почему некоторые люди остаются одни?

  • Автор теми from deep-deep woods
  • Дата створення

falconna

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
64
Репутація
0
haoz,
Ну тему я не критиковала. Вообще ты, конечно прав. Но для получения подобных советов любой может создать тему. Типа "Мне одиноко. Как с этим справиться?" или что-то в этом духе.
Я не так часто бываю на форуме. И времени вести собственные темы у меня нет. Да и желания, наверное, тоже. Но когда я захожу на форум, вижу в основном предложения покупки-продажи. Интересные и полезные темы есть, но их мало и они почти не ведутся. Вот это меня и расстроило. Ведь если перечитать основной пост - тема была создана для обсуждения вещей глобальных, а не для раздачи советов.
Хотя ладно... Что есть, то есть..
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
Згідна з falconna. Обговорювати філософські питання нудно. Мені, наприклад, важливо не скільки почути вашу думку, скільки висловити свою. Це як прийом у психолога.
 

falconna

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
64
Репутація
0
Да нет, я не говорила, что это нудно... по-моему, как раз наоборот...
 

haoz

Користувач
Реєстрація
26.08.07
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
falconna,

Мабуть, припинимо нашу дискусію, бо ми тільки тему засмічуємо))))))
можу сказати, що всі ми по-своєму праві і в кожного своя правда))))
соррі за оффтоп
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
взагалі то в тому і є суть обговореня будь-якої теми, кожен опирається на власний досвід і факти, тому в цьому немає нічого постидного, а для глобального вирішення проблеми, мушу констатувати- у нас статус не той.
Деколи самому страшно, оглянувшись назад, оцінивши спосіб свого існування, пролітає думка, що я можу залишитися один.
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Як на мене, люди залишаютьсая самотніми по двом причинам:
1. Більшість відштовхує їх, тому що вони не підходять під зальноприйняті норми, стандарти. Якщо людина не така як всі, її бояться/зневажають... Суспільство, як стала система, відторгає "не форматних" своїх членів, оскільки вони можуть привести до змін у цій системі, а отже до її руйнації.
2. Людина сама свідомо відгорожує себе від оточення, не сприймає правил, норм, світогляду більшості. В таких випадках можна або жити, постійно граючи роль пересічного члена суспільства, або бути відлюдником. Таким людям комфортніше наодинці.

На мою думку, кожна розумна людина в тій чи іншій мірі відчуває самотність, навіть маючи багато друзів і знайомих. Я, наприклад, сприймаю це відчуття як частину свого життя від якої нікуди не дінешся.

Ще багато чого хотілося б написати, але якось думки до купи не сходяться, можливо іншим разом.. ))
 

falconna

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
64
Репутація
0
Авария сказав(ла):
1. Більшість відштовхує їх, тому що вони не підходять під зальноприйняті норми, стандарти. Якщо людина не така як всі, її бояться/зневажають... Суспільство, як стала система, відторгає "не форматних" своїх членів, оскільки вони можуть привести до змін у цій системі, а отже до її руйнації.
2. Людина сама свідомо відгорожує себе від оточення, не сприймає правил, норм, світогляду більшості. В таких випадках можна або жити, постійно граючи роль пересічного члена суспільства, або бути відлюдником. Таким людям комфортніше наодинці.

По мне, так у первой причины, которую вы описали, основание то же, что и у второй. Отторжение обществом - это тоже сознательный выбор каждого "неформатного" члена. Неважно, понимает это сам человек или нет...
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Різниця в тому, що в першому випадку людина не сама робить вибір, за неї все вирішують інші. А в другому - це свідомий вибір особистості.
falconna сказав(ла):
Отторжение обществом - это тоже сознательный выбор каждого "неформатного" члена. Неважно, понимает это сам человек или нет...
Не бачу смислу в цих словах. Про який свідомий вибір може йтися якшо людина не розуміє? Бред. І як відторження суспільством може бути вибором окремої людини, якшо відторгає суспільство? Якшо замінитти "обществом" на "общества" то ще більш-менш фраза стане логічною.
 

falconna

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
64
Репутація
0
В будь-якому разі у людини є вибір. Як сказано у вашому другому пункті "можна жити, постійно граючи роль пересічного члена суспільства".
Якщо людина НЕ ХОЧЕ, щоб суспільство її "відторгало", вона зможе пристосуватися.
Якщо не пристосовується - значить не хоче. А всі байки про те, що обставини різні бувають, і що не все людині підвладно - то лише самовиправдання, маячня.

