Реінкарнація

Чи ВИ вірите в реінкарнацію - переселення душі в інше тіло.

  • Так я вірю,що душа вічна - і вона відроджується в новому тілі.

    Голосів: 50 37.0%
  • Так я вірю,що душа вічна - але в тілі ми живемо один раз.

    Голосів: 51 37.8%
  • 3. Ні, душі, ні переселення душ не існує - ми лише фізичне тіло.тіло

    Голосів: 34 25.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    135

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Припустимо, що душа живе в тілі тільки раз.Поясніть мені наступне, - припустимо помирає дитина, іноді немовля - питається за які гріхи вона страждає? Вона ж нічого не усвідомлює і не розуміє...А якщо вона потрапляє в рай - бо ж душа безгрішна дитяча - то за що такі преференції цій душі? Не простіше було б Богу - всіх удитячому віці забрати в рай? Поясніть мені будь-ласка прихильники православя. Буду дуже вдячний...

добавлено через 6 минут
п. с.
ИдиотЪ сказав(ла):
появляются всякие кредит_с, думающие что они прочитав пару цитат из Нового Завета - поняли суть учения, то всякие болваны Васи Ивановы со своими тупыми агитками, ну как тут не согрешить? Благо если совесть у меня на месте, то я возможно в будущем раскаюсь за содеянное и возможно слезу скупую мужскую по этому поводу
...а ви проявіть приклад християнського терпіння і прощення нерозумних...Для чого відкладувати на завтра те що можна зробити сьогодні? А то не ровен час - призве Бог душу - і не встигнете розкаятися...

Ви звичайно ИдиотЪ вибачте мене якщо в моїх словах ви чуєте гординю і неповагу до Вас - я дійсно не хотів ображати Ваші переконання і релігійні переконання інших людей...
ібо дійсно
ИдиотЪ сказав(ла):
мы народ немощный
і дуже часто мої емоції беруть гору над розумом...
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
і ще одне питання до людей, які стверджують. що ми тільки тіло. Ми - це все тіло - чи тільки якась певна його частина?
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):

канешно все, от кончікав волос до ногтєй на ногах:) просто ми ці волоси осознанно не контролюємо, а своє ставлення до всякої всячини, наші думки і переживання - це всьо мозок радімий наш :)
 

ИдиотЪ

Користувач
Реєстрація
16.04.07
Повідомлення
257
Репутація
0
Припустимо, що душа живе в тілі тільки раз.Поясніть мені наступне, - припустимо помирає дитина, іноді немовля - питається за які гріхи вона страждає? Вона ж нічого не усвідомлює і не розуміє...А якщо вона потрапляє в рай - бо ж душа безгрішна дитяча - то за що такі преференції цій душі? Не простіше було б Богу - всіх удитячому віці забрати в рай? Поясніть мені будь-ласка прихильники православя. Буду дуже вдячний...

Братьев Карамазовых читал? Помнишь там Иван Карамазов с Алешей в трактире сидели? Помнишь рассказ Ивана и его мысли о слезе невинного ребенка? Алеша сказал что это бунт. Но бунт то получился от того, что Иван как и все мы сейчас = мнил себя отдельным от человечества - он не понимал связи и не понимал той свободы которая дана нам. Он не понимал что Бог свободу человека ставит превыше его спасения! Он не понимал, что христианство - это НЕ справедливая религия, но это религия любви, где судья НЕ судит по справедливости, но судит по любви. Судит мир в котором поступки одного человека отражаются не только на нем, но на многих людях, окружающих его, так же и на детях.

По Священному писанию, Адам попробывал плод познания добра и зла - и мы - потомки Адама - сполна его вкушаем. Познаем добро и зло.

Сам же христианский Бог говорит: "Се стою у двери и стучу: если кто услышит голос Мой и отворит дверь, войду к нему, и буду вечерять с ним, и он со Мною.". Христианский Бог НЕ входит насильно, Он не пишет судьбы людей; ведь в христианстве нет судьбы, нет предопределения. Человек сам пишет свою историю. И бунт Ивана Карамазова (очень похож на твой вопрос) - это на самом деле бунт одинокого человека направленный на Того, кто не виновен в происходящем. Лишь сам человек в этом и виновен.

