Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

S@SHKO

Користувач
Реєстрація
24.01.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Не парся їдь на Гарячий там хоть ганяють но АМУРИ від 0,5кг до 4кг.
Але як попадеться такий без подсака даже не старайся не витягнеш.
Лови на горохову мастирку гачки треба великі і (ховайся добре) леска 0.5мм або більше .Удачной рибалки!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Must@ng

Користувач
Реєстрація
21.01.07
Повідомлення
37
Репутація
0
Вік
44
насчет амуров то не знаю, а вот с неделю назад то карась брал хорошо и карпик попадал вот узнал я про ето дело и решили с соседом поехать на месте были гдето в 9вечера чуть больше часа порыбычили само начало трохи поклевывать и едет машина фонарем по обеем сторонам светят меня незаметили а сосед рядом был то его походу увидели, вышли ну и мотайтесь хлопци забрали дрючки и на следующий день на рыбхоз ну поехал я а там политика, написал там по минимуму и говорит что нахрен лучше етим вохровцам не попадаться тима тот что ихний протокол рыбинспекторов то то фигня у тех уродов совсем какойто другой типа формат и лучше с ними дела не иметь так что не советую туда тулить, а сейчас скоро нерест начнется то вобще пипец будет если поймают вон еще с месецок лучше подождать и под острог можна будет ехать
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36

Must@ng

Користувач
Реєстрація
21.01.07
Повідомлення
37
Репутація
0
Вік
44
да написал все по хорошему типа на че ловил ,говорю на спининги он не пыз.........ы на удочку че поймал говорю два карася ,рыбу вылучалы не значит нехрена не поймал, или предупреждение или 17 рублев а спининги конечно отдал не имеют правов вылучать любительские снасти блин такой водоем закрыли уроды само сезон начинается блин и не порыбачиш хотя при 2 блоках стало намного хреновей весной брать а теперь токо можна повспоминать те времена про карасей 1,5 и2 килограмовых про лящей про карпов майских во уроды!!!!!!!!!!!!!!!
 
Я

(_ЯсТреБ_)

Хто любить поседіти біля бережку і половити риби .
От я люблю і вчора зловив із батьой карпиків з штук 15 по 3кг або 4кг.
У Нетішені там де я живу!!!!!!!!!
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
(_ЯсТреБ_) сказав(ла):
У Нетішені там де я живу!!!!!!!!!
А може по точніше скажеш. Сомніваюсь шо внас крім гарячого і водохранки можна таку рибу ловить.
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
(_ЯсТреБ_) сказав(ла):
От я люблю і вчора зловив із батьой карпиків з штук 15 по 3кг або 4кг.
У Нетішені там де я живу!!!!!!!!!
закачав в Руску рибалку нові карти і грав з батьою по локалці...:D
FIFAyer сказав(ла):
А може по точніше скажеш. Сомніваюсь шо внас крім гарячого і водохранки можна таку рибу ловить.
батя має подвязки з вохрой чи інспекторами... от і ловить там де смертних ганяють
 

ura

Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
18
Репутація
0
де найкраще місце для рибака в Нетішині

я полюбляю ловити рибу але не знаю де можна найкраще зайнятися риболовлея я знаю тільки два місця де щось можна зловити це храніліще і очисні

добавлено через 3 минуты
напишіть хто знає де іще можна добре порибалити
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
ura сказав(ла):
де найкраще місце для рибака в Нетішині



я полюбляю ловити рибу але не знаю де можна найкраще зайнятися риболовлея я знаю тільки два місця де щось можна зловити це храніліще і очисні

добавлено через 3 минуты
напишіть хто знає де іще можна добре порибалити
На РыбХозе, только придётся внести n-ную суму денег!!!! :cool:
 

Gideon

Користувач
Реєстрація
14.01.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Кажуть біля трансформатора непогано *THUMBS UP
 

S@SHKO

Користувач
Реєстрація
24.01.08
Повідомлення
43
Репутація
0
карочє я вже комусь писав якшо хочеш ДУЖЕ ДОБРЕ порибалити потягати ЗДОРОВЕННУ рибу їть на гарячий але ховайся там шоб не зловили бо можеш на такі штрафи попасти .
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Я карасиків тягав непоганих на гнилусі. А саме найкраще в мене клює це на базарі там клює прямо пропоційно бумажкам:cool:
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Зайди в розділ Рибалка, там цілих 12 сторінок про те де, як, чим і з якими "последствиями" можна порибачити.
Я вобще рибалка в Нетішені накрилась мідним тазом. Спокою нема ні на гарячому ні на озерах і річках.
 

Manson

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
44
Репутація
0
В Нетешине в "Пиво-Водах", а за Нетешином - люблю на старом карьере, там спокойно душой отдыхаеш, ведь рыбалка самое главное - маральный отдых, и не только... :)
 

cvoy

KамеraD
Користувач
Реєстрація
13.03.06
Повідомлення
65
Репутація
1
Переходите ребятишки на копанину :D.
А по теме - пока сам толковое место не пробьёшь, не пожнёжь ! ! ! Удачи.
 

Лилия

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Вік
27
А я люблю ловити рибу у тата на роботі. Там ставок, тихо, спокійно.
 

(Djeday Lezha)

Користувач
Реєстрація
22.04.07
Повідомлення
35
Репутація
0
Люди кажете нема де ловити а вот канал пішов покидав Спінінг наловивив окунів ДАже щууки є.От того року бачив як мужики біля моста Линків на 400г на 800 г витягували.А якщо риба смеррдить ПОрошком помийте :D
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
кругом риба ловиться!
в різних місцях порізному
треба тільки знати де хробаків копати і в дитинстві побільше їсти г...:D
 

Must@ng

Користувач
Реєстрація
21.01.07
Повідомлення
37
Репутація
0
Вік
44
ura сказав(ла):
я полюбляю ловити рибу але не знаю де можна найкраще зайнятися риболовлея я знаю тільки два місця де щось можна зловити це храніліще і очисні

добавлено через 3 минуты
напишіть хто знає де іще можна добре порибалити

сотря что и как да на че ты хочеш половить на счет хищника я не профи токо на резины на хранилище ловил а так на удку и на спининги то осталось два места которые выделили ето под острогом за насосной и перед гнилухой ето если действительно хочеш поймать хоть че нибудь да и шанс на поклевку карпа есть а если так посидеть козлов да плотву половить то на любом озере да и то уже лет 5 я небыл после канала козлы не катят вообще по мне лучше почти сутки просидеть но увидеть 1 - 2 поклевки но карпа
 
I

im^bodya

Люблю ловити рибу з пацанами!Кожне літо їздим на голубі озера ловити,або на гнилуху!!!Класне місце для рибалки,тільки те погано шо там не можна ставити сєті.>:eek: