Реінкарнація

Чи ВИ вірите в реінкарнацію - переселення душі в інше тіло.

  • Так я вірю,що душа вічна - і вона відроджується в новому тілі.

    Голосів: 50 37.0%
  • Так я вірю,що душа вічна - але в тілі ми живемо один раз.

    Голосів: 51 37.8%
  • 3. Ні, душі, ні переселення душ не існує - ми лише фізичне тіло.тіло

    Голосів: 34 25.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    135

Xarakternuk

Користувач
Реєстрація
17.11.09
Повідомлення
44
Репутація
0
HiWorLd
Мені подобається хід Ваших думок, видно, що Ви людина мисляча. Так розумію, що відносите себе до тих, що формують самі свій внутрішній світ. Це дуже добре, що Ви не піддаєтесь зомбуванню. Добре коли людина аналізує і фільтрує ту інформацію, яка через неї проходить і залишає в собі те, що на її погляд є корисним. Але так як людині властиво помилятися і все в світі відносно, то повинна, на мою думку, бути якась точка відліку, якийсь еталон по якому людина робить висновок що є добро, а що є зло. Для людини віруючої цим еталоном є Бог, для не віруючої – своє власне «Я» або якісь інші ідеали, кумири, «божки».
Знову ж таки на що ця набута інформація піде – на користь чи на шкоду. Чи погано, що люди
Xarakternuk сказав(ла):
знають по кілька іноземних мов, перечитали всі книги усіх бібліотек у радіусі 100 км, грають на кільканадцяти музичних інструментах і т.п.
Не погано, і навіть дуже добре, про таких людей говорять, що у них багатий духовний світ. Але якщо вони використовують ці знання не на добро, а на зло – то це вже погано, про духовність і годі говорити.
По ходу нашої дискусії, думаю, потрібно зробити уточнення до мого посту №25, що за відсутності храмів програє суспільство в цілому, через низький рівень духовності тієї частини суспільства для якої храми є дороговказом на шляху до Бога, бо за відсутності дороговказу дуже легко збитися з вірного шляху, а то й взагалі не в ту сторону піти. Чомусь мені так здається, що таких більшість. Але думаю, навіть і для тієї меншості, для кого храм нічого не означає, і яка проходячи повз нього(храм) лишній раз не матюкнеться, то і це вже добре.
 

ИдиотЪ

Користувач
Реєстрація
16.04.07
Повідомлення
257
Репутація
0
HiWorLd,

Не тем себя Сиянье возвеличило,
Что светит в безпредельной высоте,
А тем, что добровольно ограничило
Себя росинкой на листе.

Рабиндранат Тагор
 

HiWorLd

Користувач
Реєстрація
22.08.08
Повідомлення
50
Репутація
0
Xarakternuk сказав(ла):
Але так як людині властиво помилятися і все в світі відносно, то повинна, на мою думку, бути якась точка відліку, якийсь еталон по якому людина робить висновок що є добро, а що є зло.
в кожної людини буде своя точка відліку - люди неповторні... і кожен сам оцінює рівень добра чи зла в якійсь ситуації, і це нормально, це відтворює різноманітність світу. однак коли людина приходить до розуміння неповторності і безцінності людського життя (а скоріше взагалі життя, тварин і рослин також), рівень добра в його діях зростає автоматично, оскільки робити комусь погано стає проти його суті. а за критерій оцінювання можна взяти рівень любові в діях, ситуаціях чи речах. наприклад, якщо в моїх думках 100% любові - це добрі думки. якшо 0% - чисте зло))) (на форумі десь є притча про професора й студентів, про добро і зло, про тепло й холод... ідею критерію вкрав там))))
Xarakternuk сказав(ла):
Для людини віруючої цим еталоном є Бог, для не віруючої – своє власне «Я» або якісь інші ідеали, кумири, «божки».
а як відрізнити віруючого від невіруючого?:) чи існує границя між ціми людьми? чи всі віруючі є насправді віруючими(а не просто тупо виконуючими всі ритуали їхньої релігії)? чи всі невіруючі є справді невіруючими (чи просто їхнє розуміння Бога настільки відрізняється від розуміння оцінюючого, що той нездатен сприйняти його, як віруючу людину)? а якщо ще подумати про те, що слова(чи поняття, образи) Бог, віра, духовність, добро, зло - всі вигадані ЛЮДЬМИ, може виявитись насправді, що вони ВИГАДАНІ людьми... але це, здається, я вже перегинаю палицю)))
Xarakternuk сказав(ла):
Це дуже добре, що Ви не піддаєтесь зомбуванню.
піддаюсь, тільки значно меньше ніж раніше, завдяки тому що я про це вже знаю ... знання - сила:)

