Турнікмен

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
Хтось знає цей новий вид вуличної гімнастики?? Ні?

Тоді можу вам розказати про дворові улічні елементи на турніку,ми з другом два турнікмена в м.Шепетівка і хотіли б, шоб Хмельницька область тоже розвивалась в цій сфері спорту.....Росія найбільш багата турнікменами

Кого зацікавить, питайтесь і будем розвивати цю тему можу все все проце розказати показати
 

Dreamer

root@gavno.com#
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
159
Репутація
0
Andryuha941 сказав(ла):
Хтось знає цей новий вид вуличної гімнастики?? Ні?

Тоді можу вам розказати про дворові улічні елементи на турніку,ми з другом два турнікмена в м.Шепетівка і хотіли б, шоб Хмельницька область тоже розвивалась в цій сфері спорту.....Росія найбільш багата турнікменами

Кого зацікавить, питайтесь і будем розвивати цю тему можу все все проце розказати показати
Хоча б розкажи що це за такий вид вуличної гімнастики - турнікмен?
 

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
Це разні гімнастичні,бичні елементи на турніку які виполняються або з стаховками(лямки) або без них.Є силові і є технічні елементи.Я вмію багато рзних елементів, силових,технічних.Вони поділяються на : виходы,обороты,перелёты,соскоки і т.д.

Дивіться мої видео і побачите шо цей новий вид спорту з себе представляє:


http://www.youtube.com/watch?v=qZv9_eZG7Ag

http://www.youtube.com/watch?v=R6d3aH00KKw

http://www.youtube.com/watch?v=I47LAwBCAno
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Andryuha941,
і чим це відрізняється від давно відомих легкоатлетичних вправ?
 

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
Black_Raven сказав(ла):
Andryuha941,
і чим це відрізняється від давно відомих легкоатлетичних вправ?

Багато чим, це по перше подобається, стаєш сильнішим,тебе всі уважають і цим заняттям я думаю мають займатися всі хлопці...

P.S. Я знаю з Росії одну дівчину, то вона вже навіть обороти разні робить і ще багато іншого...;) ;) ;)
 

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
Нда... Сила есть - ума не надо.
Учись краще писати і читати.
А спорт вродь не поганий
Black_Raven сказав(ла):
і чим це відрізняється від давно відомих легкоатлетичних вправ?
.
По суті нічим. Просто як буш падати то не на мат, а на траву чи асфальт.
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
LiveR сказав(ла):
Нда... Сила есть - ума не надо.
Качки - тупые а турникмены дебилы. Пейте побольше пива.
И это типичное мнение большинства, которое даже 5-и раз на перекладине подтянуться не может.
Andryuha941,продолжай в том же духе. А люди, корорым это интересно, подтянутся.
 

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
chief,
Проти самого виду спорту нічого не маю проти, переглянув відео, і скажу шо "прікольнынька". Але пацан уже здаровий і нетошо писати, читати не вміє.
Ну а по основній темі маю кілька питань:
1 Як давно займаэшся? Чи займався чимось до цього? Чим? Як довго?
2 Скільки переломів маэш?

Не розумію людей якы ходять до тренажерноъ зали.
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Andryuha941, молодца звичайно!
тільки там но одному роліку якийсь пацик малиша вовтузить... ти як сильний і уважаємий мусив його захистити!!!:D
 

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
LiveR сказав(ла):
Нда... Сила есть - ума не надо.
Учись краще писати і читати.
А спорт вродь не поганий
.
По суті нічим. Просто як буш падати то не на мат, а на траву чи асфальт.


Ти бачу умний але не сильний :D да??
Хто б казав..писати я вмію..уже знов(бо гіпс сняли)

Просто в том і прікол шоб не падати треба друг друга страхувати..або на деяких елементах вдівати лямки шоб з турніка не вилетіти :-\

добавлено через 45 секунд
chief сказав(ла):
Качки - тупые а турникмены дебилы. Пейте побольше пива.
И это типичное мнение большинства, которое даже 5-и раз на перекладине подтянуться не может.
Andryuha941,продолжай в том же духе. А люди, корорым это интересно, подтянутся.

Спасибо! Ти правильно сказав ;) ;)
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Black_Raven сказав(ла):
і чим це відрізняється від давно відомих легкоатлетичних вправ?
А до чого тут легка атлетика?????????
 

