Uefa champions league

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
І на тому каналі в 23:45 не менш цікавий матч "Ювентус" - "Челсі"
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
ох реал мертвий, ліверпуль катає як хоче)
ліверпуль - реал 2-0
ювентус - челсі 1-1
панатінаікос - вільярреал 0-0
баварія - спортінг 4-1))))
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
баварія - спортінг 4-1...як це Шахтар примудрився в двох матчах попасти цим португальцям:-| , вони ж нульові...за три тайми від Баварії получити 9 мячів)) і це видно ще не кінець.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
хаха)) челсі вже попадає 2-1

добавлено через 11 минут
ех 2-2 вже...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Юхууууууууу Лівер розрулив як положено :D
[RUN]4:0[/RUN]
жалко Касільяса як би не він рахунок міг ди бути як у матчі Баварія - Спортинг 7:1 =-O Німецька машина розійшлася не на жарт
Ювентус 2:2 Челси Я знав шо Челсі на виїзді не виграє, хоча цього їй достатньо, щоб потрапити у 1/4
Реал улітає со свістом із ЛЧ а ось Вільяреал ще побореться Панатинаикос 1:2 Вильяреал
 

Dimka

Користувач
Реєстрація
20.09.08
Повідомлення
12
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Юхууууууууу Лівер розрулив як положено
Да красавци!!!розібрались з реалом як положено)))ДЖерард як всігда нависоті:-p Торес тоже харош.
 
B

BEN LADEN

Знахарь сказав(ла):
баварія - спортінг 4-1...як це Шахтар примудрився в двох матчах попасти цим португальцям , вони ж нульові...за три тайми від Баварії получити 9 мячів)) і це видно ще не кінець.
Йопть Реал 5 получив.. і шо? після цього мадрідци автоматично стають оццтойним клубом, програть для якого стає позорно?? І Зініт (володар Кубка УЄФА і Суперкубка УЄФА), який попав для Галактікос осінню 2 рази (по сумі 5-1) (а осінню Реал був опше нетод шо зараз.. покрайній мірі в премєрі) автоматичне стає мєга хілим клубом планєти Зімля?
Це ти так рішив принизить український клуб? чи до чого це ти написав?
 

Andryha

Користувач
Реєстрація
13.02.08
Повідомлення
94
Репутація
0
Як ви думаєте який би був рахунок якшо Шахтар замість Спортінга пройшов. Я то думаю що Баварія пройшла б но не з таким розгромом.Добре получилось шо наші клуби пройшли в кубок УЄФА, бо там вних більше шансів проходити далі і вигравати.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
це шось страшне
Барселона 4:2 Ліон і чого нам цей матч не показують :(
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Рома-Арсенал 1-0
ооооо owertime побачим..............може ще й пенальті запахнуть!!!!!!!!!
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Я знаю шо зараз буде

Зараз Рома виграє у Арсенала по пенальті і потом попаде на МЮ :D
 

EnnVal

Користувач
Реєстрація
31.07.08
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
30
гг не вгадав))
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Знач сталося чого чеклося
3 Італійські клуби вибиті з турніру 3-а Англійськими
коли там жереб ?
 
B

BEN LADEN

3o3o 3aP}|{aBeJIu,
20.03 жереб....
А італійці потірпають копєц.... одне Удінезе осталось з сіми команд, які брали участь у грудневому жеребкуванні...
 

Andryha

Користувач
Реєстрація
13.02.08
Повідомлення
94
Репутація
0
1\4 фінала ЛЧ
1. Вільяреал-Арсенал
2. Манчестер-Порту
3. Ліверпуль-Челсі
4. Барселона-Баварія

1\2 фінала
Переможець пари 2-1
4-3
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
ха ха ха знов Ліверпуль з Челсі=)))))))) вже третю чи четверту ЛЧ підряд=))
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
ZoMbI,
Я буду валяться если финал будет прошлогодним.. .

Ливер - я в тебя верю.. .
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Алекс Фергюсон остался доволен результатами жеребьевки Алекс
пятница, 20 марта 2009​


Переглянути вкладення 98738

Тренер "Манчестер Юнайтед" Алекс Фергюсон признал, что остался доволен результатом жеребьевки, которая определила "Порту" в соперники его команды по четвертьфиналу Лиги чемпионов УЕФА,

Плюс или минус
"Жребий для нас удачный, - сказал предводитель манкунианцев, которые проведут первый матч 7 апреля на "Олд Траффорд". - Часто размышляешь о том, является ли стартовая игра дома преимуществом или наоборот. Считаю, что в современном футболе это уже ни играет особой роли. Главное - не пропустить на своем поле". В любом случае, статистика утверждает, что победителем во встрече "МЮ" и "Порту" всегда выходит хозяин первого матча.


Португальские краски
Португальский акцент прекрасно различим в игре "красных дьяволов", чьи цвета защищают Криштиану Роналду, Нани, а также бразилец Андерсон, перебравшийся в Манчестер в 2007 году именно из "Порту". Тем легче, по словам Фергюсона, "Юнайтед" будет взять у "драконов" реванш за поражение на этой стадии турнира в сезоне 2003/04, когда команда Жозе Моуринью впоследствии завоевала престижнейший из трофеев. "Мы уже раньше встерчались с "Порту", и безусловно уважаем любой португальский клуб, - пояснил тренер. - Португальцы оказали большое влияние на нас самих. Сначала это был мой бывший помощник Карлуш Кейруш, а теперь Криштиану и Нани. Так что мы разбираемся в португальском футболе".

Победный опыт
"Порту" едва ли можно назвать фаворитом, однако история противостояний с "МЮ" твердит о превосходстве португальцев. При первой встрече во втором круге Кубка кубков-1977/78 они переиграли англичан с общим счетом 6:5. В четвертьфинале Лиги чемпионов-1996/97 дружина Фергюсона взяла реванш, однако португальцы вышли победителями в вышеупомянутой дуэли сезона 2003/04. Защищавший тогда ворота "Порту" Витор Байя, исполняющий ныне обязанности главы отдела по международным связям, отметил: "У нас амбициозный клуб, который точно не пугается встречи с "Юнайтед. В последний раз мы показали против них отличную игру, и намерены повторить это достижение".

С другой планеты
Тем временем, тренер "Порту" Жезуалду Феррейра не перестает беспокоиться о позициях команды в чемпионате страны. "Я не буду никому предоставлять отдых, ибо нас везде ожидают важные матчи, - заверил он. - Результат заранее не предугадаешь, случиться может все. Разница между "Манчестер Юнайтед" и "Порту" огромна. Соперник не превосходит нас в титулах или еврокубковом опыте, но все равно живет на совершенно иной планете".

©uefa.com 1998-2009. Все права защищены.