Xarakternuk сказав(ла):
По ходу нашої дискусії, думаю, потрібно зробити уточнення до мого посту №25, що за відсутності храмів програє суспільство в цілому, через низький рівень духовності тієї частини суспільства для якої храми є дороговказом на шляху до Бога, бо за відсутності дороговказу дуже легко збитися з вірного шляху, а то й взагалі не в ту сторону піти. Чомусь мені так здається, що таких більшість.
відсутність храмів - нереальна ситуація, вони вже є. краще давайте подумаємо, чому за присутності храмів в суспільстві такий низький рівень духовності. ну я вже свою думку писав - рівень духовності контролюється зверху, в основному через ЗМІ, розповсюдження наркотиків (тютюн, алкоголь), нав'язування "культури споживання". хоча в школах тай в дитсадках промивка дитячих мізочків на рівні - з часів совдепу ідеологія не змінилась, тільки назви помінялися... Леніна замінив Шевченко, а Партію - Україна.... людину не виховують ВІЛЬНОЮ!... я не знаю, як в такій ситуації Церква може впливати на рівень духовності.
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Давайте встретимся в следующей жизни и посмеёмся над тем ,что когда то здесь написали .;)
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Чи ВИ вірите в реінкарнацію - переселення душі в інше тіло.
зовсім не вірю!!!!

ну добре, якщо і душа переходить в інше тіло, звідки ви це знаєте, що вона переходить? ніхто точно не знає правди, оце тільки віруючі мабуть в це вірять, і хочуть внушити це всім.....Те саме що всі кажуть, коли людина помирає то бачить там фіг знає що, і живе шикарним життям.....також брєд!!!!! ніхто не знає і знати не може, що там робиться, і коли ми помрем куда наша душа перевтілиться.....
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Кошка в коробке сказав(ла):
ну добре, якщо і душа переходить в інше тіло, звідки ви це знаєте, що вона переходить? ніхто точно не знає правди, оце тільки віруючі мабуть в це вірять, і хочуть внушити це всім.....Те саме що всі кажуть, коли людина помирає то бачить там фіг знає що, і живе шикарним життям.....також брєд!!!!! ніхто не знає і знати не може, що там робиться, і коли ми помрем куда наша душа перевтілиться.....
Чого так складно? Можна ж було написати, що ніякої душі і нема :).
ИдиотЪ так цікаво пише, але багато, дуже багато :D
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Кошка в коробке сказав(ла):
ніхто не знає і знати не може, що там робиться, і коли ми помрем куда наша душа перевтілиться.....
...ну те, що не знаєте ви і ті,хто Вас оточує - це ще не значить, що це не існує...і що,немає людей котрі, це знають точно...
...ви ж наприклад не бачите - те чим дихаєте - але ж не стверджуєте - що раз я не бачу і ніхто не бачить - то повітря немає - і кругом порожнеча - вакум...
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
kredit_s,
kredit_s сказав(ла):
.ну те, що не знаєте ви і ті,хто Вас оточує - це ще не значить, що це не існує...і що,немає людей котрі, це знають точно...
Читать читала.А вот сама лично с такими людьми знакома не была.Сегодня обсуждала эту тему с человеком пережившим клиническую смерть,тоже читавшем об этом.Он и то, не смог дать однозначного ответа.Интересно,были ли Вы лично знакомы с такими людьми.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
HiWorLd сказав(ла):
краще давайте подумаємо, чому за присутності храмів в суспільстві такий низький рівень духовності.

