Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

acidic

Користувач
Реєстрація
10.03.11
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
35
АЁ рыбаки вас интресуют больше вопросы те которыми должны заниматса спец-службы...а вы ловите се рыбку....и звоните если чё 102,лутше написали бы о своих успехах в рыбалке, а то такое впечетление что ето не пост о рыбалке а сходка рыбнадзоров какихто)))
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Кошка в коробке сказав(ла):
тут деякі люди борються за те, щоб хоть трохи та риба розвелась, а тут хай хоть ставлять по 2 км. сітки
Якби Ви хоч трохи боролися за те, щоб розвелася риба, то б в першу чергу перестали самі ловити її, огороджували нерестилища від хижої риби і т.д, а так Ви і ще десятки рибаків, що сидять на гнилусі ніколи не переконають мене, що вони більше турбуються про популяцію риби ніж браконьєри.
Щось я собі думаю, що браконьєрам важливіша популяція риби ніж звичайному аматору, адже за прибуток від риби виловленої на сітки живуть цілі родини, тому вони мають замислюватися чим вони будуть годувати сім"ю через рік.

Кошка в коробке сказав(ла):
а давайте електроудочки ще всі разом купим, і підем дружно винищувати рибу...
Я бачу у Вас потенціал!)
Ви хоч розумієте принципову різницю між виловом риби сіткою і ел. ловом?
Кошка в коробке сказав(ла):
і взагалі яка різниця нерест чи міжнерестовий період, там повиловлюєте всю рибу, а на нерест уже і нічого не залишається
Особисто я ловлю за рік до центнера риби на спін/фідер за міжнерестовий період, таких як я в місті сотні + ще декілька тисяч лузерів в яких не клює, мб нам все-таки за самих себе в першу чергу взятися?
Кошка в коробке сказав(ла):
мать вашу, садить нада за таке, чи дійсно перестрілять...
За вилов риби з ікрою будь-то на сітку/вудку цілком погоджуюсь, в іншому випадку - до мого привіту Вашій мамі приєднаються і браконьєри і рибні господарства.
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
на водосховищі біля пірса, зі спінінгом,дозволяється ловити?
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
alien сказав(ла):
Щось я собі думаю, що браконьєрам важливіша популяція риби ніж звичайному аматору, адже за прибуток від риби виловленої на сітки живуть цілі родини, тому вони мають замислюватися чим вони будуть годувати сім"ю через рік.
ти хочеш сказати, що спінінгісти більше виловлюють риби чим браки? =-O
хай роботу шукають, а не сітки ставлять, через пару років взагалі тої риби після вас не буде....:-|
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
до вашого в1дома с1тками ловлять тисяч1 рок1в, а риба ще не зникла. Рац1ональний вилов риби не зможе суттэво знизити популяц1ю водно1 фауни.
 

d2681

Користувач
Реєстрація
26.10.09
Повідомлення
11
Репутація
0
alien,
ТЫ центнер за год, а сеточники и за день могут. Вот неделю браконьеры половили и семи годовой запас твоей рыбки выловили.
Пусть ставят сети и скоро ты будешь одним и с тех у кого не клюёт.
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
d2681 сказав(ла):
ТЫ центнер за год, а сеточники и за день могут. Вот неделю браконьеры половили и семи годовой запас твоей рыбки выловили.
Пусть ставят сети и скоро ты будешь одним и с тех у кого не клюёт.
а може і не можуть) нам потрібні факти ВЕЛИКИХ і ПОСТІЙНИХ виловів, а то можливо хтось раз в житті заради експеременту вирішив поставити сітку і зловив 2 рибини, а йому кулю в голуву? Та краще вже тому діду, що цілими днями з вудкою сидить і рибою своїх котів кормить. Потрібно просто ввести культуру вилову, а те що комусь дошкуляють браконьєри, то мені дошкуляють оті "аматори", що тижнями вудки не змотують. Риба є загальною для усіх мешканців тереторіїї, що проживають навкруги водойми, тому і ділити її потрібно порівну. Хоч кожен день лови по рибині, а хоч постав раз в рік сітку, злови 50кг і більше не сунься. Тільки так буде справедливо.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
alien сказав(ла):
а хоч постав раз в рік сітку, злови 50кг і більше не сунься. Тільки так буде справедливо.
Для цього в законі і визначена добова норма вилову яку можна вивезти з водойми - 3(5) кг., щоб було справедливо.
 

$J@KSON$

Користувач
Реєстрація
24.05.06
Повідомлення
10
Репутація
0
по поводу сетей.есть охрана блока водных ресурсов 6-36-54 начальник охраны так,что не стесняйтесь звоните
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
результати сьогоднішніх змагань по вилову хижака: 1-е місце 350гр.,2-е місце 290гр. і 3-є місце(це я:-[ ) 110гр*PARDON*

добавлено через 1 минуту
"кльово" не було
 

vet@ll

Користувач
Реєстрація
08.09.08
Повідомлення
129
Репутація
0
sjava78 сказав(ла):
результати сьогоднішніх змагань по вилову хижака: 1-е місце 350гр.,2-е місце 290гр. і 3-є місце(це я ) 110гр
А что поймали все 3 первых конкурсанта???
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
1 - один окунь
2 - один судачок
 

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
сегодня пойман окунь на 1.4 кг. около 7,30 утра твистер хамелеон манс.
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Nirvana сказав(ла):
сегодня пойман окунь на 1.4 кг. около 7,30 утра твистер хамелеон манс.

Где пойман?
И фото трофея жалательно!
 

EroTik

Користувач
Реєстрація
22.09.07
Повідомлення
5
Репутація
0
...

Вчора ввечері на виході з холодного. Один окунь 1.1 кг, а другий 900гр.
 

Вкладення

  • DSC01871.jpg
    DSC01871.jpg
    68.8 КБ · Перегляди: 165

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
EroTik, з червяками?
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
http://ilink.com.ua/forum/showthread.php?p=498222#post498222 уже і тут купляють сітки....чмирі блін

вчора пішла порибачить, замість риби витягала сітки, в сітках куча раків, пока повиймала тих раків втратила кучу часу...ну майте совість в кінці кінців...