Рыбалка

  • Автор теми Автор теми MaX
  • Дата створення Дата створення
Деякі фото впійманих головлів. Фото з телефону, тому не якісні. За дві рибалки зловлено 7 шт., найбільший важить близько 800 г.
 

Вкладення

  • DSC00223.jpg
    DSC00223.jpg
    238.4 КБ · Перегляди: 132
  • DSC00225.jpg
    DSC00225.jpg
    155.7 КБ · Перегляди: 88
  • DSC00226.jpg
    DSC00226.jpg
    159.5 КБ · Перегляди: 90
  • DSC00227.jpg
    DSC00227.jpg
    107.4 КБ · Перегляди: 89
  • DSC00228.jpg
    DSC00228.jpg
    81.6 КБ · Перегляди: 105
  • DSC00231.jpg
    DSC00231.jpg
    144.7 КБ · Перегляди: 70
  • DSC00234.jpg
    DSC00234.jpg
    135.8 КБ · Перегляди: 99
а чим закінчились змагання,хто знає?
 
Pojejnik сказав(ла):
За дві рибалки зловлено 7 шт., найбільший важить близько 800 г.
бачу що один день зранку, другий ввечері, коли краще брав?
і взагалі покльовок багато було?

у мене в попередні роки в середині літа були найбільші улови головників, хоча розміри були менші ніж весною, але переважно ловив на коника-стрибунця :-)
цього літа ніяк не виберусь, хоча коникі вже підросли :-)
 
Головник активніше брав увечері. Сьогодні ввечері також був: три покльовки, а спіймав одного тільки на грам 250-300)
 
Вечірній улов: 3шт зловив, 3 втікло)
 

Вкладення

  • 17072012_002.jpg
    17072012_002.jpg
    153.4 КБ · Перегляди: 94
  • 17072012_004.jpg
    17072012_004.jpg
    166.3 КБ · Перегляди: 118
  • 17072012_005.jpg
    17072012_005.jpg
    165.6 КБ · Перегляди: 99
сьогодні під вечер виходив на голавліка пійма 3 шт і ще було 4 удара
 
люди допоможіть купить воблер не де не можу знайти River2Sea » Sea Beeti' Crank або River2Sea > Crank > GT Bug куплю пару штук в кого може є чи знає де купити підскажіть чи допомижіть замовити ! буду дуже вдячний
 
народ в кого може є віницький головастік продайте ?!
 
так як там змагання пройшли?
 
якщо хтось хоче йти на риболовлю,телефонуйте 0969086589,я новенька також хочу половити є спінінг і катушка) буду питати що купляти і все що треба буде)
 
sjava78 сказав(ла):
так як там змагання пройшли?

Федька зловив найбільшу кількість риб і зайняв 2 місце (по вазі риб).

Вітаю!*BRAVO*
 
вже другий рік із-за ППРа не зміг попасти на літні змагання:'(
 
Рыбалка на Горине)Позавчерашний улов,и так клюёт каждый день
19f885b9ca8e.jpg
 
_Батя_, а де саме на Горині? і на що ловили?
 
За мостом как идти на дачи не переходя прямо по дамбе в самый конец дамбы до поворота.Ловился на опариша и прикормка запаренная макуха и потом добавляю кукурузную муку.Лучше всего клюёт в часиков 8-9 а закармлюю с 5 вечера
 
Привіт! де в нас можна дістати білу глину?
 
AdMiRaL_DyPa, в аптеці
 
_Батя_ сказав(ла):
За мостом как идти на дачи не переходя прямо по дамбе в самый конец дамбы до поворота.Ловился на опариша и прикормка запаренная макуха и потом добавляю кукурузную муку.Лучше всего клюёт в часиков 8-9 а закармлюю с 5 вечера
Возле мельницы или собачьего островка?