Рейтинг учителей 3-ей школы

_соЛОдкА_

Користувач
Реєстрація
09.02.08
Повідомлення
7
Репутація
0
Вік
28
Самий класний учитель Бражук Антоніна Миколаївна!Вчителька-the best!O:) :-*

добавлено через 2 минуты
А пензлик з нього мона поприкалуватися!:-|
 
Н

нЕрвОтрЁпкА

Діанка сказав(ла):
Самий класний учитель Бражук Антоніна Миколаївна!Вчителька-the best!O:) :-*

добавлено через 2 минуты
А пензлик з нього мона поприкалуватися!:-|

Я не можу сказати, шо якийсь вчитель кращий, а якийсь гірший. Для кожного свій. Але отако про вчителя...вибачте мене...=-O

добавлено через 12 минут
IRiN сказав(ла):
А чого ніхто не говорить про вчительку зарібіжної Тетяну Віталівну Дмитрук з к. 210? Не подобається ? ? ?:)

А мені подобається фізрук Іван Миколайович. Класний дядько. Можна легко відпроситися з уроку, оцінки тоже клас

Мені також дуже подобається Іван Миколайович, класний вчитель і уроки прикольні )))
Мені подобаються всі вчителі, які в мене викладають, кожен вчитель по-своєму прикольний, і уроки класні :можна поспілкуватися і вивчити новий матеріал заодно.
Про інших сказати нічого не можу, бо не всіх знаю, та й вчуся я в 3 школі тільки 2 рік...Але можу сказати одне - 3 школа *THUMBS UP :-* :-* :-*
 

ksenya

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
15
Репутація
0
А як вам вчителька з математики Володимира Г.?
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
Історія Ноцик А.Е.(Мій класний керівник), Математика Якимчук Володимира Григорівна (Учіла класна вобше аре на нас, но клас математику знае так шо дай дарогу) Фізика "Малий" вобше рульний тіп,
Географія Тетяна Віталіївна (Учіла *THUMBS UP *THUMBS UP *THUMBS UP )
Ну вроді всьо остальні учителя нормальні но не дотягують до рівня цих :)
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
А чому лише рейтинг вчителів 3 школи? У нас є ще 1, 2 і 4 школа. І там вчителі нічим не гірші і учні також. Я б хотіла почути думку з приводу інших шкіл.
Ось, наприклад, я знаю вчительку математики з 1 школи Мороз Ганну Михайлівну. Як на мене, не вчителька, а золото. Якби вона в мене викладала уроки - математика була моїм улюбленим предметом.:)
 
K

Kate

_VIKA_ сказав(ла):
Незнаю, как школа, а может ктому-то из школьников?
Я сильно-сильно вибачаюсь за свою тупість, але ти можеш пояснити, що саме хотіла сказати? Хто з школярів "достоен "голд"медали а кому дать по шеи", так чи що?
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
Kate сказав(ла):
Я сильно-сильно вибачаюсь за свою тупість, але ти можеш пояснити, що саме хотіла сказати? Хто з школярів "достоен "голд"медали а кому дать по шеи", так чи що?
можна я поясню? - це риторичне запитання, на справді все дуже просто.
Шановний Corey, написав,
Corey сказав(ла):
Я знаю что затрагиваю больную тему (О,дурацкая школа):- Но,как вы считаете,какой учитель достоен "голд"медали(а кому дать по шеи)Ждем ответов...
а шановна _VIKA_ прокоментувала
_VIKA_ сказав(ла):
Незнаю, как школа, а может ктому-то из школьников???????
і наскільки я зрозуміла вона вказувала шановному Corey, що може то не школа дурацька, а хтось з учнів.

З.І. сорі за помилки, якщо такі в даному пості є!
 

wlame

Користувач
Реєстрація
05.03.07
Повідомлення
13
Репутація
0
Dj_San сказав(ла):
Самий рульний в третій школі Олександр Йосипович (пензлик).
:D :D :D

Раньше он у меня (в 4-й) вел...
все пары начинались с рассказа как надо точить карандаши, чтобы как он каждый раз колоться до крови.:D

добавлено через 7 минут
А почему про Галину Тимофеевну никто не говорит?
самая рульная математичка в моей школьной жизни - так как она раздуплять никто не умеет, IMHO.
И как человек - добрая, отзывчивая.

