Сага о зубах и зубных врачах

Пальміра

Користувач
Реєстрація
10.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
TITAN сказав(ла):
порадьте будь ласка пасту яка відбілює зуби ))
На мокрую зубную щетку 1(и только одна) капля эфирного качественного масла лимона, сверху зубная паста и чистить зубы -хорошее отбеливание плюс профилактика кариеса и пародонтоза

добавлено через 3 минуты
Rayan.ua сказав(ла):
Лично я лечил зубы в "Мастер классе"
а где именно он расположен?
Rayan.ua сказав(ла):
P.S ставят брекеты и пластинки.НЕ дорого по сравнению с Славутой
и где в Славуте ставят брикеты? и сколько приблизительно это стоит?
Плис!!!
 

Вадім

Користувач
Реєстрація
15.01.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
Люди лікував зуби в Славуті, там де приміщення досафу, дуже класно правда трохи дороговато зато надійно і з гарантією на 1 рік. Якщо треба телефон то пишіть в приват.
 

(=НатулькО=)

VioLet Lime^^
Користувач
Реєстрація
07.07.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
28
chief сказав(ла):
Где и за сколько вы лечили зубы ну и конечно отзывы о врачах и клиниках (желательно обоснованно)...
Ну я недавно лечила зубы в "ВИТАДЕНТЕ" мне там очень понравилось, но за один зуб(Удаление нерва, очищение каналов, штифты, пломба) я заплатила около 700 гривен!Но дело того стоит абсолютно безболезненно!!!
 

HeiliG

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
57
Репутація
0
Вік
36
TITAN сказав(ла):
порадьте будь ласка пасту яка відбілює зуби ))
Мне друг-стоматолог посоветовал зубную пасту которой он сам пользуется. Это Colgate Max White с отбеливающими пластинками. Очень хорошая паста, мне очень нравится.
 

Zaza

Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
35
Репутація
0
Пальміра сказав(ла):
и где в Славуте ставят брикеты? и сколько приблизительно это стоит?
В Славуте,в здании городской бани.Возле рынка,год назад стоило от 1400до 5000гр и выше(дорогое удовольствие).:-(
 

HeiliG

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
57
Репутація
0
Вік
36
Я лечил зуб в клинике "Эстет". Как мне показалось, то заплатил я не дорого. Врачи там: хазяйка кабинета и молодой стоматолог. Меня лечил он. То мне очень понравилось. Больно совсем не было. И что мне очень понравилось, так это отношение к пациантам очень хорошое. Было приятно иметь с ними дело.
 

Сашуня

Користувач
Реєстрація
15.09.06
Повідомлення
19
Репутація
0
А я в школі номер 4 лічу!В Ірини, здаєтсьяпо-батькові Володимирівна, точно не знає як!Лічить добре, не больно!
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
А я лікую зуби в Острозі, не знаю, як називається приміщення (в будівлі, де був ресторан "Острог") Лікує дівчина недорого і якісно.
Сашуня сказав(ла):
А я в школі номер 4 лічу!
Я колись давно в школі №3 ставила пломби, швидко вилетіли :D
 

Music Cat

Користувач
Реєстрація
02.08.07
Повідомлення
64
Репутація
1
_VIKA_ сказав(ла):
Сидорак Игорь Васильевич очень качественно лечит зубы, но он дотакой степени лечит больно, что ужас!!!!!!!!
На рахунок якості я можу дуже сильно посперечатись. Цей, з дозволу сказати, горе-стоматолог, лікував зуби мені, моїй мамі та декільком знайомим. І що в результаті? При корені тих зубів, що він "лікував", у всіх цих людей з часом виявилася кіста. Я зуб втратила, мамі та знайомим кісту видаляли хірургічним шляхом. Ось такі пироги...
 

HeiliG

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
57
Репутація
0
Вік
36
Ничего себе страсти какие!=-O А я у Сидорака зуб наращивал 1,5 года назад. Пока ничего, но теперь аж страшно стало! Нужно наверное пойти на обследование своих зубов.
 

timka

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
30
Репутація
1
знаю парня, он в 5 классе выбил себе воздушкой детской пол зуба, неудачно-нервы по сгнивали...мучился сильно... лечил у Сидорака, дак ему уже 22 и никаких проблем*DONT KNOW


а вообще зубы клёво у Грушина лечат, там врачей хватает, и обслужат без очереди. Да и с отношением к клиенту проблем думаю не будет. Если чё, адрес могу сказать
 

(=НатулькО=)

VioLet Lime^^
Користувач
Реєстрація
07.07.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
28
еще хорошо лечат зубы в "Витаденте" но там цены....=-O ,я недавно лечила в Люды ,это там где Шаповал, ну короче тьотя приехала и острога зубы лечит *THUMBS UP
 

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
Самый хароший врач для меня у нас в городе - Сидорак игорь Васильевич!С повеке на любую тему можно поговорить....Да и лечить у него не страшно (всьо небольно!!!)И кстати оч хараФо всьо делает!!!
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Зубні лікарі.

Підкажіть де в нетішині можна нормально полікувати зуби. Так щоб і якість була нормальною і ціна приємною.
 

kill

Користувач
Реєстрація
29.11.06
Повідомлення
153
Репутація
0
Щоб і те і друге-НІДЕ! ІМХО!
 

_lapochka_

Користувач
Реєстрація
02.03.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Ем почитай цю тему - "Сага о зубах и зубных врачах" :)
А щодо мене - в Нетішині не лікую.
Загалом звертаюсь до стоматолога в Кривині - і ціною і якістю роботи задоволена!)
 
И

Игорь

Після того як в гуртожитку №220 пару раз пломбував і через два роки зуб накрився, більше в Нетішині не пломбую принципово. Гарнтії не має, грошей теж і нажаль зубів не повернеш. В Рівному давно пломбую, ціни Нетішинські, а якість: як небо і земля, гарантію дають на 5 років і відношення супер, швидко роблять і все в одному місці! Жалкую, що раніше так не зробив і дозволяв всяким ублюдкам за свої кошти робити на мені безкоштовні експеременти.
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Игорь сказав(ла):
Після того як в гуртожитку №220 пару раз пломбував і через два роки зуб накрився, більше в Нетішині не пломбую принципово. Гарнтії не має, грошей теж і нажаль зубів не повернеш. В Рівному давно пломбую, ціни Нетішинські, а якість: як небо і земля, гарантію дають на 5 років і відношення супер, швидко роблять і все в одному місці!
Де саме в Рівному? Напиши адресу.
 
И

Игорь

patkern сказав(ла):
Де саме в Рівному? Напиши адресу.
Всі подробиці можу написати лише в лічку, бо за рекламу заблокують назавжди, але натякну з дозволу ... це Майсте*-Сто*
 

_Doll_

Користувач
Реєстрація
26.08.08
Повідомлення
18
Репутація
0
Сидорак рулить в 220 гуртожитку
ггг