Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
TelweN сказав(ла):
Якщо вже підем то треба добре озброїтьсь,палки дубінки,кастєти,мішки з залізом)) і так далі.
это слишком , нужно обходиться без рукоприкладства, а то так само по одному и нас могут отоварить, будем по хорошему, может поймут ;)

добавлено через 4 минуты
ребята нам нужно всего навсего дать щас ну 3 максимум 4 недели чтоб рыба нормально однерестилась и я думаю что осенью,когда мелочь немного подрастет, мы уже будем пожинать свои труды !!!
а можете представить чтоб это сделать на протяжении 2 лет? тогда нафиг нужен будет тот гарячий или холодный с постояными шухерами?
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
TelweNприйдеш ти туда!и что ты им скажеш ? мужыки вынимайте сети ??? они тебя посшлют далеко делеко ! ! а у видят что сети снимаеш то догонят и ищо дальше пошлют)))

ето безполезная трата времини если на дальом озере куча сиитей стоит особито щас там щас на лодках как у нас в городе на машинах !

даже если у мужика нет роботи что ему делать дома сидеть ?? не он луще поставит сети и какуето копейку принесет дамой!!

канешно ето плохо !ну с етим не чево не поделать
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
если так разсуждать то канешно ничего не поделаеш, а вот если например прити туда с представителями власти и с серьозно настроеными? че тогдда будет? а если запросить еще наш "лотел" туда чтоб поснимал все и всех в лицо и на телевидение? и че будет если теже представители власти это увидят? и даже если увяд простые жители которых как бы рыбалка не интересует но увидев масштабы всего этого преступления в родном городе?
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Доречі у НВ пишеться про початок нересту з 1 квітня, там же наводиться сума штрафів за впійману рибу, якщо буде можливість завтра виложу
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
давай канешно вылаживай, там должно быть не только про меру штрафов а и еще про меру наказания!

добавлено через 7 минут
Steelfrag сказав(ла):
TelweNприйдеш ти туда!и что ты им скажеш ? мужыки вынимайте сети ??? они тебя посшлют далеко делеко ! ! а у видят что сети снимаеш то догонят и ищо дальше пошлют)))

ето безполезная трата времини если на дальом озере куча сиитей стоит особито щас там щас на лодках как у нас в городе на машинах !

даже если у мужика нет роботи что ему делать дома сидеть ?? не он луще поставит сети и какуето копейку принесет дамой!!



ага, а еще скоро они нас сами будут непускать к озерам, ганять, потуму что у них там сети стоят и мы отпугиваем рыбу которая в них идети мешаем им зарабатывать !!!
этого будем ждать?
тогда нафига спрашиваеться мы покупали и покупаем снасти которые щас недешиво стоят? давайте забьем на это и пусть другие зарабатывают на том что мы, так сказать, класно и полезно проводили воемя! и проходя мимо базара, там где продают эту же рыбу, токо смотреть и представлять как бы было прикольно с ней побороться вытаскавая ее!

так что с такими подходами давайте лучше запустим на компютерах игрушку "руская рыбалка" и там мы будем хазяевами!
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
B_V_V сказав(ла):
прити туда с представителями власти и с серьозно настроеными?
то там половина з них мабуть таким самим займається, раз до цих пір нікого не ловили і ніфіга не роблять....

3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Доречі у НВ пишеться про початок нересту з 1 квітня, там же наводиться сума штрафів за впійману рибу, якщо буде можливість завтра виложу
то в газеті пишеться, а після тої прочитаної газети всеодно буде куча сіток, і насрати їм на штрафи.....Особисто я ще не чула , що в нас когось зловили і він заплатив штраф...
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Треба якусь офіційну спілку чи організацію рибацьку створювати, Організацію рибаків доброї волі (ловлі ггг). З одним-двома ініціативними рибаками ніхто з влади не буде говорити, от громадська організація... B_V_V, ти начебто ідейний та розсудливий рибалка, а головне ініціативний, не хочеш очолити??
Тут їжаку зрозуміло, що організоване браконьєрство кришується скоріш за все тими ж міліціянтами. Але якщо на це ніяк не реагувати, ніколи нічого не зміниться...

добавлено через 7 минут
А взагалі, я так розумію, нерест вже почався? А пробував хтось, "так для сєбя, чіста паржать" © викликати з мобіли доблєсних на водойму, де саме розставляють сітки бракони?? А раптом діє?!
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
на рахунок органызацыъ то це було б саме краще, ми б самы контролювали б усе що робиться на воді! давайте разом взнаєм як це краще зробити! але для цього потрібно щоб було майбуть достатня кількість членів організації!
ось наприклад хто готовий допомагати хоть чимось???

