Секс без обязательств

Был ли у вас секс на одну ночь?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    529

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
PATRICK сказав(ла):
це ващщє жесть... щщєт, не хочу але мушу цим займатись (работа такая). от біда...
то лі дєло з кимось хто подобаєцця?
ідіотізм.
не подобаєцця, не займайся. чи нема варіантів?
Добре. Вимкни комп і іди на пиво (якщо хоч воно тобі подобається) А я з пивом буду ....
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Maka сказав(ла):
Вот поглядите этот фильм: "Костяника" - 2006 г.

Не знаю есть ли у вас на портале. Просто может быть получите ответ, чем же любовь отличается от секса.
Кто- то смотрел фильм?
Есть какие-то мысли, рассуждения?
Я только что посмотрела
Поговорим?
Что бы не повторяться
http://ilink.com.ua/portal/index.php?newsid=608#comment (12 пост)

И еще добавлю , что любовь - ЭТО ВСЁ !!!!
Люди больше ценят то чего сами добились, а не то что само пришло и отдалось.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
Koшe4ka, Тань тут тема про те чи мона спати без цьої самої любові чи ні...але ніяк не про те шо любов це все...
 
G

Gondrilla

vk713 сказав(ла):
З коханою людиною ти мусиш "займатися цим", а можеш і з людиною яка тобі просто дуже подобається.

Аффтор аджигаить! Це так: Жінка скалкою по голові лусь, - "Ти будеш мене кохать, чи ні аццьке падлюко! На коліна, пес, а ну бистро "цім займатися !!!":D :D *ROFL*
У аффтара не розкрита тема, чим він займаєцця з друзями - пиво п*є, чи кохаїїцця, чи совміщає приятне з полєзним!
Це ахтунг, друзі мої, а не секс без кохання!!!!
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
sonic сказав(ла):
ут тема про те чи мона спати без цьої самої любові чи ні...але ніяк не про те шо любов це все...

Ти не зрозумів! Тут малося на увазі те, що без кохання це НІЩО. Просто фізіологія, задоволення плоті, "развлекуха" іншими словами. Але те, що будується на взаємній любові тримається сильніше, ніж просто секс (аби було добре).
І це вибір кожного, спати чи не спати.... Кожен сам для себе вирішує, що для нього цінніше.
І мені здається, чим більше буде поширюватись думка, що це нормально і кльово, що молодь, яка ще фізично не сформована, буде займатись цим на право і на ліво, то вже не є здорово, а безглуздо. Тобто в такому випадку це не є нормальним. Я не хочу сказати, що раніше такого не було... Було, але не так відкрито і повсякденно. (і не у підлітків!) Якось люди боялися і гріха, осудження зі сторони рідні і народу, а зараз народ не боїться нічого. І ще хочуть знайти справжню любов!!! А де?! Якщо всі моральні цінності зараз майже знищені.
Короче,самта барбара.
Надивилися серіалів.....

Доречі і та дівчина ( з фільму), яка себе відкрито пропонувала для хлопця... спочатку, можливо, ви б і скористалися цією можливістю, але потім до неї і не підійшли б. Чи не так?
Що ви цінуєте більше? Те, що пропонують самі дівчата?
Чи і скористатись не проти?
Ви вважаєте це нормальним??
Якщо в голові нічого нема, то одним сексом людину не втримаєш.
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Люди добрі----
Gondrilla сказав(ла):
Аффтор аджигаить! Це так: Жінка скалкою по голові лусь, - "Ти будеш мене кохать, чи ні аццьке падлюко! На коліна, пес, а ну бистро "цім займатися !!!"
Нехай зробить це твоя дружина (жінка)
 
G

Gondrilla

vk713 сказав(ла):
Нехай зробить це твоя дружина (жінка)
Аффтор хоче скалкою від моєї, дружини?! Йому вже мало ахтунгу з друзями!
Аффтор убєйсібяапстєну сам!
 
J

Juice

Подивіться фільм "Удачи Чак" і ви все зрозумієте!!!
 

Archy

Користувач
Реєстрація
01.02.08
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
33
Секс без любви есть такое. Поибся и сися как принято говорить. А вообще щас ето нармальное евление, ну если тока без последствиий :D
хоть ето и не смешно.
 