Авария сказав(ла):
Про який свідомий вибір може йтися якшо людина не розуміє? Бред

Пояснюю на пальцях. Ось приклад.
Людині лінь робити щось, що дозволить їй влитися в суспільство, або є в суспільстві дещо, що їй не подобається. Вона стає вигнанцем за ВЛАСНИМ вибором. Але декого з цього приводу починає мучити сумління. Тому, щоб було легше, вони вигадують казки про те, що в них не було іншого вибору, що суспільство їх не прийняло, не зрозуміло... І самі починають в це вірити. Таким чином свідомий вибір стає неусвідомлюваним.

Цих виправдань я не розумію. Або живи серед оточуючих і пристосовуйся, або йди власним шляхом, не нарікай на інших, і не втрачай гідності, намагаючись виправдатися перед кимось.
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
falconna сказав(ла):
Або живи серед оточуючих і пристосовуйся, або йди власним шляхом, не нарікай на інших, і не втрачай гідності, намагаючись виправдатися перед кимось.
З цим погоджуюсь.

А от що до іншого... Я так розумію, ти вважаєш що людина завжди є самотньою за власним бажанням? І що суспільство не відштовхує нікого?
Я тут говорила не про лінь і виправдання, а про рішення і вчинки РОЗУМНОЇ людини.
Ми часто можем бачити як люди стороняться тих, у кого фізичні вади, чи низький соціальний статус, невже вони(ті, кого стороняться) ліняться чи придумують казки собі для виправдання. Це саме те, що я мала на увазі у першому випадку.
Про другий, я вважаю, говорити не треба. Там власний вибір особистості, і нарікати чи придумувати нічого не потрібно.
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Не пойму я в чем причина?
Есть люди,которые сдаются-можно ныть -все плохо,Никто не любит,все болит,все плохо.
Другие-оценят,что у них есть-и будут счастливы.Пр..Когда мы разошлись с мужем-у меня был поврежлен позвоночник(по вине мужа),ЧМТ.,,,,И поверьте,я рада что сейчас он с другой-и ей говорит какой он хороший и какая она будет счастлива с ней.
 

falconna

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
64
Репутація
0
Авария сказав(ла):
Ми часто можем бачити як люди стороняться тих, у кого фізичні вади, чи низький соціальний статус, невже вони(ті, кого стороняться) ліняться чи придумують казки собі для виправдання. Це саме те, що я мала на увазі у першому випадку.

гм... я б з цим майже погодилася... але чи дійсно суспільство їх відштовхує? зазвичай відштовхують конкретні люди - наприклад, близькі, яким лінь возитися з калікою. Ось особисто мене нудить від розфарбованих блондинок на шпильках і в мініюбках, і я намагаюсь обходити їх стороною))) Дівчатка, не ображайтеся *PARDON* нічого не можу з собою вдіяти *PARDON*

Так ось. Ваш приклад звичайно можна розглядати по-різному. але це - одне з небагатьох питань, де я притримуюсь досить-таки радикальних поглядів.
Мораль нашого суспільства побудована таким чином, щоб дозволити виживати слабким індивідуумам. Добре це, чи погано - дискусія ведеться вже дуже давно. Цими питаннями займається філософія, соціологія, психологія. Я їх чіпати не буду.
Але хочу сказати от про що. Люди з фізичними вадами чи низьким соціальним статусом перш за все страждають саме від того, які незручності їм завдає їх стан, а от увагою і піклуванням вони доволі таки забезпечені. Перш за все - це близькі люди. Якщо їх нема, то існує багато соціальних служб, створених для таких людей. А от будуть вони за це вдячні, будуть більше цінувати те, що в них є, ніж те, чого нема... чи навпаки будуть злитися на весь світ за своє становище, заздрити тим, у кого справи краще і сприймати будь-яку допомогу як "подачку" - то їх власний ВИБІР.
Звичайно, зі мною багато хто не погодиться. Хтось може сказати, що якби я була на їх місці, то думала б інакше. Так, можливо я була б трохи більш озлоблена... Та що там... я й зара живу непогано, але частенько комусь заздрю, думаю - от і за що Тому чи Тій так повезло? Це ж властиво всім... комусь в більше, комусь менше...
Але ж не всі закриваються в собі, не всі відштовхують оточуючих... Позитивність врятує світ ^_^
 

Sneg

Користувач
Реєстрація
14.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Прям крик душ... И мужчины виновны во всех тяжких... Вы дамы очень многое пропускаете в этой жизни и еще больше просто не видите, а это очевидные вещи.
 

falconna

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
64
Репутація
0
Sneg сказав(ла):
Прям крик душ... И мужчины виновны во всех тяжких... Вы дамы очень многое пропускаете в этой жизни и еще больше просто не видите, а это очевидные вещи.

