Проблемы религии и духовности.

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
наприклад, релігійна людина, скаже, що язва шлунку - це кара за гріх. а нормальна людина (підкреслюю слово нормальна), скаже, що язва шлунку - це наслідок неправильного харчування, вживання алкоголю і т.п. релігійні люди вірять в зглаз, порчу, а нормальна людина знає, що є така наука психологія, яка описує психічні стани, а також те, що люди відрізняються по різним ознакам, одна з них - рівень сугестивності, тому одна людина навіть не подивиться на ту чорну кішку, а інша - три рази перехреститься і плюне через плече.
Ти мої слова прочитав в пустую. А у мене, коли болить шлунок, то я знаю, що потрібно їсти каші і все в міру. Коли перейде чорна кішка, то для мене таке миле створіння. Я вірю у те, що в кожній людині присутні такі негарні риси характеру, як заздрість, ревність - тобто це все переходить у ненависть. Коли у тебе немає машини, то ти щасливий, у тебе є мета: "заробити гроші на машину"... і тому подібне. Коли у тебе є все, то: "тебе не радує навіть така дрібниця (безкоштовна) як гарно у повітрі перед твоїми очима пролетів метелик"... і тому подібне.
А я не можу заробити собі на машину? Можеш! Навколо тебе стільки можливостей, не будь лінивий, будь терплячий. На днях навіть почула, що за 100 грн. за день на полі збирати капусту. Фізична, важка робота і що? А я хочу нічого не робити, проте їздити на крутій тачці. Це наука психологія, чи не так? Духовна людина не боїться труднощів, не тому що вірить у Бога, якого не бачила, а тому що вірить у те, що так вона зможе досягти своєї мети. Тому, що все залежить лише від мене. Бог тобі дав життя і все, що навколо тебе. Цінуй це.
 
  • Подобається
Реакції: kolya

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
язва шлунку - це кара за гріх. а нормальна людина (підкреслюю слово нормальна), скаже, що язва шлунку - це наслідок неправильного харчування, вживання алкоголю і т.п.
Ну от виходить, що наука і релігія говорять про одне і те саме. Я скажу, що язва за гріх чревоугодия, а ти скажеш, що це наслідок неправильного харчування, а в результаті ми сказали про одне і теж тільки різними словами.
 

Самашедший

Користувач
Реєстрація
16.12.11
Повідомлення
87
Репутація
9
Ну от виходить, що наука і релігія говорять про одне і те саме. Я скажу, що язва за гріх чревоугодия, а ти скажеш, що це наслідок неправильного харчування, а в результаті ми сказали про одне і теж тільки різними словами.

мда... я з тобою не погоджуюсь. і ти тільки одне речення вирвав з контексту. а про кішку що скажеш? чи про макаронного монстра? якщо ти не розумієш різниці між релігією і наукою, то що я можу сказати... доказати тобі щось не можливо, ти завжди знайдеш виправдання для своєї віри. є такі люди, які чомусь науку підводять під релігію, хоча це повна тупість. просто їм так легше жити. значить Коля ти слабо знайомий з наукою, бо якби ти хоч щось знав, то не вплітав би релігію. мене дивують дорослі люди, які вірять в бога. в діда мороза ви теж вірите?

а VERA пише в стилі "потік свідомості", нічого не зрозумів з її поста. скажу тільки одне - життя мені дали батьки, а не бог.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
а про кішку що скажеш? чи про макаронного монстра?
А до чого тут суевірья до релігії. Ми говоримо про існування вищого розуму, про правила, які не просто так написані. От пам'ятаю коли навчався в університеті, то в нас виклада теоретичну механіку жінка років 60, кандидат технічних наук, і вона часто повторяла: "Бог створив світ так, що всі закони, які я вам розказую працюють".
От говориш, що розумні люди в Бога не вірять, а чому тоді в церкві можна зустріти ректорів університетів, директорів великих підприемств, міністрів і навіть президентів? Невже всі ці люди несповна розуму?