Іона

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
25
Репутація
0
Звичайно секс без кохання є, і дехто отримує від цього задоволення. Але всерівно набагато приємніше бути з коханою людиною, думаю зімною погодяться всі... ;)
 

Pasifik

Користувач
Реєстрація
24.02.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Вік
33
Сексом без любви занемались, занимаютса и будут заниматса. И я так делаю, и остальним советую делать то-же. А иначе зачем жить!!!!!!!!!!
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Pasifik сказав(ла):
А иначе зачем жить!!!!!!!!!!
Жить для того, чтобы любить!!! А то, что бывает по другому, так это жизнь у нас такая, что не хочем (или не можем) ничего менять! А стоит попробывать!!! :cool:
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Полезен ли сексуальный пост?
Идея сексуального воздержания не нова. Всем известно, что древние жрецы осмысленно давали обед безбрачия и о плотских утехах даже не могли мечтать. Обязательным обед безбрачия был и для древних индейцев, а точнее, жриц, которые считались женами бога Солнца. Кажется, что те времена канули в лету и сегодня преднамеренным воздержанием от секса никто не страдает. Однако не так давно появилась теория о том, что для повышения шанса зачатия ребенка мужчине на некоторое время стоит забыть об интимной жизни. Якобы во время сексуального затишья в организме накапливается большое количество половых клеток, так что вероятность зачатия будет практически стопроцентной. С этой теорией согласны далеко не все. Более того, наблюдения показывают, что у сексуально активных мужчин качество сперматозоидов гораздо лучше, чем у тех, кто частенько переживает сексуальный «пост».

Да и вообще половое воздержание редко проходит бесследно для здоровья. Постоянные сексуальные тренировки просто необходимы. Секс оздоравливает организм лучше всяких витаминов, биологически активных добавок и лекарств. А вот если избегать секса, то проблемы со здоровьем гарантированы как мужчинам, так и женщинам. В частности, женщины без интима более подвержены депрессиям и стрессам. В то время как после секса их мигрень и дурное настроение буквально улетучиваются. Мужчинам долгие паузы в половой жизни грозят простатитом, ускоренным семяизвержением и другими проблемами

По материалам: mosmedclinic.ru

Коментарі, як кажуть, зайві!
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Lord Preacher сказав(ла):
Мне всегда было интеренсо как люди относятся к сексу на одну ночь?

Фу яка гидота. Як так можна? Взяти просто і переспати. Ні це не помені. Я такий не займаюся. Хоч в мене і був секс чи як там хто називає на одну ніч, але я від цього не взахваті.

Перед тим як займатися сексом потрібно думати головою про наслідки, а не тим шо в штанах телепається - шоб кайф получить:D :D :D
 

Шпичка

Користувач
Реєстрація
29.03.08
Повідомлення
50
Репутація
0
хм...Шедов...видела тя в результатах голосования...вот уж не ожидала...мне казалось, что ты человек совсем другого плана(эт не упрёк, а просто выражение огромного удивления).Оказывается, я тя оч даже плохо знаю...=))
 

_Ego_ist_

Користувач
Реєстрація
28.03.08
Повідомлення
9
Репутація
0
_Optimus_Prime_ сказав(ла):
Фу яка гидота. Як так можна? Взяти просто і переспати.
А шо ти скажеш коли вип'єш дохєра пива , а ше лучше водочки...як тоді поміняється твоє мнєніє?
 
S

SilentKiller

E_ch_O сказав(ла):
Це де хто прочитав про секас без обязательств?
Рано чи пізно воно всеодно вилізе боком!!!
Если думать головой а не тем местом чем секас делаешь - никаким местом не вылезет!
_Blackberry_ сказав(ла):
Секс, на одну ночь или на несколько ), если с любимым человеком, то почему бы и нет
Гыыы влюбился(лась) пое...лся пару дней и в другого(ую) влюбился и дальше так?
_Optimus_Prime_ сказав(ла):
Фу яка гидота. Як так можна? Взяти просто і переспати
а че гадость сразу? познакомился с красивой девушкой - переспал с ней и все хорошо. Ну даже есть у тебя девушка... с 1 дыркой всю жизнь жить неинтересно... вот переспал попробовал другую... все ок. Любимая не знает и все довольны и спокойны.
_Ego_ist_ сказав(ла):
А шо ти скажеш коли вип'єш дохєра пива , а ше лучше водочки...як тоді поміняється твоє мнєніє?
Мля буду - ляжет с первой попавшейся =))) правда сейчас он скажет что это не так... по себе знаю - по пьяни можно такую девку т..хнуть что потом стыдно будет =))
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
_Ego_ist_ сказав(ла):
А шо ти скажеш коли вип'єш дохєра пива , а ше лучше водочки...як тоді поміняється твоє мнєніє?

Шановний. На пяну голову дуже міняється мнєніє, навіть в таких праведних як я. Адже не один раз був секс по пяній. Одним це класно. А другим тупо, адже думаєш про наслідки.