Какого спутника жизни Вы предпочтете, сильнее или слабее Вас?

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
мм...я сама сильная(морально я имею в виду)...поэтому мне очень сложно ответить на этот вопрос......хатяя..у мну уже есть=))))):-[
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
А я думаю що хлопець повинен бути сильнішим за дівчину ,як в плані моральному так і фізичному ,адже якщо буде навпаки то з роками жінка перетвориться на БАБУ а чоловік на СОПЛЮ!!!!!(якщо вони не були такими до того як зустрілися:D )
 

Energy_drink

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
32
Какого спутника жизни Вы предпочтете, сильнее или слабее Вас?
конечно сильнее...
парни сами по себе должны быть сильнее девченок, а девченки слабее парней(внешне=)))))
 

HustleR

Користувач
Реєстрація
16.06.06
Повідомлення
112
Репутація
0
Energy_drink сказав(ла):
парни сами по себе должны быть сильнее девченок, а девченки слабее парней(внешне=)))))
сильнее сильнее! а как дело доходит до интересов, то мужской пол фуфло тупое, а девушки Богини и всезнайки! =) что не так? :)
просто вопрос спорный и его можна рассматривать с двух сторон...
1-ая. в физическом плане.
2-ая. в моральном, психологическом!
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
_ЛаПуСьКа_ сказав(ла):
в этом плане девушке сильнее 100%
А я з тобою не згодна! ОДНОЗНАЧНО!У даному прикладі не можна сказати що дівчата сильніши захлопців тут уже все залежить від людини!.
 

HustleR

Користувач
Реєстрація
16.06.06
Повідомлення
112
Репутація
0
_ЛаПуСьКа_ сказав(ла):
в этом плане девушке сильнее 100%
кстати особой чертой всех девушек, являеться присвоение медалей или почестей без особых заслуг... так и здесь! =) умнее, сильнее... а чем доказано и как? *DONT KNOW
хотя правду говорят, что с женщиной лучше не спорить... себе же хуже будет! =) (только не надо писать во-во.. вы еще не являетесь вполне созревшими, я не про внешность! :) ) лучше не спорить, лучше любить...! правду говорю? :) всё равно змеиные повадки когда-нибудь да вывернуться! :-p
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
HustleR сказав(ла):
кстати особой чертой всех девушек, являеться присвоение медалей или почестей без особых заслуг...
Але таке буває дуже ідуже рідко!!!Дівчата хороші!!!:) O:) (жарт:-p )
HustleR сказав(ла):
хотя правду говорят, что с женщиной лучше не спорить... себе же хуже будет! =)
--о це точно!!!:D
HustleR сказав(ла):
лучше не спорить, лучше любить...! правду говорю?
--МОЛОДЧИНКА!:)
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Зря так зря! просто якби те що ти написав втолкувати в голови деяких унікумів:-| МЕНІ Б СТАЛО НАБАГАТО ЛЕГШЕ ЖИТИ:-* !
 

_BW_mr.Spensor

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
70
Репутація
1
ну що я хочу сказати,тему нероскрито суттєво , в якому розумні бути сильнішою, якщо в плані духовному тому зрозуміло що, а якщо фізична сила- то розуміється що чоловікі,бо суть буття людства,що жінкі дітей годують,а чоловікі займаються фізичною працею:-[
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
:)
еххх, маладьожжжж...

"Главнає нє какім ключом, а куда пі..дануть!" (Шура Каретний, "Армагєддон") :D

Сильніша вона буде чи слабша, аби людиною була, а не мавпою з комплексами... І повірте мені - всеодно все впирається в гроші... і "сила" "половинки" теж...
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
_BW_mr.Spensor,
http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=73735&postcount=31
Спенсор! =-O невже це ти??? невірю своїм очам!

