Uefa champions league

  • Автор теми Автор теми Фόбоς
  • Дата створення Дата створення
Скиньте хтось матчі 5го туру ЛЧ, а то без інтернету сижу і навіть результатів не знаю). Особливо матч Баєр - Челсі цікавить)
 
Знахарь,

ЦСКА М
0
2
Лилль

Трабзонспор
1
1
Интер

Наполи
2
1
Ман.Сити

Бавария
3
1
Вильярреал

Реал Мадрид
6
2
Динамо З

Лион
0
0
Аякс

Оцелул
2
3
Базель
Ман.Юнайтед
2
2
Бенфика

Зенит
0
0
АПОЕЛ

БАТЭ
0
1
Виктория

Милан
2
3
Барселона

Шахтер
0
2
Порту

Марсель
0
1
Олимпиакос

Арсенал
2
1
Боруссия Д

Байер
2
1
Челси

Валенсия
7
0
Генк
 
Led Zeppelin сказав(ла):
дивлюся Челсі може пролетіти))...а Вілаш - Боаш дуже слабенький тренер, і за такого тренера 15 млн. дол. Абрамович віддав Порту)))...
 
Знахарь,лякає мене твоя невизначеність у вболіванні... То ти за динамо, то ти за шахтар. Я думаю не мені тобі пояснювати що не можна вболівати одночасно за дві команди, ти більше якщо це стосується шахтаря і динамо. Глохіхантерством попахує, якщо чесно)
Знахарь сказав(ла):
хоча якби їм завжди попадалися Партизани і Роми
По-перше, суперників собі у групу не команди, і тим більше не тренери вибирають, з цим нічого не поробиш. По-друге, здається мені, якби навіть і була б у команд можливість вибирати собі суперників у групу то не тільки там Луческу, а й той самий Фергюсон, чи Венгер вибирали б команди послабше, оскільки і пройти такі команди відповідно набагато простіше.
Знахарь сказав(ла):
ну Динамо на відміну від Шахтаря не хвалиться, що вони мега супер клуб східної Європи...просто читав всі пресконференції Луческу за останні пів року
Ну так прочитав дай іншим прочитати, ссилкою поділись де таке написано)
Знахарь сказав(ла):
полюбому тре гнати
А як тобі той факт, що передсезонні збори пропустило 3 основних захисники, і як наслідок унила гра в обороні. Суддя в першому маті в порту, який БЕЗПІДСТАВНО видалив знову ж таки двох ОСНОВНИХ ЦЕНТРАЛЬНИХ ЗАХИСНИКІВ, і ячк наслідок унила гра кучера і чижова в донецьку, як не крути всі дії мають певні наслідки. І де гарантія що любий із
Знахарь сказав(ла):
Анчелотті, Хіддінк, Ліппі - тренера без контрактів...да і у Капелло влітку договір з Англією закінчиться
не стане для шахтаря, як рамос для дніпра?
 
AdMiRaL_DyPa, у всіх командах основні гравці вилітають...ось у Рубіна наприклад у грі з Динамо (кваліфікація до ЛЧ) не було 8 основних гравців! (вдумайся), і спокійно собі пройшли далі - ось це і є клас команди. Про Шахтар нічого говорити не хочу, все що я про неї думав і думаю я вже написав тут, перед матчем з Барселоною( це при тому коли вся країна вірила що Донецьк може пройти Барсу).
http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=486519&postcount=2068
Шахтар слабенька команда для ЛЧ і те що вони пройшли в 1\4 це просто недорозуміння...в слідуючій стадії Шахтар просто винесуть з великим рахунком...і не важливо хто Донецьку попадеться
Одне що добавлю, мені здається, що в Луческу вже почався старческий маразм...він вже не може обєктивно дивитися як грає його команда...йому весь час мерещаться суддівські помилки і заговори проти його команди.
 
Знахарь,
ти вважаєш рубін командою на клас вище за шахтар чи динамо? ))))
 
AdMiRaL_DyPa, одним з показників класу команди є - це вміння грати у свою гру навіть коли немає 2 чи 3 основних гравців.
 
Знахарь, минулого року арсенал без одного тільки фабрегаса нічого зробити не міг, інтер без снейдера також унило виглядає, а шо буде з баварією якщо одночасно не буде робена і рібері, а барса без наприклад хаві, мессі і іньєсти? Але і це по-моєму не так страшно коли випадає наприклад 2-3 основних, награних захисника.
 