Explorer сказав(ла):
кликати з мобіли доблєсних на водойму
а у когось хочаб є номер мобіли? в кого є то напишіть) я сьогодні постараюсь взяти номера, кому потрібно буде то пишіть)
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
Ви хоть кто-то когдато видел там ребхоз или охру ??? я скоко там ловлю некогда невидел ! а если их там нет то им настратьь на то озеро !у них есть гарячий водохранка ! а ща ищо нерест начался то то им ща не до озер !!!

B V V иди иди ганяй браконеров токо когда хто-то с ружя дас возле ног в землю будеш ти отуда на руках бижать ! и будеш бумать нафига оно мне! понемаеш если охре на озера насрать то всем остальним темболия ! просто смирись всю рибу не кто не виловит ! и твою рибу некто не заберет.
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Steelfrag сказав(ла):
просто смирись всю рибу не кто не виловит ! и твою рибу некто не заберет.
угу, ніхто? з кожним роком все менше і менше риби стає, сітками половину повиловлюють (бо там круглосуточно сітки стоять), більша половина помирає, бо дибіли сітки не забирають (верніш забувають про них, і місце знаходження)....
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
Короче я так подумав собі:сітки були,є,і будуть).Ми нічо поки незможем зробити щоб їх нестало,але треба попробувать шось зробить з старим руслом.Це головне нерестилище,ну хіба неможна потерпіти поки нерест закінчиться.Може хтось шось надумає,то пишіть сюди...
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
хіба неможна потерпіти поки нерест закінчиться.

ка нешно тебе те люди которие ловят ситями какраз потеряют шанс словить кучу риби
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
шоб не баялись штрафів і тд і тп... типу витяг:
... дозволити любительський лов риби на період заборони тільки з берега, за межами місць нересту та в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок, однією поплавковою або донною вудками з одним гачком і спінінгом з блешнею. Дозволений вилов риби – 3 кг.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Федька звідки той витяг?? Скажи шоб знати на що посилатися??
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
Steelfrag сказав(ла):
B V V иди иди ганяй браконеров токо когда хто-то с ружя дас возле ног в землю будеш ти отуда на руках бижать ! и будеш бумать нафига оно мне! понемаеш если охре на озера насрать то всем остальним темболия ! просто смирись всю рибу не кто не виловит ! и твою рибу некто не заберет.


а что мешает и мне так же возле ног комуто выстрелить? а если буду не я один а единомышлеников так человек с 10 как минимум? куда они будут тогда стрелять и куда потом в таком случае мы им выстрелим?

если так подходить как Вы говорите то так канешно ничего не будет, останеться только смериться с этим и слюни пускать!
а на щет того что всю рыбу не выловят я то согласен, бычки и разная подобная мелочь в сети не ловиться, но каждый рыбак наверное заметил как за последние несколько лет рыбы в нескоко раз меньше стало! если раньше за рыбалку можна было словить чето красивое, за рыбалку может быть пару хороших сходов, то щас этого результата можна добиться если ездить как минимум с неделю непрерывно! и это они все не выловят? особено мою ? а Вашу? Вас это все начит устраивает?
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Щодо закону, питання трохине однозначне...
Ось наказ, пункт 4.4.
Проте для кожноЇ області підписується свій наказ. Деякі з них можна почитати тут, для сусідки Вінниці тут. В кожному є пункт який за певних умов дозволяє ловити.
Для нашої області подібного документу не знайшов:-(. На водосховищі щука і окунь уже віднерестились... зловиться не зловиться, а я буду ловити:)

Куди звонити якщо є інформація про стаціонарних браконєрів
 

Wo_lf

Користувач
Реєстрація
12.11.08
Повідомлення
84
Репутація
0
Сумніваюсь, що допоможе... але???
Хмельницький
29025, м. Хмельницький, вул. Північна, 95
старший держ.
інспектор-начальник Мірчук Анатолій Олексійович
код 8-0382
74-14-85, 55-19-84
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
або телефонуйте на 102 і говоріть що де і коли, може всетаки вони виїдуть подивитись що робиться, да і так для отчотності їм потрібно протоколи писати!
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
здається у нас природоохороною займається Кметь Леонід можливо дізнатися його контакти в міській раді
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
так давай дізнайся і відпиши і ми всі відішлем! тобі будуть тільки всі вдячні!