Uefa champions league

Ш

ШЕФ

:-( Шкода ліверів, але МЮ "віддячить" !!!! Абраму
 
B

BEN LADEN

С...ука... пишу откровєніє....
Ізза дибіла в касці,... і ізза дибіла з свістком непрошли... хуйня... хай голубі сосуть великій смощений йух, бо їх він жде у фіналі.... МЮ чемпіон...
Челсі - андони обані... тепер я їх ненавижу ше більше за обаний Мілан...
Дрогба самий уйовий і нелюбимий мій ігрок....
І хай його каманда і він смокче... губи у нього дайбогкаждому... хай на пару з проігравшим "М"Інєстой отсасують у Лівера...
пасіба за вніманєє
З.І. Я злий піпєц.... лучче вам мавчать >:eek:
 

МаРшАл

Користувач
Реєстрація
28.10.07
Повідомлення
404
Репутація
0
ну ось і все Челсі в фіналі

добавлено через 4 минуты
і дома і навиїздь в кінці гри находиться в ліверпулі далбайоб який підіграв супернику то сам головою запхає гол у свої ворота то поможуть надибати пенальті.
Виникає питання а чи недопоміг Челсі власною персоню п.Роман Абрамович з своїм баблом???????????????????????:-X :-[
 

Gan1beS

Користувач
Реєстрація
31.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
34
МаРшАл сказав(ла):
Виникає питання а чи недопоміг Челсі власною персоню п.Роман Абрамович з своїм баблом???????????????????????
Ти точно параноїк*JOKINGLY* Зробив з тієї "ліверної ковбаси" я гребу шо...:D Аристократам подали її на ланч!*ROFL*
Я ж казав що Челсі фартове на ігри вдома:-p
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Так програв Лівер. Все буває. Але без криміналу, без під-суддівства.
Одне все таки радує - англо фінал, і одне засмучує, що не в Україні :(

добавлено через 2 минуты
_AMATOR_ сказав(ла):
УРА ЧЕЛСІ 3-2 ЛІВЕРПУЛЬ...ЧЕЛСІ в фіналі...
Це для них фініш в лізі. Кубок буде в наших!
 

DjFuflik

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
33
Gan1beS сказав(ла):
Я ж казав що Челсі фартове на ігри вдома
От це стопудоф. На виїзді в нічню грають, а то і попадають якімось лохам...а в дома їбашать шо ну нах...

Но всьоравно вони казли і далба*оби, взяти і так виграти... Підари одним слово! >:eek:
А ліверпульців шкода...:'(
 

Bogdan

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
109
Репутація
0
МаРшАл сказав(ла):
Twisted,
На рахунок того шо Ліверпуль сьогодні виграє в Челсі питань нема але ЛІвер щас досить в хорощій формі і як пише FIFAyer,
Нема питань...
Bogdan сказав(ла):
Але врахуйте той фактор ,що вони грають вдома...і Челсі як любий світовий гранд вміє грати дома....такщо мій прогноз....1-1(1-0)....допольнітельнє..

----все так і сталося...,ну правда...судд"я........:-| >:eek:
МаРшАл сказав(ла):
Ми не протів Челсі а реально дивимось на речі
Глянули....на ре4і....і щО?
МаРшАл сказав(ла):
але лівер пройде далі 100%
Пройшов...без питань....

BEN LADEN сказав(ла):
І хай його каманда і він смокче... губи у нього дайбогкаждому... хай на пару з проігравшим "М"Інєстой отсасують у Лівера...
пасіба за вніманєє
ЖЖЖЖООООООООООШшшшшш:D
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
Ха-ха Ліверпуль в *опі сидить...
Я знав шо Чеслі накаже Лівера,і буде в фіналі,так воно і сталося!!!
Ну канеш но ж Мю накаже Челсі в фіналі,но нічо 1 раз пройти в фінал і то добре для Челсі.....;)
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Аааа..... ЧЕлсі сцуко уро*и мля! Я, мля, вболівав за Лівер не через те що мені він подобається, а через те що мені НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ця кучка голубих *егенератов..... у*бки млять....