може тому. що як в анекдоті

Попал священник в на тот свет.
Стоит в очереди на распределительном пункте "ад"-"рай".
Видит в впереди, в очереди знакомый водитель автобуса, ужасный пьяница,
дебошир и т.д.
Подходит очередь водилы, священник думает: "ну с этим все ясно - в ад",
Водилу отправляют в рай.
Священник в шоке, думает "ну меня уж тогда прямиком в Личное Окружение".
Подходит очередь священника, его отправляют в АД.
Священник в непонятках "Как так?" "Водилу в Рай, меня в ад".
Ангел и говорит:
"Когда ты читал проповеди - все спали".
"А когда водила вел автобус все молились".
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
kredit_s,
Вчера читала Ричарда Баха-у него интересное видение реинкарнации.А что Вы лично понимаете под этим понятием?Какую литературу рекомендуете?
 

jm_kamikazi

Користувач
Реєстрація
03.08.06
Повідомлення
106
Репутація
0
"В связи с этим полезно будет указать на пример того, как научный и технический прогресс делает бессмысленной христианскую веру в существование отличной и пространственно оторванной от тела человека души. Если дальнейшие научные исследования, как предсказывают ученые по компьютерной технологии, приведут к созданию искусственного разума, и машины начнут воспроизводить умственную деятельность человека, то это будет убедительнейшим опровержением христианского учения о душе, - будет показано, что духовная деятельность протекает независимо от наличия какой-то нематериальной души.

Если материальная во всех своих составных частях машина будет воспроизводить все то, что совершает разум человека, тогда не будет никаких оснований говорить о нематериальности самого разума, по христианскому учению – важнейшей части человеческой души, которая, в отличие от смертной души животных, является душой разумной и бессмертной." (c)
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
ну -ну дерзайте :D будет как в шутке

Используй свою землю

Один человек сказал Богу:
- Знаешь, не Ты один можешь создавать что-то!
- Да? Интересно... - сказал Бог.
- Вот-вот! Ты создал человека из праха земного? Я тоже могу это сделать! - cказал человек и, нагнувшись, подхватил пригоршню земли.
- Погоди, погоди! - сказал Бог, - Используй свою землю, пожалуйста!

добавлено через 2 минуты
jm_kamikazi сказав(ла):
Если дальнейшие научные исследования, как предсказывают ученые по компьютерной технологии, приведут к созданию искусственного разума, и машины начнут воспроизводить умственную деятельность человека, то это будет убедительнейшим опровержением христианского учения о душе, - будет показано, что духовная деятельность протекает независимо от наличия какой-то нематериальной души.
а если серьезно - ответь на вопрос - что более живое - цветок и или современний пк напичканий всевозможной информацией?

добавлено через 6 минут
Bu_sh_ka сказав(ла):
kredit_s,
Вчера читала Ричарда Баха...?Какую литературу рекомендуете?
чайку річарда баха - чудовий твір.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
і ще питання чого це вони ставлять знак рівності між розумовою і духовною діяльністю... розумова діяльність - це зовсім не ознака духовності... зачатки розуму є і в собаки наприклад - але це не означає, що вона здатна на духовність... а вміння вести надскладні розрахунки -ц е ознака інтелекту, але це ще не ознака людського розуму...
 

jm_kamikazi

Користувач
Реєстрація
03.08.06
Повідомлення
106
Репутація
0
А где там написано, что они приравнивают?

