Сага о зубах и зубных врачах

Feb

Злобный админ КС
Користувач
Реєстрація
24.03.06
Повідомлення
48
Репутація
0
FOXXX сказав(ла):
А я вот зубы чищу...
ага наждаком! сразу налет и камень с зубов спимает ну и конечно отбеливает!
так что наждак рулит 3 в 1!
:)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Чомусь всі забули про Сідарака, він в поліклініці працював, зараз не знаю чи працює стоматологом. Останнім часом працював в 220 здається.
Прийшов я раз до нього на обстеження в поліклінніку, десь років десять назад, він дивився дивився і почав сверлити мені зуба (а я до нього на обстеження прийшов :) ). Корочє він поставив мені дві пломби, і до цього часу не випали. Потім ще приходив до нього в приватний кабінет, де ще декілька зубів мені зробили, правда платно.
Лікування зубів дуже цікава робота, можна попасти до дантіста, який не прочистить як нада зуб ізнутрі, запломбує, а потім згниє з середини. Були такі випадки.
p.s. А Пітель дійсно всі проблеми з зубами рішає:)
 

Adios

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
42
Я тоже у Вагинова лечу просто КЛАССССС! Денег конечно стоит но что в нашем мире бывает бесплатного?;)
 

Kiara

Користувач
Реєстрація
12.10.06
Повідомлення
43
Репутація
0
Вік
44
Feb сказав(ла):
есть у нас такой врач Питтель так он все проблемы решает! :)
а потом закрывай рот на переучет зубов:)
 

Vetal'

Користувач
Реєстрація
25.09.06
Повідомлення
49
Репутація
0
Cтоматологи самые суеверные люди,
они постоянно говорят "Сплюньте!!!":cool:
 

_BW_mr.Spensor

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
70
Репутація
1
Таку тупость 2 роки назад чув!-цитата з ШЕКСсПЫРА:D :D
 

Angel_ButterFly

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
49
Репутація
0
Я ваще никада не лечила зубы (типун мне на язык) и не буду (надеюсь) у меня зубы крепкие потому шо ухаживаю класно за ними. Улыбаюсь на все 28 =) весело жить. Я никогда небыла у стоматолога, а бояться его нечего. Скажет там посверлит и всё. =) небойтесь стоматолога он неукусит вас:)
 
И

Игорь

Декілька років тому за гроші пломбував зуби у врачихи в 220 гуртожитку на 2 поверсі (не пам"ятаю Ф.І.О). Так ось один зуб рік протримамвся, але вже відчував, що під пломбою щось коїться неладне. Як пломба вилитіла, оказалось, що зубу вже кінець, його вирвали:'( , іпломбувався він всього один раз! Після цього я в Нетішині не ризикую зуби робити, нехай безплатно краще самі згниють.
Рік назад оптом лікував зуби в Рівному в МайстерСтом, дороговато з дорогою вийшло, зате надійно і гарантію на роботу дають там 5 років!
 

Kiara

Користувач
Реєстрація
12.10.06
Повідомлення
43
Репутація
0
Вік
44
_Crazy_Katti_ сказав(ла):
Я никогда небыла у стоматолога, а бояться его нечего. Скажет там посверлит и всё. =) небойтесь стоматолога он неукусит вас
Не была, то откуда знаешь, надо его бояться или нет? Укусить то он врядли позариться, но ты знаешь какая боль адская, когда сверлят дентиново-эмалевую границу? Не знаешь? Твое счастье! А на мне подружка экзамен сдавала, много умного мне по поводу "чухала", но боль от этого меньше не была:'(
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
відбілювання зубів