значить Коля ти слабо знайомий з наукою,
Звичайно слабо. Наука поки що навіть на 1% загадок відповіді не дала. Тому мої знання з теоретичної, квантової механік, теорії відносності, єдиної теорів поля, теорії струн, астрономії ніщо в порівнянні зі всіма загадками всесвіту.
 

Самашедший

Користувач
Реєстрація
16.12.11
Повідомлення
87
Репутація
9
А до чого тут суевірья до релігії. Ми говоримо про існування вищого розуму, про правила, які не просто так написані. От пам'ятаю коли навчався в університеті, то в нас виклада теоретичну механіку жінка років 60, кандидат технічних наук, і вона часто повторяла: "Бог створив світ так, що всі закони, які я вам розказую працюють".
От говориш, що розумні люди в Бога не вірять, а чому тоді в церкві можна зустріти ректорів університетів, директорів великих підприемств, міністрів і навіть президентів? Невже всі ці люди несповна розуму?


Звичайно слабо. Наука поки що навіть на 1% загадок відповіді не дала. Тому мої знання з теоретичної, квантової механік, теорії відносності, єдиної теорів поля, теорії струн, астрономії ніщо в порівнянні зі всіма загадками всесвіту.


ректори університетів замолюють свої гріхи. президенти роблять це для електората, типу я такий віруючий, я поганого не роблю. ось ти пишеш, що наука не відповіла навіть на 1% загадок (звідки такі данні?). ок, релігія має відповіді на всі питання, так навіщо людям розвивати науку, щось там досліджувати, є ж відповіді на всі питання. давайте ще будем поклонятися блискавкам, вогню, так же робили наші предки. хоча стоп - це ж природні явища, навіщо їм поклонятися. тоді давайте придумаємо бога, який знаходиться за межею наших відчуттів, скажемо, що він неосяжний, і будемо йому поклонятися. причому скільки народів - стільки і богів. я навіть можу свого бога придумати, і найдеться той, хто повірить в нього. бог - це як культурна особливість різних народів, як свод моральних законів. просто такий собі міфічний дядько, який забороняє робити зло.

люди - інфантильні і слабкі створіння, вони бояться смерті, бояться невідомого, тому релігія - це така собі психологічна уловка, щоб легше було жити. страшно ж жити в світі, де є багато незрозумілого, треба шукати якісь пояснення. а твоя викладачка приписує закони природи божественному замислу, хоча насправді ці закони існують не через те, що їз створив бог, а через те, що в нашому світі є певні фізичні закономірності, які людина дослідила і організувала в систему знань - в науку. ми досліджуємо явища матеріального світу, на основі цього з"являються теорії, а не через те, що бородатий дядько пару тисяч років про це написав і якісь єврейські скотарі в це повірили.
 

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
Спеціально для Драника
Специально для Николая. Плюс есть исследования и примеры из жизни, подтверждающие что неверующие люди более склонны к филантропии.

BaUSjydPSec.jpg


Я скажу, що язва за гріх чревоугодия, а ти скажеш, що це наслідок неправильного харчування, а в результаті ми сказали про одне і теж тільки різними словами.
Так можно и лечение назвать обрядом экзорцизма, а саму болезнь - демоном. Только зачем подменивать понятия?
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
ок, релігія має відповіді на всі питання, так навіщо людям розвивати науку, щось там досліджувати, є ж відповіді на всі питання.
Я такого не говорив. Знання того, що створено все вищим розумом не пояснює як він це зробив, які закони створив.

просто такий собі міфічний дядько, який забороняє робити зло.
А хіба погано, коли є якісь стримуючий фактор, щоб не робити зло? Нехай навіть це буде боязнь пекла, но якщо це зупинить людину перед злочином це +.

