Любви все возрасты покорны!!!

  • Автор теми D_e_n_y_a
  • Дата створення

Caramellina

Користувач
Реєстрація
24.03.07
Повідомлення
59
Репутація
0
Вік
34
Pashok сказав(ла):
а наразі мені здається що в тебе просто грає перехідний вік

здається ти правий. бо в мене самої років 2 тому таке було. хотілось спілкуватись з хлопцями на 7-10 років старшими, подобались старші. але в них свої проблеми, більший досвід, з ними цікаво спілкуватись, але зустрічатись.......... зараз я розумію, що мені комфортніше з однолітками або хлопцями на 2-3 роки старшими і не більше. можливо це повязане з тим, що дівчата розвиваються швидше за хлопців, і в 15-16 років різниця між ними дуже гостро відчувається.Але в 18-19 вони досягають балансу як фізіологічного, так і розумового
 

Kasiopea

Користувач
Реєстрація
28.07.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Мені 16 а моєму хлопцю 22 з парнями з якими общаюсь всім по 21,22,24!!!і я їх розумію і вони мене!!!Я б мабуть не смогла буть з моложшим(ну тіп з одногодкою)
 
D

D_e_n_y_a

Kasiopea сказав(ла):
Мені 16 а моєму хлопцю 22 з парнями з якими общаюсь всім по 21,22,24!!!і я їх розумію і вони мене!!!Я б мабуть не смогла буть з моложшим(ну тіп з одногодкою)

В том то проблема сучасним дівчатам давай постарше, а шо ж тоді робити парням якім потобається старша за нього дівчина? - ,,Їм приходиться просто боротися до кінця за свої вподобання!!!!!!'':) ;) :)
 

Kasiopea

Користувач
Реєстрація
28.07.07
Повідомлення
11
Репутація
0
D_e_n_y_a сказав(ла):
,Їм приходиться просто боротися до кінця за свої вподобання!!!!!!'
Ну і добивайся!!!тиж як неяк хлопець,вчись добиваться свого!!!!!!!незнаю просто мої одногодкі для мене можуть буть тільки друзями,я неможу приставити чи даж думать шо шось може бути більше!!!*DONT KNOW
 

_Flower_

Користувач
Реєстрація
13.07.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
32
Pashok сказав(ла):
Я заладила?
мда.. тут розказуєш людям свої думки, а вони зі всіх сторін нападають, а потім ще кажуть, шо випендритись хочу... =(

Ну ізвіняйте вже, шо я не пляшу під вашу дудку, і мої думки не збігаються з всіма іншими... В мене є своя голова на плечах, для того, щоб думати, а деякі особи так і хочуть нав"язати свою думку..
Вибачайте, але не вийде!
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
_Flower_,
Всё ты правильно думаешь и правильно что отстаиваешь свое мнение!!

добавлено через 1 минуту
Koшe4ka,
Возраст это 18 девушке и 17 парню,просто это как раз тот возраст когда на разницу очень сильно обращают внимание!!

З.Ы.вопрос я поставила не только который косается меня...а вобщем по теме!
 
K

Kate

Alla сказав(ла):
Возраст это 18 девушке и 17 парню,просто это как раз тот возраст когда на разницу очень сильно обращают внимание!!
Нам подобаються за щось, ми кохаємо не дивлячись ні на що! (Не пам'ятаю хто сказав)

Читаючи пости _Flower_, мені здалося, що вона писала не про кохання, а про симпатію.
Ти ж не ходиш і не вибираєш: "В цього я закохуватись не буду, в нього прищик на лобі, і в цього також він занадто розумний, а цей занадто тупий..." Хоча, можливо, я помиляюсь.
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Alla сказав(ла):
Возраст это 18 девушке и 17 парню,просто это как раз тот возраст когда на разницу очень сильно обращают внимание!!
:D :D :D :D :D ой :-[ сорі.
На це дуже крепко звертаєш увагу ТИ! А інших це не повинно турбувати, аби тобі було добре. ;) На різницю у віці завжди звертають увагу. Просто дивись на це по іншому. Один рік - це не велика різниця. Удачі, і не слухай нікого.
 

