Uefa champions league

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Взяти Мілан. В Італійськом чемпіонаті, матчі спускає на 0. Уже на протязі дуже довгого терміну, грає 0-1,0-0, а то і вовсі може програти. Але як доказано часом, в Лізі Чемпіонів порвати можуть любого.
 

_uKRaINIaN_DeMoN_

Demon Lord
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Мені кажется Лігу Чемпіонів виграє Арсенал або Інтер, бо по-мойму вони сильніші за інші клуби. :-\
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
Я хоть і не можу терпіть гру Реала но думаю ця команда буде грати в фіналі з Ліверпулем.
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
Мені кажеться що Мілан виграє цю Лігу Чемпіонів!!!
Хоть вони і не дуже грають в чемпіонаті Італії...
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
vasik сказав(ла):
Мілан виграє цю Лігу Чемпіонів
Ну не знаю... з останніх матчів Мілана все більше впевнююсь що вони грають не в командну а в індивідуальну гру... Тільки завдяки індивідуальній майстерності Кака, Зеєдорфа, Пірло. Гатузо і Джілардіно Мілан добивається результата (хто пам'ятає ігри Мілана з Шахтарем ті бачили...). Коли цим гравцям не дають грати в їхній футбол... Мілан починає програвати так як крім цієї (індивідуальної) гри россонері не можуть показати командної гри. Плюс для хорошої гри для Мілана потрібні ці гравці - а без них, Мілан і гроша не вартий... Хоча можливо це лише моя думка...
Я гадаю що Лігу Чемпіонів в цьому році полюбому візьме один з Англійських клубів або Ювентус - уже занадто довго вони не вигравали нічого! Ну впринципі, що гадати - 19 числа дивимося футбол і тоді подивимося на наші прогнози! :)
 

Tr@mP

Користувач
Реєстрація
22.05.06
Повідомлення
224
Репутація
0
арсенал - пролетит обязательно, нету у них опытного лидера... виейра и анри сбежали, а их место на поле заняли юнцы. возможно и не менее талантливые, но явно ещё не доросшие...
ливерпуль - наверное не пройдёт интер, уж очень мощно выглядят миланцы. (мне вообще в последнее время всё больше кажется что уже пора рафу пинками гнать с анфилда, неспособен он работать на острове)
в любом случае максимум ливера в этом сезоне - полуфинал, "раз-на-раз не приходится" - а прошлый сезон скорее был приятным исключением, которое врядли повторится...
челси - пролетал с португальцем, пролетит и с жыдом... сильнее ведь он не стал...
милан - хоть и хорош в лиге, но состав всё старее, а скамейка всё короче. неверю что доберётся до финала... хотя кто знает что у этого филипа (индзаги) в голове, старый пердун корявым тычком ноги может похоронить надежды не одного гранда...
барса - вполне возможно, б\п одна из сильнейших атак планеты может порвать кого угодно. хотя бОльшая половина игроков уже имеет медаль победителя КЕЧ, и игра каталонцев кульгает по ходу сезона. как-то расслабленно и вольяжно они себя чувствуют на поле... думаю пролетят от недооценки соперника...
реал - новый тренер и куча новых имён, +атакующий футбол, который команда пытается демонстрировать - это хорошо, но на финальной стадии должна подвести несыгранность коллектива...