Все..... в неділю на базарі обов"язково купляю собі червону футболку і в фіналі я за еМ. Йу !!!

P.S. fucked Chealse! BEATCH! >:eek:
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
vasik сказав(ла):
Ха-ха Ліверпуль в *опі сидить...
Я знав шо Чеслі накаже Лівера,і буде в фіналі,так воно і сталося!!!
Ну канеш но ж Мю накаже Челсі в фіналі,но нічо 1 раз пройти в фінал і то добре для Челсі.....;)
Если команды не по убивают друг друга то будет всё заибцом).
вот статья про ...


Звезды МЮ подрались с людьми Абрамовича 27 апреля 2008

Фото: AP

Драка на поле Футболисты Манчестер Юнайтед после поражения в принципиальном матче от Челси затеяли драку с персоналом лондонского клуба, принадлежащего российскому олигарху Роману Абрамовичу.

После финального свистка игроки Манчестер Юнайтед Патрис Эвра, Гари Невилл, Джи Сун Пак и Пол Скоулз вступили в перепалку с представителями тренерского штаба Челси. Массовой драки удалось избежать лишь благодаря вмешательству других участников поединка.



Эвра атакует
В другом эпизоде Рио Фердинанд, раздосадованный голом Микаэля Баллака, нанес неумышленный пинок женщине-стюарду, пытаясь выместить свой гнев на стене стадиона. Позднее защитник сборной Англии извинился перед девушкой за свое поведение.

Еще одной жертвой субботнего матча стал сербский защитник МЮ Немания Видич - сербу выбили зуб. Экс-футболист московского Спартака столкнулся в воздухе с форвардом лондонцев Дидье Дрогба и уже на 14-й минуте был вынужден покинуть поле на носилках.

Видичу выбили зуб
Также не смог доиграть встречу до конца форвард сборной Англии Уэйн Руни, замененный на 63-й минуте из-за проблем с тазобедренным суставом. "Видичу наложили несколько швов, у него выбит зуб, но сотрясения нет - приводит слова наставника МЮ Алекса Фергюсона BBC. - У Руни та же травма, что и неделей раньше. Надеюсь, что он оправится ко вторнику".

Одержав победу на домашнем стадионе Стэмфорд Бридж со счетом 2:1, Челси возродил интригу в чемпионате. Теперь в активе подопечных Аврама Гранта 81 очко, как и у Красных дьяволов.

Эта же новость на Корреспондент.net
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
а я буду вболівати в фіналі за челсі.... патамушо ненавижу м.ю....
 

Tr@mP

Користувач
Реєстрація
22.05.06
Повідомлення
224
Репутація
0
vk713 сказав(ла):
Одне все таки радує - англо фінал
шош туд можыд радафать? эта тупавата...*PARDON*
vk713 сказав(ла):
і одне засмучує, що не в Україні :(
гыыы... типо фпадло ехать ф сасеццкую масковию... а у нас и правадить-та их нехде (напэвно)
а вот кабы барса прабилася, мона была-п и пайехать...
vk713 сказав(ла):
Це для них фініш в лізі. Кубок буде в наших!
в нашых??? эта черти... ой, дъявалы шоли нашы??
а йа вод бля буду за челси! :D
патамушта он про-русскей! а не про-пендосский...:-X
так шо нашчот нашых висьма спорна, а паддержка в лужниках у абрашкинава(четай русскафа) челси далжна быдь напарядак выше чем СЫРных дявалафф...

