Рыбалка

  • Автор теми Автор теми MaX
  • Дата створення Дата створення
Oleg_P, ну тепер з корочкою і новим спіном, риба сама буде в садок залазити)))
 
sjava78 сказав(ла):
так что там с соревнованиями? наверное ни кто не победил,раз молчек;-)
Результаты соревнований:
 

Вкладення

  • Результаты соревнования.jpg
    Результаты соревнования.jpg
    159 КБ · Перегляди: 103
впіймав щучку

26.05.2010 р.
 

Вкладення

  • щучка_.JPG
    щучка_.JPG
    190 КБ · Перегляди: 128
  • там зловив щучку.jpg
    там зловив щучку.jpg
    133.7 КБ · Перегляди: 133
  • віброхвост sil63050_2.gif
    віброхвост sil63050_2.gif
    3.8 КБ · Перегляди: 475
Zidane сказав(ла):

Поздравляю!
Я тоже хочу щуку, в этом году еще не ловил.
Какой вес улова? В какое время суток? На том месте трава или чистая вода? Далеко от берега? Проводка джиговая?
 
Таке питання: хтось може в курсі чи ловив п'явок десь неподалеку??? Де їх найбільша концентрація на кв. метр :) об'їхав парочку канав і болот, не знайшов...
 
Фόбоς сказав(ла):
Таке питання: хтось може в курсі чи ловив п'явок десь неподалеку??? Де їх найбільша концентрація на кв. метр :) об'їхав парочку канав і болот, не знайшов...

колись я з ними часто спілкувався тут:...
але як там зараз, не знаю
 

Вкладення

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    204.5 КБ · Перегляди: 134
Календарь рыбака.

Спасибо,Oleg P, за календарь рыбака.Летом опробую!;-)
 
В неділю хочу виїхати на рибалку. Скажіть, де клює?
 
Был севодня на водохранке возле лодочной споймал 2 кг карася не большые ну интересно ловил червяк и чудо )
карось с лодоню и меньше и больше!
 
Всем здрасти! Вот собрался на рыбалку правда незнаю куда.
Может кто-то знает, возле гнилухи берет что либо?
 
он вчора казали там карасів нормальних тягали
 
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
он вчора казали там карасів нормальних тягали
Ага а позавчера карп брал:-)
Может ктото располагает более точной информацыей?
 
Hy6 сказав(ла):
Может ктото располагает более точной информацыей?
один чоловік поїхав туди приблизно біля 13 години і сидів до 6 вечора, на червяка і мастирку - карась величиною з долоню +/-
пару кг таких вийняв
 
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
один чоловік поїхав туди приблизно біля 13 години і сидів до 6 вечора, на червяка і мастирку - карась величиною з долоню +/-
пару кг таких вийняв

Де це - біля лодочної?
 
каже на гнилусі я не був не знаю
 
Карась у лодочной берет пиписечный, там жарить нечего, не вводите людей в блуд. Oleg_P проверь личку на Харспине.
 
На водосховищі на живця:
 

Вкладення

  • PICT3499.JPG
    PICT3499.JPG
    68.4 КБ · Перегляди: 148
  • PICT3498.JPG
    PICT3498.JPG
    86.3 КБ · Перегляди: 144