Свадьба!!!

В якому віці найкраще одружуватися(виходити заміж)?

  • До 20

    Голосів: 12 3.3%
  • В 20-25

    Голосів: 202 55.8%
  • В 25-30

    Голосів: 117 32.3%
  • В 30-40

    Голосів: 6 1.7%
  • Після 40

    Голосів: 3 0.8%
  • А навіщо воно здалось!?

    Голосів: 22 6.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    362

Westman

Користувач
Реєстрація
16.12.06
Повідомлення
12
Репутація
0
Головне щоб після весілля бути самостійними і не доїти батьків.А на життя дивіться простіше,а то щось ви замудрили.
 

well

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
42
Хо хо)
 

ALiShkA)

Star of love
Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
15
Репутація
0
alien сказав(ла):
В скільки років на Вашу думку найкраще виходити заміж(одружуватися)

ну... как бы... 20-25...
но если уверены... то зачем ждать... принцыпы в ср*ку... родителей в ГаГрЫ))) и будьте счастливы!)))
ИМХО
 

LiReLk@

Користувач
Реєстрація
10.09.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Якось мені здається рано одружуватися(виходити заміж) у 18 років.Зазвичай це довго не триває(я знаю масу прикладів у яких все закінчується розлученням)Але зазвичай ми цього не розуміємо і все робимо як ми хочемо незважаючи на наслідки.Я не вважаю вийти замуж в 18:-* років трагедією,ні,це всетаки робить щасливими закоханих.:-*
 

Lukas

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
20
Репутація
0
Багато хто пише що потрібно одружуватись коли вже чогось досяг. А я думаю, що досягнути чогось в більшості людей виходить десь після 25 і вище. В такому віці людям вже важче пристосуватись одне до одного. В кожного виробились свої погляди на життя(до цього моменту самотнє), свої звички, свої "мухи в голові". Звідси: важче пристосуватись до потреб твоєїх половинки, важко не робити "як звик/ла", важко жертвувати чимось для блага сім"ї(як то: пиво з друзями, футбол, рибалка, посидіть в гаражі; зустріч з подругами, перемивання кісточок за кавою з колегами після роботи, і т.д.).
Через усе це, я вважаю, чому б не одружуватись після закінчення навчального закладу(бажано ВУЗу) хоча б одним із подружжя(бажано чоловіком). Разом вставати на ноги, разом добиватись успіху в житті, такі проблеми, до того ж якщо вдається їх перебороти, тільки скріплюють сім"ю, коли ти радієш успіхові твоєї половинки, а вона твоїм успіхам, до якого приклали руку відповідкно ти і вона. Висловлююсь з власного досвіду. Сам одружився у 23, після закінченя університету, був безробітний, нічого, після весілля відразу влаштувався на роботу. Дружина через рік закінчила, теж працює. Нічого, можна жити. Батьки звичайно ж допомагають, зараз важко відразу здобути все. Головне, на мою думку, зрозуміти, що тобі допомагають, але це не повинно бути вічно. І просто бути вдячним.
І проживши 2 роки одруженим, при чому поки що живучи з батьками, навіть слова про те що щось не так ми зробили не пролунало ні від кого. Отож і про розлучення не може бути мови:)
А на захід, я так думаю, не варто дивитись, тому що кругла шапка на квадратну голову не завжди налізе. Ми різні в усьому що торкається укладу життя, загальноприйнятим нормам у відношенні до сім"ї; не потрібно просто копіювати західну модель життя, потрібно удосконалювати нашу!
 
Т

Тата Кукушкина

Я думаю жениться надо тогда, когда делать больше нечего. Или не жениться. Можно всю жизнь прожить с человеком вместе не устраивая этих больших празднований и т.д.
Зачем это надо? хорошо - живи.
Супружеские обязанности, измены, разводы.
Да ну..
 

Trash Kitty

Користувач
Реєстрація
11.07.08
Повідомлення
25
Репутація
0
Вік
35
я вважаю що весілля просто як для кого,діло принципа.
для когось це "цель жизні",а хтось "просто так,красіво....погнать",ну а є категорія "бо нада жениця,всі одружуються і я хочу".ну а ще є категорія "поєднати своє життя назавжди".
круто,коли брак здійснюється не "по ращоту".потім все життя будеш жаліти і мучитися.=-O


для мене свадьба не має значення,по-моєму круто жити в гражданському браці.
з свадьбою НЕ треба спішити.я проти раніх браків:cool:
я не спішу замуж,хочу ще собі нормально погнать;)
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
а я ужо так хачу жинітсо.... так каг патинциальний нівєста уже єсть. O:) :-[
алє нада патірпєдь трохі (пару рокіф) =))
*IN LOVE*
 

Anchik

Користувач
Реєстрація
09.12.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Те у якому віці краще одружуватися залежить від самої людини.
Хтось готовий до подружнього життя у 17 років,а хтось у 25 іще не готовий.
Що до різниці у віці,це також справа кожного із нас. Наприклад у мене та мого хлопця різниця 8.5роки(він старший)це звичайно чимала різниця,але нам добре разом.Тому взагала все залежить від самої людини та її партнера.
 