а теперь к моим претендентам, их всего двое:
М.ю, - давненько небрал КЕЧ, при этом обладает весьма сбалансированным и крепким составом. + у руля всё с тем-же СЫРом...
интер - наконец-то миллионы моратти начали давать свои плоды, нынче у команды одна из самых длинных и звёздных скамеек. а манчини наконец-то нашел удачную схему и заставил результативно играть по ней кучу купленных звёзд... +игроки не избалованные наградами и готовы реализовать свои амбиции...
GANGSTER сказав(ла):
Тільки завдяки індивідуальній майстерності Мілан добивається результата (хто пам'ятає ігри Мілана з Шахтарем ті бачили...).
игры шахтёра как раз показали сыгранность и взаимопонимание центрального звена миланцев... ИМХО полузащита у них вообще одна из самых сыгранных линий в мире...
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
На мою думку чемпіоном буде МАН Ю...*THUMBS UP
Там просто зірковий молодий склад, да чо і старіки теж можуть підати,
навіть той такі Гігс!
Ше звичайно має вилікі шанси і Барса, але я думаю вона як завжди програє якомусь англ. клубі:D
Моя думка полягає в тому шо це два фаворити...
Но я звичайно не відкидаю інших команд...
Кароче шо тут думать, побачим хто виграє той і ЧЕМПІОН:D :D :D
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Tr@mP сказав(ла):
а теперь к моим претендентам, их всего двое:
М.ю....

интер - наконец-то миллионы моратти начали давать свои плоды, нынче у команды одна из самых длинных и звёздных скамеек.

...Ливерпуль уже на следующей недели покажет, что шансов на выигрыш этой ЛЧ у Интера ноль...я даже думаю, что Интер попадет в гостях по крупнячку...

...ЛЧ выиграет Милан...даже не знаю кто сможет остановить этих динозавров из Италии...
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Знахарь сказав(ла):
Ливерпуль уже на следующей недели покажет, что шансов на выигрыш этой ЛЧ у Интера ноль...я даже думаю, что Интер попадет в гостях по крупнячку...
шось мені дуже не віриться шо інтер який незнає поразки в цьому сезоні пролетить для лівера який в цьому сезоні каряво грає, ше і "по крупнячку".
Знахарь сказав(ла):
ЛЧ выиграет Милан...даже не знаю кто сможет остановить этих динозавров из Италии...
хтілось шоб мілан виграв, але думаю шо в цьому році їм буде не позубам..
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Yaris сказав(ла):
шось мені дуже не віриться шо інтер який незнає поразки в цьому сезоні пролетить для лівера який в цьому сезоні каряво грає, ше і "по крупнячку".
ну да, а того року він як грав? алеж дойшли до фіналу. а в інтера досвіду малувато...
Знахарь сказав(ла):
...ЛЧ выиграет Милан...даже не знаю кто сможет остановить этих динозавров из Италии...
мілан вже дохне)) багато старих і травми нападаючих їх ще більше тянуть на дно)
МЮ має виграти, якщо знов не злиють десь в півфіналі))
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Ozzy сказав(ла):
ну да, а того року він як грав? алеж дойшли до фіналу. а в інтера досвіду малувато...
хм, ти шо хоч сказать шо лывер в тому сезоні грав так само як і в цьому.. Ти коли останній раз заглядував в таблицю прем*єр ліги??? ти в тому році кричав шо для лівера важніше виграти в прм*єр лізі....Тоді шо виходить в прм*єр лізі в нього 7 місце, а в турнірі(ЛЧ) який для нього не такий важний буде всіх рвать..ну... може будь але нестиковачка виходить...йому по силам виграть, але рослабились вони зовсім....
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
Ozzy сказав(ла):
мілан вже дохне)) багато старих і травми нападаючих їх ще більше тянуть на дно)
МЮ має виграти, якщо знов не злиють десь в півфіналі))
Вже пару років кажуть шо Мілан старий, нападаючих нема, но цей клуб доказує шо ненада їх списувать, шо вони ше можуть поборотися і вони це доказали того року коли переграли Ліверпуль.
Такої сиграності як в Мілана мабуть нема ні в одної команди, в цій команді немає нікого лишнього, вони грають як одне ціле.
М.Ю. грає нестабільно і дуже самовпевнено-це показує тогорічна Ліга, коли вони виграли Рому 7-1,(думали що їх уже ніхто незупинить), а в пів фіналі програли.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Yaris сказав(ла):
шо для лівера важніше виграти в прм*єр лізі
так воно і є, і було. просто не можуть вони нормально грати в чемпіонаті.
Vadya сказав(ла):
вони це доказали того року коли переграли Ліверпуль.
переграли на фарті, по грі їх лівер ганяв цілий матч
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Vadya сказав(ла):
М.Ю. грає нестабільно і дуже самовпевнено-це показує тогорічна Ліга, коли вони виграли Рому 7-1,(думали що їх уже ніхто незупинить), а в пів фіналі програли.
+1,вони думали шо мілан переграють на скоростях...