AdMiRaL_DyPa, можливо ти і в чомусь правий...але в останньому турі проти Апоеля Шахтар буде в повному бойовому складі, але якщо він і там програє, а це буде 100% - то що ти тоді скажеш?...погодишся з тим що Шахтар команда рівня Ліги Європи, але ніяк не ЛЧ?
 
якщо рівняти по рівню ЛЄ чи ЛЧ то послухайте як голосно сміються вболівальники Апоела з команд які вже досягли трофеїв
2010/2011 - Порту (Португалія)
2008/2009 - Шахтар (Донецьк, Україна)
2007/2008 - Зеніт (Санкт-Петербург, Росія)
так що говорити хто кращий, то це все відносно
Особисто я не сприймаю ЛЄ як другосортний турнір особливо в цьому сезоні з ЛЧ мають шанс туди потрапити такі клуби
Наполи 5 8
Ман.Сити 5 7

Бенфика 5 9
Ман.Юнайтед 5 9

Аякс 5 8
Лион 5 5

Байер 5 9
Челси 5 8
Валенсия 5 8

Марсель 5 7
Боруссия Д 5 4
 
3o3o 3aP}|{aBeJIu, вже давно нікому не секрет, що на Лігу Європи сильні команди забивають...по яким причинам це відбувається я думаю всі знають
 
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
який БЕЗПІДСТАВНО видалив знову ж таки двох ОСНОВНИХ ЦЕНТРАЛЬНИХ ЗАХИСНИКІВ,
хахаха))) шахтар ніколи не програє сам, завжди судді винні)))) подивись ще раз ті моменти, тільки тепер уважно, ракицькому там чиста красна, а для чигринського була підстава давати другу жовту.
 
Знахарь сказав(ла):
3o3o 3aP}|{aBeJIu, вже давно нікому не секрет, що на Лігу Європи сильні команди забивають...по яким причинам це відбувається я думаю всі знають
Знову ж все відносно одним головніша перемога в національній першості а не в ЛЄ, інші добре відчуваючи себе можуть і позмагатися на декілька фронтів. Особисто я не думаю шо хоч один з наведених мною клубів потрапивши у ЛЄ буде просто зливати гру, чи гратиме лише 2-м складом
 
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Особисто я не думаю шо хоч один з наведених мною клубів потрапивши у ЛЄ буде просто зливати гру, чи гратиме лише 2-м складом
одні слова і слова...коли останній раз нормальна топ команда вигравала Лігу Європи чи Кубок Уєфа?
 
Ну не вигравала хай давно, хоча чим тобі порту не топ команда
вигравала при Жозе все шо могла минулого сезону в ЛЄ відзначилась
Ладно відійдемо від них , бо зараз хтось скаже шо порту це середній клуб який навіть Апоел не може пройти. Справа в іншому питання коли вигравала це одне, а якщо запитати чому не вигравала це зовсім інше. Я можу навести 2 причини 1) 8 команд погналися за трофеєм ЛЧ і залиши його після 1/8 фіналу, інші ж не змогли
звісно хтось скаже не було мотивації і таке інше звісно 3 млн. не 7 але ж це перемога це доход, це врешті решт визнання
 
Ozzy сказав(ла):
хахаха))) шахтар ніколи не програє сам, завжди судді винні))))
Кожен чує те що хоче чути і бачить те що хоче бачити. Не збираюсь тобі нічого доказувати. А тим більше дорікати дінамавскімі прикладами ;
 
та до чого тут доказувати? почитай інтервю цигана після матчів які вони програли, завжди судді винні. а динамо зі слів сьоміна завжди добре грає, тільки програє часом. непонято чим він взагалі там займається
 
Ozzy сказав(ла):
та до чого тут доказувати? почитай інтервю цигана після матчів які вони програли, завжди судді винні. а динамо зі слів сьоміна завжди добре грає, тільки програє часом. непонято чим він взагалі там займається
Почекай, може ти чекаєш від них такої критики, як наприклад Кврцяний може своїм колодам влаштувати? То тут трохи складніше, з "вічно перспективними" чи бразильцями так не особо то і повидьоргуєшся, бо вони або "звйозди", або грошей хороших стоять, і травмувати їх ніжну психіку взагалі небезпечно, бо зновуж таки,або втікти можуть,або амбіціїї їх задінуться... Тут палка з двома кінцями
 
Ну не до кварцяного рівняти алеж всеодно постійно говорити шо команда добре грає навіть в таких матчах як з бешикташом в турціїї це жесть. Видно шо команді не вистачає мотивації. та і головна проблема шахтаря теж в мотивації