Uefa europa league

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
ЦСКА Москва 2:0 Астон Вилла
Металлист 2:0 Сампдория
Гамбург 1:0 НЕК Неймеген
Твенте 6:7 Марсель П
Вольфсбург 1:3 ПСЖ
Галатасарай 4:3 Бордо
Милан 2:2 Вердер Бремен
Стандард Льеж 1:1 Брага
Штуттгарт 1:2 Зенит
Удинезе 2:1 Лех
Аякс 1:1 Фиорентина
Манчестер Сити 2:1 ФК Копенгаген
Сент-Этьен 2:1 Олимпиакос
Депортиво 1:3 Ольборг
Тоттенхем 1:1 Шахтер
Валенсия 2:2 Динамо
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
"Валенсия" – "Динамо" – 2:2: говорят динамовцы

После матча с «Валенсией», завершившегося «победной» ничьей 2:2, динамовцы поделились впечатлениями с украинскими журналистами.

Юрий СЁМИН, главный тренер «Динамо»:

- Какой из временных отрезков матча стал для вас самым тяжелым?

- Я не стал бы отмечать какие-то временные отрезки. Самыми тяжелыми были все стандартные положения, которые пробивались у наших ворот. Никак не могли справиться с высокорослыми защитниками. Если Милевский в прошлом матче с этой функцией справлялся, отходя назад, то Кравец не всегда мог справиться со своими оппонентами.

- Как вы считаете, удалось ли Артему компенсировать это двумя забитыми мячами?

- Как и вся команда, Кравец сыграл сегодня очень хорошо. Ну и два голевых паса были просто великолепные.

* * *

Александр АЛИЕВ, полузащитник «Динамо»:

- Саша, за счет чего удалось пройти «Валенсию»?

- Прежде всего, за счет большого желания и самоотдачи. Перед матчем он акцентировал внимание на том, что будет много борьбы, а те единоборства, которые будут у нас, старались не проигрывать. Думаю, установку главного тренера нам удалось выполнить, как результат – выход в следующий раунд Кубка УЕФА.

* * *

Андрей НЕСМАЧНЫЙ, защитник и капитан «Динамо»:

- Андрей, ощущаете ли уже, что прошли в следующий раунд Кубка УЕФА?

- Конечно, и ощущения, надо отметить, самые благоприятные. Очень приятно, что в 1/8 финала сыграем с харьковским «Металлистом». Предстоят интересные поединки… После матча уже шутили с ребятами, что сейчас вместо Кубка УЕФА будет Кубок Первого канала – все украинские и российские команды продолжают борьбу в турнире, а «Динамо» с «Металлистом» и «Шахтер» с ЦСКА будут разыгрывать путевку в четвертьфинал между собой.
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
Артем Кравец: "Валенсия" не была для нас непроходимым соперником"

Автор двух мячей в ворота «Валенсии» после матча был просто нарасхват у журналистов. Тем не менее, хорошо выполнив работу на футбольном поле, Артем Кравец с честью выдержал атаку журналистов и терпеливо ответил на все интересовавшие вопросы.

- Артем, были ли какие-то замечания от главного тренера после матча?

- Вы знаете, после матча у всех было хорошее настроение, а об игровых недостатках речь пока что не велась. Потом уже, когда утихнут эмоции, возможно и будет детальный разбор, но пока что Юрий Павлович лишь поздравил нас всех с победой.

- Твои голы получились яркими и красивыми. Легко ли они дались тебе?

- Нет, конечно. В Кубке УЕФА, да еще и с таким соперником, голы не могут быть легкими.

- В эпизоде с первым забитым мячом ты продемонстрировал настойчивость и упорство, протащив мяч сквозь нескольких игроков. Думал ли ты в тот момент, что перед тобой действующий чемпион Европы?

- (Улыбается) Конечно, не думал. Во время матча не берутся в расчет фамилии футболистов – все решается на футбольном поле, и только там видно, кто чего стоит.

- Как считаешь, за счет чего тебе удалось сегодня выступить настолько ярко?

- Наверное, за счет того, что тренерский штаб мне доверяет – как на сборах, так и в официальных матчах. В связи с этим появляется уверенность и больше легкости в игре.

- Что можешь сказать по поводу того, что в 1/8 финала Кубка УЕФА предстоит встретиться с харьковским «Металлистом»?

- О Кубке УЕФА и «Металлисте» подумаем потом. Сейчас у нас чемпионат Украины – и также «Металлист» (улыбается).