добавлено через 1 минуту
Ozzy сказав(ла):
так воно і є, і було. просто не можуть вони нормально грати в чемпіонаті.
а ЛЧ це не команди в прем*єр лізі..
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Ozzy сказав(ла):
емммм... не зрозумів, розшифруй
В Англии играю амбициозный футбол.
А в Италии медленый и техничный ...
Вообщем Итяльянцы сначала мозгами думают, а после действуют.
А родоначальники футбола тяп-ляп, и всё в ворота. (быстрый креативный футбол):)
Чесно скажу больше всего нравиться Испанский из-за того что там эти стили футбола смешаны.
Подумаете что за пургу гонью нет если смотрете уже не один год футбол то увидите сами.:-[ :)
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
GANGSTER сказав(ла):
Я гадаю що Лігу Чемпіонів в цьому році полюбому візьме один з Англійських клубів або Ювентус

:D :D :D :D Ну вже уморив, народ ви хоть інколи почитуйте матчасть, а то один все Баварію в ЛЧ всунути хотів, то другий от Ювентус тулить!!!!!!!!!

добавлено через 8 минут
Взагалі то, на мою думку в фінал вийдуть МЮ і Інтер. Як вже тут писали Інтер потроху почав відпрацьовувати вкладенні в нього гроші, ну а МЮ - ви бачили що вони зробили в ПЛ з Арсеналом:D
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Fishman сказав(ла):
:D :D :D :D Ну вже уморив, народ ви хоть інколи почитуйте матчасть, а то один все Баварію в ЛЧ всунути хотів, то другий от Ювентус тулить!!!!!!!!!
А зачем прочитывать форум, он и так знает ЮВЕНТУС ГИБ-ГИБ-Ураа
ой, Бай-бай :D

Fishman сказав(ла):
Взагалі то, на мою думку в фінал вийдуть МЮ і Інтер. Як вже тут писали Інтер потроху почав відпрацьовувати вкладенні в нього гроші, ну а МЮ - ви бачили що вони зробили в ПЛ з Арсеналом:D
все может быть:), хватит говорить кто выйграет Лигу, к финалу еще далековато.:-( а сейчас лутше делать маленькие прогнозы.:-[ может надумаю постаивть в брокерской конторе :)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
miwania сказав(ла):
может надумаю постаивть в брокерской конторе
...:D ти би краще в букмекерську контору пішов би...а то брокери , вони більше по квартирам, та по банках розбираються...не ходи туди...

Yaris сказав(ла):
шось мені дуже не віриться шо інтер який незнає поразки в цьому сезоні пролетить для лівера який в цьому сезоні каряво грає,
...блін да причом тут чемпіонат до ЛЧ...є багато команд, які можуть настроюватися і показувати одну класну гру однин раз в 2-3 неділі...до цих команд відноситься і Ліверпуль...
...а те що Інтер виносить в себе дома кожної неділі різні Ліворно і Сампдоріїї, то це ще не показник сильної команди...і саме головне Інтер не вміє грати на виїзді проти сильних команд...
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Fishman сказав(ла):
Ну вже уморив, народ ви хоть інколи почитуйте матчасть, а то один все Баварію в ЛЧ всунути хотів, то другий от Ювентус тулить!!!!!!!!!
Ого... ото я стормозив... завтикав - Ювентус цей рік не грає... блін... вибачте засранця... як так можна було стормозить... піпец... :-[ Сорі