попереду літо. всі ми хочемо бути красивими. тож знайшла цікаву інформацію - вирішила поділитись.
Отбеливание зубов
автор статьи попросил удалить эту статью. Использование советов с сайта http://mirsovetov.ru без их разрешения запрещено.
вставляю ссылку
[ред Fuse]
статья с сайта mirsovetov.ru
ну і від себе. мій стоматолог не рекомендує відбілювання у клініці. за його словами будь-яка хімічне відбілювання - шкідливе.(навідь відбілюючою пастою не рекомендує користуватись більше двох тижні на місяць!) це як фарбування волосся перекиснем водню - весь час необхідно повторювати. процедура в рівному(Технология ZOOM) коштує дорого 1000грн. - всі зубки:-( знайома відбілювала один раз - до весілля., щоб на фото бути неперевершеною. дійсно результат чарівний, але повторювати його не варто.
найоптимальніші способи за словами стоматолога є народні методи, але не сода, а фруктові кіслоти. лимон це №1, не даремно його добавляють у креми тощо. ще користуються часником:) розрізають зубчик часнику і натирають зубкі. процес довгій, але надійний і безпечний.:cool:
зубкі я лікую у рівному "32 норма" лікар Оксана Шилюк - лікар дддужжже гарний, але запис у неї наперед десь на місяць :-(
 
K

Korsar

Стоматологов не навижу з детства!!! блин иногда так уже скурпулёзно сверлит что слёзы на глазах выступают. а все говорят что она очень хорошо делает. вранье это всё. луче ехать лечить зубы в Киев. дорого но качествено.
 

MaLyaFka

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
72
Репутація
0
я дико боюсь стоматлогов.я всегда себе некручиваю что будет очень больно...и так всегда и есть!!!!!Месяц назад моя знакомая стоматологша, у которой я всегда с горем пополам лечила зубы, уехала в другой город на другую работу, а я вот уже месяц терплю нытьё этого зуба:'(
что делать? стоматологов то попрежднему боюсь!
 

StiLL

Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
14
Репутація
0
А я через часік піду зуба вирву, до Піттеля:-p.
Він хоть непридуприждає шоб приготовився,а сразу клац і нема *YAHOO*!
Секунду болі і всю жизнь спокоя!!!*DANCE*

добавлено через 3 часа 26 минут
Усьо,нема зуба *PARDON* !
*YAHOO*
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Вот мне в этом плане повезло. Не боюсь стоматолога, потому что, иду к нему на прием с малейшим появлением дырочки. Поэтому, не больно лечить такой зуб. Хотя мне все мои друзья завидуют, что в моём возрасте я была у хирурга-стоматолога всего один раз( т.е. вырвала зуб).Поэтому, советую, не ждите до полного разрушения зуба, а лечите его сразу же. И не будете бояться:)
 

_FisHka_

Користувач
Реєстрація
24.04.07
Повідомлення
12
Репутація
0
РозаМашка сказав(ла):
В "Витаденте". Есть там такая Наталья Владимировна. Все оч аккуратно, качественно и... ммм... недешево Но зато никаких походов в поликлинику на рентген, никаких очередей и толпы, идущей вне очереди. С одним зубом конфуз вышел - спортачили слегка панове дантисты - переделали, бесплатно (контора влетела где-то гривен на 100-120). Теперь все порядке, полгода - полет нормальный
Я тож там лечила,и уже как 2 года или больше мне зубы совсем не болят.Там просто качественно лечют,если что то обращайтесь ток туда.:-[ :)
 

~MasankA~

Користувач
Реєстрація
28.05.07
Повідомлення
20
Репутація
0
Я теж лікую зуби у Ріновму Стоматдента, я там буваю раз в місяць для того щоб брекети підтянули..але скоро мені їх знімуть..яка я рада буду... :)
 

_К_А_М_И_Л_Л_А_

Користувач
Реєстрація
02.05.07
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
39
А мне вопще нравится сверлить зубы:-p или вырывать их:D это очень интересное дело и в тод-же момент забавное !! помню в дедстве, я очень любила вырывать молочные зубы а к стомотологу ходить их вырывать мне было не интересно. И вот вырву зуб а родости*YAHOO*
 

Se7eN

OtaKu
Користувач
Реєстрація
08.03.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Вік
33
Мазохістка. =-O
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
А я вот зубы лечить ежу в Луганск к бабушке,там просто единственый зубной врач которому я доверяюсь!:-[