- Осознал уже выход в следующий раунд Кубка УЕФА?

- Пока что не верится. Можно сказать, 50 на 50.

- Президент клуба обещал повышенные премиальные за проход в следующий раунд. Зайдя в раздевалку после матча, Игорь Михайлович подтвердил свои слова?

- Да, подтвердил.

- А что сказал главный тренер после поединка?

- Юрий Павлович поздравил всех с общей победой и выходом в следующий раунд, а также поблагодарил за выполнение поставленной задачи.

- До матча верил, что сегодня удастся добиться положительного результата?

- Конечно, верил. Если не верить – лучше не выходить на футбольное поле. Судя по первой игре, «Валенсия» не была для нас непроходимым соперником.

- После контрольного матча с «Крыльями Советов» Юрий Сёмин говорил, что тебе не хватает уверенности, а в команде не было игрока, способного поставить завершающую точку. Был ли разговор с главным тренером после того матча?

- Нет, разговора у нас не было. Но я и сам ощущал доверие – как со стороны тренерского штаба, так и от партнеров. В принципе, так и думал, что выйду со стартовых минут в матче с «Валенсией». Волнение было перед игрой, но со стартовым свистком оно исчезло.

- Сегодня утром, когда проснулся, было ощущение, что день будет настолько приятным?

- Ощущений никаких не было. У нас была главная задача – пройти дальше. Как сложится сама игра – это уже дело второстепенное.

- Когда узнал, что будешь играть с первых минут?

- На предматчевой установке. Догадки же были уже после вчерашней тренировки.

- А о чем ты думал, когда бежал забивать второй мяч?

- Бежал с мыслями о том, что это выход один на один с вратарем, и если я реализую момент, то результат уже будет нас устраивать. Хорошо, что все получилось.

- Ощущаешь себя героем матча?

- Нет, об этом не может быть и речи. Вся команда сыграла сегодня просто феноменально, в особенности полузащитники, выполнившие огромный объем работы.
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
Юрий Сёмин: "Чем дальше – тем будет сложнее"

«Валенсия» – «Динамо». Послематчевая пресс-конференция

Юрий СЁМИН, главный тренер «Динамо»:

- Мы очень рады, что в сложной игре с сильной командой, которая имеет в своем распоряжении великолепных футболистов, мы смогли одержать общую победу. Причем это было сделано, когда нам не хватает игровой практики и достаточных физических кондиций. Именно поэтому я вдвойне счастлив, поскольку за полтора прошедших месяца мои подопечные проделали колоссальную работу.

Жребий был к нам суров, и нам попалась самая сильная команда в Кубке УЕФА. Честно говоря, когда генеральный директор Резо Чохонелидзе уезжал на жеребьевку, я ему сказал: «Только чтобы «Валенсия» нам не попалась!». Получилось же все наоборот, и сейчас мы счастливы, что удалось пройти в следующий раунд.

- Юрий Павлович, когда в последний раз у вас была подобная концентрация нервов?

- Наверное, в каждой официальной игре. То есть – всегда

- Тренер не может быть полностью довольным действиями своей команды. Сегодня на сколько процентов команда выполнила вашу установку?

- Я и в первом матче был удовлетворен действиями всех игроков, а сегодня тем более, поскольку мы прошли в следующий этап. Была хорошая самоотдача, был выполнен большой объем работы, да и в тактическом плане игра была очень хорошо организована. Конечно, за исключением двух стандартных положений, которые, казалось бы, много репетировали на сборах, искусственно создавали разнообразные ситуации – как оказалось, не помогло.

- Три украинские команды прошли в следующий этап Кубка УЕФА. Не характеризует ли это уровень украинского чемпионата?

- Я бы сказал, что уровень украинской лиги растет из года в год. А успех наших трех команд означает, что мы не должны принижать свой национальный футбол. Футбол у нас есть, достаточно высокого уровня, и мы движемся вперед.

- Вы не скрывали, что хотели встречи с «Валенсией» на более позднем этапе. Значит ли это, что мартовские матчи сложатся для «Динамо» легче, тем более соперник уже известен?

- Я думаю, чем дальше – тем будет сложнее.

- Немного снимем напряжение… Недавно парламент ратифицировал европейское соглашение о защите летучих мышей. Не чувствуете ли вы себя нарушителем международной конвенции?

- (Смех в зале) Это футбол… Больше мне сказать нечего.

- Можно ли утверждать, что сегодня был самый счастливый день для вас в этом году?

