Рейтинг учителей 3-ей школы

_Mal1K_

Користувач
Реєстрація
26.02.08
Повідомлення
33
Репутація
0
Ага ты это им скажи, морали месяц читать будут;)
 

AL_Kapone

Користувач
Реєстрація
05.11.06
Повідомлення
3
Репутація
0
Sancko сказав(ла):
Правильно замітив "якщо вчиш" то ставить хороші, але ж бувають випадки коли не вивчив(по тій чи іншій проблемі) то вона стає мягко кажучи не найкращий вчитель.
Бувають моменти, але якщо вона в тебе викладає то ти певно знаєш, шо вона як шось розжовує, то чуть не танцює перед тобою, і в неї можна викрутитись хоть на 7-8 балів це точно (по собі знаю:-[ )...
 

shmit

Користувач
Реєстрація
20.12.07
Повідомлення
16
Репутація
0
Я 9 років там проучився і рахую, що там всі прикольні вчитель... но найбільш мені подобались(чисто моя думка, може комусь і...)- це Ірина Мирославівна Шевчук-(вчитель хімії) іще вчитель трудів Валерій Олександрович (прізвища не помню) труди викладав... от незнаю чи зараз він ще там працює... ще прізвисько у нього було (Ёжик)-прикольній чувак... іще в мене Фіз-ру викладав -Михайло Вікторович(зараз вродіби він Історію викладає чи Захист Відчизни) факт в тому, що нормальний Дядько... ніколи не забуду як він підйом з переворотом робив*THUMBS UP .... ото ми посміялися:D , як в нього штани тріснули:D ... ну і звісно Олександер Йосипович (Пензлик)... тут уже без коментарів..:D
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40

shmit

Користувач
Реєстрація
20.12.07
Повідомлення
16
Репутація
0
Vik сказав(ла):
О, моя бывшая класная!!! Ох и было же историй....
і моя бивша класнакерівничка.. (я в 2005 випускався (9кл)) - намана тьотка..;) (на мою думку)
 

wlame

Користувач
Реєстрація
05.03.07
Повідомлення
13
Репутація
0
Nekitos сказав(ла):
А если быть серьёзно то как по мне то самый лучший учитель (точнее учительница) там Защик Юлия Григорьевна учительница физики и Городецкая Раиса Борисовна учительница математики.

100% Согласен.
Сам окончил 4-ю. Этих двух людей на всю жизнь уважаю...
А корытовского я тогда ненавидел (как и он меня), но после Цешковского (кто прошел такого - тот поймет) он мне показался нянькой в яслях. На данный момент я не сильно на него злой.
 
F

FrisS

мені нравиться вчитель заруб. літератури Шахнюк В.В З 3 Школи
 

Лилия

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Вік
27
FrisS сказав(ла):
мені нравиться вчитель заруб. літератури Шахнюк В.В З 3 Школи

Вона ще Етику викладає. О, це чудо, а не вчителька. *THUMBS UP
 

Vrednaia

Користувач
Реєстрація
04.12.06
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
39
Мда училась там когдато , классным руководителем был Орест Леонидович много лет прошло не помню фамилии но человек отличный !
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
КраВа сказав(ла):
Грицик Інна Володимірівна-сама безтолокова керівничка.. взагалі...ацтой- да да це правда така ...мою сеструху на екзамені завалила
Да, вона може... :-(
BOSSya сказав(ла):
З усіх вчителів НВК нелюблю лише Одну ---НаталюОлеквандрівну
Біологічка? Прикольна! Но покричать любить. :D
AL_Kapone сказав(ла):
Найбільше не люблю Галину Іванівну... Шановний Kolya сказав шо це єдиний предмет який всі вчили, та я думаю шо це єдиний предмет на який наш клас іде як на каторгу Сежу на уроці як на войні ...
Не ти один... ;)
shmit сказав(ла):
Олександер Йосипович (Пензлик)... тут уже без коментарів..
Кульний дядько! :D
FrisS сказав(ла):
мені нравиться вчитель заруб. літератури Шахнюк В.В З 3 Школи
Моя класна керівничка! :)
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
[Михайло Вікторович] і [Галина Вікторівна вчитель математики]
 