По православному вероучению, Бог может щелкнуть пальцем и все сразу спасутся, но он не делает этого, потому что это будет насилие над свободой воли человека, ведь будут те - кто не захочет спасаться. Поэтому выбор за нами.

И кстати у Достоевского есть мысли в книге о том, что в этой слезе невинного ребенка - виноват каждый человек! Это очень по христиански. Жаль лень искать цитаты сейчас.

Больной ребенок учит нас состраданию и любви, а участь ему уготована на небесах = быть ангелом небесным.

добавлено через 6 минут
П.С. И еще хочу добавть - этот вопрос всегда будет сложным. Легким он будет для тех - кто относится к людям - как к вещам. Ищет цену всему и ищет справедливости.
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
ИдиотЪ сказав(ла):
это НЕ справедливая религия, но это религия любви

"Любой сельский поп, кстати, считает, что легко разрешит этот «парадокс». Бог и в самом деле всведущ и всеблаг, однако высшее благо — это свобода. Правда, какая свобода, если верующия называют себя рабами божьими? Да, это они. Человек от рождения наделен «свободой воли», а свобода не бывает без Ада. Проще говоря, если Бог лишит людей возможности выбирать между Адом и Раем, то люди перестанут быть свободными. Однако, как мы назовем существо, вызывающее из небытия свободного человека, заранее зная, что тот вечно будет мучиться в аду? Садистом, не иначе. Да, свобода, да, этот человек сам выбрал ад, но Бог же знал, каким будет этот выбор? То есть какая-то странная любовь получается" (с)
 

ИдиотЪ

Користувач
Реєстрація
16.04.07
Повідомлення
257
Репутація
0
Lost_Soul, твои философствования все мимо, тут у тебя есть несколько отправных точек от которых ты отталкиваешься в своих суждениях, но они ошибочны :)) и твою философию можно перевернуть с ног на голову. Это можно сделать - если бы мы с тобой вели диалог по всем правилам диалектики, но этого нет - поэтому указывать тебе сейчас на твои логические ошибки - бесполезно. Будет очередное столкновение личностей, без всякой надежды на конструктив :)
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
ИдиотЪ сказав(ла):
ха-ха-ха :) ви значить істина в першій інстанції?
є тільки одна абсолютна істина - абсолютної істини не існує!:)
ИдиотЪ сказав(ла):
и твою философию можно перевернуть с ног на голову
а вашу значить нільзя?

і замітив - коли вас в чомусь упирають ви переходите на "ти":)
 

ИдиотЪ

Користувач
Реєстрація
16.04.07
Повідомлення
257
Репутація
0

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
дійсно, такий атвєт мені не треба...
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Lost Soul сказав(ла):
канешно все, от кончікав волос до ногтєй на ногах:) просто ми ці волоси осознанно не контролюємо, а своє ставлення до всякої всячини, наші думки і переживання - це всьо мозок радімий наш :)
наступне питання - коли, ти обрізаєш волосся і нігті - ти втрачаєш частину свого "Я"? Відчуваєш уже себе неповноцінним? Адже частину твого тіла втрачена. Ідемо далі . Людина втратила певний орган - руку чи ногу? Втратила вона частину свого я? Навряд чи. " Я " залишається. Коли серце міняють на штучне - дивно ви не стаєте Іншим. Коли Вам здійснюють пересадку чужих органів - у вас по ідеї повинно бути вже 2 "я" - своє і іншого тіла...
В принципі недалекий той час , коли людині практично всі складові зможуть замінити на штучні - що вона перестане відчувати своє я?
Питання - де в якій частині тіла міститься ваше "я" ?...якщо немає душі...

добавлено через 4 минуты
ИдиотЪ сказав(ла):
что это будет насилие над свободой воли человека, ведь будут те - кто не захочет спасаться
але в немовляти немає свободи вибору, воно ще не усвідомлює ні добра ні зла, вона ще не робила вибір - і вже пішла на той світ..Куди пішла в рай чи в пекло...!? І за які гріхи чи заслуги... !? Чому?????

