Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Посоветуйте бюджетный ультралайт спиннинг (модель, примерная цена, где можно купить).
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
моя думка щодо жору і календаря...
дивлячись на календарі, щось у мене взагалі не клеїться з реальною картинкою, в першу чергу по окуню і частково по щуці...
думаю що це через те, що календар не для наших широт робився, а якщо ще й старе видання, то зараз у кліматі багато чого помінялось...
щука починає активніше клювати через 2-3 неділі після нересту, а нереститись починається як льод сходить, це на озерах, а восени клює довше ніж пів місяця, як в календарі. і знову ж залежить річка це чи озеро, наша водохранка - це взагалі унікальне місце)))
в цьому році окунь активнішим став в травні. минулого року ловили окуня до кінця осені. думаю не варто опиратись на календар...
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Федька сказав(ла):
моя думка щодо жору і календаря...
дивлячись на календарі, щось у мене взагалі не клеїться з реальною картинкою, в першу чергу по окуню і частково по щуці...
думаю що це через те, що календар не для наших широт робився, а якщо ще й старе видання, то зараз у кліматі багато чого помінялось...
щука починає активніше клювати через 2-3 неділі після нересту, а нереститись починається як льод сходить, це на озерах, а восени клює довше ніж пів місяця, як в календарі. і знову ж залежить річка це чи озеро, наша водохранка - це взагалі унікальне місце)))
в цьому році окунь активнішим став в травні. минулого року ловили окуня до кінця осені. думаю не варто опиратись на календар...

Тобто весінній жор щуки вже був? і наступний буде восені?
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
я конкретно на щуку не хожу, хіба що на голубі, там окунь якийсь дивний)))
стверджувати про жор не можу. просто зробив собі такий висновок з власного опиту, коли в мене були регулярніші покльовки зубастої. наприклад, пару неділь назад ловив плотву на голубих. кинув на живця спін - було дві покльовки, я ж не можу сказати, що тоді був жор...
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Федька сказав(ла):
я конкретно на щуку не хожу, хіба що на голубі, там окунь якийсь дивний)))
стверджувати про жор не можу. просто зробив собі такий висновок з власного опиту, коли в мене були регулярніші покльовки зубастої. наприклад, пару неділь назад ловив плотву на голубих. кинув на живця спін - було дві покльовки, я ж не можу сказати, що тоді був жор...

Голубих озер декілька. На якому з них краще бере щука, на якому окунь?
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Кому цікаво:
Виложую карту голубих озер
 

Вкладення

  • Озера1.jpg
    Озера1.jpg
    56.7 КБ · Перегляди: 128

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Oleg_P сказав(ла):
Посоветуйте бюджетный (200-250 грн) ультралайт-лайт спиннинг (модель, примерная цена, где можно купить).
Есть несколько кандидатов, помигите выбрать или предложите альтернативу:
1. Robinson Xenon Perch 2.05m 1-8g або 2.40m 2-10g;
2. Flagman SENSOR 2,10m 2-12g або 2,40m 2-12g.
 

nOName

Користувач
Реєстрація
11.07.06
Повідомлення
50
Репутація
0
Доброе время суток!
У нас в городе есть рыбаки, которые увлекаются карпфишингом? Отзовитесь:-(
 

acbar

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
71
Репутація
7
Флагман это уже добротный лайт а не UL. А потом UL разные бывают по назначению. Вам для чего нужен , для микроджига, али для вертушек с воблерами , или для твичинга????? Вот отсюда надо начинать, а потом ужо модельки смотреть. Давай кажи что им волочить собираешся.
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
так что там с соревнованиями? наверное ни кто не победил,раз молчек;)
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
acbar сказав(ла):
Флагман это уже добротный лайт а не UL. А потом UL разные бывают по назначению. Вам для чего нужен , для микроджига, али для вертушек с воблерами , или для твичинга????? Вот отсюда надо начинать, а потом ужо модельки смотреть. Давай кажи что им волочить собираешся.

Ловити хочу різними способами, на всі види приманок (в межах тесту), різних риб, на різних водоймах.
А якщо Флагман - лучший з списка, куплю значить лайт а не ультралайт, так як в меня зараз палочка з більшим тестом 5-20 гр.
В моєму списку ультралайтів-лайтів з`явилися ще кандидати? тепер список такий:
1. Robinson Xenon Perch 2.05m 1-8g
2. Flagman SENSOR 2,10m 2-12g
3. Бюджетну палку від "Фаворита" ?.
4. Kingfisher MIRACLE 1,68m 1-5g
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
sjava78, чого ж ніхто не пабідив?.. :)
Пабідив злосний дєд-рибацюга Михалич, який регулярно вживав "допінг" і тому дрюкнув всіх на "рубльові" бльосни:D
Основна його тактика: плотно сісти конкурентам на вуха. Сказав, що риба "ушла на дальний кардон", щоб відійшли від нього подальше і від кльового місця. Вобщем опит не проп'єш)))
Взагалі, все пройшо досить вдало, майже у всіх була рибка в садку.
НХНЧ;)
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Прошу сильно не пинать>:eek: , можете даже поздравить - я со вчерашнего дня в клубе рыбаков-аматоров ХАЭС:D .
 

Wo_lf

Користувач
Реєстрація
12.11.08
Повідомлення
84
Репутація
0
Яким макаром туди попав?
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
Федька,
молодець,да це його коронка:балакати і робити свою роботу:D .мда,як я не зміг махнутись змінами,то виявляється,що щей клювало:'(
 

RamoN

Користувач
Реєстрація
20.04.10
Повідомлення
4
Репутація
0
MaX сказав(ла):
Скажите где на ставках можно половить рыбку(платные ПРЕДЛАГАТЬ)

могу предложить свой в кривене в наличее есть карп, карась, окунь и прошлой осеню запустил малька в виде линка и с 50 плотвы (просто так) :)
плату не буду брать само сабой :) просто соберемся и половим а там может какае то уха и отдых :)
P.S. карась средний розмер который в основном попадается на удочку без хвоста взрослая ладонь человека
окунь чуть меньше карася
карп не давно вытянул на пол руки взрослово чела на вес не мерял не было под рукой весов
если что звоните 097-997-40-81 договоримся
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
багато на ваш ставок людей поміститься ? :)
 

RamoN

Користувач
Реєстрація
20.04.10
Повідомлення
4
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
багато на ваш ставок людей поміститься ? :)
ну ставок рылся как бы для себя а не для сдачи в аренду :)
ну а вообще на вместительность не проверял но думаю человек 10-15 поместится легко что б друг другу не мешать а можеть больше :)
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Wo_lf сказав(ла):
Яким макаром туди попав?

Працюю на ХАЕС. Прочитав положення про техніку безпеки на воді, Положення про клуб рибаків-аматорів ХАЕС. Здав екзамен. Получив посвідчення:D
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Купил в Ровно в Альбатросе спиннинг Robinson Xenon Perch 2.05m 1-8g. Сейчас иду на пляж испытывать.