Рейтинг учителей 3-ей школы

_uKRaINIaN_DeMoN_

Demon Lord
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Хочу сказати велике дякую свому колишньому класному керівникові Аллі Анатолівній,за те що допомогла мені з англ.мовою. Адже зараз у університеті
я вивчаю цю мову,і в подальшому житті я збираюся вивчати англ.мову.А також велике дякую,вчителю укр.мови Зінаїді Василівні.І ще велике дякую вчительці історії Галині Олександрівні. Vika Shadow:) :-*


А тепер я напишу про найсмішнішого вчителя, в якого на уроці можна поприкалуваться-це Олександр Йосипович(пензлик). Якби не він, шо я робивби на уроці малювання. А так сміємося, прикалуємося.

Кінець...
Про пензлика писала не Віка, а я Ярик:D :D :D :cool: :D :D :D
 

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
Pashok сказав(ла):
Цитата:


Сообщение от LiveR(Max)
І Олена Андріївна також українська мова... вчитель непоганий але дуже кумедна тітка



оооооооооо! доводили до сліз і істерик! гг
по таблетки не посилала бо було і таке....
 

_Юся_

Користувач
Реєстрація
05.10.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
31
GeLLa сказав(ла):
Вроде Росицкая, точно не помню, но училка дествительно самая толковая, могла самому тупому обьяснить доступно.))
полностью согласна!!!фамилия у нее теперь не Росицка а Стрилець она развелась

добавлено через 9 минут
тиран в 3 школе это учительница с истории Г.Иванивна!!!
 

Pure Poison

Користувач
Реєстрація
29.08.07
Повідомлення
24
Репутація
0
Вік
35
Ооооо,мои любимые учителя: Бражук, Янчук.:)
Как по мне, то в НВК больше хороших
учителей чем плохих:D
Не любила и боялась Володымыру и физручку
Светлану(не помню отчества)>:eek:
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
_Юся_ сказав(ла):
тиран в 3 школе это учительница с истории Г.Иванивна!!!
100% Історія це був единий предмет якій майже всі по справжньому вчили:)

добавлено через 1 минуту
А кращий вчитель все ж таки Галина Тимофіївна. ИМХО.
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
_Юся_ сказав(ла):
тиран в 3 школе это учительница с истории Г.Иванивна!!!
Слободяник Галина Іванівна,
агєнтурная клічка "Сталін":
-злой но постоянно спокойний звєрь;
-прєдпачітаєд мужскіє наряди;
-атриваєд бошкі ніпаслушним роботам-штукатурам, і друхім врідітєлям;
-знаєд всє тваї права і аблязаназті лудчшє тібья;
З.І.:
за врємя слєжкі в кантактах с пратівапаложним полам нєбил замєчін. :-X
харахтєр - сквєрний.
статус - ніжє срєднєфа.​
=)
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
Pure Poison сказав(ла):
Светлану(не помню отчества)
Василівну=)
оце кумедна тьотка=) ми її ласкаво називаємо тьотя Свєта=)
от здавалось би вона жінка, могла б нас трохи пожаліти, так нє ганяє нас як нада!
Pashok сказав(ла):
добавлено через 1 минуту

Цитата:
Сообщение от LiveR(Max)
І Олена Андріївна також українська мова... вчитель непоганий але дуже кумедна тітка

оооооооооо! доводили до сліз і істерик! гг

оооооо=) вона в нас зараз веде літературу і в однієї підгрупи мову. І ми її до істерик доводим то крейдою кидається, то книжку кине=)

а вчителька вона прикольна, добре пояснює свій предмет, доречі завдяки їй я хоть трішки почала читати українську літературу. Вона цікаво розповідає. А ще прикольно приходити до неї здавати теми і вірші=) за вірші полюбом поставе 12, а питання до тематичної дасть ті які ми 100 раз на уроці обговорювали
 

*shy*

Користувач
Реєстрація
02.12.06
Повідомлення
28
Репутація
0
народ, провірте усі вчительки в 3-й школі суперрр!:) і зараз навіть смішно стає, коли згадуєш, що боялася їх колись(Володимиру Г. , Ремштайн.)))іт.д... а насправді добрі тьоті.. тільки от спихіку ми їм розхитали маленько...:-X .. а в універі:-X :'( там ніхто не цяцькається.... поживете, зрозумієте...
 