добавлено через 5 минут
ИдиотЪ сказав(ла):
Больной ребенок учит нас состраданию и любви, а участь ему уготована на небесах = быть ангелом небесным.

я згоден повністю... але питання чому він? ...адже кожна людина, навіть самий кривавий маніяк в дитинстві був - безневинним...Чому одного забрали зразу на небеса, а іншому дали шанс вирости - і натворити зла...Якими принципами керувався БОГ - який критерій був у нього відбору маленьких янголят...
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
Людина втратила певний орган - руку чи ногу? Втратила вона частину свого я? Навряд чи. " Я " залишається

що залишиться від людини коли вона втратить мозок?

треба визначитися що ми розуміємо під людиною. чи є людиною дитина вихована в тваринному суспільстві? так, звичайно вона є "людиною розумною", але на її "чисту дошку" були записані тваринні програми, тобто вона є людиною тілом, але не є людиною розумом.
наше "я" - це наш розум. в одному чудовому фільмі (Ghost In The Shell) головна героїня задавалася питанням - чи є я людиною? їй дали просту відповідь - в твоєму титановому тілі людський мозок, в якому записані людські програми, ти - людина, перестань паритись:)
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
божевільних можна назвати людьми в повному сенсі ?- в них є мозок...

але ми вже дійшли до розуміння, що людина точно не тіло, - тобто у вашому розумінні - людина - це мозок...

до речі цікава статття:

http://www.galactic.org.ua/Prostranstv/n-pcix-6.htm

і одна цікава цитата звідти

"К своему удивлению он обнаружил, что вне зависимости от того, какие участки мозга были удалены, память в целом нельзя было устранить."

ТО де ж ховається "я"? в якій конретній частині мозку?, тому що лікарі знають , що видалення певних частин мозку залишає людину людиною...
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
божевільних можна назвати людьми в повному сенсі ?- в них є мозок...
він у них недієздатний.
навіть якщо є мозок - це не означає що є інтелект

добавлено через 5 минут
що таке людина - руки, ноги, голова + інтелект. без рук, ног, голови і з інтелектом - це вже не гомо сапієнс, а з інтелектом і без рук,ног, голови - теж. тобто людина - це комплексне поняття, це і тіло, і самоусвідомлення і тд. просто я в душу не вірю, а ви під душею розумієте саме самоусвідомлення, лічнасть так сказать :)
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
тобто якщо немає інтелекта - це вже не людина?

так у немовлят немає інтелекта - і ніхто не сумнівється, що це люди. А інвалід без рук і ніг - може мати високий ай кю - теж людина.. то де ж ховається ваше Я...матеріалісти?

добавлено через 3 минуты
і ще поясніть наступний факт - в дитинстві ви мали одне тіло - в дорослому віці інше тіло - при чому воно не має жодної клітини якої ви мали в дитинстві - але відчуття "я" залишилось те саме.
тобто нонсенс 2 абсолютно різних тіла - але одне відчуття "я" - ні на які роздуми не наштовхує?
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
немовлят немає інтелекта - і ніхто не сумнівється, що це люди
в мене у друга одного донька 3 місяці, так він мені каже - "шо воно розуміє, воно ж іще як тварина." а ви кажете ніхто :)

мені здається в попередньому пості було ясно написано

людина - це комплексне поняття

добавлено через 1 минуту
kredit_s сказав(ла):
але відчуття "я" залишилось те саме.
ні, бо з часом забувається все те, що було в дитинстві (забувається дитяче "я"), а залишається такий собі скелет світобачення, який сформували в дитинстві батьки і соціум.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Lost Soul сказав(ла):
в мене у друга одного донька 3 місяці, так він мені каже - "шо воно розуміє, воно ж іще як тварина." а ви кажете ніхто :)
а хто вона в нього звірятко? :D йдемо за генетикою - а тато хто тоді? :)
Lost Soul сказав(ла):
людина - це комплексне поняття

