Uefa champions league

frequenz

In vino veritas
Користувач
Реєстрація
07.11.08
Повідомлення
1 263
Репутація
0
roma-ua сказав(ла):
скільки вони вклали та й вкладають грошей в клуб
Тут подрібно було команду організовувати, а не гроші вкладувати =) Я до сих пір поражаюсь, як грає Барселона. Ще ніколи не бачив такої зіграності і такої спокійності в своїх діях, як на тренувані)) Хоча мені здається, що барса не виграє цю ЛЧ, в 1/2 вилетить або в фіналі програє. Також приємно радує гра Бордо. На рахунок матчу Інтер/Челсі, то не думає, що Челсі вдасться пройти Інтер.
 

футболіст

Користувач
Реєстрація
20.12.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Челсі ше мало вигравать ЛЧ того року але не виграло через не справедливість.Думаю шо більше не буде таких судів як того року в матчі Челсі Барса
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
футболіст сказав(ла):
Челсі ше мало вигравать ЛЧ того року але не виграло через не справедливість
ну навіть якшо Челсі і вийшло б до фіналу тоді не факт що вони перемогли б МЮ
 

El-ninYO

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
115
Репутація
0
Якщо Мессі потоваришує з Ібра, ліга їхня! Але хотілося б , щоб і нарешті Террі підняв над головою кубок Чемпіонів!!!
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
за остані роки у плей-офф основні протистояння що викликають інтерес відбуваються між командами Англії(3 команди цього року), Іспанії(3 команди), Італії(3 команди) , да там дійсно моцні клуби, алеж було б не погано якби у фінал вийшов клуби із тої самої Португалії (1) Германії(2) Франції (2).
 

футболіст

Користувач
Реєстрація
20.12.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Арсенал лондонський в останій час став погано грати. Поразка в останьому турі ЛЧ від Олімпіакоса, Вилетів з кубку англії. Мені здається що в Арсенала мало шансів виграти Лігу чемпіонів. Баварія то по трохи стає набагато краще грати, але фіорентіну пройти не зможе(це я так думаю)
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
ОЕ. сказав(ла):
Думаю якшо не Баварія, то Реал
хм... за рахунок чого Баварія може взяти лч ?
ОЕ. сказав(ла):
Для Челсі чогось бракує у грі. В них немає якоїсь цікавинки..
я вважаю що Челсі -сама організована команда в лізі.. порахунку вміють грати... згадати матч Челсі-Барса...без шансів для барси )
frequenz сказав(ла):
Тут подрібно було команду організовувати, а не гроші вкладувати =)
ти думаєш не треба вкладати гроші ?) Реал все правильно робить.. треба час, тоді мадридці зіграються і всім буде... а барса грає кілька сезонів цим складом, тому демонструють таку гру)
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
roma-ua сказав(ла):
я вважаю що Челсі -сама організована команда в лізі.. порахунку вміють грати... згадати матч Челсі-Барса...без шансів для барси )
давай ще може позаминулий сезон згадаємо і як Челсі на фарті до фіналу дойшло :D
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
давай ще може позаминулий сезон згадаємо і як Челсі на фарті до фіналу дойшло
то давай ще може згадаємо того суддю якому за роботу заплатили тіки половину гонорару через його грубі і фатальні помилки в бік лондонського клубу?
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
NoMoneyNoCrysis сказав(ла):
то давай ще може згадаємо того суддю якому за роботу заплатили тіки половину гонорару через його грубі і фатальні помилки в бік лондонського клубу?
нє ну хіба я виноватий шо Абрамович не захотів заплатити другу половину гонорару ?? :D

я веду до того, що то було колись, і зараз можна кого хоч звинуватити що клуб тоді програв
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
давай ще може позаминулий сезон згадаємо і як Челсі на фарті до фіналу дойшло
але ж дойшло... і в історію буде записано те, що вони дойшли, а не те чи на фарті чи не на фарті... просто я навів приклад, як вони можуть грати... навіть з барсою, а то всі "барса-барса" ... а раз на то пішло, то в цьому році Лондонці ще переконливіше грають...

