Uefa champions league

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
DevL_MayCRy, нафіга мені ці беспрограшні серії?...якщо їх всі нормальні команди виносять ?
Останні три сезони англ. прем. ліги їх Челсі виносив вперед ногами з розгромним рахунком.
Останні 5 років МЮ їх завжди рвав ...навіть нічейки вони не могли добитися
В ЛЧ вони завжди попадають...тільки більш менш серйозна команда на шляху - як вони попадають вчисту.
Хоча я бачу що в футболі для вас що 7-0 в Портсмута виграти - це те ж саме що і в Челсі з МЮ))
Тепер я зрозумів хто тут в цій темі пише))
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
а коли арсенал щось значне вигравав останій раз?
 

футболіст

Користувач
Реєстрація
20.12.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
DevL_MayCRy, нафіга мені ці беспрограшні серії?...якщо їх всі нормальні команди виносять ?
Останні три сезони англ. прем. ліги їх Челсі виносив вперед ногами з розгромним рахунком.
Останні 5 років МЮ їх завжди рвав ...навіть нічейки вони не могли добитися
В ЛЧ вони завжди попадають...тільки більш менш серйозна команда на шляху - як вони попадають вчисту.
Хоча я бачу що в футболі для вас що 7-0 в Портсмута виграти - це те ж саме що і в Челсі з МЮ))
Тепер я зрозумів хто тут в цій темі пише))
__________________
Мона подумать шо якби Шахтар грав вАПЛ він би вигравав в МЮ Челсі того ж самого Ліверпуля
 

DevL_MayCRy

Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Останні три сезони англ. прем. ліги їх Челсі виносив вперед ногами з розгромним рахунком.
Останні 5 років МЮ їх завжди рвав ...навіть нічейки вони не могли добитися
так нашо писать шо за останні 10 р.??
коли пішов Анрі, тоді й команда розвалилась, і це якраз то останні 3 роки, а не 5! такшо не перебільшуй!
Не хочу за ритися в неті і шукати які там справді результати були в Арсенала з грандами...но те шо ти написав це брєд!!!
 

frequenz

In vino veritas
Користувач
Реєстрація
07.11.08
Повідомлення
1 263
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
а коли арсенал щось значне вигравав останій раз?
А Реал коли в останнє щось вигравав ? І що він тепер не гранд європейського футболу?
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
frequenz сказав(ла):
А Реал коли в останнє щось вигравав ? І що він тепер не гранд європейського футболу?
не сміши людей:) ...ми тут зовсім за другі речі говоримо, а не за минулі заслуги. Якщо йти за твоєю логікою - то більша половина команд - це гранди : Аякс, Борусія, Валенсія, Динамо Тбілісі)), Пахтакор, Арарат, Ганновер і ще куча куча грандів))
 

frequenz

In vino veritas
Користувач
Реєстрація
07.11.08
Повідомлення
1 263
Репутація
0

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
frequenz сказав(ла):
Це ти смішиш людей своїми заявами, що Арсенал - це посередня команда.
це команда трішки вища рівня Динамо Київ...до рівня таких команд як Інтер, Челсі, Барселона, МЮ - їй з таким тренером як Венгер ніколи не дійти...ось і все що я хотів сказати.
 

frequenz

In vino veritas
Користувач
Реєстрація
07.11.08
Повідомлення
1 263
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
це команда трішки вища рівня Динамо Київ...до рівня таких команд як Інтер, Челсі, Барселона, МЮ - їй з таким тренером як Венгер ніколи не дійти...ось і все що я хотів сказати.
Це не мені з тобою вирішувати.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
frequenz сказав(ла):
А Реал коли в останнє щось вигравав
зрівняв попу з пальцем, забув коли реал чемпіонат іспанії вигравав?
frequenz сказав(ла):
Арсенал - це посередня команда
не посередня, але і не гранд. ну ніяк арсенал не поставиш в один ряд з реалом, барселоною, мю...
 

DevL_MayCRy

Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
195
Репутація
0
frequenz сказав(ла):
з таким тренером як Венгер ніколи не дійти
скажу так - такої команди як Арсенал зараз даж немає, є лише фабрика по випуску молодих гравців...
і тільки через це - Арсенал вже пару років нічого не виграє, тому що Венгер рішив зайнятися випуском молодих гравців, а як не крути і які б не були ці гравці, змагатись з більш опитнішими гравцями та командами не в силі...такшо моя думка якщо Арсенал хоче на щось розраховувати то для них потрібно було не підписувати Венгера ше на 5 років, а взяти іншого тренера, Венгер як на мене вже своє відробив!!
 