- Вне сомнений, поскольку не каждому тренеру удается сыграть и обыграть «Валенсию». Не каждому тренеру или игроку удается сыграть против звезд мировой величины. Мы с честью вышли из этого поединка, и конечно мы счастливы. Но я также хотел бы вспомнить наши матчи в Лиге чемпионов… Наверное, судьба отдала нам долг за те матчи, ведь мы, по большому счету, по игре никому из соперников по группе не проиграли. А если бы где-то немного повезло, то могли бы и пройти в плей-офф.

- Как бы вы оценили сегодняшнюю игру Артема Кравца?

- Это один из талантливейших украинских игроков. Жалко, что в прошлом году он на протяжении долгого периода не играл на высоком уровне в связи с болезнью. В этом году он полностью прошел подготовительный этап, и сегодня сыграл блестяще. Да и команда ему помогала – в частности, две блестящие голевые передачи.

* * *

Унаи ЭМЕРИ, главный тренер «Валенсии»:

- Считаете ли вы заслуженным выход «Динамо» в 1/8 финала Кубка УЕФА?

- Это был матч равных возможностей, и «Динамо» воспользовалось ими лучше, чем наша команда. «Динамо» проходит дальше, так и не выиграв у нас в двух матчах, а лишь по стечению обстоятельств.

- Можете назвать причины, которые не позволили «Валенсии» пройти в следующий этап?

- То, что мы проиграли по сумме двух матчей — это только спортивный результат, который не имеет ничего общего с другими проблемами клуба. Просто сегодня мы не смогли реализовать свои моменты.

- Перед матчем вы заявляли, что знаете, как обыграть «Динамо». Чем вас сегодня удивил соперник?

- Наш оптимизм строился на том, что мы имели небольшое преимущество – результативную ничью на поле соперника. Но после первого гола в наши ворота этого преимущества не стало. Также я хотел бы поздравить «Динамо» с выходом в 1/8 финала Кубка УЕФА — это очень важный и заслуженный результат.

После этого пресс-конференцию главного тренера «Валенсии» перестали переводить для украинских журналистов. При этом отметив, что им не стоит знать, о чем будет вестись разговор между испанскими коллегами и наставником «Валенсии». Что ж, это право соперника, но проигрывать также нужно уметь - как бы не было тяжело на душе.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Динамо виграє кубок УЄФА....проти Валенсії грали класно, хоча не без долі фарту вдалося пройти...воротнік в іспанців порадував, класний малий, я за його здоровя колись випью...
А динамівці через недільку другу, мають набрати ще кращі кондиції....навіть і не знаю хто зможе остановити динамівську машину...

Шахтар...я вже давненько не бачив, щоб він так слабенько грав...проти третього складу Тотенхему...я як дивлюся на тих бразильських циркачів, як вони в відборі грають...це ж жах...Жадсон хтось хоть раз памятає щоб цей малий в підкат пішов?...я навіть не можу згадати, щоб він за всі матчі ЛЧ і КУЄФА мяча в когось хоть би забрав....а подивитися на динамівців, там кожний на полі вмирає!!!
Ще Ілсіньо то може поборотися за мяч....а остальні тільки створюють видимість...і вроді і нападають, стараються забрати мяч, але тільки поки Левандовський двома ногами не в'їде в стегно, то фіг в них що виходить...
Одним словом Шахта - це цирк на колесах, тільки фігово, що головного акробата продали (Брандао) і залишилися одні клоуни...я навіть і не знаю, за рахунок чого вони мають ЦСКА проходити...хоча в московському клубі тоже своїх чортів хватає...
Металліст порадував...стабільно, надійно по 1-0 всіх виносили....а тут на тобі 2-0...
А ще...в Україні вперше в історії українського футболу...дербі в КУЄФА...двох українських команд...
Шансів в Металліста звісно немає....але як говориться мяч круглий і х.з. що там в Жажи Коельо в голові...але що б там не було, в 1\4 фіналу вже один український клуб буде!!!
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Знахарь сказав(ла):
навіть і не знаю хто зможе остановити динамівську машину...
Моя думка шо динамівська машина так і залишиЦя в 1/8 після зустрічі з Металлом. Але правду Рома сказав
Знахарь сказав(ла):
але як говориться мяч круглий і х.з
ИМХО в 1/4 побачим не "Динамо" а "Металіст"
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Знахарь сказав(ла):
Шансів в Металліста звісно немає
Дивлячись на теперішню гру Метала навіть не зарікався б... Тим більше при такому захисті, який зараз у Динамо... 2 стандарта - дві банки... Пройшли Валенсію чисто на одному фарті, раз спасла голова якогось тіпа, а другий раз зорке оке бокового! Метал - вперед! Маркевич рулить!

