Рыбалка

  • Автор теми Автор теми MaX
  • Дата створення Дата створення
acbar, ні вєрю! де фотоатчьот? чи в -10 фотік боїться з чохла вилазити?:-D
ще буде потепління, бо не може така ляпота без падлянки прийти.
 
вчера мужики на дальнем щучку с лодки около 2 кг взяли, приехал один и токо начал ставить сети вдоль берега то его так накрыли матом что он быстро все смотал и уехал)
 
Jeka сказав(ла):
нас двоє ми завтра їдемо вранці на щуку...

Я сьогодні з ранку їздив на голубі на пару годин. Кільця і шнур обмерзають. Нічого не зловив.
 
А хтось щось зловив коли морози почались?
 
Лед на гнилухе ещё не появился?
 
Еще в среду был лед.
 
Толщина достаточная? Как клев?
 
Що ніхто на рибалку неходить?Можливо хтось був на дальньому?як там лід,і як там клює зараз?
 
змагання ХАЕС

результати сьогодняшніх змагань з ловлі на мормишку:1місце-1400грм,2місце-980грм,3-880грм.
 

Вкладення

  • PICT0244.JPG
    PICT0244.JPG
    174.6 КБ · Перегляди: 97
  • PICT0245.JPG
    PICT0245.JPG
    138 КБ · Перегляди: 95
  • PICT0247.JPG
    PICT0247.JPG
    149.5 КБ · Перегляди: 82
  • PICT0252.JPG
    PICT0252.JPG
    199.9 КБ · Перегляди: 83
  • PICT0258.JPG
    PICT0258.JPG
    217.7 КБ · Перегляди: 87
  • PICT0261.JPG
    PICT0261.JPG
    176.1 КБ · Перегляди: 83
  • PICT0262.JPG
    PICT0262.JPG
    200.3 КБ · Перегляди: 109
  • PICT0256.JPG
    PICT0256.JPG
    202.7 КБ · Перегляди: 73
  • PICT0263.JPG
    PICT0263.JPG
    212.9 КБ · Перегляди: 85
  • PICT0264.JPG
    PICT0264.JPG
    203.7 КБ · Перегляди: 118
з 8:00 до 11:00
 
sjava78,
А ты сам сколько поймал?
 
:-p ваги не витримали,ти ж бачиш,я був кориспондентом8-)
 
Ну хоть 100гр дали?А почему на фото стоит 2007г
 
не виставив дату,а 100 не брав бо за кермом.все, це не чат для спілкування,на роботі роскажу детальніше;-)
 
я за час на твоего мотыля наловл ну шт 20 точно
 
Был кто на гарячем ,есть активность карася или еще всеже рановато?