Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
а я туди збирався... мля
а на якій саме вишці?
вчора моїх знайомих поперли з вишки біля Острога
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Федька сказав(ла):
вчора моїх знайомих поперли з вишки біля Острога
Прикольно даже біля Острога ганяють!!!! Я говорив про нашу, біля воєної частини шо строїться. Так, шо нада подумати перед тим як іти туда, бо по їхнім словам якшо вони вже начнуть вдавтись до штрафів то ті пів сумки головастиків шо ти на ловив, перетворяться в кругленьку суму, аж не як не головастиків!!!!!!!!
 

acbar

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
71
Репутація
7
Хлопці всіх хто приходиить вас ганять на водосховищі посилайте на.....й.
Вохра не має права по посадовій інструкціїї вас затримувать. Знаків про заборону нема? Нема. Всіх нахер крім рибнагляду. і то штраф через суд, і ніяких бумаг не підписувать, навіть якщо будуть лякать міліцією. А почнуть вилучати снасті то требуйте понятих , акт, статю закону , і представника правоохоронних органів. І через 5 хв можете знов на тому самому місті рибалити. Із досвіду.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
acbar сказав(ла):
лопці всіх хто приходиить вас ганять на водосховищі посилайте на.....й.
Воно то так, але то не ті люди яким права будеш качати!!!!!
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Ау народ!!! Де пости про нинішню ситуацію на водоймах!!! Таке враження, шо рибалки в Нетішені не має....
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
FIFAyer сказав(ла):
Воно то так, але то не ті люди яким права будеш качати!!!!!
Ти знаєш я би не сказав, головне щоб ти не один був (а то просто можуть накидати пару разків по шиї), а так з ними мона і навіть потрібно говорити і сперечатись. Наскільки я знаю то на сховищі в районі частини, яка будується, вже рибалити можна.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Fishman сказав(ла):
Наскільки я знаю то на сховищі в районі частини, яка будується, вже рибалити можна.
А я знаю шо мого батю гнали і зпід вишки і з гнилухи! Хотя сказали шо норма вилову в любом водойомі 3 кг(а внього було кіл з 10)???!!! Хтось знає справжні норми, правила, закони??? Може хто ссилкой поділиться на ці рибні закони, хтілося б почитати!
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
я граю в мене вже 32 розряд і 20 виграних турніров .
 
K

keeway

Petake :),

Можеш мені якось перекинуть.
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Petake :-) сказав(ла):
я граю в мене вже 32 розряд і 20 виграних турніров .

:D в мне 30 розряд
а я два місяці вже неграв...
може якось по сєті?!
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Fishman сказав(ла):
На ось почитаєш і з нами поділишся
Проглянув(все не читав бо 36 сторінок, та багато лишнього), але поняв шо нечорта не поняв! Зрозумів тільки одне - Рибохорона сама, незалежно від законів може вирішувати кому де можна ловити Рип, а кому не мона(тоїсть простолюду)!
 
K

keeway

Якшо хочете получить штраф то ідіть ловіть наздоров'я.
 
N

NiFeRTiTi

Знаете, Мне тоже очень нравится процес ловли Рыбки!
:)

добавлено через 44 секунды
Занимательно,очень!!!!!!!!!
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Да це класне заняття, люблю покидати сдочку -раз був кошмар:
ловив карасів на гнилусі -ранок сонечко клює афигеть підсікаю ледве витягую(думаю оце да щось здоровеньке) і чуть штани не замастив як побачив що спіймав не карася а ужа -я їх боюся як смерті. Пришлось його вбити а самому закинчити риболовлю і поїхати на інше місце
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
мені було років 7-9
якось в селі на річці ловив бичків... палка 1,5м, пів метра капрона, до нього метр лєски із стандартною оснасткою з поплавком... це я так починав колись ловити рибу...
короче, клювало класно... і, як ти казав, щось підсік - здорова жаба, вся в дородавках і з розово-оранжевими очима...
як я тікав...:D
треба було поцілувати
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Я тоже якось, не жабу, а тритончика на вудочку піймав, так довго думав як його зняти!!!!!
А одного разу на нічній рибалці на гарячому, ловив я екраном. Закинув присів, тішина, приррода(вушка на доверху вслухуєшся чи ніхто не йде) і пальцем по катушечці мелодію вистукував і тут з води жаба мого пальчика до половини в рота всосала, так я чуть палку не випустив з рук. Ото був шок, так я ше не пугався.