добавлено через 1 минуту
Знахарь сказав(ла):
Ще Ілсіньо то може поборотися за мяч....а остальні тільки створюють видимість...
Срна це тіпа для мебелі, чи може в тебе телевізор маленький і ти гравців не бачиш?

добавлено через 1 минуту
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
...поки Левандовський двома ногами не в'їде в стегно...
Поки Алієв суддю не пихне Динамо не заграє
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
Хто знає на кого попадає пара Динамо - Металіст...і Шахтар - ЦСКА?
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Срна це тіпа для мебелі
я тебе напевно здивую, але Срна - це не бразилець, а писав я в попередньому пості про бразильский легіон Шахтаря.

AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Тим більше при такому захисті, який зараз у Динамо... 2 стандарта - дві банки
Валенсія одна із самих сильніших команд, яка була в КУЄФА... і два голи зі стандарту - це не показник гри захисту команди...і якби ти дивився матч, то побачив би, що гравця Валенсії, який забивав гол, прикривав Кравець, а те що Кравець не захисних, то напевно не знаєш тільки ти.

AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Дивлячись на теперішню гру Метала навіть не зарікався б.Метал - вперед! Маркевич рулить!
я памятаю матчі Спартака з Динамо ти тоже класно спрогнозував...
 
B

BEN LADEN

Знахарь сказав(ла):
Ще Ілсіньо то може поборотися за мяч....а остальні тільки створюють видимість...і вроді і нападають, стараються забрати мяч, але тільки поки Левандовський двома ногами не в'їде в стегно, то фіг в них що виходить...
Знахарь сказав(ла):
я тебе напевно здивую, але Срна - це не бразилець, а писав я в попередньому пості про бразильский легіон Шахтаря.
Ну знаєш... Лувандовський тоже не бразилець, але мову ти про нього ведеш.... міг би і за Срну згадать.. чи незгадувать ніпрокого і неписать свій пост...
Скажу одне... буду вболівать за хороший футбол і за те, щоб до 1/4 вийшла дійсно сильніша команда (це про пару Металіст-Динамо)... шось підсказує шо вийде Динамо, але...
З.І.
КрАвкО :) сказав(ла):
Хто знає на кого попадає пара Динамо - Металіст...і Шахтар - ЦСКА?
вроді має жірібйовка буть
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
BEN LADEN сказав(ла):
Ну знаєш... Лувандовський тоже не бразилець, але мову ти про нього ведеш.... міг би і за Срну згадать.. чи незгадувать ніпрокого і неписать свій пост...
BEN LADEN, AdMiRaL_DyPa, я вам нормально напишу, простими словами, що Шахтар - це дуже слабенька команда...і до Динамо їй ще дуже і дуже далеко...так думаю зрозуміло буде?...
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Знахарь сказав(ла):
Шахтар - це дуже слабенька команда...і до Динамо їй ще дуже і дуже далеко
Ну дик прям один з грандів Європейського футболу... Куди ж там провінційним гравцям з Донецька... Два гола які зробило динамо це особиста заслуга індивідуальної майстерності Кравця, більш на протязі всієї гри НІЯКИХ моментів в них не було!!!
Знахарь сказав(ла):
два голи зі стандарту - це не показник гри захисту команди
два стандарта - дві банки... НЕ ПОКАЗНИК? Що ж тоді для тебе являється показником?

добавлено через 1 минуту
КрАвкО :) сказав(ла):
Хто знає на кого попадає пара Динамо - Металіст...і Шахтар - ЦСКА?
Жребійовка буде 20 березня, а грати будуть 9 і 16 квітня
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
AdMiRaL_DyPa,
А ти не дивись на реалізацію моментів, а ти дивись на якість гри, якби Шахтар грав проти Валенсії пустив би банок 6-8... Ти бачив як вони грали проти 3 составу Тоттенхема?...це справжній футбол?...скажу так Шахтару немає на що розраховувати в КУЄФА, їм тільки боротися за 3 місце в ЧУ...
І я скажу так, поки в Шахтара буде тренер Луческу, результатів і гри там не буде!
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
Хо хо хо. Ну ви і посмішили мене)))
Динамо виграє кубок УЄФА....проти Валенсії грали класно
Отжиг. Якщо це називається класно грали, то ахмєтов бомж.
Конструктивних атак небуло ніразу. В дома фарт неймовірний. На виїзді також. 2 голи кравця, чисто його заслуга(в обох це не була міць комбінаційної гри динамо*CRAZY*, а індивідуальні дії кравця).
два голи зі стандарту - це не показник гри захисту команди
А чого це тоді показник? температури? Та того захисту за весь матч небуло і близько! Через садок тяжче пробігти чим через динамівський захист.
навіть і не знаю хто зможе остановити динамівську машину...
:D :D :D no comments
Шансів в Металліста звісно немає....
Зрівнюючи гру, гравців, та тренерський склад, динамо тихенько курить бамбук.

