Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
з тобой повністью згіден! а де ти зараз бачив справедливість чи щоб нам влада сама щось робила? як крутились самі як могли так і приходиться самим і надалі добиватись, і то нам вже добре тому що ми хоч підтримуєм один одного і при можливості допомагаєм!
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
я, нарешті, дозвонився до нашого інспектора=)
щодо зон любительського рибальства... можна ловити на любому озері і річці з вудкою чи спіннінгом. запевнив що ніяких проблем не буде=)
аматорам клубу хаес - також дозволено ловити на водосховищі, та ж зона що й раніше, умовно від моста гнилухи і до "берези"

говорили про дальнє озеро... сказав що там нема ні одного брака якого б він не штрафував, з деякими вже були суди і не один раз. обіцяв направити туди опер-групу з хмельницьокого.

ну що ж, будем надіятись на позитивні результати
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Федька сказав(ла):
я, нарешті, дозвонився до нашого інспектора=)
щодо зон любительського рибальства... можна ловити на любому озері і річці з вудкою чи спіннінгом. запевнив що ніяких проблем не буде=)
Скажи як його звати, щоб можна було посилатися
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
3o3o 3aP}|{aBeJIu, я писав вище...
Федька сказав(ла):
Виявляється у нас є аж два інспектора. Ось телефон одного: 067 381 62 70 Павло Володимирович.
можу припустити ще це Фльос П., яким підписаний наказ у НВ, що ти викладав...
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
Оо нарешті може хтось візьметься за нашу проблему.Може через 3 роки коли підросте риба ми згадаєм шо ми для цього робили.Залишилось довести діло до кінця!!!
 
B

bigtot

Был на дальнем, хоть бы поклёвочьку увидеть =-O перепробовал все что только можно и нифига, что-то пару раз сбросилось и на этом все :( Были и с.... браконеры (что они ус..ль и воды не было)!!!
 

_CreAti[v]e_

Користувач
Реєстрація
01.01.09
Повідомлення
62
Репутація
0
Батьок був на гнилусі ось що привіз! Карпика витягнув з якоїсь порваної метрової сетки біля берега. :)
 

Вкладення

  • PICT2855.JPG
    PICT2855.JPG
    55.9 КБ · Перегляди: 112
  • PICT2859.JPG
    PICT2859.JPG
    75.7 КБ · Перегляди: 112
  • PICT2860.JPG
    PICT2860.JPG
    81.1 КБ · Перегляди: 82

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Прочитав, що ви тут пишите. Скажу таке, якщо у вас не клює, то виною цьому є не браконьєри, а те що вас вже дуже багато таких спінінгістів з"явилося. Влітку навіть місце для купання важко знайти бо всюди попід берегами сидять рибалки, а зимою крига всіх озер як решито, сидять ті самі пінгвіни і виловлюють мальок 100шт на кілограм. Скоро ваших блесен і твістерів в озері буде більше ніж справжнього малька якого має їсти хижак. А ще ті 100500 донок, що стоять місяцями на озерах...
Я рибак з дитинства, ловив на все крім електроловів, але я знаю міру і знаю що таку рибу як густера можна виловлювати тонами і просто викидати собакам, саме через неї в водоймах перевелися карп, лин, карась, а проти окуня взагалі потрібно боротися, цей хижак виїдає 70%!! усього малька, так що не забудьте сказати браконьєру дякую коли побачите, що він витягнув повну сітку цієї саранчі.
Тепер на рахунок браконьєрів. Щоб ви пересвідчились, що 1 середньостатистичний браконьєр ловить риби в рази меньше ніж ви на спінінг можите для себе провести експеримент, візьміть 100метрів сітки та 1 спінінг, ставте сітку на добу, а на спінінг ловіть 4-5 годин, результат вас здивує.
З.І. У всьму має бути почуття міри ось мій знайомий бере 5-7 спінінгів і їде на дальнє озеро всередньому під час зезону ловить по 10кг карпа/ляща, а восени поки не набє рюкзак щуками від озера не відтягниш, інший тамже ставить ятір/сітку, деколи їсть рибу.
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
alien, ти суперечиш сам собі.
Порівняння ловлі сіткою і спіном вважаю повністю безглуздим. Якщо кожен спінінгіст візьме по 100 метрів сетки, то це ж якийсь піндец буде))) з спінінгом можна і пустим прийти... основна маса того що ловлять зимою це і є мєлкий окунь, це раз. і два: льод решитом - рибі дихати легше. цієї зими постраждало багато приватних ставків, на яких не дозволяли ловити зимою, або ставили високу ціну. дохлу рибу центнерами вивозили...
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
alien,
дык, может это ты горе-рыбак-браконьер, который даже сетями не могет ниче поймать,
а потому ноет: что вон спинингисты всю рыбу выловили, шо аж мне в сетку ниче не попадется
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
alien сказав(ла):
Порівняння ловлі сіткою і спіном вважаю повністю безглуздим. Якщо кожен спінінгіст візьме по 100 метрів сетки, то це ж якийсь піндец буде)))
Не потрібно щоб кожен брав, візьміть хтось один, а інші нехай дивляться)
Федька сказав(ла):
з спінінгом можна і пустим прийти...
З сіткою також, постіно пересвідчувався у тому, що коли ловив на островку на дальньому озері, то браконьєр на лодці, що мав метрів 500 сіток ловив або набагато менше мене, або взагалі не ловив.
Федька сказав(ла):
основна маса того що ловлять зимою це і є мєлкий окунь, це раз
ось його, гада, треба сіткою фільтрувати, а не мормишками дрюнькати
Федька сказав(ла):
і два: льод решитом - рибі дихати легше
Це факт, тому й рибаки і збиваються в величезні колонії поближче один до одного щоб створити максимальний доступ кисню на мінімальній площі, щоб риба пішла туди, а рибаки у свою чергу її виловили

