заняло только второе место в лиге?", - вопрошает Мистер.

"И эта оборонительная тактика... Донбасс Арена не привыкла к такому футболу. Такие команды как Франция наказывают сразу", - продолжает Луческу.

"Я недавно разговаривал с ребятами из Шахтера, которых вызвал Блохин, и сказал им, что это уникальная возможность для их страны - проведение Евро. Не случайно Пятов спас Украину как минимум от трех голов", - добавил тренер Шахтера.

P.S. І хто скаже що він адекватний?)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
P.S. І хто скаже що він адекватний?)
це просто ......як в того Луческу язик повертається таку хєрню нести...після цього інтервю він для мене чмо тупе, а не тренер

добавлено через 10 минут
Ozzy сказав(ла):
Как можно было выходить на поле с пятью игроками Динамо, которое заняло только второе место в лиге?", - вопрошает Мистер.
стільки матчів купити, як Шахтар купив, то воно і не дивно, що Динамо друге...чого вилучення Гармаша хоча би коштує
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
якби шовковський був здоровий, то там взагаліб не було з шахтаря гравців. Ну а от якщо реально подумати кого можна з шахтаря в основу поставити? кого можна замість Шевченка, Ярмоленка, Хачеріді ставити в основу з шахтаря?