добавлено через 13 минут
футболіст сказав(ла):
Арсенал лондонський в останій час став погано грати.
грають то вони добре, гарно тільки що результату нема ( останнім часом ) можливо невезе...
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Як на мене, то Челсі зараз рівних команд в Європі і світі немає. Підбір гравців найкращий...на кожній позиції грають найкращі в світі : Чех - Террі, Ешлі Коул - Лампард, Баллак, Есьєнн - Дрогба. А якщо згадати хто такий Карло Анчелотті (за останні 5 років три рази виводив Мілан до фіналу ЛЧ, з яких два рази виграв) тоді стане ясно, таку команду може зупинити тільки суддя, або якесь страшне невезіння.
Хто думає, що Барса може щось протиставити англійцям, той дуже сильно помиляється...навіть згадати минулорічний матч цих команд, тоді за 2 матчі Барса не створила жодного 100% гольового моменту і лише по випадковості, на 4 добавленій хвилині, коли вже Гвардіола йшов вітати свого опонента по амплуа, Іньєсті вдалося чудо.
Зараз же Челсі грають набагато сильніше....3-0 винесли Арсенал...2-0 винесли Ліверпуль...2-0 МЮ винесли...і сьогодні 100% ще раз порвуть команду Венгера...їх ніхто не зупинить.

добавлено через 8 минут
roma-ua сказав(ла):
Реал заслуговує взяти ... скільки вони вклали та й вкладають грошей в клуб) + ще й вилітали в 1.8, 2 роки підряд...
Скільки не дивився на гру Реала...там взагалі немає гри...є тільки індивідуальні якості гравців...Роналду, Кака, Бензема...все що команда створює - це тільки завдяки індивідуальній майстерності, комбінаційної гри нуль.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Знахарь ти вже минулого сезону заявляв що Челсі всіх винесе
не повезло...за сумою двох матчів з Барсою 1-1.
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
хех А хто такий той самий Фергюсон?
Фергюсон в 99-му зміг вперше підняти кубок ЛЧ (хто памятає?...два голи на добавлених хвилинах Шерінгем і Сольскьяєр, але все це фортуна...і в 2008 також не без допомоги фортуни по пінальті перемогли Челсі (ще Террі не забив останнього))
Я вважаю сильним тренером того, хто вчисту переграє в фіналі свого візаві!
Анчелотті - це саме той тренер...лише один раз він програв в фіналі...Ліверпулю...і то після того як його Мілан після першого тайму вів 3-0. і мав ще штуки 3 забивати.
 

frequenz

In vino veritas
Користувач
Реєстрація
07.11.08
Повідомлення
1 263
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Фергюсон в 99-му зміг вперше підняти кубок ЛЧ (хто памятає?...два голи на добавлених хвилинах Шерінгем і Сольскьяєр, але все це фортуна...і в 2008 також не без допомоги фортуни по пінальті перемогли Челсі (ще Террі не забив останнього))
Це як би всі команди, що виграють в Челсі грають на фортуні...
LOL :D
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
Знахарь сказав(ла):
Скільки не дивився на гру Реала...там взагалі немає гри...є тільки індивідуальні якості гравців...Роналду, Кака, Бензема...все що команда створює - це тільки завдяки індивідуальній майстерності, комбінаційної гри нуль.
ну чо сразу нема,я вчорашній матч з Еспаньйолом дивився то нічо так комбінації були нармальні
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
NoMoneyNoCrysis сказав(ла):
ну чо сразу нема,я вчорашній матч з Еспаньйолом дивився то нічо так комбінації були нармальні
Динамо якби попало в групу до Реала, то винесло би його і вдома і на виїзді.

добавлено через 7 минут
Ладно хто тоді зі мною поспорить?..що цього року Челсі візьме ЛЧ...жду.
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Знахарь сказав(ла):
Підбір гравців найкращий...на кожній позиції грають найкращі в світі : Чех - Террі, Ешлі Коул - Лампард, Баллак, Есьєнн - Дрогба.
Ну да ну да, а в Барсі "ламери" грають - Пуйоль, Абідаль, Хаві, Іньєста, Мессі, Ібрагімович, Анрі.......
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Знахарь сказав(ла):
Ладно хто тоді зі мною поспорить?
щоб спорити необхідні об"єктивні трактування своєї думки, того спорити не буду, але думаю максимум це пів-фінал
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
psix сказав(ла):
Ну да ну да, а в Барсі "ламери" грають - Пуйоль, Абідаль, Хаві, Іньєста, Мессі, Ібрагімович, Анрі.......
гравець в полі повинен вміти і атакувати, і оборонятися - тільки тоді він буде переможцем....
Хаві, Іньєста, Мессі, Ібрагімович, Анрі - Балак, Есьєн, Лампард і Террі зїдять цих барсюків з потрохами :) і навіть закушувати не будуть.