Федька сказав(ла):
цієї зими постраждало багато приватних ставків, на яких не дозволяли ловити зимою, або ставили високу ціну. дохлу рибу центнерами вивозили...
Це звичайно шкода, але хто тим господарям лікар, що вони не знають свого діла.
Гу Га сказав(ла):
дык, может это ты горе-рыбак-браконьер, который даже сетями не могет ниче поймать,
а потому ноет: что вон спинингисты всю рыбу выловили, шо аж мне в сетку ниче не попадется
Шановний, я не нию, це навпаки мені набридло, що всі плачуть бо неможуть нічого зловити. Я лише звернув увагу, що не лише браконьєри зменьшуть популяцію риби, але й інші рибалки і окунь
З.І. А по вашому підпису
Гу Га сказав(ла):
Не можешь выиграть честно, выиграй хоть как-нибудь.
можна зробити висновок, що ви не будете соромитися дістати сітку якщо у вас не буде клювати)
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
alien сказав(ла):
Шановний, я не нию, це навпаки мені набридло, що всі плачуть бо неможуть нічого зловити.
ну взагалі то всі кажуть що де не закинь стоїть сітка, а потім має мо факт
alien сказав(ла):
Скоро ваших блесен і твістерів в озері буде більше ніж справжнього малька якого має їсти хижак
ібо мені не в прикол кожного разу обривати бляшанку бо вона зацепилася на сітку
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
alien сказав(ла):
Цитата:



Сообщение от alien
Порівняння ловлі сіткою і спіном вважаю повністю безглуздим. Якщо кожен спінінгіст візьме по 100 метрів сетки, то це ж якийсь піндец буде)))



Не потрібно щоб кожен брав, візьміть хтось один, а інші нехай дивляться)

ну так пусть они так же поставят токо одну сеточку на всю ихнюю толпу а все остальные пусть смотрят! а не каждой по одному десятку грубо говоря!


alien сказав(ла):
Сообщение от Федька
з спінінгом можна і пустим прийти...


З сіткою також, постіно пересвідчувався у тому, що коли ловив на островку на дальньому озері, то браконьєр на лодці, що мав метрів 500 сіток ловив або набагато менше мене, або взагалі не ловив.


естествено раз или два и такое может быть, чем природа не шутит, но зато все остальные ..надцать раз он ловил столько что вы и за несколько недель не словите!

alien сказав(ла):
Сообщение от Федька
основна маса того що ловлять зимою це і є мєлкий окунь, це раз


ось його, гада, треба сіткою фільтрувати, а не мормишками дрюнькати

надо канешно, ну кто же начнет из сети мелкого окуня забирать и всю остальную крупную рыбу выпускать? нет уж, пусть уж лучше мармышочники их таскают!


alien сказав(ла):
Я лише звернув увагу, що не лише браконьєри зменьшуть популяцію риби, але й інші рибалки і окунь

вот не нада токо на нормальных рыбаков и на окуня здесь гнать!