ми досліджуємо явища матеріального світу, на основі цього з"являються теорії
Теорія Геї не тільки не заперечує існування вищого розуму, а навіть намагається довести.
http://ru.wikipedia.org/wiki/Гипотеза_Геи


Так можно и лечение назвать обрядом экзорцизма, а саму болезнь - демоном. Только зачем подменивать понятия?
Нуот про що я і кажу немає нічого поганого в віруванні, кожен має право вірити в що завгодно і називати як захоче
 
  • Подобається
Реакції: VERA

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
Теорія Геї не тільки не заперечує існування вищого розуму, а навіть намагається довести.
http://ru.wikipedia.org/wiki/Гипотеза_Геи
Не похоже на научную теорию.

Нуот про що я і кажу немає нічого поганого в віруванні, кожен має право вірити в що завгодно і називати як захоче
Насчет последнего не согласен. При описании материального мира должна использоваться систематизированная, всеобще понятная система терминов и объяснений. Глупо называть божей карой то, что происходит в следствии предсказуемых физиологических процессов, вызванных неправильным питанием. Насчет первого - только если ни коим образом не вредит окружающим и не никому навязывается (в.т.ч. своим детям).
 
  • Подобається
Реакції: VERA

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
а VERA пише в стилі "потік свідомості"
Це щось нове. )
нічого не зрозумів з її поста.
А це вже старе. )
Якщо тобі життя дали батьки, їм дали життя предки, тоді розповіси мені походження людей на Землі?
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
почитайте вікіпедію
Щось я так і думала: наукою не доведено, правда Самашедший?
Я прочитала "потік свідомості", діагноз інтересний. Проте теж наукою не довести. Хотіла я би бути рікою, котра плавно протече повсюди скрізь будь які щілини, і ніщо це природне диво не зупинить. Це я вже як філософ. Свідомо розумію, що написала. )
 

Самашедший

Користувач
Реєстрація
16.12.11
Повідомлення
87
Репутація
9
Щось я так і думала: наукою не доведено, правда Самашедший?
Я прочитала "потік свідомості", діагноз інтересний. Проте теж наукою не довести. Хотіла я би бути рікою, котра плавно протече повсюди скрізь будь які щілини, і ніщо це природне диво не зупинить. Це я вже як філософ. Свідомо розумію, що написала. )

науковою видвинуті теорії, які дають відповіді на ваші питання. в мене немає ні часу, ні бажання постити сюди ссилки або пояснювати самому, якщо ви навіть не хочете пошукати інформацію. але навіщо вам це - бог і так все створив, у вас уже є відповіді на всі питання.
 

Overkill

Користувач
Реєстрація
09.07.08
Повідомлення
42
Репутація
0
5. Река Палукси, Техас. «Дорожка Тейлора». Дорожка ископаемых человеческих следов, пересекаемая с левой стороны отпечатками ног трехпалого динозавра. Возраст этой древней породы составляет более 100 миллионов лет. (Майкл Бейджент, "Запретная археология")
Ещё один из примеров обострения ПГМ, связанного с динозаврами, берёт своё начало на просторах Пиндостана, на вольной Техасщине, где в каждой деревеньке подрастает свой кандидат на должность президента родной страны. По-над быстрою Пэлюкси-реченькой там стоит славный уездный городок Глен Роуз. И быть бы этому городку очередным пиндостанским гниложопьем, если бы не наводнение в 1908 году. Ценою нескольких снесённых домов и утопших долбоёбов оно снесло пласт породы с речного дна и явило миру обширный участок окаменелой породы со следами динозавров. Тамошняя публика, не столь просвещённая, углядела в некоторых следах сходство со следами человека, а во времена Великой Депрессии пара тамошних умельцев навострилась резать из породы отпечатки якобы натуральных следов человека. Сувениры охотно покупали, и парочку узрел палеонтолог Роланд Бёрд. А рядом с ними на витрине магазинчика лежала и пара таких же рукодельных следов динозавра. Чисто из любопытства после одной из экспедиций он заехал в Глен Роуз и при помощи местных жителей разыскал следы на речных мелководьях. Следы были и впрямь знатные, и он описал их весьма подробно, заодно впервые сделав описание хороших следов завропод. И чёрт его дёрнул упомянуть в своих статьях, что на реку Пэлюкси его привели в том числе вырезанные на камне «человеческие следы». Ребят с разной степенью христоза головного мозга это дело очень возбудило, и они как-то даже не заметили, что Бёрд с его намётанным глазом сразу признал те «человеческие следы» фальшивкой.