а приццтафьте сколько будет слюней еси "дети капитана ГРАНТА" ф этам гаду вазьмуд лиго и чемпинат. :cool: (а веть могуд)

З.Ы. а ващще фчера был атличный футбольный трыллер. *THUMBS UP и пабидилъ сильнейшый. надейусь хоть теперь эту рафу попрут с анфилда...%)
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
GANGSTER,а шо?? в челсі українець є.... хотя він там не грає, але ж всетаки є...
а м.ю ненавижу... особенно кріштянку..
такшо я за челсі!!!!!!
Tr@mP сказав(ла):
а йа вод бля буду за челси!
+1

Tr@mP сказав(ла):
З.Ы. а ващще фчера был атличный футбольный трыллер. и пабидилъ сильнейшый.
я тоже так думаю.... хотя всетаки гол риисе багато шо рішив...
 

DjFuflik

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
33
Yaris сказав(ла):
а шо?? в челсі українець є.... хотя він там не грає, але ж всетаки є...
І толку з нього, випустили вчора на пару мінут, як лоха...шоб не забув шо такє м"яч! :D
Який смил шо він там є, якщо він напастой на банці сидить?
Я за МЮ, порвуть вони це Челсі... вспомниш мої слова! >:eek:
 

Tr@mP

Користувач
Реєстрація
22.05.06
Повідомлення
224
Репутація
0
Yaris сказав(ла):
хотя всетаки гол риисе багато шо рішив...
гол риисе(просто подкорректировал исход первой половины противостояния) не больший ляп чем пеналь от хююпя, на который в ответ ляпнул чех... =)

а вчера челси играл получше, особенно когда пропустил (такой грамотный плотняк в обороне последний раз наблюдался ещё при моуриньо).

а когда нужно было прибавить - пожалуйста! команда в отличие от ливера показала что резерв есть, и вполне логичный гол эссьена х.з. почему не засчитанный - не сломал челсюкофф.
а чем запомнился в овертайме ливер? мне лично только симуляциями бабеля и ко.

а как вам отжыгг комментатора типа: "рафе прийдется идти ва-банк и выпускать второго форварда" - валяюсьпацтулам...

вобщем считаю что фортуна вернула должок ливеру, чего я лично и ожидал...
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Нє, я поважаю думку інших.....:)

Но йо*вашуматьбл*ть, нах так обсирать Челсі, не панімаю.....=-O :-(
Що вам зробив, той бідний Чех, він прсто виконував свою роботу,і чудово з нею зправився.........
Да Дрогба мене тож за*обує, каліка губаста, можете обсирать...гггг:D
Но Челсі пожалуйста не трогайте.......
І в мене лівер тож не вдоволення визиває... але я мовчу бо знаю, який може спор тут розгорітися =)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
BEN LADEN сказав(ла):
С...ука... пишу откровєніє....хуйня... Челсі - андони обані

МаРшАл сказав(ла):
в кінці гри находиться в ліверпулі далбайоб
DjFuflik сказав(ла):
а в дома їбашать шо ну нах...
GANGSTER сказав(ла):
Аааа..... ЧЕлсі сцуко уро*и мля!мені НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ця кучка голубих *егенератов..... у*бки млять....
miwania сказав(ла):
Если команды не по убивают друг друга то будет всё заибцом).
Lezha_gangstar сказав(ла):
Но йо*вашуматьбл*ть, нах так обсирать Челсі, не панімаю
...народ я бачу ви вже взагалі з катушок злетіли...нафіга мати заганяти?...ну ше можна було би зрозуміти Бен Ладена, людина чуть з життям не покінчила після гри...а от остальних я не розумію...з ваших слів можна подумати, шо ви дійсно справжні фани Лівера, і виросли на Енфілді...а насправді-один матюкнувсю, інші продовжили...так що давайте припиняємо цей гон...а то зі сторони виглядаєте як малі діти, які тільки й думають хто з них покруче слівце зажене...
 

МаРшАл

Користувач
Реєстрація
28.10.07
Повідомлення
404
Репутація
0
Знахарь,
ми переживаєм і болієм хто за ЛІВЕРПУЛЬ а хто за Челсі!!!!!!!
аби вчора вигравби Ліверпуль гналиб на ліверпуль а так виграв Челсі то тр ба гнать на челсі!!!:)