скоко раз особенно зимой видиш как на сети вытаскивают на озерах щук по 5, 6 , 4 кг в среднем, не щитая хорошего карася , карпика, ляща, , а вот густеру чето редко очень было заметно у них,
как раз на густеру они там ставят и на мелкого окуня сети с очком в 40, 50, 60 и более , прикольно да?
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
ну взагалі то всі кажуть що де не закинь стоїть сітка, а потім має мо факт
Ну якщо господар сітки залишив її напризволяще, то що заважає витягнути її і викинути в кущі?
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
ібо мені не в прикол кожного разу обривати бляшанку бо вона зацепилася на сітку
Так, а браконьєрам теж не в прикол коли ваша леска видається дуже міцною і ви витягаєте їхні сітки))
А по суті ніякия браконьєр не поставить сітку в місті де її можуть підцепити, єдиний варіант це браконьєри з рибхозу, але їх на озерах немає
 

slon

Ихтиандрыч
Користувач
Реєстрація
27.05.07
Повідомлення
120
Репутація
1
Вік
45
Во всем нужно иметь меру. Сети были во все времена, только раньше сами плели сети и количество их было меньше, а сейчас "китаек" по всему дну.
Вот вы спорите за сети, а хоть один из вас не ставил сеть? Я уверен, что вы все сами ставили и не один раз, а сейчас просто спиннингистам мешают сеточники вот и все проблема. Мой знакомый зашел в гараж и увидел костюм для подводной охоты, он мне сказал, что я браконьер, потому что ловит рыбу на Горыне, а такие как я выбивают всю рыбу подряд (от малька до солидных особей). Я ответил, чтобы он сначала попробовал понырять, потом попасть в рыбу, хотя бы в 20 сантиметровую. Вся суть, что его потревожили "подвохи" на рыбалке. Так же и между вами. Имейте меру, совесть, уважение и всем хватит рыбы, даже на одной Горыне. ИМХО
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
всі плачуть бо неможуть нічого зловити. Я лише звернув увагу, що не лише браконьєри зменьшуть популяцію риби, але й інші рибалки і окунь
народна мудрість::D
повернувся з рибою - результат професіоналізму і багаторічний опит!
прийшов пустим - погода не та, тиск неправильний, місяць не в тій фазі...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
alien сказав(ла):
Ну якщо господар сітки залишив її напризволяще, то що заважає витягнути її і викинути в кущі?
а дурний він сидіти біля неї щоб ще упіймали?

alien сказав(ла):
Так, а браконьєрам теж не в прикол коли ваша леска видається дуже міцною і ви витягаєте їхні сітки))
:D

alien сказав(ла):
А по суті ніякия браконьєр не поставить сітку в місті де її можуть підцепити
озеро біля УТЦ - від самої КНС і вздовж південного і східного берега.
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
alien, если Вы ставите их то не нужно уж так себя оправдывать! просто кто то ее вытащит, или кто то позвонит когда вы ее будете проверять и все дела, приедит наряд, инспектор оформит по бырику, заберут все што нужно и отпустят) телефоны здесь есть у всех и все знают куда и кому звонить вы даже и не узнаете кто позвонил потому что телефоны есть и у большинства нерыболовов которые просто видят всю эту несправедливость и помагаят нам! так что удачи!
 

vet@ll

Користувач
Реєстрація
08.09.08
Повідомлення
129
Репутація
0
bigtot сказав(ла):
Был на дальнем, хоть бы поклёвочьку увидеть
Был вчера и сегодня там - окунь иногда кидается - но брать нехочет не на резинки-пластмаски-железки, что вчера что сегодня поймал по одному окуню около 10см.
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
Почитав це все і сміюсь))alien,ти вже такого тут наговорив,шо капец.
Ти представ річку чи озеро без хижака!!Він вибиває всю нездорову рибу,ганяє її,контролює популяцію і тд...Якби ти займався спінінгом,ти б знав скіки грошей горить на снасті,які ти обриваєш об сетки.Ти б знав як зараз легко зловити щуку,гарного окуня і так далі.А про порівняня сетки з спінінгом.....ти б краще змовчав.Не треба бути генієм шоб поставити сетку,а шоб ловити на спінінг,голова на плечах обовязкова.