HATEmeNOW

Користувач
Реєстрація
09.03.08
Повідомлення
7
Репутація
0
_Юся_ сказав(ла):
тиран в 3 школе это учительница с истории Г.Иванивна!!!
100%.......ет не учительница...ет монстр......хочет сделать из детей солдатов>:eek: )))
а самые клевые учителя ет Боднар Н.О. и Шахнюк В.В......супер учителя:) ))
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
O:) Дуже подобається вчителька хімії Гасюк Любов Павлівна. Дуже добра жінка. :) На уроки завжди приходить якась життєрадісна, весела. Я ніколи не бачила її сумною чи розлюченою. Та навіть, коли вона сердиться в її очах видно іскорки любові до учнів. І вчителька вона дуже хороша! Видно, що хоче чогось навчити! ;) Завжди проводить додаткові заняття. Допомагає дітям. Але що там казати! Класна вчителька і все!!! :)

добавлено через 5 минут
Ну і ще що не говори, а пензлик - класний вчитель. Кожен урок починається із збирання щоденників і записів у них за "крик, шум, гам на уроці" - його фірмова фраза! :D І так завжди ми на уроці півурока просидимо, а тоді він дає завдання. :) Класний вчитель! Пам*ятаю, як одного разу нам в клас закинули димовуху... Ото був прикол!!! :D Пам*ятаю, що він відразу позакривав вікна і сказав всім повдягати портфелі - думав - пожежа. :) Ну і ми тоді так і пішли додому! :)
 
S

_SkIF_

Самый рульный чел Александр Йосипович (((Пензлык))):-* ето он :-* . А так кто нармально ведёт то физик Малой Александр Валентиновичъ ... Он и гонит на уроках и ваще рульный типок.А ПеНзЛыК он не гонит - мы с нево гоним.Гг!:D :D :D

добавлено через 5 часов 27 минут
Мне ещо нраветься учитель ТРУДОВ . Тоже прикольный чел камута там возле доски обесняет, а ты чо хоч и делай.Ищо прикольный был повторяю был у меня в 5 класе Йожык.Мне ещо нраветца учительнеца Любов Павловна каторая ведёт химию.Ивсё а ну ещо в преведущам сообщении я напесал што физик Малой Александр Валентиновичъ тоже рульный чел ,а так все мне полный ОТСТОЙ:cool: :cool: :cool:
 
S

_SkIF_

Учетеля с которых можно погнать:Александр Йосипович (((Пензлык))). Учетеля прикольные покрани мерия для меня ето: Малой Александр Валентиновичъ ,Людмыла Павливна , Любов Павловна ,Онойко Артём Сергейевич,Валерий Олександрович.ето для меня все класные.:cool: :cool: :cool: @=
 

wowka

Користувач
Реєстрація
21.01.08
Повідомлення
12
Репутація
2
в мене з першого по дев"ятий клас класним керівником була ця сама монстр - Галина Іванівна Слободяник. Ох і натерпілися всі ми від неї!!!...
напевне вона і до цього часу не змінює свою зачіску, - коротке каре? а її зелений костюм ще не згризли маленькі, потворні метелики? а нотації по 30 хвилин все ще такі часті,як і в 1993-2004. в наступному році передавайте для неї привіт від учениці, яка її, мабуть, найбільше не терпіла.
Хоча я навіть вдячна для неї через ті всі заборони, бо я завжди ставала їм наперекір, і виросла дуже впевненою в собі людиною!
 

_c_m_I_w_U_n_k_A_

Користувач
Реєстрація
15.06.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
32
Очеретна Людмила Павлівна - вчитель музики.....суперова вчителька*THUMBS UP і Григор'єва Галина Олександрівна - вчителька з історії....для неї треба президентом бути, ото б навела порядок в країні:) :) :-X
 

Fameli

Користувач
Реєстрація
02.04.08
Повідомлення
32
Репутація
0
Вік
32
Salim сказав(ла):
Галина Вікторівна вчитель математики

Галина Вікторівна моя класна керівничка. Класна вчителька, вона можна сказати за 5 років стала другою мамою! Я її поважаю і дуже ціню як вчителя. Для свого класу на все піде, а він у нас дуже дружний, вже з класом пів України обїздили де тікі не були, недавно з Карпат приїхали, класно відпочили!!!!!!
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
А я любаю свого класного керівника Янчук Світлану Миколаївну :) Людина, яка випроміює світло і доброту. O:)
 

Vikeyshen

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
12
Репутація
0
Янчук Світлана Миколаївна і Бражук Антоніна Миколаївна- супер вчителі