---
а я люблю таких - щоб могли по морді 58 прійомом карате заїхать коли сильно розкриваю! :D

добавлено через 2 минуты
_ЛаПуСьКа_ сказав(ла):
в этом плане девушке сильнее 100%
неправда! могу доказать! хочешь??? только что б потом без обид! ;)
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Хотілося б звичайно, щоб супутник життя був сильніший, морально. Так як навіть кожній сильній дівчині хочеться бути слабкою, а тому супутника життя для сильної жінки знайти дуже важко.
Але якщо супутник сильніший за мене і я відчуваю себе в його обіймах безпечно, то завжди треба пам"ятати, що колись цьому чоловікові теж знадобиться твоя допомога. І в цій ситуації найголовніше - бути до цього готовою.
А ще мені здається, що якщо я є сильною людиною, а плюс до цього мій супутник буде сильним, то це буде така італійська сім"я з битим посудом і тумбочкою між ліжками, зате як потім миритися будемо... Це просто чудо....:-*
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Вопрос немного не понятен. Сильнее- это физически, морально, духовно?
Если физически, то конечно сильнее. Хотя у нас сейчас женский пол ничем в этом мужскому не уступает. Морально- тоже хочется. А то надоело постоянно подталкивать. Женщина должна быть в чём то и слабее мужчины. :) Единственное в чём мужчина должен превосходить женщину, так это в зарплате. А то у нас сейчас женский пол иногда зарабатывает побольше, чем мужской. И это многим мужчинам не нравиться.
 

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
Mishell сказав(ла):
Единственное в чём мужчина должен превосходить женщину, так это в зарплате.
Сразу вспоминается: "Кто директор-то? Кто?" ("Москва слезам не верит", Георгий©)

Mishell, должен?! Кому должен?.. Ей? - Ерунда. Пусть меньше. Если это СЕМЬЯ - копилка одна.
Вариант с альфонсом не рассматриваем :)
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Kotja сказав(ла):
Але якщо супутник сильніший за мене і я відчуваю себе в його обіймах безпечно, то завжди треба пам"ятати, що колись цьому чоловікові теж знадобиться твоя допомога. І в цій ситуації найголовніше - бути до цього готовою.
Я з тобою згідна на всі сто!В мене є друг якого я дуже люблю і поважаю так от він людина сильна у всьому.Тому зустрічаючись з ним дівчина себе відчуває як за камяною стіною ( у хорошому розумінні).Так от була в нього одна дурепа :-| , він піклувався про неї був головним у відносинах.тобто вона собі голову взагалі не парила.І ось коли в нього були проблеми і йому була потрібна підтримка , допомога вона його киданула=-O !!!Бачте вона "не готова до таких відносин"!!!Друга жаль , адже саме в той момент він потребував підтримки.Дав слабинку і на тобі:-( !
 

Energy_drink

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
32
HustleR,
сильнее сильнее! а как дело доходит до интересов, то мужской пол фуфло тупое, а девушки Богини и всезнайки! =) что не так?
просто вопрос спорный и его можна рассматривать с двух сторон...
1-ая. в физическом плане.
2-ая. в моральном, психологическом!
Зачем так бурно реагировать...
да и вооообще я ничего не сказала на счет того что вы ФуФлО и все такое...
просто девушки внешне выглядят слабее парней, а в голове кто знает?
ты сам писал что есть вещи в которых мы разбираемся лутше а есть в которых вы....мы равны:)
а в плане физическом я считаю что парень должен быть сильнее девушки...
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
RazR сказав(ла):
Сразу вспоминается: "Кто директор-то? Кто?" ("Москва слезам не верит", Георгий©)

Mishell, должен?! Кому должен?.. Ей? - Ерунда. Пусть меньше. Если это СЕМЬЯ - копилка одна.

Ну, ну. И что же было в фильме дальше? Не задело ли главного героя, что она занимает такую должность и заробатывает намного больше его?? Вот! И я о том же. Не всякий мужчина выдержит такой удар. В этом смысле я и писала.
 

Angelol_chik

Користувач
Реєстрація
02.08.06
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
36
такого, с которым я б чувствовала себя счастливой)