Tecktonik

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
новое увлечение молодёжи по всему миру!!!что ж это такое?на сколько йа знаю эт новый вид танца которые есть альтернативой!под електро музыку танцоры вроди не сложными телодвиженийами "тварят чудеса"
пасатрел пару видеоклипов,нашел в и-нэте много форумов,клипов ну и оч увлекся
кстати-на многих сайтах есть оч много обучающих клипов,которые учат танцывать!
пишите сюда кто,что знает об Тектонике!
 

BooDooN

Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
9
Репутація
0
kisluy сказав(ла):
Я знаю ..те що це дуже реальна штука))) цей тектонік))) увлікаюся ним вже місяц))) багато шо вмію)))

так само і я! тоже начал учитса))
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Ну що ж поїхали::

Тектонік це стиль танцю, який був заснований приблизно в 2000 році в Франції, на серії вечірок , що мали назву Тектонік Кіллер Паті. Даний стиль танцю моментально захопив Європу. та посутпово поїдає весь світ. В Росіїї перші тектонік данцери зявилися 2 роки назад. В Уктраїні це все тільки починається. Принаймі зараз в Київських клубах проводяться велика кількість вечірок присвячена Тектонік. Кожні вихідні в Саксоні відбуваються Тектонік батли. Але все ж таки рівень майстерності танцюристів дуже відрізняється від рівню тих танцюристів що танцюють на відео. По моїм останнім данним В Києві існує дві потужні школи Тектонік, в Одесі одна, в Львові одна та в недалекому майбутньому в Тернополі зявиться школа. Сам Тектонік являється сумішу таких стилів як , локкинг, степ, хіп - хоп , поппінг і т. д . І John Dahlbдck - Blink ---- невизнаний гімн тектонік
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
я так понял,многие у в нашем городе увлекаютсо этим видом танца??!так вот,паделитись впичатленийами,навыками,достиженийами,знанийами ! может есть идеи организовать групы =)
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
78
Репутація
0
Вік
31
гг))
vadOFF сказав(ла):
может есть идеи организовать групы =)
По перше щоб організувати таку групу треба мати нормального вчителя, який би показував весь цей двіжняк і учив нас
По друге треба якесь приміщення, щоб було тепле!!!! А не стоять на морозі в кужухах, і вчитися.
По третє, якщо хочеться навчитися цьому, можна і без вчителя а просто по кліпах, як це роблю Я (і не тільки)
ІМХО

Від себе:В перше я побачив цей тектонік на ТОХІС ... ну мені понравилося і я рішив попробувати, підібрав пацанчиків,понакачували кліпів, і сидим вдома перед дзеркалом махаємо руками))) дешо получається дешо нє)))))
Ну ..вроді всЕ))
 

BooDooN

Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
9
Репутація
0
vadOFF сказав(ла):
может есть идеи организовать групы =)

Согласен!Может както встретимся і договоримся! может і создадим групу))))
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
даже незнаю..пасатрев немного роликоф,немного патанцеваф=) понял,что танец строитсчо на повторении не оч. сложных теложвижений(в основном верхней части тела-тобиж торса ) так вот,чтобы красиво сатретса со стророны нужно довисти эти движенийа до совершенства и быстроты не...да,выучив пару движений,составить их в танец не составляет никаго труда,но от патанцевать пару мин-уверен будет сложно,так как будеш терятсо что ж делать дальше ))) ИМХО
 

[[[[[_GRIFFON_]]]]]

Користувач
Реєстрація
06.08.08
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
32
Так звичайно цей танець привертає до себе неабияку увагу...я б теж був би не проти создати якусь свою группу...і не обов"язково мати вчителя просто збиратися вдосконалювати рухи та ставити танець....
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
вот вроди учишся танцу...пасатрел обучалки ,запомнил движенийа,начинаеш повторйать вроде не тяжело,но смотриш и панимаш что них*** не получаетсо!!(((нужно долго отрабатывать одно движение,повторять его по несколько раз,даже если уверен,что ты ево делаеш на все 100 !
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
блин...вот все приходит со временем... учил -учил движения-нифига!сегодня что то стукнуло в голуву-все спомнил-все получилось-зашибись ))
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
люди-пасаветуйте,где можно норм музыку под Тэктон взять !
 

Crank

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Да... круто... посмотрел пару клипов - очень понравилось. Сам заниматся не пробывал... А, да, насчет музыки: ето нужно к Дж обращатся, у них много музыки!
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
нуу... вот настало время новогодних дискотек!=) пабываф в наших школах ,пасатрев на диско увидел,что многие практикуються,можно увидить нормальные движенийа
 

Juicy I

Користувач
Реєстрація
31.08.08
Повідомлення
15
Репутація
0
танцюйте c-walk, b-walk i clown-walk)
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
во умник... смешно... прийдеш в клуб с девушкай,а там типы тэктоник танцуют,а ты тока "дрыгать ногами " умеше-делай виводы,на кого ты будеш похож ...))))