добавлено через 14 минут
"Взрыв смеха, когда Вы умираете
Ваша вера не будет спасать Вас теперь
В Вашей яме Вы лежите голые
Навсегда мертвый и искалеченный" (c)
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
jm_kamikazi сказав(ла):
А где там написано, что они приравнивают?
jm_kamikazi сказав(ла):
и машины начнут воспроизводить умственную деятельность человека, то это будет убедительнейшим опровержением христианского учения о душе, - будет показано, что духовная деятельность протекает независимо от наличия какой-то нематериальной души.
вот здесь поставлен знак равенства

добавлено через 4 минуты
а на вопрос о цветке ты не ответил - ибо в самом невзрачном цветке больше жизни чем в самом навороченом роботе...

п.с. каждый во что -то верит - ты вот например в НАУКУ- сомнительный бог конечно....:)
 

jm_kamikazi

Користувач
Реєстрація
03.08.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Науку можно знать или не знать, но никак не “верить”, и не нужно ее трактовать как своеобразного “бога”.

добавлено через 2 минуты
Также нельзя судить о ”самом навороченном роботе” абсолютно не имея никаких познаний и последних сведений в этой области
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
На мою думку різниці великої нема чи душа наша переходить кудись,чи на небі пригає. Головне прожити наше життя сьогодні достойно, шоб потім не соромно було помирати за себе і своїх потомків.

пс: живіть зараз, а не потім!!!
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
jm_kamikazi сказав(ла):
Также нельзя судить о ”самом навороченном роботе” абсолютно не имея никаких познаний и последних сведений в этой области
не нужно много познаний дабы увидеть присутствие жизни в цветке и отсутствие даже капли ее в любой современной машине...
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
jm_kamikazi сказав(ла):
"В связи с этим полезно будет указать на пример того, как научный и технический прогресс делает бессмысленной христианскую веру в существование отличной и пространственно оторванной от тела человека души.

хотів би прокоментувати цю фразу наступним анекдотом

Урок атеизма. Учительница говорит:- Детки, Бога нет! Вот ты, Машенька, видишь Бога?- Нет.- Значит, Бога нет!Тут один маленький мальчик с последней парты тянет руку. Учительница:- Что ты хочешь?- Можно мне задать Маше вопрос?- Ну, давай.- Маша, ты видишь у учительницы мозги?- Нет.- А это значит, что у учительницы их нет!
 

jm_kamikazi

Користувач
Реєстрація
03.08.06
Повідомлення
106
Репутація
0
“И Вы думаете, что ваше сногсибающее опровержение атеизма доказывает, что бог существует в тех 99,9 процентов Вселенной, которой Вы не наблюдали, о которой Вы ничего не знаете? Пусть я и Вы, верующий и неверующий, знают Вселенную только на десятую долю процента. [Впрочем, не будем упрощать содержания этих знаний и сводить их к знанию какого то маленького конкретного кусочка пространства и времени Вселенной. В мой и Ваш объем знаний входят знания и обо всей Вселенной и обо всем боге, на основании которых атеизм делает убедительные выводы о несуществавании сверхъестественного - сверхъестественных существ или сверхъестественных процессов - где бы это ни было и когда бы это ни было. Что же касается богословов, то они на основании 99,9 процентов неведения Вселенной и на основании непонятого, не адекватно понятого и превратно истолковываемого 0,01 уже добытых человечеством знания пытаются доказать существования бога. Вы, верующий и богослов, в состоянии уловить смысл своей и атеистической аргументации на основании 0,1% знаний? Поймите: атеизм на основании знаний доказывает отсутствие бога, а теизм только на основании отсутствия знаний пытается доказать его существование. Как видите: за атеизмом - знания и здравый смысл, а за теизмом – невежество и слепая вера. Конечно, оставаясь верующими, Вы не согласитесь, что бога нет, но вдумвшись в изложенное выше, Вы про себя уже будет знать, что Его, то
есть бога, в самом деле нет. – Вставка переводчика.] (c)

добавлено через 1 минуту
А что понимается под жизнью?

добавлено через 9 минут
"Отриньте от себя православное внушение. Перестаньте верить несуществующему богу. Не вручайте ему попечительство о своем смысле жизни. Несуществующий бог может превратить ваш смысл жизни в несуществующий смысл." (c)