На рахунок Шахтаря, я не їх фан, но грають вони давно на голову вищє ніж динамо. Яка по твоєму установка була на відповідний матч з тотенхемом, після перемоги 2:0? Якого вони мали помирать на полі? Там все правильно, мінімум зусиль, максимум результату!
А ти не дивись на реалізацію моментів, а ти дивись на якість гри, якби Шахтар грав проти Валенсії пустив би банок 6-8...
Га Га Га. і ще три рази.

п.с. метал вперед)):)
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Wehr сказав(ла):
На рахунок Шахтаря, я не їх фан, но грають вони давно на голову вищє ніж динамо.
Підтримую!!!!!!! Гра Шахтаря дійсно на голову краща за гру Динамо і уже досить давно Динамо є 2 командою Українського футболу............
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Wehr сказав(ла):
2 голи кравця, чисто його заслуга(в обох це не була міць комбінаційної гри динамо
ггг, ти мабуть в футболі розбираєшся, як моя бабка, і то моя би бабка замітила як кравцю видавали паси, особливо коли він забивав другий гол, чи ти хоч сказать як би не вчасний і не точний пас Корреа, то він би забив гол??? кароче харош гнать на Динамо, вони пройшли валенсію, скажеш на фарті, да трохи є, але це футбол...
Wehr сказав(ла):
Конструктивних атак небуло ніразу
ти матч дивився???
ти мені нагадуєш сабо, такий стоїть розумний в програмі" ніч ліги чемпіонів",а як візьметься тренірувати - то ховайся в жито, як кажуть...
так само і ти умнічаешь тут, може вийдеш на поле і покажеш конструктивну атаку,
і ше переможців не судять....
а про шахтар вот шо скажу, видно хлопці дуже хароше відпочили, бо зовсім не показузють ту гру яка була з базельом, барселоною....
металіст порадував по всім статтям... просто красавци....
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
ггг, ти мабуть в футболі розбираєшся, як моя бабка, і то моя би бабка замітила як кравцю видавали паси
Хорош прикидуваться шушпанчиком. От якби він сам розвів, зіграв з собою сам в стіночку, віддав собі пас і забив, тоді б це був його індивідуально заслужений гол? В тому, шо йому паси давали немає нічього потайбічно-містичного. Так уж поставлений футбол, шо півзахисник дає паси форварду))%)
ти матч дивився???
угу, і плювався. і шось непобачив там ігри посля якої можна стверджувати
навіть і не знаю хто зможе остановити динамівську машину...
ти мені нагадуєш сабо, такий стоїть розумний в програмі" ніч ліги чемпіонів",а як візьметься тренірувати - то ховайся в жито, як кажуть...
До чього тут це? Я критикую їх гру, а не кричу дайте мені їх тренувати і я зліплю з гімна ракєту!