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
LiveR сказав(ла):
chief,
Проти самого виду спорту нічого не маю проти, переглянув відео, і скажу шо "прікольнынька". Але пацан уже здаровий і нетошо писати, читати не вміє.
Ну а по основній темі маю кілька питань:
1 Як давно займаэшся? Чи займався чимось до цього? Чим? Як довго?
2 Скільки переломів маэш?

Не розумію людей якы ходять до тренажерноъ зали.

Я читату не вмію?? шо ти марозиш???? :-|

1. Занімався дри місяці, ці відєо за три місяці...а те друге відєо яке йде 4 минути то звідти я все навчився за 2-3 дня!!! Це мій рєкорд :)
До цього нічим фігньой...ну в кінці зими трошки розтяжку з друганом робили..шоб по е*лу комусь с наги дати))))
Якось мій однокласнік, грав заказного з одним малим, а я незнав шо це вони мутять...і пізніше в кінці весни пішов в ком.клуб і ввів в вконтакті поіску відєо слово "Турнік" і побачив шо там багато відєо разних є! Я скачав пару і ми пробували ці елементи повторяти і в нас получилось вот таке шо зараз бачите)))))))

2. 9 жовтня ми з другом грали заказного, ну і яйому багато раз заказував "топорік с повотом на 180 в віс" і на 3 чи 4 раз я впав головой вниз на прваий локоть...Там був закритий перлом і вивих(кость лучева випала вниз з суглобової сумки).Мені в Шепетівці вправили вивих але не робили операцию через мою алєргію на якісь хім препарати....То мені рбили опер. в Хмельницьку, вставили шуруп...і я два місяці ходив в гіпсі, шось пробував робити одной рукой і почті нічого не виходило, особінно підтягуватись на одній руці..........Мені вже 14 грудня зняли гіпс, але...рука не розгибається і згинається так як раньше...хожу на розработку....шуруп так стирчи спід кожи шо він може вилетіти єслі руку нагружати(((((((.....Ну і коли розработаю шо вона буде така рівна як лєва то виймуть шуруп.......І сказали шо я літом зможу тоді вийти на тунік 100%
 

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
сколько раз без рывков на турнике подтягиваешся?
 

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
Apple сказав(ла):
сколько раз без рывков на турнике подтягиваешся?

Підтягувався до перелома чистими: 20 обичним верхнім хватом, 15 широким верхнім, 15 узьким верхнім, 20 обичним нижнім хватом, 15 узьким нижнім і 5-10 обратним - хто незнає як це, то подивіться друге відєо время 00:54-00:56

І хто є вконтакті то лучше тут це відєо музика орігінальна, ютуб музику замінив http://vkontakte.ru/video53888161_151869105
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
если я правильно понял, то речь идет о Ghetto Workout ? если нет, то чем этот ваш "ТурникМан" отличается от Ghetto Workout ?
 

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
psix сказав(ла):
если я правильно понял, то речь идет о Ghetto Workout ? если нет, то чем этот ваш "ТурникМан" отличается от Ghetto Workout ?


Багато турнікменів занміються балансами, силовими елементами - це називається Ghetto Workout.Це тоже відноситься до турнікменства! ;)
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Andryuha941 сказав(ла):
Багато турнікменів занміються балансами, силовими елементами - це називається Ghetto Workout.Це тоже відноситься до турнікменства!
А все разом відноситься до гімнастики... І є її різновидами... Гімнастика - один із найцікавіших і одночас найскладніших видів спорту, радує, що він потихеньку відроджується....
 

Andryuha941

Користувач
Реєстрація
20.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
patkern сказав(ла):
А все разом відноситься до гімнастики... І є її різновидами... Гімнастика - один із найцікавіших і одночас найскладніших видів спорту, радує, що він потихеньку відроджується....

Почті да!)))
Угу, мені цей вид спорту саме кайф!!! Ніде раньше небачив проходя мімо, шоб хтось робив складні елємєнти на турніку, або сонечко крутив...Ми вже всіх радуємо в Шепетівці цими пріколами...Знамениті Ёпт! \m/ \m/ \m/
 

_FraeR_

Користувач
Реєстрація
30.07.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Вік
31
Andryuha941,
лічку прочитай!