Для них, одержимых Идеей, следы с Пэлюкси были свидетельством сосуществования людей и динозавров до Потопа. При общей скудности доказательств они вцепились в эти следы, «как кобель в падлу» (© М. Шолохов, «Поднятая целина»), и долго не отпускали. «Следы человека и динозавров рядом друг с другом» стали героями множества буклетов, креационистских книг разной степени паршивости и даже одного «лженаучно-просветительского» фильма 1970-х годов. Особо шустрые ребята под видом расчистки следов избирательно удаляли заполняющую их породу, оставляя видимость отпечатков человеческих пальцев ног, а другие товарищи, столь же избирательно увлажняя водой или маслом случайные выбоины, добивались их сходства со следами босых человеческих ног. И в наши дни особо продвинутые товарищи по-прежнему сцут кипятком, пересказывая в стопицотый раз эту попахивающую плесенью историю как пример «всемирного заговора» учёных, которые «скрывают неудобные факты». И невдомёк господам, что даже сами креационисты в своё время понюхали это дело да отвернулись от него, в начале 1970-х признав «человеческие следы» фальшивкой, а подлинные следы в долине реки — исключительно настоящими динозавровыми.

А разгадка проста…

В 80-е годы америкосский труЪ-палеонтолог Глен Кубан провёл кучу дополнительных исследований этих следов. Он пришёл к выводам, весьма неутешительным для носителей ПГМ: следы заплывших ныне окаменелой грязью отпечатков трёх пальцев динозавров почему-то обнаруживались на «человеческих» следах, а большинство их оказалось оставлено динозаврами, которые порою шагали по-особому: не просто на пальцах, а с опорой на всю ступню до пятки (которая обычно была поднята над землёй). Причём он отыскал такие цепочки следов, где «человеческие» следы по ходу дела плавно сменяются динозавровыми.

Естественно, Кубан показал следы нескольким особо продвинутым вождям креационистов, и они вынуждены были признать, что он прав. Один из них (Пол Тейлор) уже через несколько дней прекратил распространение своей книги с описанием «человеческих следов», а другому (Джону Моррису) потребовалось несколько месяцев для того, чтобы избави себя от искушения.

Другие креационисты поспешили замять все факты, сунутые в их елейные рожи, и стали бормотать, мол, результаты Кубана неубедительны, а некоторые вещи он сам подстроил. Хрена с два они откажутся от такого удобного источника аргументов! Впрочем, креационистская контора «Ответы в книге Бытия» («Answers in Genesis» aka AIG) всерьёз включила следы из Пэлюкси в список «Аргументов, которые НЕ рекомендуется употреблять в споре с эволюционистами». Их бы слова — да б-гу в уши… И только индейцы были ближе всех к истине: они считали следы динозавров «следами гигантского индюка», а ведь птицы гораздо ближе к динозаврам, чем люди…

http://lurkmore.to/Динозавры[DOUBLEPOST=1381750659][/DOUBLEPOST]
Якщо тобі життя дали батьки, їм дали життя предки, тоді розповіси мені походження людей на Землі?
тоді по вашій логіці скажіть хто дав життя (чи створив) б-га?
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
хто дав життя (чи створив) б-га?
Я задала таке питання Самашедшому, тому що він як і ви уперто вірите лише у науку. А я вірю і в науку і у щось святе, незалежно яким іменем Його назвати. Життя дала природа. А от перша людина на Землі: ніхто цього не знає і знати не буде. Я говорю про те, що дали життя кожному із нас, потрібно це цінити. Духовність полягає у тому, що саме життя і життя навколо нас як єдине ціле - Святе. Overkill - це потрібно відчути, подих життя. Так як ви написали "б-га", то ви уже того не відчуєте. Іноді навіть добре , коли нічого не відчуваєш.
 