Кстати, очень стыдно. но я не знаю ее фамилии (я сам не в 4-й учился), может кто подскажет...
 

GeLLa

Користувач
Реєстрація
29.01.07
Повідомлення
25
Репутація
0
wlame сказав(ла):
А почему про Галину Тимофеевну никто не говорит?
самая рульная математичка в моей школьной жизни - так как она раздуплять никто не умеет, IMHO.

Вроде Росицкая, точно не помню, но училка дествительно самая толковая, могла самому тупому обьяснить доступно.))
 
N

Nekitos

На данный момент я учусь в 3 школе (перешол из 4 школы) и могу сказать что все учителя знают своё дело и учат оч. хорошо.
А вот когда я учился в 4 школе больше всех мне нравился (что б его....) мой учитель географии Каритовский Игорь Дмитриевич, он там самая популярная личность :D его любит прям всяяяяя (у кого он преподаёт) школа :D любят так что хотят убить :) (я ещё удивляюсь как он жив до сих пор *DONT KNOW *DONT KNOW *DONT KNOW ) А если быть серьёзно то как по мне то самый лучший учитель (точнее учительница) там Защик Юлия Григорьевна учительница физики и Городецкая Раиса Борисовна учительница математики.
 

_СЬЮ_

Користувач
Реєстрація
25.06.07
Повідомлення
10
Репутація
0
Corey сказав(ла):
(О,дурацкая школа):-
-- НУ ЗАЧЕМ ТАК СРАЗУ???? *PARDON* любая школа нормальная если у тебя там есть куча друзей и погнать можно. А учителя там прикольные(ну...может и не все конечно. А самая рульная учительница Ирина Валентиновна Тихан
:-p

добавлено через 5 минут
wlame сказав(ла):
А почему про Галину Тимофеевну никто не говорит?
самая рульная математичка в моей школьной жизни - так как она раздуплять никто не умеет, IMHO.
И как человек - добрая, отзывчивая.
------:) мой бывший классный руководитель:-p .Жаль что ушла:'( .Действительно учитель просто супер!
 

IRiN

Користувач
Реєстрація
12.02.08
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
33
А я хочу сказати про школу №4
Там дуже класна вчителька математики Дубовенко Алла Анатолівна, вчителька зарубіжної Нагорна Людмила Миколаївна. А ще мені дуже імпонує завуч Годунова Галина Вікторівна. Правда є ще непогані вчителі, але . . .
:)
 

CroniC

Користувач
Реєстрація
12.01.07
Повідомлення
12
Репутація
0
Нам колись одна вчителька розказувала, що у Пензлика колись був свій клас.Пензлик їх хвалив, бо вазони підливали.Потім оказалось то були не вазони, а Конопля в горщичках! =)
 

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
Ну я отпахав в 3 школі всі 11 років...."Дурацька" школа...да бо там можна було подурачитися...не скажу шо в університеті так сильно напрягаюсь але то всеодно не те... Школа є школа...
Вчителі 3-ї школи яких я найбільш пам'ятаю:
Михайло Вікторович, викладач ДПЮ, може зараз і викладає історію... або фіз-ру :)
Іван миколайович - фізрук(добрий тільки коли зустрічав під кіоском німого :D на уроках він чогось буянив)
Малий - ну норма пацик, але з ним тяжко вивчити предмет.
Світлана B'ячеславівна(мавпа) - Укр.мова, люблю сумую....:D
І Олена Андріївна також українська мова... вчитель непоганий але дуже кумедна тітка :)
Алла Анатолівна(жоно Ореста) - тіран!!! Діти не ходіть на філологічний - або уб'є, або класно натаскає на англійску...
Катерина Михайлівна(Заруб),Алла Євгенівна(Історія, англійська)Ірина Мирославівна(Хімія) - були моїми класними керівниками і вони хороші педагоги.
Школа - це цирк.... а викладачі - клоуни... але я хочу туди...

