Uefa champions league

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
зря малуду замінили зря....

добавлено через 7 минут
шеву опять не випустили.... гг
 

DjFuflik

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
33
Ура, Дрогба красна, нарешті, справедливість захопила Москву!:D
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Хе а кажуть шо наші дуже жостко грають Дрогба ред кард хто його навчив чи не Динамівець Бангура :D
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
посипалися бонуси.... жовті, красні...
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Побачимо, хто кращий: "танкіст" чи "тюльпальник" :))
Хтось повинен повсковзнутись :)
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Всьо дождали роздача пішла
А хтось же там передбачив 1:1 і серію пенальті
ну тут вже ніц не скажеш фортуна
 

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
167
Репутація
0
Ща буде пінальті я думаю що виграє МЮ але і У Челсі непогані шанси
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
челсі... удачі тобі... чех неподведи....
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
мдя..... кріштянга гонить, однако...... і тері=(
 

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
167
Репутація
0
Бля 4елсі ну шошти ти так погано зіграв:'( :'( =-O =-O :'(
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
ХЕХЕЕХЕХХЕ *YAHOO* *YAHOO* *BRAVO*
Сар молодчина потягнув такий важний Мяч
хух МЮ зміг
все я спати
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Террі всетаки повскознувся (молодець) і Анелька непоганий хлопчина :D
000200F1.gif

P.S. Якби Террі знав що не заб'є пенальті - не вибивав би м'яч після удару Гігса ;)
P.S.S. Samsung все-таки паршивенька кантора :D
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
мдя.... я в ужасе..... як так... анелька ппц., лучще бы шева пробив....
 

DjFuflik

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
33
Всіх вітаю з перемогою МЮ...оце напряжонка! я думав шо вже всьо...синеньки виграють..але як я вже казав вище..справедливість літає над МОСКВОЮ! )))
 
B

BEN LADEN

нда... 3 сторінки наваяли за 3 години.... читаєш шо чат)
ШО ж сказати.... МЮ чемпіон - це зрозуміло.... Хоча челсі непогано грало і заслужило на своє срібло))))) :D
Але: "Потрібно мати співчуття до синіх")))) (хоча...гг.. гоню... добре шо вони програли, як я їм пророкував після півфіналу з Лівером)
Порадував Дрогба... отдихає в каптьорці, ждучи Абрамовича)))... Міхел малатцом! (ха-ха... убило, як після криво пробитого ним штрафного, він ше когось там впрягав із своєї команди :-| )
От хто мене реально вразив - це Баллак... в Баєрі і Баварії я любувався його грой, а зараз...*NO*
Анелька... гг... вів себе так, якто у нього цілий гараж завалений цими "кубками чемпіонів"... або якоїто валірйанки переїв)))
Роналдо... ну... пенальті я б йому біш недавав бить, бо посивіє пацан до 30-ти років :D
Ван Дер Сар просто кросафчеГ... зібрався у потрібну хвилину... помню ше як він вперше піднімав кубок над головой... ше синок був тоді... і я і він)))
Усіх фанів МЮ - !!!!вітаю!!!! - сезон видали - ого-го!!!
З.І. Ліверфсьоравночемпіон)
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Ну шо хотілося собствєно сказать.....
Хоча вболівальники Челсі можуть скільки хочеш розводити дилеми тіпа:"просто повезло..." і "якби ще трошки то Челсі виграло б...." і т.д. Але ось що я вам хочу сказати..... По-перше бачили як М.Ю. почав пресувати Челсі в овертаймах.... особливо 2 овер - заруба епть...... )
То хто б там виграв якби ше чучуть часу?(Це питання нідокого не адресоване.... Я відповів наперед щоб потім ніхто таким питання форум не забивиав....) Так от..... По-друге.... Всі пам"ятають 1/8 ЧЄ в Німеччині.... Україна-Швейцарія..... Пенальті..... І саме по пенальті українці вийшли в 1/4(де й показали свій істінний КЛАС італійцЯм....)

Тому давайте не будемо дарма переводити сторінки в темі на безглузді балачки про фінал який вже закінчивсЯ! Фінал який був за М.Ю. (якщо не всі 120 хв. то 75 хв. - це точно..... А це майже весь стандартний регламентований час....)
Хотілося б ПРИВІТАТИ фанів М.Ю. з перемогою.... Фантастичний сезон видала команда...... І щоб не допустити розборок між фанами Челсі і М.Ю. хочу сказати таке: Фани Челсі - не засмучуйтесь.... програвати треба теж уміть..... Отак.....
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
vasik сказав(ла):
Думаю буде 1:1....
і будуть пінальки виграє МЮ
Мій прогноз повністю збувся...:cool:
Я думав шо Челсі виграє коли не забив пінальку Роналдо,
але не забив Тері....
Близько було Челсі до перемоги в ЛЧ,но удача стала на стороні МЮ....
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
DjFuflik сказав(ла):
Ти паходу мальок попутав... він там лише в складі числиться, іто не в основному... а шоб він грав то я толком і не бачив!
DjFuflik сказав(ла):
До речі, хто захоче ще раз передивитися матч, звертайтеся, я його записию, але одразу кажу: половину першого тайма нема!
Молодчина. Можешь залить его сюда. ?? ftp://10.0.14.45/Downloads или ftp://10.0.0.7/Disk6/incoming/TEMP/ буду благодарен. :)

добавлено через 3 минуты
Yaris сказав(ла):
челсі... удачі тобі... чех неподведи....
Петер Чех не подвел, а вот капитан Джон Тери не повезло просто вот этим всё сказано. Николя Анелька умлюдок.>:eek:
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
...да... Челсі останні роки дійсно не везе...але цей сезон був самим невезучим...спочатку програли Кубок Англії, для Тотенхема (в додатковий час 2-1)...потім в чемпі Англії ждало розчарування ( друге місце)...але вчорашній матч - це повний піпєц...з такими гравцями і програти в серії пінальті...Лампард, Баллак, Беллеті, Шевченко, Джо Коул, Малуда, Есьєн, Террі, Дрогба - ці всі люди признані пєнальтисти...і цей Грант - ідіот, випускає на останні хвилини на поле Анелька, який пінальті взагалі бити не вміє...та мало того, цей француз і в грі нічого не показав...в той час як мужики з МЮ і Челсі "рубалися" на полі, цей "дол...б" ходив "курив" по полі...
Хоча в першу чергу в програші команди винний тренер...команда мала вигравати ще в основний час...просто треба було вгадати з замінами...але нажаль на то він і Грант...в першу чергу потрібно було міняти Дрогбу, а не Малуду з Дж. Коулом...да й на поле випускати Шевченка...але ніфіга той єврєй не прочуствував :-| ...і програв насамперед із за неправильних замін...