frequenz

In vino veritas
Користувач
Реєстрація
07.11.08
Повідомлення
1 263
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
зрівняв попу з пальцем, забув коли реал чемпіонат іспанії вигравав?Цитата:
Я мав на увазі в Європі.
Ozzy сказав(ла):
не посередня, але і не гранд. ну ніяк арсенал не поставиш в один ряд з реалом, барселоною, мю...
За Арсенал зараз кращі тільки МЮ, Реал, Барселона і Челсі(+Інтер Моуріньйо), тому гранд він чи не гранд, на це в кожного своя думка.
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
Я тоже впишусь За Арсенал,если по мнению Знахаря,Арсенал не гранд,а допустим Порту ,6 лет назад Выигравший Лигу,в прошлом году был порван в Лондоне 5:0,это мелочи.И вообще ,по твоему ,что такое команда гранд?Команда ,которая постоянно выходит из группы Лиги,или выскочки которые выиграли когда-то Лигу:Аякс-95,Боруссия Д-96.Или считаешь Членси-грандом АПЛ,2 чемпионства имени Абрамовича
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
Знахарь сказав(ла):
Останні три сезони англ. прем. ліги їх Челсі виносив вперед ногами з розгромним рахунком.
колись чув про безпрограшну серію Челсі на Стемфорді???
а перервав її хто???
Арсенал в 2008 коли в Челсі рулював Луїс Феліпе Сколарі
а ти кажеш що вони за останні роки в грандів АПЛ не вигравали
да я не спорю що того року їх і Челсі і МЮ виносили
но але і як вони в гонку включилися і мали безпрограшну серію здається матчів з 15
так, що дивись уважніше за статистикою Арсенала

frequenz сказав(ла):
За Арсенал зараз кращі тільки МЮ, Реал, Барселона і Челсі(+Інтер Моуріньйо), тому гранд він чи не гранд, на це в кожного своя думка.
повністю з цим згідний

добавлено через 1 минуту
zenia сказав(ла):
Или считаешь Членси-грандом АПЛ,2 чемпионства имени
взагалі то у Челсі 3 чемпіонства
а заслуга Абрамовича тут лише в тому що він купляв гравців,які потрібні були тренеру
з цього і починається хороший клуб
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
frequenz сказав(ла):
За Арсенал зараз кращі тільки МЮ, Реал, Барселона і Челсі(+Інтер Моуріньйо)
ти забув про ліверпуль, ман. сіті, тотенхем і це тільки в англії. такщо зарано казати за кого арсенал кращий
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
2-3 какая разница,до Арсенала ему еще далеко по титулам.Арсенал лет 20 наверное с четверки в АПЛ не вылазит,а Челси до Абрама,где-то сезончик -два дергался ,когда Дзола играл,а так середнячок такой себе,постоянно зависал в раене 10-15
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
скільки ж вам пояснювати...клас Арсенала не дозволяє команді грати на рівних, з грандами світового футболу...раніше в Англії не було таких потужних в фінансовому плані команд, тому каноніри і щось там і вигравали.
Те саме стосується і ЛЧ...поки команді в плейоф не попадається щось серйозне - то вона і доходить деколи і до півфіналу....навіть і в фінал її раз занесло)) - але це все случайність.
Скільки памятаю Динамо завжди цю команду дома виносило...так що думаю Шахтарю також це до снаги.
І нічого ця команда в ближайший час і не виграє))...і це всі прекрасно знають))
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
zenia сказав(ла):
2-3 какая разница,до Арсенала ему еще далеко по титулам.Арсенал лет 20 наверное с четверки в АПЛ не вылазит,а Челси до Абрама,где-то сезончик -два дергался ,когда Дзола играл,а так середнячок такой себе,постоянно зависал в раене 10-15
Челси и до Абрамовича начал входить в 5-ку Англии
а когда пришол Абрамович,тогда поехахали титулы

добавлено через 1 минуту
Знахарь сказав(ла):
І нічого ця команда в ближайший час і не виграє))...і це всі прекрасно знають))
починалося все з того,хто займе 1 місце в групі: Шахтар чи Арсенал
про які ваще виграші ти говориш??
хоча після тогорічної перемоги Інтера Моуріньйо я б не був такий впевнений..
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
Знахарь,ну что по твоему гранд?Реал.....Да гранд!,но почему этот гранд 6 лет подряд не может выйти в 1/4 Лиги?Так у Арсенала дела в это время явно получше были и Милану они совсем недавно засадили.Сейчас есть одна КОМАНДА-БАРСЕЛОНА,остальные(Реал,МЮ,Арсенал,Ливер,Челси,Бавария,Интер...в общем первая корзина примерно одинаковы,и каждый может грохнуть друг друга.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
NoMoneyNoCrysis сказав(ла):
про які ваще виграші ти говориш??
я з вами NoMoneyNoCrysis свиней разом не пас...тому від фамільярного звернення утримаюсь. А на рахунок виграшів - так це я до того, що самі каноніри не вірять в свою команду, що вона в змозі виграти Премєр Лігу...і вони правильно міркують...шансів в них "0".


zenia сказав(ла):
Знахарь,ну что по твоему гранд?Реал.....Да гранд!,но почему этот гранд 6 лет подряд не может выйти в 1/4 Лиги?
факт в тому що Арсен Венгер більше 15 років тренує Арсенал...і що він виграв?...ЛЧ - не виграв....Премєр Лігу - поки Фергюсон робив нову команду і не було Моуріньйо, то два рази Арсеналу це вдавалося - але це було в далеких 90-х)). Ще раз скажу - це не гранд...це стабільна технічна завжди молода команда...яка вже давно перестала прогресувати