[OFF]ночав писать відповідь, пиши без "тикання" і зрівнювання з своїми родичами. Ато тіліпунчик ще не виріс і собачка вже гавкає.[/OFF]
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Так хлопці я розумію кожен вболіває за свій клуб, і у кожного є свої амбіції та думки з приводу гри кожного з клубів, але давайте без образ.
Всі нормально тут розуміються на футболі, але мяч круглий і не кожен раз він летить так як того хоче футболіст, і тим більше не так як того хочуть фанати.
можна казати що у тих суперник був слабший, у тих сильніший,
Ось в нинішньому розіграші Валенсія та Мілан вважалися явними фаворитами, і результат що у тих що у інших 1:1 на виїзді та 2:2 вдома і допобачення. Тотенхем - команда вештається у низах Англійської прем"єр ліги, проте буде грати у Фіналі кубка Англії, значить команда теж не передбачувана, і може дати опір іншим клубам.
Металіст - показував дійсно гарну гру, і дай богщоб і надалі зміг її показувати.
А всі суперечки не варто будувати на грі наших клубів, в першу чергу через тещо що вони НАШІ.
А хто як грає ми всі побачимо незабаром, нам лишається вболівати, аналізувати, і насолоджуватися.
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
Wehr сказав(ла):
Конструктивних атак небуло ніразу. В дома фарт неймовірний
поясни що по твоєму "конструктивні атаки" і який це фарт був у києві?
Wehr сказав(ла):
чисто його заслуга
чиста заслуга в марадони коли він англійцям забивав на ЧМ
Wehr сказав(ла):
Та того захисту за весь матч небуло і близько!
і чогож тоді валенсія тільки 2 гола забиа якщо захисту не було?
Wehr сказав(ла):
но грають вони давно на голову вищє ніж динамо
ух давно, чогож вони тоді в ЧУ на 3 місці??? яка в них гра якщо їх пацани яким по 16-17 років возили рилом по полю???
Wehr сказав(ла):
Там все правильно, мінімум зусиль, максимум результату
що тут правильного??? це в розпалі таке праило діє коли по 2 матчі в тиждень і аж ніяк не після перерви зимньої коли навпаки потрібно форму набирати
Wehr сказав(ла):
Зрівнюючи гру, гравців, та тренерський склад, динамо тихенько курить бамбук.
ти хоть знаєш хто такий Сьомін? Ти його рівняєш з маркевичом???? чого добився Маркевич? А згадай локомотив Сьоміна. А гравців, скільки гравців з металіста грає по національним збірним???
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
більш на протязі всієї гри НІЯКИХ моментів в них не було!!!
от і клас команди, два моменти - два гола)))
FIFAyer сказав(ла):
Гра Шахтаря дійсно на голову краща за гру Динамо і уже досить давно Динамо є 2 командою Українського футболу............
хахаха, ви за чемпіонатом україни спостерігаєте, друга команда... шахта вже третя)))
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
два стандарта - дві банки...
скільки кутових і штрафних пробивала валенсія пам"ятаєш? явно не два....
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Тотенхем - команда вештається у низах Англійської прем"єр ліги, проте буде грати у Фіналі кубка Англії, значить команда теж не передбачувана, і може дати опір іншим клубам
та який тут опір коли зразуж сказали, що проти шахти буде грати навіть не резерв(!!!) а академія шпор
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Поки Алієв суддю не пихне Динамо не заграє
до чого це було?
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
хтось там вище писав сказав(ла):
як кравцю видавали паси, особливо коли він забивав другий гол
Ізвольтє сударь... я б подивився шоб ти говорив коли на місце Кравця вийшов Максімка Шацьких... Там навіть хай Зідан передачкі видає, а толку ніц не буде... Не спорю передачка Кореа була красіва, але в цьому і заключається фішка плеймейкера виходить на поле і видавать передачі!
Ще раз повторю МЕТАЛ РУЛИТЬ!!!

добавлено через 4 минуты
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
ти хоть знаєш хто такий Сьомін? Ти його рівняєш з маркевичом???? чого добився Маркевич? А згадай локомотив Сьоміна. А гравців, скільки гравців з металіста грає по національним збірним???
Тррр... Стаять ракєль! Ти подиви на ресурси які виділяються зараз в Динамо чи виділялись Сьоміну в Локомотиві на придбання гравців, на умови в яких працює тренер, на стадіони, на клубні бюджети! Скільки там Динамо тринькає в рік? а прикинь у скільки раз менше тратиться Метал. Якщо скласти пропорцію затрат Динамо і Метала, то Динамо вже давно б мало кубок галактики виграти....

добавлено через 2 минуты
ginger сказав(ла):
Знахарь сказав(ла):
поки Левандовський двома ногами не в'їде в стегно, то фіг в них що виходить...
а до чого було це??? *CRAZY* *CRAZY* *CRAZY*

добавлено через 2 минуты
КрАвкО :) сказав(ла):
І я скажу так, поки в Шахтара буде тренер Луческу, результатів і гри там не буде!
Поки Динамо не продасть Шацьких я вболівати за них не буду...

добавлено через 1 минуту
ginger сказав(ла):
скільки кутових і штрафних пробивала валенсія пам"ятаєш? явно не два....
емс... думаю штрафні на своїй половині поля не рахуються стандартами...

добавлено через 2 минуты
ginger сказав(ла):
та який тут опір коли зразуж сказали, що проти шахти буде грати навіть не резерв(!!!) а академія шпор
Зрівняй основний склад і склад, який грав у Лондоні... тикни пальцем в того хто там був з академії :-| :-| :-| :-|