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
Я задала таке питання Самашедшому, тому що він як і ви уперто вірите лише у науку. А я вірю і в науку і у щось святе, незалежно яким іменем Його назвати. Життя дала природа. А от перша людина на Землі: ніхто цього не знає і знати не буде. Я говорю про те, що дали життя кожному із нас, потрібно це цінити. Духовність полягає у тому, що саме життя і життя навколо нас як єдине ціле - Святе. Overkill - це потрібно відчути, подих життя. Так як ви написали "б-га", то ви уже того не відчуєте. Іноді навіть добре , коли нічого не відчуваєш.
Жизнь не становится святой от того, что всё вокруг нас состоит из одинаковых элементарных частиц. Что вы имеете ввиду под "подихом життя"?
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Життя для вас таке, яке ви самі собі і будуєте. Гарні слова: "Потрібно бути сміливим побачити свою долю." А під подихом життя, от наприклад: вийшла я у магазин, справа від мене квіти, зліва дитячий майданчик, пробігла мимо миле дитя, у калюжі коверкаються голуби, в повітрі крик ворони та при цьому на мене повиває вітер, уздовж дороги жовті листя, котрі видають запах осені, а переді мною іде дворняжка, в зубах котрої лапка курки. Оце собачка була така щаслива від того, що знайшла собі кусок кісточки. Народ забув, як потрібно радіти життю.
 

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
Життя для вас таке, яке ви самі собі і будуєте. Гарні слова: "Потрібно бути сміливим побачити свою долю."
Спасибо, я тоже смотрел мультфильм "Храбрая Сердцем". Боюсь, далеко не всё зависит от нас. Люди, к сожалению, не рождаются в равных условиях.
 
  • Подобається
Реакції: VERA

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Я із багатодітної сім'ї, мій тато збирав пляшки, щоб купити нам лише хліба, а ковбасу і м'ясо їла лише по святам. Проте я готова цілувати батькові і матері руки за те: не пили, не курили, не гуляли. Батьки внушили нам поняття, котре не купиш і не продаж. Кожен із нас в нашій сім'ї сильний по духу. Все залежить лише від нас. )
 

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
Все залежить лише від нас.
Всё зависит от стечения обстоятельств, на которые мы в той или иной степени можем повлиять. Однако мы не в состоянии предсказать последствия в долгосрочной перспективе. В чем к примеру провинились люди, родившиеся с серьезными физическими недостатками? Или те, кто оказался не в том месте и не в то время?
 
  • Подобається
Реакції: VERA

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
От тут і заключається в словах "бути сміливим побачити свою долю", тобто: "Я не винна, що народилася в тій сім'ї, проте терпляче вичікувала, коли виросту і зміню свою долю." З трьох років я свідомо розуміла, що все залежить від мене. Така була неслухняна, знала, що дістану та уперто робила своє. Літом мене машина стукнула у колінний суглоб, набрякло і було боляче. Стояла не у тому місці. Навколо мене знайомі лякали, сухожилля меніска лікують довго. Та світ не без добрих людей. Одна людина порадила одне, друга інше, я витягнула для свого суглоба основне. Двічі витягували жидкость, а решта за мною: примочки, перев'язки і поступове фізичні нагрузки. Мене цьому ніхто не вчив. За півтора місяця: бігаю, плаваю, велоспорт. Усе залежить від мене. Вчора дивилася передача про людей невисокого зросту, абсолютно не засмучені за свої фізичні вади. Усе залежить від тебе. )