Uefa champions league

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
На рахунок того хто виграє ще тяжко говорити бо всі команди зарз настрояні тікі на перемогу..
miwania сказав(ла):
С этой все компаниимое выйдут в 1/4 финалаChampion Lige[/B такие клубы Шальке 04 (Германия), Реал (Испания), Челси (Англия), Ливерпуль (Англия), Барселона (Испания), Манчестер Юнайтед (Англия), Севилья (Испания), Милан (Италия). В дальнейшем они будут ввести борьбу за трофей Лиги.

Якшо і справді всі вони вийдуть то я хотів би щоб зійшлися такі команди як Барселона і Челсі(помню два рази під ряд вони зустрічалися думаю всі споминають ті матчі і кожна команда по разу виграла, було б цікаво подивитися на цю дуель знову) , або Барселона і Ліверпуль( думаю Барса хотіла б помститися за тогорічний проіграш). Навіть якшо цього нестанеться всерівно буде цікаво дивитися за грою всіх команд.;)
 

CCCP

Користувач
Реєстрація
25.08.07
Повідомлення
26
Репутація
0
Арсенал/МЮ
 

Рома

Користувач
Реєстрація
22.12.06
Повідомлення
65
Репутація
0
Реал/Ливерпуль
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
ну тему можна булоб назвати Кого ви хочете бачити володарем кубка ліги чемпіонів, так як передбачити переможця дуже важко,
але знову мені здається це буде один з Англійських клубів
 

Gan1beS

Користувач
Реєстрація
31.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
34
Нетішинський "Енергетик" Champion Lige Champion:)
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
МЮ, бараса, лівер або інтер, реальні клуби яким по силі виграти....
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Yaris сказав(ла):
МЮ, бараса, лівер або інтер, реальні клуби яким по силі виграти....
Все могут выйграть, но тут главное опыт игроков, правльная тактика и Всё в шеколаде.
В прошлом году Финал припомните кто выграл? Амбиции или Стратегия? Вот вам и привод для размышления, общения.:-[
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
але знову мені здається це буде один з Англійських клубів
Ну не скажіть... Згадайте минулий півфінал: З 4 команд - 3 англійські! Тобто 75%(3/4 - щитайте самі...) шо кубок пойде в Англію... А результат! Кубок виграв Мілан.... Такшо тут важко щось загадувати... Я думаю потрібно просто дивитись і насолоджуватися грою найсильніших світу сього!
 

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
167
Репутація
0
Я думаю што ЛИГУ ЧЕМПИОНОВ вийграит Баврия Мюнхен там новие играки Клозеб.Рибер.Тони.Топ.Зе Роберто.Ну або Милан
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
FLEX сказав(ла):
Я думаю што ЛИГУ ЧЕМПИОНОВ вийграит Баврия Мюнхен там новие играки Клозеб.Рибер.Тони.Топ.Зе Роберто.Ну або Милан
...Бавария полюбом выиграет :D , особенно если учесть тот факт, что она играет в КУЕФА
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
FLEX сказав(ла):
Я думаю што ЛИГУ ЧЕМПИОНОВ вийграит Баврия Мюнхен там новие играки Клозеб.Рибер.Тони.Топ.Зе Роберто.Ну або Милан
зе Роберто грає в Баварії вже більше як 2 роки помоєму,
і ше завтра піду ставити на Баварію шо виграє ЛЧ, дуже мені понравився твій оптимізм!!!!:D :D :D
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
Реал\Мілан
 
B

BEN LADEN

Незнаю як там шо, але буду уболівати за Лівер, Арсенал, МЮ... надіюсь всі вони пройдуть в 1/4... буду держать кулаки >:eek:
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
англія рулить)))) МЮа бо лівер виграють
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Ozzy сказав(ла):
МЮа бо лівер виграють
лівер в цьому році на так сильно грає як в прошлом році... Якшо не буде лучше грать то інтер йому буде не позубам, інтер обше в цьому році обезбашено грає....
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Yaris сказав(ла):
лівер в цьому році на так сильно грає як в прошлом році
та вони просто вміють на окремі матчі настроюватись, вони в лізі грають класно)) як того року барсу в одну калітку))) в чемпіонаті вони весь час паршиво грають, вміють грати тільки з сильними командами
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Yaris сказав(ла):
лівер в цьому році на так сильно грає як в прошлом році...

Ozzy сказав(ла):
як того року барсу в одну калітку
вот іменно того року, а цього року вони обше паршиво грають, в прем*єр лізі обше толком нічо зробить не можуть.... але може ше прокинуться і почнуть грать..
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Ozzy сказав(ла):
та вони просто вміють на окремі матчі настроюватись, вони в лізі грають класно)) як того року барсу в одну калітку))) в чемпіонаті вони весь час паршиво грають, вміють грати тільки з сильними командами
Нет, народ вы ошибаетесь.... Ливер "не сливает матчи", просто уровень Англиского чемпионата сравнить с темже Француским или Голанским, разница заметная . + клубы которые между собой играют уже не первый год, знают кто на что способен. Хоть и покупают новых игроков но схема полностью не миняеться... Вообщем все уже пристреняны друг другу