Сага о зубах и зубных врачах

Alionka

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
6
Репутація
0
Шевченка 2 (біля ДК) приватний стоматологічний кабінет
 

Fire-girl

Користувач
Реєстрація
12.01.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
35
Не знаю, як кому але в мене з самого дитинства був Сидорак І.В (220 гуртожиток). Не жалувалась не разу, мені фотополімер ставить на пломби і чудово. Але не всім він подобається, всім не угодиш. Так що вибирайте самі, думайте самі....)))))))))
 

НАSТёН'ка

Користувач
Реєстрація
22.09.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
30
Сидорак І.В. 220 общага. 2 поверх, направо.
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Мені Сідорак пломбував усі зуби: дві пломби зробив в поліклініці безкоштовно років 10 назад, і ще 4 платні 7 років назад. Жодна пломба не вилетіла. Останній раз він був у 220, зараз не знаю де, може там і залишився.
 

Fire-girl

Користувач
Реєстрація
12.01.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
35
Frost сказав(ла):
Мені Сідорак пломбував усі зуби: дві пломби зробив в поліклініці безкоштовно років 10 назад, і ще 4 платні 7 років назад. Жодна пломба не вилетіла. Останній раз він був у 220, зараз не знаю де, може там і залишився.

Там і залишився!!!!:)
 
C

Chuk

Сидорак рулить... недавно лікував в нього зуби. Не ососбо дорого, зате якісно і весело. Такий собі приколіст з елементами чорного юмору (особливо якщо зуби з чорними цяточками) :D. Пам"ятає кожного свого пацієнта, зараза :) . Дрібниці, а приємно ;)
 

_Lock_Dog_

Користувач
Реєстрація
22.09.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Вік
31
Я,ненавиджу ходити до стоматолога,але я знаю одне місце де за невелику ціну безболісно лічять зуби!!!вул.Шевченка 2.
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Люди тиждень мучився із зубом, обійшов більше 5 нетішинських лікарів, ті лише гроші дерли, а вкінці кінців толку ніякого, казали шо видаляти потрібно зуб. Сьогодні з'їздив у Шепетівку в медичне училище до одного з викладачів, так він мені за годину зробив те, шо наші "СТАМАТОЛОГИ" тиждень не могли зробити, і все це обійшлося з 3 рази дишевше!!!
Отож робіть висновки!!!
 
  • Подобається
Реакції: Bigm

Fire-girl

Користувач
Реєстрація
12.01.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
35
patkern сказав(ла):
Люди тиждень мучився із зубом, обійшов більше 5 нетішинських лікарів, ті лише гроші дерли, а вкінці кінців толку ніякого, казали шо видаляти потрібно зуб. Сьогодні з'їздив у Шепетівку в медичне училище до одного з викладачів, так він мені за годину зробив те, шо наші "СТАМАТОЛОГИ" тиждень не могли зробити, і все це обійшлося з 3 рази дишевше!!!
Отож робіть висновки!!!


Я не вважаю з цього робити якісь висновки!!!!!!!!!!!Оскільки Сидорак знає толк в лікуванні. То до яких же ш ти лікарів ходив, що нічого не могли зробити з твого зуба.
 

live

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
11
Репутація
0
Не люблю стоматологив просто ненавижуO:) Але з ротом все впорядку:cool:
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Fire-girl сказав(ла):
То до яких же ш ти лікарів ходив
І був у кабінеті біля маленького базару, біля ДК, в Сидорака теж був, а толку ніякого.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
А може хтось розціночки підскаже на даний час(саме вставлення пломби), хто лікував недавно, трохи ознайомлений з даним критерієм... ???
 

Milya

Користувач
Реєстрація
08.02.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Скажіть, будь-ласка, хто зна, чи ставлять в Нетішині брекети? Якщо так, то де і які приблизно ціни?
 

JeyDi

Користувач
Реєстрація
23.09.08
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
23
FIFAyer сказав(ла):
А може хтось розціночки підскаже на даний час(саме вставлення пломби), хто лікував недавно, трохи ознайомлений з даним критерієм... ???


Десь 200 грн. в Сидорака для дітей; 300 грн. дорослі.
 

kabanchik79

Користувач
Реєстрація
23.07.10
Повідомлення
1
Репутація
0
Frost сказав(ла):
Чомусь всі забули про Сідарака, він в поліклініці працював, зараз не знаю чи працює стоматологом. Останнім часом працював в 220 здається.
Прийшов я раз до нього на обстеження в поліклінніку, десь років десять назад, він дивився дивився і почав сверлити мені зуба (а я до нього на обстеження прийшов :) ). Корочє він поставив мені дві пломби, і до цього часу не випали. Потім ще приходив до нього в приватний кабінет, де ще декілька зубів мені зробили, правда платно.
Лікування зубів дуже цікава робота, можна попасти до дантіста, який не прочистить як нада зуб ізнутрі, запломбує, а потім згниє з середини. Були такі випадки.
p.s. А Пітель дійсно всі проблеми з зубами рішає:)
ТАК ТОБІ Ж ЗАРАЗ 18 МАКСИМУМ...

добавлено через 1 минуту
А Я ОТ ЛІКУЮ В МАЙСТЕРСТОМІ..
КЛЬОВО ТАМ.
ТА Й ВСЕ..
Зауваження модератора
п. 5.3.6.b. главы V Правил форума
 

paytuna

Користувач
Реєстрація
20.10.10
Повідомлення
6
Репутація
0
а мені в кривені подобається, там супер врач, класно лічить
 

Eifa

Продавець
Користувач
Реєстрація
11.03.10
Повідомлення
87
Репутація
2
Подскажите кто знает где можно классно выбелить зубы...,пусть даже дорого,но качественно и с явным результатом...
Спасибо.
 

Vice

Користувач
Реєстрація
20.01.09
Повідомлення
35
Репутація
1
Eifa,
Зателефонуйте (0322) 759003 клініка авторської стоматології Мар'яни Мельничук м.Львів, сервіс на вищому рівні!!!
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
які є стоматологи, що працюють в неділю, якщо можна номера телефонів чи хотя б адресу де знаходяться...
 

avacha

Користувач
Реєстрація
07.04.07
Повідомлення
14
Репутація
0
Народ,подскажите где,в нашей округе есть хороший хирург-стоматолог ?