Плавання

  • Автор теми Mr.ЛеЖа
  • Дата створення
N

NAS

Ага уже другий рік маємо плить :D . Ти шо з дубу рухнув! це Ж 1,5 - 2 години без зупинки пливти. Тренери можливо порузумнішали і зрозуміли, що воно нам нідочого.
 

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
люди ви шо йо..лис..:D я помню мене вже на 800 зайо..ло ато 7км..:D там не тошо плавци захяряться пливсти там тренера задовбуться чекати....:D
 
M

Mr.ЛеЖа

Nirvana сказав(ла):
там не тошо плавци захяряться пливсти там тренера задовбуться чекати....
Тренер Грозився шо ми Обязательно попливемо 7 км.Ше він казав шо хоче зробить це внєзаптно. Шоб ми прийшли і тут бац 7 км. Задовбуться Чекати це само собой. Ми так задовбемся плить шо то ...... А тренера наверно не дождуться до кінця чи подумають і передумають шоб ми стіки плили.
 

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
Mr.ЛеЖа,
да ти МОЗГ:D :D :D :D :D :D
 

~bit~

Користувач
Реєстрація
14.06.07
Повідомлення
42
Репутація
0
мені хоч 11 років, але тренер каже будем пливти 3 км
 

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
NAS,
скажи а тренери так само грузять як і раніше чи трошки вже успокоїлися???:)
~bit~ сказав(ла):
мені хоч 11 років, але тренер каже будем пливти 3 км
повір на мому гіркому досвіті це херня...:)

добавлено через 54 секунды
NAS,
скажи а тренери так само грузять як і раніше чи трошки вже успокоїлися???:)
~bit~ сказав(ла):
мені хоч 11 років, але тренер каже будем пливти 3 км
повір на мому гіркому досвіті це херня...:)
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Коли у вас змагання??? Кажуть перед Новим роком..
Хотіла б дізнатись зокрема категорію.... 8 років (племінник такого віку)
Підкажете? Буду дуже вдячна!
 
N

NAS

masik, Вибач але Я і я думаю всі хто тут пишуть, займаємось у спортивно тренувальній групі, а в міських змаганнях, в яких напевно й буде брати учать твій племінник, ми не пливемо :) тому ноль інформації :)
Nirvana, Напрягають!? Та Наталья Павловна вже забила на нас давно :D вона з таким обличчям ходить на тренькі, що мені аж дивитись противно :D , Коротше результати у всіх стали, ніхто нічого не покращує, коротше п****ц повний :D
 

санька

Користувач
Реєстрація
25.03.07
Повідомлення
7
Репутація
0
Я теж плавала трошки, але це було не дуже довго і давно. Встигла тільки раз у Хмельницький на змагання з'їздити, а після чергової зупинки на літо просто не пішла. Пізніше шкодувала. Тепер, як казала Наталья Павловна, часом хожу - "попу мочу".
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
сьогодні о 19-00 відбулись змагання між працівниками ХАЕС та СК .
 

podvodnik

Користувач
Реєстрація
21.02.07
Повідомлення
94
Репутація
0
Ха у нас первое место по эстафете!Мы лучшие!Это супер!Турбинный цех самый лучший!
У меня 3-е по брассу неплохо как для после больничного!:DВ красно-белой справа сверху это я:D

добавлено через 52 минуты
Нас а ты на легке 50 что-ли?:DПрофи?
 

AJAX

Не москаль!
Користувач
Реєстрація
22.06.06
Повідомлення
23
Репутація
0
Nirvana сказав(ла):
повір на мому гіркому досвіті це херня...
NAS сказав(ла):
Nirvana, Напрягають!? Та Наталья Павловна вже забила на нас давно вона з таким обличчям ходить на тренькі, що мені аж дивитись противно
ти думай шо ти говориш тренер каже шо робити то і треба робити.який в тебе гіркий опит мовчавби може і в мене його немає але ти ше не доріс до гіркого опита такшо помалкуй.повний п...дец тобі від того шо нехочеш плавати а не від того шо внеї настрою нема.якби всі плавали так як треба тоді не булоби сумних облич в тренерів...
 
N

NAS

AJAX сказав(ла):
всі плавали так як треба тоді не булоби сумних облич в тренерів...
Тарас то в тому й проблема, ніхто плавати не хоче, нас на заняття ходить може від сили 10 чоловік, і це якщо пощастить (не рахуючи малих). І з чого ти взяв , що я не хочу плавати? В мене останнім часом з’явилося бажання плавати, але чую, що там Натал’я Павловна каже, то всяка охота пропадає.
 

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
Блять піздец.....харе перекручувати мої слова....
AJAX сказав(ла):
ти думай шо ти говориш тренер каже шо робити то і треба робити
нехто неспорить...і так правільно ...шо сказали те і треба робити....
AJAX,
коли я ходив на плавання то нас грузили шо аж нічього нехотілося на цьому світі, але деякі постоянно жалувались шо їм тяжко,постоянно мамі плакались, вот тренера і стали трохі мякші і почуствуваши свободу деякі перестали пливсти...
А я проходив на плавання трошки більше 9 років і я за ці девять років трохи вивчив наших тренерів ...і вмене а тімболія і втебе є "опит" в плаванні...
 

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
Я Канюку знаю!!!!
 
D

DeN

единствений вид спорта где нет нагрузки на скелет и развивает все групы мышщ.......
 
N

NAS

V@mpire, Ох ти ж блін обрадував!!!!*ROFL* *ROFL* *ROFL* *ROFL*
А хТО це?! Невже якийсь майстер спорту, Олімпійський призер чи навіть переможець олімпіад?!!!!!*ROFL* *ROFL* *ROFL* *ROFL*
 
M

Mr.ЛеЖа

NAS сказав(ла):
V@mpire, Ох ти ж блін обрадував!!!!
А хТО це?! Невже якийсь майстер спорту, Олімпійський призер чи навіть переможець олімпіад?!!!!!
Це ти точно сказав)))))))))))
 
J

jenka

Я тоже занімаюся плаванням вже 8 років і вже маю перший розряд але воно мене вже так задовбало.