Рейтинг учителей 3-ей школы

Lestat

Користувач
Реєстрація
31.05.08
Повідомлення
44
Репутація
0
3 школа оцТой!!!Гнать етих учителей...☺ и ваще тема тупая
 

_нЕрвОтрЁпкА_

Користувач
Реєстрація
06.03.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Lestat сказав(ла):
3 школа оцТой!!!Гнать етих учителей...☺ и ваще тема тупая
Тебе тут, по-перше, ніхто не просив писати!
бідний, така тема погана, такі вчителі погані, то чого ти тут написав?
 

Lady_FLAME

Користувач
Реєстрація
30.03.07
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
34
Lestat сказав(ла):
3 школа оцТой!!!Гнать етих учителей...☺ и ваще тема тупая

ну не скажи...пока учишся в школе может и так....но сейчас мне жуть бы как хотелось вернуться хоть на один день с нашим 11-Б (выпуск 2007) и Боднар Н.О. веселились, ругались, плакали, кричали, но как же класно было...
 

_c_m_I_w_U_n_k_A_

Користувач
Реєстрація
15.06.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
32
Lestat сказав(ла):
3 школа оцТой!!!Гнать етих учителей...☺ и ваще тема тупая
Якщо для тебе ця тема тупа, то навіщо ти вообще відкрив її і читаєш, а?
 

taesia

Користувач
Реєстрація
07.02.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
31
ой а в мене класний керівник Інна Володимирівна( учитель ОБЖ і Біології)... незнаю кому як але мені вона не подобається, їй класним керівником противопоказано бути, в нас з цього класу прям втікають!!!!!
а люблю одного Таборчук Михайло Вікторович - ото вчитель, ото чоловік(обожнюю його)!))))
 

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
Ну правду Вов4ик каже ,у цьої в4ительки настрій змінюється що хвилини))

добавлено через 11 часов 43 минуты
Lestat!!Давай-но тут про школу і вчителів ні4ого не базарь!Нефіг сюда заходити єслі шото ненравиться!!!
 

Vikeyshen

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
12
Репутація
0
Я СКАЖУ ЛИШЕ ОДНЕ- УСІ ВЧИТЕЛІ НВК ПРОСТО СУПЕР
 

_c_m_I_w_U_n_k_A_

Користувач
Реєстрація
15.06.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
32
taesia сказав(ла):
ой а в мене класний керівник Інна Володимирівна( учитель ОБЖ і Біології)... незнаю кому як але мені вона не подобається, їй класним керівником противопоказано бути, в нас з цього класу прям втікають!!!!!
Да їй зовсім протипоказано бути вчителем...а особливо таких предметів як біології та ОБЖ*STOP*
 

Dj_San

Користувач
Реєстрація
15.12.06
Повідомлення
7
Репутація
0
Вік
32
Lestat сказав(ла):
3 школа оцТой!!!Гнать етих учителей...☺ и ваще тема тупая

Ти :-| :-|
Ти думаєш, що та школа класна де нехто неучиться, і нехто невчить?
Ти далеко помиляєшся. По-перше після закінчення нашої школи, можна поступити у престижний ВУЗ, і вчитися ненапрягаючись, оскільки ти половину вже знаєш. В тей момент коли твої друзі сидять вчать напрягаються, а ти просто повторив і все.
Ти просто цьогго не розумієш. І думаєш шо ти самий розумніший, пишучи своє прізвище з чотирьма помилками.
Так шо будь ласка не лізь куди тебе непросять.:-| :-|
 

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
Да!!!!Ти тут лішній!
 

taesia

Користувач
Реєстрація
07.02.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
31
_c_m_I_w_U_n_k_A_,
вово це точно))))
а про те що усі вчителі класні - ЦІЛКОМ НЕ ЗГІДНА!!!!!!!
 
I

InTeRaKt

Як на мене, то найкращі вчителі в нашій (3) школі - це Соболик Таміла Анатоліївна, Малий Олександр Валентинович, Онойко Артем Сергійович.
А самі гірші (як на мене) то- Слободяник Галина Іванівна і Володимира( сорі ненаю її Прізвище і по-батькові але хто учиться в 3 школі той знає її).
:D :D :D
 

Vanilla

Користувач
Реєстрація
08.07.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Всі вчителі по своєму класні,і вони нас хочуть чогось навчити,як на мене мені в 3 школі подобаються це Соболик Таміла А натоліївна вона і вимагає но дуже класна..Малий вообще прикольний...
А погані як на мене це хімічка Ірина Мирославівна,і зарубіжка ТАтьяна Віталіївна я всі 11 років боялася трохи на її предмет.....
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Vanilla сказав(ла):
А погані як на мене це хімічка Ірина Мирославівна
я б такого не сказал.. если к ней нормально по-человечески относиться, то и она также к вам будет.. а если срывать каждый урок, то уж извеняйте..
 

_нЕрвОтрЁпкА_

Користувач
Реєстрація
06.03.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Vikeyshen сказав(ла):
УСІ ВЧИТЕЛІ НВК ПРОСТО СУПЕР
Це точно)))

Vanilla сказав(ла):
зарубіжка ТАтьяна Віталіївна я всі 11 років боялася трохи на її предмет.....
ну, знаєш, вона у мене була два роки класним керівником, вона не така уже і погана, і уроки у нас завжди були цікаві, і на них ми вели себе вільно...не знаю, що там було у вас...
HardCore правий, якщо до Ірини Мирославівни нормально, то і вона буде так само.
 

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
Та вобще Ирина Мирославовна зе-бест!!!
 

_c_m_I_w_U_n_k_A_

Користувач
Реєстрація
15.06.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
32
Vanilla сказав(ла):
А погані як на мене це хімічка Ірина Мирославівна,і зарубіжка ТАтьяна Віталіївна
Так ти ж написала, що всі вчителі класні!!! Так чого ж ти пишеш, що погані ті то, ті то?:cool:
Але я їх не вважаю поганими...все-одно які б вони там не були, все ж таки вони розуміють..ой...вже.... розуміли нас і підтримували!!! Я за ними буду сумувати
:'( :'( :'(
 
W

Weezy*

Vikeyshen,ну ти гониш ти напевно недавно перейшла в нашу школу раз кажеш шо "всі вчителі супер"!на мою думку там тупих в4ителів на6агато 6ілише ніж нормальних взяти хо4а6 мою керівни4ку(Інну Володимирівну Грицюк:-|)
А для мене найкраща в4ителька Матвій4ук Галина Вікторівна(математика) завжди їздили на екскурсії (*DRINK* *DRINK* :) )
А по шиї нада дать ЗОМ6і(Інна Володимирівна біологічка>:eek: )
 

Fameli

Користувач
Реєстрація
02.04.08
Повідомлення
32
Репутація
0
Вік
32
Weezy* сказав(ла):
А для мене найкраща в4ителька Матвій4ук Галина Вікторівна(математика) завжди їздили на екскурсії ( )

10000000% Вона реально класна вчителька:) мій класний керівник вже 7 рік буде;)