Уважаемый, вы темой не ошиблись? Причем тут мужчины?? Если вас жена\девушка обвиняет "во всех тяжких", это не значит, что все женщины думают о том же... Тут вообще речь не о мужчинах... Муж просто для примера был, разве нет?
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
falconna сказав(ла):
Люди з фізичними вадами чи низьким соціальним статусом перш за все страждають саме від того, які незручності їм завдає їх стан, а от увагою і піклуванням вони доволі таки забезпечені.
Якщо оту мізерну грошову допомогу так можна назвати, тоді так, суспільство їх забезпечує. Але тут хотілося б поговорити не про це, а про моральний, чи скоріш психологічний аспект питання.


Часто ще люди стають самотніми тому, що їх зраджували в житті чи обманювали. І вони бояться знову відчути той біль та розчарування. Але ж життя на цьому не закінчується, і не треба зациклюватися на минулому, а ставитись до всього що було, як до цінного життєвого досвіду.
Навіть скажу особисто про себе: в мене багато знайомих, завжди є з ким весело провести час чи поговорити просто, але підпускати когось дуже близько до себе, в свій особистий простір мені не комфортно і не потрібно (не заперечую що такі люди можуть з'явитися). Є люди з якими я можу обговорити ті чи інші теми, що мене цікавлять чи хвилюють. Є навіть люди яких я люблю і за яких хвилююсь, але все це має розумні межі. Мені подобається і навіть потрібно не менше 50% свого часу проводити на самоті, постійна присутність когось поряд дратує. (Але це так.. мабуть не по темі)

Sneg сказав(ла):
Прям крик душ... И мужчины виновны во всех тяжких... Вы дамы очень многое пропускаете в этой жизни и еще больше просто не видите, а это очевидные вещи.
До чого тут чоловіки? І якщо ми, дами, багато чого пропускаєм, то чи не будете Ви такі ласкаві, при наявності вільного часу, звернути нашу увагу на пропущені нами моменти? ;)
 

falconna

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
64
Репутація
0
Авария сказав(ла):
Якщо оту мізерну грошову допомогу так можна назвати, тоді так, суспільство їх забезпечує. Але тут хотілося б поговорити не про це, а про моральний, чи скоріш психологічний аспект питання.

Так, фінансова допомога держави - то взагалі інша тема:) І якою б вона не була - великою чи малою - вона навряд чи змусить людину почуватися менш самотньою.
Я тут казала саме про той психологічний аспект соціальних служб. Вони є не тільки державними, а й волонтерськими. І інколи все що треба зробити - це лише дозволити комусь собі допомогти. Якщо здамся голослівною - зможу навести деякі приклади.
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Не заперечую, бувають випадки.. Але їх навіть не більшість.
Психологічний аспект соціальних служб? Це їх робота! Вони за це гроші отримують. Звісно і там бувають добрі люди, які дійсно переживають за своїх підопічних. Але це не правило, а скоріше винятки.
Якось, як буде час і натхнення, підніму тему про це, трошки в ширшому варіанті.
 

Sneg

Користувач
Реєстрація
14.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
falconna сказав(ла):
Уважаемый, вы темой не ошиблись? Причем тут мужчины?? Если вас жена\девушка обвиняет "во всех тяжких", это не значит, что все женщины думают о том же... Тут вообще речь не о мужчинах... Муж просто для примера был, разве нет?
Нет не ошибся. Почитав вас... Ясно написал.
 

falconna

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
64
Репутація
0
Sneg сказав(ла):
Нет не ошибся. Почитав вас... Ясно написал.

Что ж... значит мы с вами явно друг друга недопоняли... Потому что во-первых, я ни слова тут не говорила о мужчинах (даже мысли о них не было - но это, наверное, я никак доказать не смогу, правда?)) ), а во-вторых, те, кто меня знают, иногда наоборот обвиняют меня в излишнем женоненавистничестве, потому что, как правило, я во всем обвиняю женщин *JOKINGLY*
 

_ЛиМоНкА_

Користувач
Реєстрація
06.10.08
Повідомлення
88
Репутація
0
я також люблю побути сама...краще чим у шумному місці...

Se7eN сказав(ла):
Одні по своїй природі замкнуті.З іншими щось трапилось

та воно так і є...коли сиджу сама...можу над чимось подумати...навіть не вважаю, що самотня...різні люди є