MaLyaFka

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
72
Репутація
0
Ой, а как по-моему, то возраст вообще ни в чем не играл бы роли, если б люди не начали сами себя ограничивать. Всем известно, что все люди разные: внешностью, чувствами, характерами, но почему-то возраст не считается разнообразием человека, а только возрастом...ассоциации со сроком годности:-( ...
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
_Flower_ сказав(ла):
В мене є своя голова на плечах, для того, щоб думати, а деякі особи так і хочуть нав"язати свою думку..
голова на плечах це дуже добре, і думати теж чудово, але і прислухатись інколи до чієїсь думки теж варто. ІМХО. :-* :-* :-*
час покаже...
а от я наприклад в 16 зустрічався з дівчиною якій було 18, а в 18 - яким було по 21, 23 і 20 і нічого, ніхто з них не жалівся що я розумово відсталий, чи мені не вистачає інтелекту :) :D *CRAZY*
Ольчик, було б тобі хоч 12, хоч 30 - менше я б тебе любити не став. :-p :)
а ти? =)))
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
ОФФТЬОПЬ:
=))
Alla, гг, ти ніби кругом намагаєшся мені протирічити, і вперти тим шо: "Оля прально сказала, а ти Паша глупий мальчеГ!"
щоб це означало? ;) :D ми то з Русегом вже наєм, але хотів би почути при всіх від тебе. :) :-p
 

_Flower_

Користувач
Реєстрація
13.07.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
32

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Pashok,

Паша ты ошибаешся....я пытаюсь поддержать человека которому все пытаются навязать свое мнение и я не пытаюсь кому то что то доказать и навязать свое мнение как некоторые...:-p


и в моем посте не было ни слова про тебя...ты сам сказал заметь я етого не говорила....:D


З.Ы. Алла
 

_Polina_

Користувач
Реєстрація
17.09.07
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
33
Я раньше всегда думала как можно встречаться с одногодками, надо по старше и встречалася с такими.Но потом со мной чтото случилась и я начела встречаться с пацанчиком младше меня на 4 месяца, и теперь понемаю что не чего страшного тут нет когда парень твой одногодка или младше тебя , главное чтобы любил и был тобой любимO:) :D :-*
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
у меня тоже подруга полюбила мальчика моложе на год и она совсем не комплексует. да и вообще, что тут такого?
 

Мандаринка

Користувач
Реєстрація
14.01.07
Повідомлення
20
Репутація
0
а я люблю малолеток! и шо? :D Лан, шутю...=)
да, дейсвительно, любви все возрасты покорны... любовь сама выбирает людей, и неважно сколько им лет, и какая разница у них в возрасте.... разное случается...) на то она и любовь.)
 

GeLLa

Користувач
Реєстрація
29.01.07
Повідомлення
25
Репутація
0
Если дествительно ЛЮБИШ, то тебе стаёт наплевать на всех окружающих, и на их мнение. И разница в возрасте неимеет никакого значения! Каждый выбирает для себя, то что ему нравится, а не то что будет нравится другим.
 

agassia

Користувач
Реєстрація
30.09.07
Повідомлення
8
Репутація
0
Alla сказав(ла):
"Как вы отоситесь к отношениям когда девушка старше парня???":-[


Ой,раньше нормально.Вполне разумно.А щасссссссс....Вот,если так повыкупать,так посмотреть трезво,то девушка ведь взрослеет раньше парня....ну там переходный возраст,вся фигня.........бла бла бла.Так вот, если посмотреть,допустим девушке 15 лет и парню 15 лет,то по разуму девушке 17,а парню тока 15.Да,согласна так невсегда....Но все же... лучше искать или опытных во всех отношениях сверстников или парней чуть взрослее....Хотя как говориться Любовь зла полюбишь и малолетку на свою голову=))Кароче одним словом у каждого своя любовь....Не забивайте себе голову возрастм,а ЛЮБИТЕ И РАЗМНОЖАЙТЕСЬ ДЕТОЧКИ)))дА БУДЕТ У ВАС ВСЕ ХОРОШО!ЦЕМ ВАС ВСЕХ
 

podvodnik

Користувач
Реєстрація
21.02.07
Повідомлення
94
Репутація
0
Позволю не согласитьса с Агассия если девушке 15 и парню 15 то по "разуму" девушке скорее все 20:D У меня тоже была мечта о взрослой женщине но к любви это имеет очень отдалённое отношение:D
 

aXiom_A

Користувач
Реєстрація
27.08.07
Повідомлення
45
Репутація
0
ой...та ладно...15-20...
чё вы всех под одну гребёнку ставите?
"...люди всякие нужны, люди всякие важны..."
ну бувають таки недоразвыти, ну шо ж зробыш...?
то пусть и ищют себе кандидатуру не по цифыркам в паспорте, а по уму.
да будут счастливы!:)