Ах да...
Corey сказав(ла):
(а кому дать по шеи)
учням, особливо тим які так "люблять" Вороньківського
Олександра Йосиповича (в народі пензлик), ніколи не міг зрозуміти причину насмішок над ним, якби він викладав фізику. То ніхто б нічого йому не сказав... Бо та сама фізика більш серйозна наука ніж малювання.

Вибачте не можу сформулювати правильно думку, ну може хто й зрозумів мене...
 

CroniC

Користувач
Реєстрація
12.01.07
Повідомлення
12
Репутація
0
LiveR(Max) сказав(ла):
учням, особливо тим які так "люблять" Вороньківського
Олександра Йосиповича (в народі пензлик), ніколи не міг зрозуміти причину насмішок над ним, якби він викладав фізику. То ніхто б нічого йому не сказав... Бо та сама фізика більш серйозна наука ніж малювання.

Діло не в предметі, який він веде, а в ньому.

добавлено через 10 минут
Діанка сказав(ла):
А пензлик з нього мона поприкалуватися!

Ну і як же ???Крикнути "ПЕНЗЛИК" чи в двері йому постукати------вже якось не серйозно!
 

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
CroniC сказав(ла):
уявимо що він викладає історію...Ти вивчаєш історію бо бал з історії відіграє більш велику роль в атетсаті ніж з малювання + 11кл. державний екзамен!
А малювання... пох!
всетаки він також людина...має почуття та нерви. може я не дуже розуміюсь на мистецтві, але він класно малює...
 

CroniC

Користувач
Реєстрація
12.01.07
Повідомлення
12
Репутація
0
LiveR(Max),

Згідний, але малювання теж йде в атестат.
Половина мого класу має з Малювання 3-4, а в атестаті такі оцінки взагалі краще б не мати

Наприклад:Я і мій однокласник хочемо поступати у Воєний ліцей,але маючи такі оцінки (даже по Малюваню) можуть і не взять!

З Пензлика гнати можна(даже потрібно, щоб розслабитись), але молюнки йому потрібно було здавати вчасно!
 

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
CroniC сказав(ла):
Згідний, але малювання теж йде в атестат.
Сумніваюсь що малювання вирішить твою долю при вступі до ВУЗу...
Чи дивиться хтось на нього???
CroniC сказав(ла):
поступати у Воєний ліцей
вступати у воєннйи ліцей...
Кому там такі правопорушники потрібні?
CroniC сказав(ла):
(даже потрібно, щоб розслабитись)
найди собі когось другого, а не всі на одного, якби на тебе напало 20 - 30 неотесаних школярів відразу... Що б ти зробив? І так кожного дня... Гопота 20 на 1! Давите людину морально... не здивуюсь якщо він викинеться з вікна!
З.І. Закінчуймо чат!
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
Samara сказав(ла):
сама найкраща вчителька 3-ої школи - Антоніна Миколаївна Бражук.
100%!!!!
якщо хто її бачить - передавайте від Паши з випуску 2005 року 11-Г клас привіт і мільйон цілунків! :-*

добавлено через 5 минут
Corey сказав(ла):
она мать моей однокласницы...тоже прикольная
Юля??? уууууууууууу! передавай їй від мене ЗДАРАВЄННИЙ ПРЮВЄТОСА! =)

добавлено через 7 минут
IRiN сказав(ла):
вчителька зарубіжної Нагорна Людмила Миколаївна
О! без базара! =) це ж походу вона мала стати моєю тьощою! ;) (якби я не завтикав прийти на свадьбу з Стєврочкою =))))))))))) )

добавлено через 1 минуту
LiveR(Max) сказав(ла):
І Олена Андріївна також українська мова... вчитель непоганий але дуже кумедна тітка
оооооооооо! доводили до сліз і істерик! :-[ гг