Rayan.ua

Користувач
Реєстрація
23.12.07
Повідомлення
23
Репутація
0
Вік
29
Грицик Інна Володимірівна-сама безтолокова керівничка.. взагалі...ацтой- да да це правда така ...мою сеструху на екзамені завалила
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
Rayan.ua сказав(ла):
Грицик Інна Володимірівна-сама безтолокова керівничка.. взагалі...ацтой- да да це правда така ...мою сеструху на екзамені завалила
Ти про біологічку????Якшо да то вона намана тьотка!!!!!!!!
 

spirit

Користувач
Реєстрація
04.02.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Вона моя керя:'( Ми так вже доводим її...не скажу шо це добре, але...деякий прогрес є. Вона вроді старається нас поняти...та і нам за розум на взятись думаю...Але самий рульний тіп в 3 шк ------ Агейович:D

добавлено через 1 минуту
_Mal1K_,
 

Rayan.ua

Користувач
Реєстрація
23.12.07
Повідомлення
23
Репутація
0
Вік
29
spirit!А тебя как зовут?и ты щас в 10 классе?
 

spirit

Користувач
Реєстрація
04.02.08
Повідомлення
8
Репутація
0
10 да.Макс...розделяэш моё мнение;) ?
 
Т

Таша

Сама прикольна вчителька Браук Антоніна Миколаївна .:) :) :)


ну іше цей йолуп пензлик:D
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
З усіх вчителів НВК нелюблю лише Одну ---НаталюОлеквандрівну,до сих пір не можу забути коли у 6 класі вона накричала на мене при всьому класі через те що моя мама не змогла прийти на якусь там нараду, їй було пофігу що у мене бабуся померла, що у мене дипресія,адже я вперше в житті стикнулась зі смертю, але найбільше мене вразило те ,що замість того щоб хоронити свою маму(мою бабусю),моя мама повинна була йти на нараду батьківського комітету(за версією Н.О)...і взагалі більш нещирої людини я не зустрічала...

Найулюбленіші - Любов Федорівна(математика)- взагалі кульна(просто до неї ключик потрібно знайти=)!Віра Василівна(математика)- респект-підтримала на екзаменах=)І просто супер Наталія Миколаївна(географія) мій останній кл керівник- у неї ми правда ніфіка не вчил:D и...Але все одно вона супер!
 

AL_Kapone

Користувач
Реєстрація
05.11.06
Повідомлення
3
Репутація
0
Найбільше мені подобається моя вчителька з Географії(Таміла Анатоліївна), строга, але оцінки ставить хороші (якщо вчиш:) ).А Малий Олександр Валентинович це вобще КадР :D (в хорошому смислі :) ) Зним віесело і викладає добре... Гонский тіп.
Найбільше не люблю Галину Іванівну... :-! Шановний Kolya сказав шо це єдиний предмет який всі вчили, та я думаю шо це єдиний предмет на який наш клас іде як на каторгу%) Сежу на уроці як на войні *HELP*...
 
S

Sancko

AL_Kapone сказав(ла):
Найбільше мені подобається моя вчителька з Географії(Таміла Анатоліївна), строга, але оцінки ставить хороші (якщо вчиш:) ). .
Правильно замітив "якщо вчиш" то ставить хороші, але ж бувають випадки коли не вивчив(по тій чи іншій проблемі) то вона стає мягко кажучи не найкращий вчитель.
 

_Mal1K_

Користувач
Реєстрація
26.02.08
Повідомлення
33
Репутація
0
А хто вважаэ себе найкращим учнем? Щоб говорити про те хто кращий вчитель...
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
_Mal1K_ сказав(ла):
А хто вважаэ себе найкращим учнем? Щоб говорити про те хто кращий вчитель...
а прикинь вони тоже десь собі тако обсуждають, хто найкращий учень:D А взагалі ми говоримо про те, кому який учитель подобається. Ми ж маємо свободу слова :)