sportnews

F

FuSiON

Avvocato сказав(ла):
Вилльян Борхес да Силва.Родился 9 августа 1988 года. Рост 174.Атакующий полузащитник.Игрок молодежной сборной Бразилии.
За "Коринтианс" провел 37 матчей, забил 2 гола.
Хочу ще додати шо за нього охотився чемпіон Франції "Ліон" але почувши 19 млн.дол. вони самі відмовилися продовжувати переговори з Вілльяном.
На http://football.ua/ в одній із статей було написано шо вони всеж таки зійшлися на сумі 18 млн.дол.
З.Ы. Якшо Шахтар після таких гучних трансферів навіть не вийде в груповий турнір ЛЧ то це буде просто піпец!:-|
 

Vins

Користувач
Реєстрація
02.02.07
Повідомлення
71
Репутація
0
Вік
37
Вчора пресс-служба Львівських "Карпат" заявила що вони дійшли попередньої згоди з Аргентинським "Бока Хуніорс" щодо проведення товариського матчу між ними 12 жовтня.Також натякнули що повинен приїхати і сам Діего Армандо Марадона.Ну щож побачимо що у них з цього вийде....
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
FuSiON сказав(ла):
Если б в мой адрес прозвучали такие слова яб и пожошче поступил...
Я думаю что каждий нормальий человек поступил бы так как Зидан.
З.Ы. Зидан МОЛОДцЦЦА*BRAVO*
Підтримую. Зізу кращий!!! Матераці получив шо заслужив (його б ще камазом переїхати..).
 

Vins

Користувач
Реєстрація
02.02.07
Повідомлення
71
Репутація
0
Вік
37
FuSiON сказав(ла):
З.Ы. Якшо Шахтар після таких гучних трансферів навіть не вийде в груповий турнір ЛЧ то це буде просто піпец!
Шахтар цього сезону розійшовся:)Ілсіньо,Кастільо,Вилльян Борхес да Силва.І кожен коштуе дай боже.
Баварія цього сезону витратила 70млн.,Шахтар,по підрахунках,ненабагато більше.Будем сподіватись що і результат вони будуть давати такийже як і Баварія....
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
Шахтар з Динамо в груповому раунді ЛЧ з чим я їх і вітаю.Коли дивився як грає Шахтар вперше в житті вболівав за цю команду сподобалась гра у матчі з Зальцбургом.Ніколи не подумав б шо Брандао може забити гол та щей вирішальний.Завтра побачимо кого українським командам підкине жереб.
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
Народ! Хто знає: чи організовується десь в Нетішині (може від ХАЕС) поїздка на матч відбору Євро-2008 Україна-Італія. Було би класно повболівати за наших. Був позаминулого відбору на Україна-Іспанія. То було щось коли 80000 голосів співали гімн України, або кричали коли наші забивали.
 

Vins

Користувач
Реєстрація
02.02.07
Повідомлення
71
Репутація
0
Вік
37
Відбувся жребій ЛЧ.Шахтар і Динамо отримали своїх суперників:
Шахтар
Бенфіка
Мілан
Селтік

Динамо
Спортінг
Рома
Манчестер Юнайтед

Щож побажаемо нашим клубам удачі......
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Кузя сказав(ла):
Народ! Хто знає: чи організовується десь в Нетішині (може від ХАЕС) поїздка на матч відбору Євро-2008
від ХАЕС їдуть, але білети дорогі на цей матч
 

Kaiser Suze

Користувач
Реєстрація
18.06.07
Повідомлення
13
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
Відбувся жребій ЛЧ.Шахтар і Динамо отримали своїх суперників:
Шахтар
Бенфіка
Мілан
Селтік

Динамо
Спортінг
Рома
Манчестер Юнайтед

Щож побажаемо нашим клубам удачі......

сам болею за Динамо, но думаю что с такими соперниками дальше группы они не пойдут - УЕФА в лучшем случае. А Шахтер еще может побороться
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Kaiser Suze сказав(ла):
сам болею за Динамо, но думаю что с такими соперниками дальше группы они не пойдут - УЕФА в лучшем случае.
Динамо с любыми соперниками дальше не пройдет...главное, чтобы позора такого не было, как в прошлом году...
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
Ozzy сказав(ла):
від ХАЕС їдуть, але білети дорогі на цей матч
А не знаєш з ким зконтактувати з цієї групи для покупки білетів? "Дорогі"-поняття розтяжиме.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Динамо с любыми соперниками дальше не пройдет
і цікаво звідкиж такі висновки?! :-|

добавлено через 1 минуту
Кузя сказав(ла):
А не знаєш з ким зконтактувати з цієї групи для покупки білетів. "Дорогі"-поняття розтяжиме.
більше 100 грн
 

Vins

Користувач
Реєстрація
02.02.07
Повідомлення
71
Репутація
0
Вік
37
Знахарь сказав(ла):
Динамо с любыми соперниками дальше не пройдет..
Ну це ми ще побачимо....:cool:
Знахарь сказав(ла):
.главное, чтобы позора такого не было, как в прошлом году...
У кожної команди е невдалі сезони...*PARDON*
Kaiser Suze сказав(ла):
сам болею за Динамо, но думаю что с такими соперниками дальше группы они не пойдут - УЕФА в лучшем случае
І як ти можеш після цього говорити що вболіваеш за Динамо????????=-O
Kaiser Suze сказав(ла):
А Шахтер еще может побороться
А тут я дуже сумніваюсь:-p
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
.
Ozzy сказав(ла):
і цікаво звідкиж такі висновки?!
цікаво ...а шо в Динамо помінялося за цей рік...ніфіга...як грали так і грають...в них навіть основного складу немає..так що в лізі чемпіонів нічо нового від Динамо не буде...а якщо ти бачеш в Динамо якісь покращення то поділися...відкрий очі...може і дійсно я помиляюся.
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Знахарь сказав(ла):
шо в Динамо помінялося за цей рік
багато шо змінилось подивись на місце в чемпіонаті!!! зараз їх гра зовсім не цікава..
 

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
Yaris сказав(ла):
багато шо змінилось подивись на місце в чемпіонаті!!! зараз їх гра зовсім не цікава..
1.та до ..зди чимпыонат лыверпуль заняв в чемпыонаты 5 місце і виграв лігу (тоді як виграли в мілана)
2. діакате майкл і бангура додали в гру динамо( навіть шацьких став забивати :-p )
3. Динамо зараз шукає гравців(суркіс казав у інтерв'ю)
4. захист в динамо мені здаеться став краще ніж раніш
5. Динамо чемпіон
6.динамо чемпіон
7.динамо чемпіон
8. шахті більше пофартило з групою а ніж для динамо(але динамо всеодно чемпіони :-p:-p:-p)

добавлено через 6 минут
Arkhangel7 сказав(ла):
цікаво ...а шо в Динамо помінялося за цей рік...ніфіга...як грали так і грають...в них навіть основного складу немає..так що в лізі чемпіонів нічо нового від Динамо не буде...а якщо ти бачеш в Динамо якісь покращення то поділися...відкрий очі...може і дійсно я помиляюся.

вони шо бідняшки в 3-ох , 4-ох на поле виходять :D (чи як тебе поняти????:cool: ) полюбому е основа... і влюбої команди ця основа змінюється на протязі чемпіоната, так всюди