Как же всё таки быть с русским языком?

  • Автор теми Куряга
  • Дата створення

Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    424

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
Странник сказав(ла):
поставте в своём мобильном телефоне меню на украинском
а вмене меню на укр. мові :)
а моя думка така: всі росіяни на території України будуть "москалями" доти, доки невивчать українську мову
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Ну и кто из вас научит меня украинскому письменному???? Ну очень хочууууууууууууу :)
 

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
іди до репетитора
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
АГА сейчас уже побежала!!!!!! :) Думаю тут тоже есть кому помочь.
Вот когда на работе заставят писать на украинском, тогда хочешь не хочешь , а учить будешь!!! А я хотела заранее подготовиться :)
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Mishell сказав(ла):
Думаю тут тоже есть кому помочь
Марина, я бы тебе с удовольствием помог, но у самого орфография страдает:((
 

Smile

Улыбочка
Користувач
Реєстрація
09.05.06
Повідомлення
164
Репутація
0
Вибачай, Марино, в самої українська орфографія хтомає
Она хороша, но почему то хромает (С) Винни :D
Можу дати книжечку з основними правилами почитати. :-[
 

net-2003

Користувач
Реєстрація
25.05.06
Повідомлення
11
Репутація
0
якщо людині цікаво і вона цього хоче не треба кричати "ну хто мене науче бо я дуже хочу", та ніфіга ти тоді не хочеш..., те що мені дуже цікаво і що я хочу я все зробив чи спробував чи навчився..., і українську свою покращив в тому числі. Я проти будь якого статусу російської в УКРАЇНСЬКІЙ державі, проте не заперечую право людей які НЕхочуть, балакати як там уже вміють
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
net-2003 сказав(ла):
якщо людині цікаво і вона цього хоче не треба кричати "ну хто мене науче бо я дуже хочу", та ніфіга ти тоді не хочеш...
бред...вот хочу выучить английский, а лень..проще промтом нужную инфу прогнать и отредактировать потом чем заставить себя учить английский..
 

net-2003

Користувач
Реєстрація
25.05.06
Повідомлення
11
Репутація
0
ги..., якщо лінь то тут нічим не поможу... слабо хочете тоді..., от я якраз учу англійську останнім часом)... курси так сказать собі організував. Головне бажання і старання
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Влад!!! Не надо казаться умнее, чем ты есть на самом деле.:D

добавлено через 1 минуту
Читать , переводить и говорить для меня не проблема.Но написать что то -уже труднее.:-(
 

Smile

Улыбочка
Користувач
Реєстрація
09.05.06
Повідомлення
164
Репутація
0
Mishell сказав(ла):
Читать , переводить и говорить для меня не проблема.Но написать что то -уже труднее.:-(
В мене така сама проблема, тільки з англійским:D
Але потрібно вчитися.
Моя тобі порада - буде час - читай побільше української літератури - під час читання краще запам"ятовуєш як слова пишуться;)
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
я просто упустила немного время. Надо было с Катей начинать изучать. Может уже научилась бы азам!!!:)
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Mishell тобі, окрім читати літературу української мови, потрібно наживо спілкуватися з людьми рівня ж такого інтелекту. Оскільки мало читати, слід правильно чути вимову даної мови. Вчитися ніколи не пізно.:)
 

shortmovie

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
29
щодо вивчення української мови то на мою думку головне бажання чи необхідність. ті самі депутати, міністри і т.д. хвацько вивчають рідну мову за декілька місяців (коли це конче необхідно), от тільки одиному з цієї когорти ніяк нічого не вдаєтся (думаю здогадались про кого мова) ))
 

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
shortmovie сказав(ла):
от тільки одиному з цієї когорти ніяк нічого не вдаєтся (думаю здогадались про кого мова) ))
а конкретно бо їх там таких до чорта


а саме лутше з депутатів(тепер вжє міністр) знае укр мову ПАН АЗАРОВ чувак так говорить шо це 3.14**ец хуже нашого мера викривляе
 

shortmovie

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
29
далеко ходити не будем, останнього героя я і мав на увазі...
 

NeeDle

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
27
Репутація
0
Вік
34
Наприклад, я вважаю, що кожний громадяни України ПОВИНЕН знати українську мову!!!! Це дуже важливо!

У мене існує принцип, я доволі нормально володію російською, але вона калічить мій язик...мою мову, а я не хочу цього...Коли я перебуваю у Києві, то принципіально спілкуюсь з однокурсниками на українській мові, але вони на російській, я не такий вже й патріот...але мене бентежить те, як украйнський народ практично відрікається від української мови...я хочу знати не лише англійську мову, російську та звичайно українська, а ще декілька, це моя мета, володіти мовами, але не відрікатись від рідної, тим більше приймати другу державну мову, яку нав"язують нам інші...

жах...
 

CraZy

Користувач
Реєстрація
16.11.06
Повідомлення
15
Репутація
0
NeeDle

NeeDle сказав(ла):
Наприклад, я вважаю, що кожний громадяни України ПОВИНЕН знати українську мову!!!! Це дуже важливо!

У мене існує принцип, я доволі нормально володію російською, але вона калічить мій язик...мою мову, а я не хочу цього...Коли я перебуваю у Києві, то принципіально спілкуюсь з однокурсниками на українській мові, але вони на російській, я не такий вже й патріот...але мене бентежить те, як украйнський народ практично відрікається від української мови...я хочу знати не лише англійську мову, російську та звичайно українська, а ще декілька, це моя мета, володіти мовами, але не відрікатись від рідної, тим більше приймати другу державну мову, яку нав"язують нам інші...

жах...

Я повністю згідний з цими словами і можу добавити те, що ця людина розуміється на цьому питанню.Мені також дуже не подобається коли ти проживаєш в чудовій країні і ця країна має прекрасну мову,а велика кількість відрікається від неї!Це дуже не гарно!За тих хто з дитинства розмовляє російською то це зрозуміло а для тих хто просто попутав хтовін то це дуже не красиво!

Ось подяка за це повідомлення!Прислуховуйтесь до таких розумних слів!!!:)
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
Десь в сьомому класі попробувала говорити російською так замість "гречневая каша" сказала "гречаная" :D після того більше не пробувала. коли я розмовляю українською, то ті хто говорить російською переходять (або намагаються) на українську. І я над цим давно уже не задумуюся.
Загалом мені здається що коли б я говорила російською я була б інша людина. Одна моя знайома каже, що коли вона говорить російською "до людей краще доходить" (когда он топором машет - людям лучше доходит:D ) особисто я ніразу не стикалася з тим, щоб мене не зрозуміли. Щодо державності - питання дитяче. Та і що у вас вдома зміниться від того яка мова державна? Хай хоч есперанто...;)
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Spanish Fly сказав(ла):
Та і що у вас вдома зміниться від того яка мова державна? Хай хоч есперанто...
краще есперанто...:D