Fox

Користувач
Реєстрація
21.06.10
Повідомлення
7
Репутація
0
Як на мене весілля-це те,що здаеться цікавим до,і набридае після)
В наш час всі з цим дуже поспішають....вийти заміж потрібно не тоді,коли стукне 20,30,40,а коли ти вже будеш мати квартиру,машину,гроші,і сможеш жити в достатку.)
 

Dj MInas

Користувач
Реєстрація
26.01.09
Повідомлення
47
Репутація
1
Fox сказав(ла):
Як на мене весілля-це те,що здаеться цікавим до,і набридае після)
В наш час всі з цим дуже поспішають....вийти заміж потрібно не тоді,коли стукне 20,30,40,а коли ти вже будеш мати квартиру,машину,гроші,і сможеш жити в достатку.)

не бійся,воно шо цікаво до, шо і після, просто смотря які молодожони,..

а якщо не може чоловік мати машину квартіру то що він не вартий справжнього кохання і буде жити завжди одіночкой?
 

Fox

Користувач
Реєстрація
21.06.10
Повідомлення
7
Репутація
0
Dj MInas сказав(ла):
а якщо не може чоловік мати машину квартіру то що він не вартий справжнього кохання і буде жити завжди одіночкой?
Ні,але в наш час мало хто захоче бути з таким..Хіба можливо нормально жити без цього всього?На вулиці?Дуже цікаво!;)
 

Dj MInas

Користувач
Реєстрація
26.01.09
Повідомлення
47
Репутація
1
Fox сказав(ла):
Ні,але в наш час мало хто захоче бути з таким..Хіба можливо нормально жити без цього всього?На вулиці?Дуже цікаво!;)

а я просто живу і радію свому життю, мені всерівно яким воно буде багатим чи підним, так авжеш це погано коли нема фінансів но і з ними спокойно жити ні коли не будеш..просто в людей є така болячка на гроші, і це вже потім не люди а ...звірі робляться;)
 

Fox

Користувач
Реєстрація
21.06.10
Повідомлення
7
Репутація
0
Dj MInas сказав(ла):
а я просто живу і радію свому життю, мені всерівно яким воно буде багатим чи підним, так авжеш це погано коли нема фінансів но і з ними спокойно жити ні коли не будеш..просто в людей є така болячка на гроші, і це вже потім не люди а ...звірі робляться
Як можна створити сім"ю нічого не маючи?Гроші це не болячка,люди не винні що без них жити не можна...а на що їсти,вдягатись,купляти одяг малятам?
 

Dj MInas

Користувач
Реєстрація
26.01.09
Повідомлення
47
Репутація
1
Fox сказав(ла):
Як можна створити сім"ю нічого не маючи?Гроші це не болячка,люди не винні що без них жити не можна...а на що їсти,вдягатись,купляти одяг малятам?

яж не сказав що з нулём в штанах ходити, я про "не достаток", машину квартіру..таке тіпо:)

можна посадити багато моркви, капусти, вишню біля хати і спокійно жити,коровку завести, курочку, свинку і ти будеш жити краще за тих у кого в кармані тисячі, міліони!!:D
 

Fox

Користувач
Реєстрація
21.06.10
Повідомлення
7
Репутація
0
Dj MInas сказав(ла):
можна посадити багато моркви, капусти, вишню біля хати і спокійно жити,коровку завести, курочку, свинку і ти будеш жити краще за тих у кого в кармані тисячі, міліони!!
Ті,в кого тисячі і міліони навіть не паряться за це,все раніше сказане для них за гроші роблять ті,в кого немае цих грошей...
Я б вийшла заміж в років 18-20.Було б за кого;)
 

Dj MInas

Користувач
Реєстрація
26.01.09
Повідомлення
47
Репутація
1
Fox сказав(ла):
Ті,в кого тисячі і міліони навіть не паряться за це,все раніше сказане для них за гроші роблять ті,в кого немае цих грошей...
Я б вийшла заміж в років 18-20.Було б за кого;)

це ти так думаєш, да вони за все платять, але ти що не розумієш що це не головне в житті??? ну лічно для мене..наприклад - здоров"я не купиш за гроші..

а що ще не нашла за кого вийти?:D
 

Fox

Користувач
Реєстрація
21.06.10
Повідомлення
7
Репутація
0
:D Чого ж знайшла)Але не буду загадувать на майбутне)Хто зна,що далі буде)Весілля-це свій напряг)
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
Штамп не обязателен.Без него люди живут прекрасно.
ИМХО.
 

hope

Користувач
Реєстрація
02.01.10
Повідомлення
49
Репутація
0
Я вважаю,що одружуватися треба тоді,коли це рішення прийнято самостійно,перевірено і Ви впевнені в тому,що це Ваша половинка.Тобто коли Ви вже не потребуєте того,що треба комусь щось доводити,бо в іншому випадку,це може бути ще одне "не сошлись характерами".
Один мій знайомий каже:"бачили очки,що брали-тепер дивіться поки й не повилазите".