а якщо один елемент з комплексу вийняти то це не людина? ...людиною залишиться ...дорогий мій....залишиться...
Lost Soul сказав(ла):
ні, бо з часом забувається все те, що було в дитинстві, а залишається такий собі скелет світобачення, який сформували в дитинстві батьки і соціум
тобто в дитинстві ва асоціювали себе з " Я - петя". а в дорослому віці ви вже не Петя, а Коля? не логічно...
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
в дитинстві мені заклали в голову шо я Петя, як я можу Кольою стати? в дитинстві виховання сформувало моє "я", яке постійно під впливом різних факторів (освіта, соціум і тп.) змінювалось (але не змінювалося на стільки радикально щоб стати Кольою). моє "я" записано в мене в голові, якщо його стерти - я буду людиною тілом, а не розумом. моє "я" не записано на якомусь нематеріальному носії типа душі, бо її існування дуже сумнівне.
моє "я" - це інформація!)
пояснюю: мозок не виділяє думку, думку не можна помістити в пробірку, як наприклад мочу, бо думка і інформація - нематеріальні. вони ідеальні. Але!
Інформація - це певним чином організована матерія:
- вона завжди міститься на якомусь матеріальному носії
- букви перетворюються на інформацію лише тоді, коли є хтось, хто може ці букви розшифрувати у смисл. інформація виникає лише тоді коли є суб'єкт, здатний її сприйняти.
що таке людське "я", розум, душа? це всього лише відображення зовнішнього світу. тварина відображає світ своєю примітивною (якщо порівнювати з нашою) психікою. людське ж відображення світу - це складна психіка, соціальне відображення - наука, культура, мистецтво...

душа не безсмертна, разом з розпадом мозку, втрачається матеріальна структура, на якій писалася особистість. і особистість зникає...
є закони збереження, за якими ніщо не зникає безслідно, а тільки перетворюється в інші форми і види енергії. але вони відносяться до матеріального світу. а думка, інформація - катергорії ідеальні. в світі ідей все може зникати безслідно і безболісно.
куди дівається душа після смерті? туди ж куди дівається дирка від бубліка, коли його з'їдають :)

добавлено через 3 минуты
свою думку про вічне життя, про життя після смерті я вже висказав
Lost Soul сказав(ла):
можливо наше вічне життя проявиться в тому генетичному матеріалі, який ми передамо нащадкам. тобто якась частина нас (наші гени) буде вічно жити.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Lost Soul сказав(ла):
моє "я" записано в мене в голові,

так ви і не відповіли: де конкретно в голові ? в якій частині? конкретизуйте будь -ласка....
Lost Soul сказав(ла):
бо її існування дуже сумнівне
але можливе...
Lost Soul сказав(ла):
мозок не виділяє думку
а що виділяє? :D

Lost Soul сказав(ла):
Інформація - це певним чином організована матерія:
не правильно ваша думка нематеріальна - але вона носій інформації, принаймні для вас...
Lost Soul сказав(ла):
Інформація - це певним чином організована матерія:
не завжди
Lost Soul сказав(ла):
є закони збереження, за якими ніщо не зникає безслідно, а тільки перетворюється в інші форми і види енергії. але вони відносяться до матеріального світу.
вірно закони збереження діють для матерії ...але душа не зникає, тому що вона ніколи не зявлялась - вона вічна - це частка Бога - а бог теж вічний - був є і буде...
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
я висвітлив свою позицію, а ви далі продовжуєте чіплятися до слів, думайте перед тим як писати у відповідь на аргументований пост такий брєд:

kredit_s сказав(ла):
але душа не зникає, тому що вона ніколи не зявлялась

читайте будь-ласка уважніше:

kredit_s сказав(ла):
не правильно ваша думка нематеріальна

Lost Soul сказав(ла):
думка і інформація - нематеріальні. вони ідеальні

там все гарно розписано;)
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
так ви і не відповіли де міститься ваше "я", де народжуються ваші думки? Місце в тілі...

Lost Soul сказав(ла):
Сообщение от Lost Soul
думка і інформація - нематеріальні. вони ідеальні
що значить ідеальні...не розумію.... поясніть...